אלופות: אלופת אירופה מודחת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏28/4/10.

1. Dimitar Berbatov Member

עומר, אני מסכים איתך בנוגע למה שכתבת על באיירן ויש בה זילזול ברור מאוד, אבל הגישה שלך לקראת המשחק היום היא די לוזרית. אף אחד לא מזלזל בברצלונה אבל כשאני קורא ממך הצהרות כמו ש'זה יהיה מדהים אם אינטר תשלים את המשימה היום' או 'על סף הבלתי אפשרי' אני לא יודע אם זה נובע מניחוס או מנחיתות עצמית אבסורדית. רוב הסיכויים שבארסה תהיה בגמר? אני ממש לא מסכים. אני מעריך מאוד את בארסה וכבר כתבתי בפורום הספרדי שהיא קבוצה על סף השלמות, אך כשהיא מגיעה למשחק בו היא חייבת לכבוש שני שערים ולשמור על שער נקי מול ההגנה הטובה בעולם, היא לא פייבוריטית.

למשחק עצמו, זאת ההזדמנות הגדולה של זלאטן. כשאינייסטה פצוע וחסרה הצלע השלישית לצד מסי וצ'אבי (עם כל הכבוד לפדרו), זלאטן חייב להיכנס לנעלים האלה ואם הוא יעשה זאת, כולם ישכחו לו את המשחק הראשון המכפיר. הוא איש המפתח שלי במשחק היום, לא מסי, לא צ'אבי.

נערך לאחרונה ב: ‏28/4/10
  2. Joel Gion Member

ללא ספק, אינטר טובה לכדורגל!
    תעשה לי טובה ואל תכניס את עצמך ללופ של פראנויות כמו שאוהדי אינטר כל כך רגילים ואוהבים. אני לא מנסה לנחס ולא כלום, סתם חושב שזה יהיה על גבול הבלתי אפשרי היום בשביל ברצלונה לנצח את אינטר בהפרש של שני שערים. חוץ מזה, לדעתי גם על באיירן מינכן אינטר הנוכחית עדיפה ולכן כתבתי שאני חושב שיש סיכוי ממש גבוה שהיא תזכה בליגת האלופות.

כששאלתי אותך למה סתם, התכוונתי למה כהרגלך אתה מזיין את השכל על מילאן, יובנטוס, רומא ואלוהים יודע מי. מה זה היה קשור לדיון ולמשחק של היום בדיוק?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/4/10
  3. riquelme1 Member

יש לי תחושה רעה היום לגבי המשחק, תחושה של טרגדיה, יהיה אווירה מדהימה בקמאפ-נאו, מזמן השחקנים של גוארדיולה לא הגיעו למשחק בכזאת רמת מוכנות, אבל יהיה קשה, קשה מאוד, ההגנה של אינטר חזקה, ומורניו כמו מורניו לא יתנגד לבונקר על סך הרחבה. בשביל זה צריך יכולת שיא של שחקני המפתח, צ'אבי, מסי, פיקה ו....זלטאן.

אה וכמובן טורה במקום קייטה.

עוד 3 וחצי שעות.

4. דנידין Member

עמי, אני ורוזנר עדיין מחכים לתשובות ממך בדיון המקביל. ניסיתי לשלוח לך פרטית אבל זה לא מצליח, התיבה שלך מלאה. אם אתה מעדיף לדבר על זה בפרטי, זה בסדר מבחינתי.

