איש השנה בכדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏23/12/06.

1. כפר סבא בנשמה! Member

אין ספק שאוחנה אבל גם מגיע קרדיט לא קטן לאחד שאין לו יחסי ציבור אבל הוא מאמן ענק וזה אלישע לוי.
    ראשית הוא זה שהעלה את כפ"ס ובנה את הקבוצה ,אוחנה למעשה לא הביא שום שחקן שנה שעברה ,אלישע בחר את הזרים(אחד אחד תותח),גילה את אביחי ידין הנפלא ונתן הזדמנויות שוות לצעירים,לטעמי הוא סבל מוחסר מזל(למרות שגם בתקופתו כפ"ס שיחקה מצוין) ומשופטים שהירבו לקפח(שימו לב לנתון הבא:בתקופת אלישע לוי20 משחקים לא קיבלנו שום פנדל לטובתינו והגיעו לנו 3-4 לפחות)ואילו בתקופת אוחנה מספיק לראות את הנתון הבא:ב3 משחקים אחרונים בליגה קיבלנו בכל משחק!!! פנדל לזכותינו נגד חיפה ,פ"ת ומכבי ת"א) ושופטים יותר נזהרים איתנו.
    אי אפשר לקחת מאוחנה את ההישג המדהים ואת הכדורגל השמח אבל אסור גם לשכוח את אלישע לוי מאמן מצוין וצנוע שעושה עבודה נהדרת היום גם בסכנין וגם בעבר באשדוד .
    שאפו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

2. fanatic boy Member

לכפר סבא בעונה שעברה היה כדורגל, מה שהיה חסר זה השפיץ של הנעל ושיכנס הגול..
    אוחנה הביא לקבוצה ווינריות והמון מוטיבציה- הקבוצה התחברה ואח"כ באו הגולים והרבה מאוד מזל בדקות הסיום.
    אישית , אני מודה לאוחנה על אחד הרגעים המאושרים בחיים שלי..בשבילי הוא איש השנה.

אבל ממבט אחר היום, לא הייתי רוצה אותו בקבוצה שלי...............

3. N כמוני Member

ארקדי גאיידמק.
    אני לא נמנה על מעריציו של האיש,אבל השינוי שהוא עשה בכדורגל הוא גדול.הוא הקפיץ משכורות של שחקנים,גרם להתעניינות גדולה לליגה שלנו,משך עוד כל מיני אנשי עסקים להשקיע פה.
    סביר מאוד להניח שרב הנזק מהתועלת,אבל עדיין השפעתו היא גדולה מדי מכדי להתעלם ממנה.