אכזבה במאבק על האליפות?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏13/4/04.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כולנו זוכרים בתחילת העונה איך כולנו דיברנו על מאבק משולש שצפוי להיתפתח לנו על האליפות, ושהולך להיות לנו בפרמייר ליג מאבק שלא היה לנו שנים. אבל בפועל ראינו עוד אליפות ללא תחרות יוצאת מן הכלל, עד שלב מסויים שלושת הקבוצות עוד היו דבוקות אבל זה היה מוקדם העונה ומאז ארסנל הצליחה לפתוח פער ממנצ'סטר וצ'לסי שאיבדו נקודות בהפסדים לקבוצות קטנות מה שארסנל לא עשתה.

אז מירוץ משולש לא קיבלנו, קיבלנו אליפות שהוכרעה די מוקדם את האמת. הייתם קוראים לזה אכזבה?

* (ועזבו אותכם אוהדי ארסנל ברור שמבחינתם זה לא משנה כי אליפות השגתם וזה מה שחשוב אבל תסתכלו בצורה קצת שונה)

2. LiverpoolFan Member

תישמע הייתי קורא לזה אכזבה רק ביגלל שאני לא מאמין שהפערים הם כל כך גדולים שארסנל מכניע את הליגה בכזה שלב של העונה. למרות שמנצ'טר וצ'לסי לא איבדו כל כך הרבה נקודות יחסית העונה רק שארסנל של העונה בליגה הם "תותחנים" אמיתים.

3. the gunner_14 Member

אין ספק שמאבק מותח בין כמה קבוצות עד למחזור האחרון זה חוויה לכל אוהד כדורגל אבל זה גם מעמד מורט עצבים לאוהדי הקבוצות, שיכול ליהיות כואב במיוחד אם מאבדים את התואר ויכול להיות מתוק ביותר אם לוקחים אותו.
    אם אתה שואל אותי אז אני מעדיף לקחת אליפות כמה שיותר מוקדם ועם הפרש כמה שיותר גדול, כך גם אין את המתח הגובל בחרדה במחזורים האחרונים וגם אין הפסדים כואבים בסיום והאליפות לא פחות מתוקה.
    אני למשל הייתי מעדיך להפסיד ליוניטד בעונה שעברה במחזור ה-30 את האליפות מאשר לראות אותם גונבים בסוף את התואר.
    בתור אוהד נייטרלי בוודאי שהייתי מעדיף מאבק משולש.

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/04
  4. LiverpoolFan Member

שנה הבאה מאבק בין ארסנל,צ'לסי וליברפול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. ראול Member

מהפה שלך לרגליים של אוון.

לא התאכזבתי ממאבק האליפות השנה... יפה לראות קבוצה שפשוט לא מסוגלת להפסיד וקורעת את הליגה... למרות כל זאת, מוציאה הרבה תוצאות תיקו מה שמשאיר עניין בצמרת.
    נכון שזאת לא אחת מהעונות המרתקות, אבל מצד שני.. ליברפול לא היתה שם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_jokercolor.Xxx

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, האכזבה הייתה מהצד של יוניטד.
    נכון, ציפנו שעד הסוף צ'לסי גם תרוץ עם ארסנל והיוניטד, אבל ידענו שהיא לא מסוגלת לקחת אליפות.
    מרגע שהיוניטד יצאו מהמירוץ(בניצחון של ארסנל בצ'לסי) האליפות הוכרעה.
    צ'לסי בדיוק איפה שצפיתי שהיא תהיה בשלב הזה של העונה, קרוב, אבל בלי סיכוי לקחת אליפות.
    היוניטד איכזבה אותי בליגה, והיא תצטרך לפצות על זה בשנה הבאה.
    ולכן, כפי שאמרתי, האכזבה במאבק על האליפות היא כי יוניטד לא צמודה בשלב זה של העונה לארסנל.

נ.ב
    גם שנה הבאה אני מוכן לא לזכות באליפות(אבל רק לטובת צ'לסי) בתנאי שנגיע לפחות לגמר ליגת האלופות.