5. Raulito Madridista

אני מצפה למשחק ענק היום ומקווה שיהיה מותח ומעניין עד לשנייה האחרונה.
    לטעמי רבע השעה האחרונה של הגומלין בסאן-סירו, כשאינטר נדחקה לשערה, מסמלות את מה שצפוי להיות הערב החל מהרגע הראשון בקאמפ-נואו. גוארדיולה לא רק שיודע להטריף את השחקנים שלו ברגעים המתאימים ובארסה שלו יודעת כמעט תמיד להעביר הילוך כשצריך(והיום צריך) - נדמה כי גם הוא הבין שטורה חייב לפתוח בהרכב וזה ישרת את הקישור האחורי של בארסה.
    הבמשחק הקודם השלישייה הקידמית של בארסה לא קיבלה מספיק כדורים ולא יכלה לבוא לידי ביטוי, אבל היום צפויה עבודה קשה מאוד לחולייה האחורית של אינטר. חוץ מריאל מדריד, אף קבוצה השנה לא הצליחה לנטרל את מסי בקאמפ-נואו ולזאנטי יהיה ערב קשה יותר בעיקר. חזרתו של מאייקון תועיל כמובן גם בצד ההתקפי כי הוא יכול להוציא את אינטר קדימה.
    זו תיהיה הפתעה לטעמי אם מוריניו לא יפתח עם סטאנקוביץ על חשבונו של פאנדב. הרי מוריניו צריך לעבות את הקישור ולרוויח זמן היום וזה יהיה מעט הרפתקני לשחק עם שלושה חלוצים + סניידר שבאינטר מתופקד כפליימקר לכל דבר.
    יהיה מעניין לצפות במצ'אפ של משפחת מיליטו וזה אולי יהיה הקרב שיכריע את ההתמודדות. מיליטו חזר למרכז הבמה משום מקום, חשבתי שהוא יהיה גמור אחרי הפציעה הארוכה ההיא, ומנגד אחיו לא מפסיק לקרוע רשתות באיטליה וכבש שער חשוב מאוד בשבוע שעבר. קראתי בעיתון ידיעות שהשניים תמיד שיחקו אגרסיבי זה נגד זה במשחקי הדרבים בארגנטינה וגאבי נכנס חזק בדייגו עד שהאחרון קילל אותו ואמר לו 'בן זונה', ואז הוא נזכר שהם אחים...(כך כתב נדב יעקובי).
    אחרי השנה האחרונה באמת שקשה לי להמר נגד ברצלונה והיא מסוגלת לנצח 2-0 מול כל קבוצה באירופה. אני בטוח שגם מוריניו מודע לך והוא מודאג כי בקאמפ-נואו אי-אפשר להיות רגוע אף-פעם. אני רק מקווה שאינטר תחזיק מעמד כמה שיותר כי במידה והיא תספוג שער מהיר זה עלול לגמור אותה.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור, בקשר למה שכתבת, סטנקוביץ' מורחק. זו היא נקודת תורפה באינטר כיוון שהקשר ההתקפי היחיד באינטר חוץ מסניידר שרק חזר מפציעה הוא קווארזמה שלא שווה משהו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/4/10
  7. xavi6 Member

אני יודע שזה לא ישנה משהו והסטיגמה תישאר, כי אם יש משהו שהאנגלים יודעים לעשות טובים זה בעיקר לייצר סטיגמות ולדבר בלי ממש ידע כשמדובר בקהל, כי זה מובן מאליו ששלהם הכי טוב ולא משנה מה קורה מסביב, אבל תתכוננו לתצוגת קהל מדהימה בעיקר בפתיחה בקאמפ נואו. בלי קשר לזה, במשחק חוץ, כמו תמיד במשחקים של ברסה בחוץ, הקהל החוליגן הגיע. הקהל שלא מורשה להיכנס לקאמפ נואו (רק בגלל זה הגיע תופעת המטפחות הלבנות שהאנגלים כ"כ אוהבים לזרוק בפרצופינו, כאילו שרוי קין לא לכלך על הקהל שיושב בתיאטרון החלומות לפני שעזב)

http://up203.siz.co.il/img3/zninnmtzjgnj.Xxx

http://up203.siz.co.il/img1/gjntzlw1ayjt.Xxx
    כמה מטפחות לבנות...זה מה שעשינו בסאן סירו, נחכה נראה מה נעשה היום.

