אכזבה כתומה - הדחה משפילה עם 0 נקודות כבר בבתים

הנושא בפורום 'פורום יורו 2012' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏25/5/12.

1. Armstrong Member

אני מסכים איתך לחלוטין, רק ציינתי שבתור מאמן היה מקום בו הוא כן הצליח (מאוד הצליח, הביא את הגביע האנגלי אחרי בצורת של משהו כמו 20+ שנה) ואני חושב שאם יתנו לו את הקרדיט הוא יצליח אבל לא בהולנד, בדיוק כמו שאמרתי קודם. להולנד הוא כמעט בוודאות לא האיש המתאים.

2. אלי מתחן Member

ומה הוא הולך לעשות כל היום? זאת אחת המשרות המשעממות שיש. לא כל אחד רוצה להעביר 2-4 שנים בחוסר מעש בשיא הקריירה המקצועית שלו. זה בדרך כלל או למאמנים צעירים שרוצים להתקדם מהר או למאמנים זקנים שנמאס להם מהעבודה היום יומית.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קשה לי להניח את האצבע על שם... לאחר המינוי, זה תלוי בכל כך הרבה דברים... שאני לא רואה הבדל תהומי בין הידינק (שהוא מאמן ענק, בטח יותר טוב מכל מי שברשימה) לבין קומאן למשל... מדובר פה בנבחרת כל כך בעייתית, כשרונית בהתקפה, רכה בהגנה, אנשים שונים.... כך שהמאמן יצטרך להביא הרבה יותר ממוח טקטי מוצלח... אנחנו יכולים להצליח עם קומאן, להיכשל עם הידינק וכך הלאה עם כל מאמן... ואני לא אומר את זה בקטע של קלישאה...
    הרגשת הבחילה עדיין לא עברה לי, גם את השורות האלו, שבהם אני גם ככה לא אומר שום דבר חדש, קשה לי לכתוב- לא יודע, שנגיע כבר ל-2013, שיעברו החודשים.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הסקרים בווטבול אינטרנציונל ובאורנג'נטוורק מצביעים על העדפה של האוהדים בבית בואן חאל. הידינק אחריו.

וזה היה סתם מידע לא מועיל אני מניח.

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/12
  5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הידניק הסיר את עצמו מרשימת המועמדים. אמר היום שהוא מעוניין להשאר באנז' קבוצתו ברוסיה ולא מעוניין לשוב לקדנציה נוספת בנבחרת.