אירופה ליג 2011: הרבה שערים ודרמות לפני הבתים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏9/7/10.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ליברפול ומנצ'סטר סיטי לא צפויות להתקשות מול היריבות שלהן, לעומת זאת, אסטון וילה תגיע טיפה באופוריה לאחר הניצחון במחזור הליגה הראשון על ווסטהאם ועלולה לחזור עם הזנב בין הרגליים, אף על פי שמבחינת כישרון היא עולה ללא ספק על ראפיד, אך בכדורגל ובספורט בכלל, לא תמיד הקבוצה החזקה יותר (על הנייר) מנצחת.

לצערי, המשחק שמאוד חיכיתי לו, בין גנק לפורטו, נופל בשעה לא נוחה בשבילי. משחק מאוד מרתק, על פי כושרן של שתי הקבוצות, יש לי הרגשה שברדה וחבריו לא יפסידו הערב. אשתדל לצפות במחצית הראשונה במשחקה של גנט, בהולנד, מול פיינורד.

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/10
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו משוחק המשחק בין סיביר לפ.ס.וו, כרגע 0:0 אחרי 12 דקות של משחק (לא לדאוג בגלל השעה, בסיביר עכשיו 7 בערב חחחח). יש שידור ברוחה דיירקטה למי שרוצה ויש לו סופקאסט. המגרש אגב, מלא.

אסטון וילה להזכירך, נחוותה שנה שעברה באותו שלב על ידי אותה ראפיד וינה! הפסידה 1:0 באוסטריה וניצחה 1:2 בבית והודחה.

למזלה של הוילה ילאבץ' לא ישחק היום, הוא מסרב לשחק והוא בדרך לסקוטלנד...

הבנתי שוילה צפויה לפתוח היום עם הרכב משני, זו עלולה להיות טעות עבורם אחרי שכבר קיבלו מהאוסטרים בראש פעם אחת.

3. c_web Member

מאמן אקטובה אמר אתמול במסע''ת לקראת המשחק של קבוצתו באלקמאר ש "אנחנו לא באים כתיירים למשחק". למרות שהוא יחסר 5 שחקני הרכב מורחקים, מוחאנוב אמר שהוא מודע לכך שהם באים כאנדרדוג למשחק אבל הם ירצו לחזור עם תוצאה טובה מהולנד".

בשורות אלקמאר יפתח סוף סוף הקפטן סטיין שחארס שהיה עם הולנד במונדיאל, אך עדיין יחסרו את ראסמוס אלם הקשר השבדי ואת בנסחופ החלוץ.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

המפתיעה של העונה עד עתה היא בלארוס ששולחת לשלב הפלייאוף של הליגה האירופאית לא פחות מ-4 נציגות! באטה הודחה מהצ'מפיונס כמובן. אותי זה מרתיח שיש לבלארוס 4 נציגות בליגה האירופאית ואנחנו בסך הכל עם 1 במקום להיות עם 3, יותר נכון 2, כי בני יהודה בשום מצב לא היתה עוברת את יובנטוס, וגם מכבי עשתה הפתעה כשעברה את אולימפיאקוס. אם בלארוס שולחת עם נס ענקי את כל הנציגות שלה, זה משהו שלא נעשה ממדינה כל כך קטנה מעולם והיא מסוגלת לתפוס הצלחה מטאורית מהבחינה של הנציגות והסיבובים שהם יכנסו למשחק...בסופו של דבר עם כל הדיבורים הם ישארו עם אפס ואז זה יהיה שווה כקליפת השום.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם אנחנו בדרך ליום של הפתעות? מהמקום האחרון בליגה הרוסית סיביר נובוסיבירסק מנצחת את פ.ס.וו איינדהובן 0:1 משער בדקה ה-92 ותצא להולנד מעודדת מאוד...סך הכל היה משחק יחסית משעמם, כלקראת הסיום הרוסים דווקא היו יותר מסוכנים, מנגד פ.ס..ו בהזדמנות הכי טובה שלה, טויבאנן מצא את המשקוף. מה שכן זה עושה צדק עם המשחק כי בתחילת המשחק שחקן של פ.ס.וו הרחיק בבירור עם היד מקו השער והשופט לא נתן פנדל וגם לא אדום...

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא ראיתי, אבל בסדר, פ.ס.וו יגמרו אותם בגומלין. איינדהובן שיחקה גם בעשרה שחקנים מדקה 40. לא מתרגש יותר מדי.