זה אפשרי, ויסקה ברסה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/10
  8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור,
    לא פעם ראשונה שאני שומע שהלחץ המטורף של ברצלונה ברבע שעה האחרונה בסן סירו זה מה שיקרה בקמפ נואו מההתחלה, ואני ממש לא מסכים. במשחק באיטליה זה היה מצב מאוד מסוים, ללא הכנה טקטית כנראה מצד מוריניו, שגרם ללחץ כל כך מטורף - בשתי המשמעויות של המילה בכדורגל, גם הלחץ של ברצלונה על השער של אינטר, וגם לחץ ופאניקה מצד שחקני אינטר שהעיפו כל כדור שהגיע לרגליהם ללא מטרה. היום מוריניו יכין אותם מהתחלה לכזאת סיטואציה ואין לי ספק שגם אם ברצלונה תנסה לשבת להם על השער באותה צורה מהדקה הראשונה, זה לא יחזיק הרבה זמן כי אינטר תצא הפעם למתפרצות ולא תהיה בפאניקה שהיא הייתה בה בסוף המשחק הראשון. ובדיוק בגלל זה אגב אני הייתי משער שמוריניו יפתח עם 3 חלוצים גם אם לא הייתי יודע שסטנקוביץ' מורחק. פאנדב ואולי גם אטו ישחקו קצת יותר מאחורה הפעם ויוציאו יחד עם מי שישחק את התפקיד של הקשר היצירתי במרכז השדה (אני מקווה בשביל אינטר שזה יהיה סניידר) את המתפרצות המהירות ויחפשו למצוא את ההגנה של ברצלונה לא מוכנה (דבר אפשרי בהחלט כשיש לך את דני אלבס באגף ימין של ההגנה).

9. המבין Member

מצפה למשחק גדול ושברצלונה תעוף. מוריניו הוא גאון כדורגל ומה שהוא עשה במשחק הראשון לא יקחו לו, אבל אם אינטר תעוף זה יהיה פיספוס ענק אחרי יתרון של שני שערים. המוח אומר אינטר, אבל הלב אומר ברצלונה לצערי. אני אלך עם הלב שלי בצער רב, כי אני מאמין בתחושות הבטן שלי.

10. piston Member

לרעיון התייחסתי כשהוא הובא לראשונה

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו אוהדי אינטר בכל הקשור לזירה האירופאית למודי סבל, בטח ובטח כשמדובר בליגת האלופות, בשביל שזה ישתנה, אנחנו צריכים לעלות לגמר ולקחת אותו, עד אז גם אם אני יהיה ביתרון 5:0 במשחק מול בארסה הגדולה, אני יכול להגיד לך שאני לא ארגיש שאנחנו עולים, למרות שיש סיכוי שאנחנו נעשה את זה. אני פשוט זוכר כמה פעמים בארסה התפוצצה על קבוצות שאני אומר לעצמי למה שהפעם זה יהיה שונה והיא תיכשל? למרות שאני מאוד רוצה שזה יקרה כדי שאני אסע לגמר ב-22 במאי.

12. Dimitar Berbatov Member

ברצלונה: ולדס, אלבס, פיקה, מיליטו, קייטה, בוסקטס, טורה, צ'אבי, פדרו, זלאטן ומסי
    אינטר: סזאר, מאייקון, לוסיו, סמואל, זאנטי, קמביאסו, מוטה, סניידר, פנדב, אטו ומיליטו.

מפתיע מאוד הציוות של קייטה כמגן שמאלי. אבידל למרות הדיווחים אינו כשיר ככל הנראה וגווארדיולה הזדעזע כל-כך מההופעה של מאקסוול בג'וזפה מיאצה, שאפילו קייטה מועדף על פניו כמי שאמון על עצירת אטו ומאייקון באגף הימני. מעניין, מעניין מאוד. ההרכב הזה מחזק אצלי את התחושה שאינטר תכבוש היום שער אחד.
    אוהדי בארסה, קייטה שיחק בעבר כמגן שמאלי?

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/10
  13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאללה, להפסיק עם המחשב והיידה לסיוט של שעתיים. שיגמר איכשהו, רק שייגמר כבר, זה לא חיים זה.

14. 亚历山大帕托 Member

אתה כזה אוהד הצלחות. שנים אתה מתחבא בישראלי וכו', פתאום כאשר אתם קרובים חצי צעד מגמר אלופות אתה בכל מקום מדבר על אינטר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. Igi Member

קיבו עולה ברגע האחרון על חשבון פאנדב, מעניין.