אלופות: אלופת אירופה מודחת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏28/4/10.

1. Raulito Madridista

כמובן שאני בעד שהתרחיש שלך יתממש. אבל ברמות האלו כמעט תמיד כל הפרטים גלויים להכל ואין אלמנט של הפתעה. כל מאמן רוצה להרגיע את המשחק בפתיחה והוא מתכונן ללחץ עצום שברצלונה תפעיל על הקבוצה שלו. אני טוען שבהתחשב ברמת המוכנות של בארסה לקראת המשחק, ובטח כאשר המשחק בקאמפ-נואו - היריבות לרוב לא מהוות את השחקן הראשי בהצגה, אלא תפקיד מישני במקרה הטוב. מוריניו מאמן אדיר ויש לו כלים טובים להרוס משחק, אבל אני בספק כמה זה יצליח לו בנסיבות האלה. בארסה הופכת את המשחקים לתלויים בה. צ'לסי היא הקבוצה היחידה באירופה שהצליחה בשנתיים של בארסה תחת גוארדיולה להרחיק את הקטלונים מהשער ולמנוע מהם מצבי הבקעה. הרביעייה האחורית של אינטר טובה לא פחות מזו של צ'לסי, אבל הקישור של אינטר יותר מנוסה, יותר חזק ופשוט יותר מוכן למשחקים כאלה.

קיבו במקום פאנדב - ניסיון מעניין של מוריניו ומעניין היכן ישחק הרומני. אני אכן בעד לתגבר את ההגנה במשחק כזה. אני אולי הייתי משחרר את מאייקון יותר קדימה ואז זאנטי ישחק כמגן ימני, אבל נראה מה יהיה. מוריניו לטעמי גם רוצה קלף על הספסל בפן ההתקפי למקרה שמשהו ישתבש. אם סטאנקוביץ לא משחק, נעלמת אופצייה חשובה לריענון השורות.
    גם זאנטי וגם מאייקון צריכים להיזהר מצהובים וזה מצב בעייתי מאוד, בטח בהתחשב שהקפטן שומר על מסי. גם מאייקון יצטרך לבצע עבירה אחת סביר להניח.

הפעם האחרונה בה בארסה שיחקה במערך של 3-4-3 הייתה תחת רייקארד בעונת 07\2006, אז בישורת האחרונה הדברים לא הסתדרו. אני זוכר שההולנדי ניסה את המערך הזה בגומלין של משחק גביע נגד סראגוסה וזה עזר, אבל בארסה חטפה מחטאפה שלב אחד לאחר-מכן. המערך הזה נראה לי מוזר מאוד, אבל אם זה יצליח - גוארדיולה יקבל הרבה קרדיט.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/10
  2. Robin_Van_Persi Member

כמה טיפש מוטה,איך אפשר לעשות עבירה כל כך מטופשת?(למרות שהשופט קצת החמיר וזה לא אדום ישיר אלה צהוב שני).

ד'א,אהבתי תתגובה של מוריניו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

3. riquelme1 Member

גועל נפש בוסקטס, גועל נפש.

שמישהו ירה בקייטה בבקשה, שמישו ירה בקייטה, מחרב לברצלונה הכל, ואיתו גבי מיליטו.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בושה, בושה ועוד פעם, בושה. איכס

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גועל נפש, זה היה אדום ישיר? או צהוב שני? על פי מה שראיתי זה היה אדום ישיר, על פי הרישומים זה צהוב שני.

6. astaropus Member

כמה אפשר עם הנמושה הזאת שנופלת בכל פעם שנושמים עליה
    פאקין אפס

7. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx - פעם ראשונה שאני מחזק את מוריניו.

אגב, כל הכבוד לטיאגו מוטה על זה שכפכף את הבנזונה המתחזה הזה אח"כ. גועל נפש.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/4/10
  8. Igi Member

יפה מאד שכבר מגיל צעיר המועדון הקטלוני המעוטר מלמד את החניכים שלו את נפלאות תרבות הספורט, איזה גועל נפש מצידו של סיסי-בוי בוסקטס.

9. המבין Member

איזה הרחקה מפוקפקת. מוריניו הרג אותי שהוא מחה כפיים לאוהדי ברצלונה. נקווה שאינטר תחזיק מעמד.

10. xavi6 Member

צריך לבעוט לבוסקטס בראש. דווקא למוטה? אין לך טיפת כבוד? ילד מפגר וחוצפן. עכשיו באמת אין לי נחמה אם אינטר יעלו.
    לכל המלעיזים-יאללה, שבו בשקט. אתם אכולי קנאה. אינטר משחקת יותר מגעיל מהצלילה של בוסקטס. אם זאת קבוצה של גמר, אנחנו שווים 80 גמרים.

11. המבין Member

כל הכבוד על הכנות. בוסקטס תמיד היה כזה.

12. דנידין Member

צודק.

ועמי מספר שלבאיירן לא מגיע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

13. 亚历山大帕托 Member

כל המשחק הזה הוא תחרות צלילות והתחזויות בין מיליטו לכל ברצלונה.

14. Igi Member

נזכרתי עכשיו שקראתי בעיתון שאחד משחקי אינטר בתגובה לפיקה אמר "מודעים להצגות של ברסה ונצטרך לעזור לשופט" , חבל שמוטה עשה בדיוק את ההפך. והנה אטו עשה בדיוק את אותו הדבר למסי, איך הוא לא קיבל על זה צהוב? שופט מגוחך.

15. המבין Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx צודק במאה אחוז