איציק קורנפיין פורש מכדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אבו, ‏20/6/07.

1. King Kenny Member

אתה מדבר ברצינות?? אבוקסיס בקושי זז בעונה האחרונה וגם היה פצוע חצי ממנה.
    כמעט כל פעם שהייתה להפועל התקפה מהירה, הכדור הגיע לאבוקסיס והוא האט באופן משמעותי את הקצב של ההתקפה.
    בנוסף, הוא גם עשה הרבה חורים בהגנה ואיבד לא מעט כדורים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/6/07
  2. Don Joan Roman Member

על דוידוביץ' לא הייתי שם 2 שקל, הוא לא טוב מקורנפיין בכלום ושום דבר.

זה לא שהם אוכליםס רטים, זה פשוט בגלל שלדוידוביץ' יש שורה של חבגרים עיתונאים שמנפחים אותו והופכים אותו לאיזה שוער על כשבפועל הוא שוער טוב ולא יותר מזה עם ברכיים דפוקות ושום סיכוי להתקדם לא ברמה ולא לשום מקום אחר, קאלה כבר עדיף עליו.

קודם כל אני לא מסכים עם זה: איציק הוא השוער הטוב בליגה ב1 על אחד, הטוב בליגה בעצירות פנדלים, מהטובים בליגה במשחק הקו, והכי יציב ברמתו, חוץ מזה שבבית"ר ירושלים איציק קורנפיין היה בשנים האחרונות אי של יציבות בים של שגעונות והשוער שיגיע במקומו יוכל למלאות את מקומו של קורנפיין לא רק בעזרת יכולת טובה.

3. King Kenny Member

פה אני חייב לחלוק עלייך, אני מוצא את אלימלך כשוער הטוב בליגה באחד על אחד.

4. Don Joan Roman Member

זכותך, אני חושב שאתה טועה ושנים ארוכות מאוד עומדות לטובתי.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הדבר ההכי חשוב לקבוצה שרוצה לשחק באירופה זה ניסיון במשחקים אירופאים ולא משנה כיצד תסובבו את זה לקורנפיין לא היה ולא יהיה ניסיון שכזה. אולי בגלל שלא העריכו אותו מספיק בתקופה בה הוא היה השוער הטוב בארץ, אך התוצאה הסופית היא שמה לעשות הוא לא שיחק במשחקים מהסוג הזה.
    לגבי דוידוביץ, הוא היה אחד השוערים הטובים בארץ לדעתי השנה, אולי הטוב ביותר בחיפה העונה. גם להצלחה באירופה יש לו חלק לא קטן בכלל, ולדעתי כשהוא יגיע לגיל הדומה לקאלה הוא יהיה גם הרבה הרבה יותר יציב.

6. Don Joan Roman Member

דוידוביץ' כבר בן 31, אם הוא עדיין לא הגיע לכך שהוא מסוגל לשמור על יציבות טובה לאורך עונה שלמה זו בעיה.
    חוץ מזה שעל נסיון באירופה(שברובו כושל) לא משלמים הרבה כסף.

7. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

ניסיון במשחקים אירופאים ? זה לא בזכותו, רק להיפך.

דוידוביץ' שוער ענק לדעתי, אבל לא הכי יציב, בניגוד לקורנפיין שהוא יותר יציב ממנו, ואולי זה הופך אותו לשוער יותר טוב ממנו, לפחות לדעתי.

8. בית"רי מלידה Member

אם הוא יתמנה למנכ"ל, ואחר כך ליו"ר במקום השוטר אז טוב - ואם לא, אז שארקדי ייחנק מהדולרים שלו.

חוץ מזה מה איכפת לי? אני כבר לא אוהד בית"ר, וגם ה"אליפות" הזו סתם זבאלה.

9. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

תתבייש.

10. בית"רי מלידה Member

לא רוצה להתבייש - אם אין אף שחקן תוצרת בית, אז שארקדי יקרא לקבוצה "יצרן ביצים רוסי".

לקחנו 4 אליפויות וגביעים פי אלף יותר יפים מאשר עם הכסף שלו.

11. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

כן רק שבלעדיו היינו עכשיו בליגה ה-2, זוכר ?

12. בועז Member

כן ובלעדיו גם לא הייתם לוקחים אליפות ,
    לא שהוא היה כזה ענק, פשוט הוא החל את המהלך שהוביל לשער בדקה ה96 מול בית שאן במחזור הסיום.

13. Fabio Junior Member

החלטה נכונה של קורנפיין, לפרוש בשיא אחרי אליפות, וסביר להניח שהוא גם יצליח כמנכ"ל, מכיר את המערכת ויש לו תואר במינהל עסקים אם אני לא טועה

14. Dimitar Berbatov Member

כמה שהתגעגנו אלייך חיים, לאיפה נעלמת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    והאמת אני יכול להזהות איתך. אבא שלי שגם היה אוהד בית"ר גדול בשמנות ה-70 ה-80 וה-90 כבר פחות מחובר לקבוצה ופחות מעניין אותו מה קורה עם הקבוצה. איפה הימים שמלמיליאן, דני נוימן וויקטור לוי פירקו הגנות? איפה הימים שאוחנה את מלמיליאן פירקו את הליגה. קשה כבר לאוהד בית"ר לבזזדהות עם הקבוצה. מאז שארקדי הגיע הזרים ושכירי החרב שולטים בקבוצה. אם כל הכבוד לארקדי ולבוחטות שלו גם בלעדיו היינו קבוצת צמרת שנאבקת על האליפות. אולי לא זוכה בה אבל היינו זוכים לראות את בן שושן, יצחקי, קובי מויאל, חן עזריאל ואבירם ברוכיאן מנהיגים את בית"ר.
    אבל קצת גלשנו מהנושא, לא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

15. Don Joan Roman Member

ואם היית רואה את כל מי שאתה אומר ומסיים מקום שמיני היית בוכה למה אין אף אחד שייקח את הקבוצה לאליפות.
    אני חושב שאתם מגזימים פה בצורה פראית, גם אני רוצה לראות כמה שיותר ירושלמים בהרכב אבל זה בלתי אפשרי לשחק רק עם ירושלמים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/6/07