העיניים ההולנדיות שלנו יחולקו לשניים. כמו שעידו ציין, עין אחד לאלקמארואדט (עזבו אותי כל יום מתחלף שם ספונסר אני לא באמת זוכר את השם..) אלקמאר פייבוריטית וחייבית בשבילה ובשביל הניקוד ההולנדי לעבור את הקאזחים בדרך לשלב הבתים. ניצחון בכל הפרש לדעתי יספיק כי ההגנה החזקה של אלקמאר תסייע לה בגומלין.

העין השנייה לגלזגו. אוטרכט הגיעה לא מדורגת וקיבלה את סלטיק החזקה. משחק חוץ לא פשוט היום אבל אני יותר ממאמין שאוטרכט יוכלה לחזור עם תוצאה טובה ולהעביר את הגומלין לבית המאוד חזק שלה.

לפחות שלוש נציגות אנחנו צריכים בבתים. איינדהובן (שקצת איכזבה היום) ואלקמאר הן הבאנקר. אוטרכט תהיה הפתעה נעימה ואייאקס בכל מקרה או תגיע לבתים ישר או, מי יודע, תהיה באלופות.

אנחנו בכל מקרה נתמקד באלקמאר ובאוטרכט היום. שיהיה בהצלחה.

7. Old_Pirate Member

גם בסיביר 5 דקות לאחר מכן הורחק שחקן.....
    דרך הגב, אותה תוצאה במשחק הראשון (גם בית) הם הסיגו נגד אפולון...ובגומלין הפסידו 1-2, ועלו.....ללא ספק, הפתעה ענקית שתוסיף הרבה מוטיבציה לסיבירים בהולנד.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

צודק, לא שמתי לב.

ומה שעוד לא שמתי לב זה שגם פיינורד בעסק (או שסתם הדחקתי) והיא תארח את גנט. כל תוצאה פרט להדחה של פיינורד בסיכום שני המשחקים תפתיע אותי.

9. benos Member

פאלרמו פותחת הערב את המסע האירופאי שלה מול מאריבור,

ההרכב הרשמי:

סיריגו; בלזראטי, גליק, בובו, קאסאני; נוצ'רינו, מיג'ליאצ'יו, ליבראני, פאסטורה; מקארונה, הרננדס

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליברפול פותחת בהרכב הבא:

ריינה
    אורליו קיריאקוס קראגר קלי
    פאולסן לוקאס
    יובאנוביץ' קול מקסי
    באבל

ספסל: קבאליירי, סקרטל, ווילסון, ספירינג, פאצ'קו, אנ'גוג, טורס.

חבל לי שפאצ'קו לא פותח במקום יובאנוביץ' וששלבי לא נספר על הספסל. גם הייתי מעדיף לראות את ווילסון בהרכב ולא את קרא, מיותר לחלוטין. מבחינתי היו צריכים לעלות 11 שחקנים אחרים לגמרי מאלה שהודג'סון רוצה שיפתחו ביום שני מול סיטי, הסגל שלנו מקבל עומק לאט לאט ואנחנו יכולים להרשות את זה לעצמנו.

11. Yotam Member

שטוטגארט השיגה ניצחון בבראטיסלבה 1-0 . כל הכבוד לגרמניות, קודם לכן באייר לברקרוזן ניצחה 3-0 את מחזיקת הגביע האוקראינית טאבריה. עכשיו השלב של דורטמונד מול קאראבאך האזרביג'אנית ואני מקווה ללא פחות מתבסה עבור דורטמונד.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

רק חבל ששטוטגארט נראת זוועה ...

הפתעה מסתמנת לה בטורקיה שגלאטסריי שוב יורקת לבאר ומפגרת אחרי 45 דקות 0-2 מול קרפאטי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

13. SeRgInHo Member

מה קורה לטורקיות? פנר הודחה בבושת פנים ע"י יאנג בויס, עכשיו גלא בפיגור ביתי 0-2 מול קרפאטי לבוב האוקראינית (מקום חמישי אשתקד).

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ופנר מפגרת עכשיו מול פאוק אחרי 21 דקות ....

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב הרשמי של יובנטוס נגד שטורם גראץ:

סטורארי
    דה צ'לייה- קייליני- בונוצ'י- מוטה
    לנצאפאמה- סיסוקו- מרקיזיו- פפה
    דייגו- אמאורי