איש מיליון הדולר של הכדורגל הישראלי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏24/6/07.

1. King Kenny Member

לא גולן ולא אף שחקן ישראלי שווים את הסכום הזה בינתיים.

אחת הבעיות הגדולות של עומר גולן שהוא סובל מחוסר יציבות.
    רואים שיש פוטנציאל אבל הוא לא מממש את כולו.

לדעתי הקבוצה שהכי תתאים לו בינתיים זאת מכבי פ"ת, מכבי נתניה וכדומה.
    אם הוא ישפר את היציבות שלו אז מכבי,הפועל, מכבי חיפה ובית"ר יתאימו לו או בכלל קבוצה באיזה ליגה באירופה ,לא בהכרח אחת מהליגות הגדולות באירופה.

2. Number 8 Member

הלוזונים סוחטים את מכבי ת"א ומכבי חיפה והן לא מתנגדות. מיליון פלוס על עומר גולן? נכון שעומר גולן חלוץ מצוין ואחד השחקנים הישראלים הטובים בליגה, אבל מכבי ת"א וחיפה רודפות אחריו כאילו הוא סקורר שבכל עונה מבקיע 20 שערים. אמנם גולן שחקן ששווה להשקיע עליו אבל לא בסכומים כאלה. צריך להירגע, לא טוב לשתי הקבוצות להוציא סכום כסף כ"כ גדול על שחקן בליגה שלנו, במיוחד לא למכבי ת"א שרק חתמה את הסכם רוני מאנה.
    מכבי ת"א מאוד רוצה את עומר גולן ואני בטוח שגם מכבי חיפה, אבל המחיר עליו גבוה מדי. הקבוצה שתזכה בו, תצא פריארית שהוציאה סכום גדול על שחקן אחד אפשר להביא שני חלוצים זרים במקומו בסכום הכסף שמדובר.

זרים בהחלט, זרים ממש לא והדבר שהכי נחוץ למכבי ת"א כרגע זה חלוץ ישראלי על רמה.

3. King Kenny Member

הוא כתב למועדון הירוק, לפי מה שאני יודע מכבי ת"א לא משחקת בירוק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/6/07
  4. Number 8 Member

לפי דעתי מכבי ת"א. למכבי חיפה יש שלושה חלוצים כרגע, רוברטו קולאוטי(במקרה וישאר בקבוצה), ארבטמן ותומר חמד שאין לי ספק שהעונה הקרובה יקבל יותר דקות.
    למכבי ת"א יש.. את אף אחד. כל החלוצים בדרך לעזוב את הקבוצה. המקום של גולן במכבי ת"א בטוח בכל משחק.

ולפי מה שהבנתי, אתה לא מצחיק. אז טעיתי, היו מבינים זאת לבד. מספיק להגיב על כל טעות קטנה של משתמשים.

5. King Kenny Member

אני כתבתי את זה בגלל שלמכבי חיפה כן מתאים חלוץ זר בעוד למכבי ת"א לא מתאים לפי דבריך.

6. Number 8 Member

מה יש לי.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

קודם כל, דיברתי על מכבי ת"א. דבר שני, התכוונתי להגיד שחלוצים זרים טובים אפשר למצוא, אם הן אכן טובים כפי שחשבו עליהם, נדע זאת רק במהלך העונה. אבל מכבי ת"א צריכה שחקנים ישראלים ובעיקר חלוץ ישראלי, גם אבי נמני התראיין ואמר שאם בסופו של דבר גולן לא יגיע למכבי, הקבוצה תביא חלוץ ברמה גבוהה. באמירה הזו אני רואה שמנסים לעבוד עלינו, הרי ברור שאין שום חלוץ ישראלי ברמה.

7. Thierry 14 Henry Member

לא יודע מה עשו ממנו.
    חלוץ בינוני לגמרי, מיליון דולר על עומר גולן? איזה הגזמה.
    מכבי חיפה צריכה חלוץ סקורר -באמת-חלוץ כמו קולאוטי 2, גולן לא כזה.

8. Fabio Junior Member

הלוזונים רוצים לעשות כסף, עובדה, הנה שחר הסכים לשלם עבורו הרבה כסף לפני שקדוסי סיכם בפ"ת, [ואז היה לו סיכום בחיפה] לפני שקולאוטי סיכם בנירנברג ואפילו לפני שארבייטמן עבר את הניתוח בשרירי הבטן, ויש לציין שקטן יכול לשחק גם כקשר. הוא ממש ממש לא שווה מיליון וחצי דולר, אבל יש לציין שהוא שיחק בקבוצה עם רמה נמוכה מהמגיע לו, ולדעתי הוא יכול להצליח בחיפה יותר מאשר במכבי ת"א שהיא בשנים האחרונות רק הורסות חלוצים טובים.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לדעתי הוא חייב לעשות את הקפיצת מדרגה הזאת, ומועדון גדול קצת יותר מפתח תקווה יכול לשמש לו במה טובה להציג את היכולות שלו.
    אין ספק שטוב עבורו ועבור הקריירה שלו לעבור למכבי תל אביב ולא לחיפה. בחיפה יש כבר 3 חלוצים, והגעתו רק תמנע ממנו לקבל דקות משחק, שבמכבי בשל חוסר בשחקני התקפה הוא יקבל בטוח.