אלופות: אלופת אירופה מודחת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏28/4/10.

1. RealStretford Member

אין מילים, גועל נפש של הצגות מברסה, ושנה שנייה ברציפות שאתה חייב לשאול את עצמך מה בדיוק נאמר לשופט לפני המשחק. זה כבר לא ספורט - זה פוליטיקה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/10
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אפילו הצהוב לקיבו לא היה צהוב כי קיבו נקי לקח משם את הכדור.

היה צפוי שאינטר תשחק ככה, אבל אחרי האדום זה ברור שזה יימשך ככה עד לשריקה האחרונה, ולא נראה שאינטר תגיע לחצי מצב במשחק הזה. לפני ההרחקה אינטר עוד ניסתה לצאת קצת, אבל לא הצליחה כי ברצלונה פשוט לא נותנת להם לגעת בכדור, בזה ברצלונה הכי טובה בעולם ואין ויכוח.
    אינטר עושה מה שצריך לעשות, בבית היא שיחקה נפלא והשיגה את היתרון שלה בזכות, עכשיו היא מנסה לסגור פינות ולהגיע לגמר, לגטימי ומובן, נגד ברצלונה בקאמפ נואו אי אפשר אחרת, בטח שאתה בעשרה שחקנים.

2-0 זה מאוד ניתן להשגה על ידי ברצלונה, זה לא גמור.

3. Rudess Member

ושוב איתכם בחצי הגמר, ושוב השחיתות והסירחון באופ"א צפות למעלה עם שופט שבא ומנסה להכריע את ההתמודדות, פשוט אפשר רק להקיא מזה. שנה שעברה כמות פנדלים לא יאומנת שלא ניתנה לצ'לסי, היום צלילות כרגיל של הארגנטינאי הרמאי (קיבו לקח לו נקי כדור אבל קיבל צהוב בגלל הגלגולים של הרמאי), רמאי אחר תופס את הפנים אחרי ששחקן אחר נגע בו עם היד בצוואר בכלל. מה שמדהים היה, שראו את בוסקטס על הדשא ואז כשהוא קלט כשהמצלמה עליו והשופט מסתכל, הוא התחיל לעשות את ההצגה, פשוט גועל נפש, איכס!

אני מקווה שאינטר תחזיק מעמד עוד 45 דקות ותנצח את אופ"א המושחתת ותשים קץ לקרנבל מסי ובערסה.

4. Igi Member

כל מאמן שפוי בעולם היה עושה בונקר במצב של להגיע ביתרון 2 לקאמפ נואו.

5. המבין Member

כי אכשהו (זה באמת מוזר) כולם רוצים לראות אותכם נכשלים מאשר את אינטר.

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתה רוצה להתדיין על כך בהזדמנות, אין לי בעיה לפרוס את משנתי. רק אל תשפוט לפי תגובות או המחסור שבהן בפורום האיטלקי. ואם כבר "יצאתי מהחורים", אז זה בכל מקרה היה לפני בארסה, אפילו על גבי הפורום הזה. אבל סתם חפרתי, זה לא שאתה מחפש להתדיין, חיפשת כרגיל את מה שלא רלוונטי לכלום ומצאת, המטרה שלך בעצם הושלמה מראש.

מוטה לא עשה עבירה לא של אדום ולא של צהוב, עצם השריקה הוא גבולי. בינתיים זה לא נראה כמו מקרה צ'לסי שחוזר על עצמו, אבל אין לי ספק שבסאן סירו זה לא היה נשרק.

לא אהבתי את איך ששיחקנו וקיוויתי שלאט לאט זה יפתח. עכשיו אני באמת לא רואה אותנו עושים משהו אחר חוץ מלהעיף כדורים, לעזאזל.

7. riquelme1 Member

השינאה של ברצלונה. מה שאינטר עושה מבחינת משחק זה גועל נפש וחוסר כבוד, מיליטו מגן, אטו מגן, אף קבוצה בעולם לא יכולה לפרוץ דבר כזה, זה פשוט גועל נפש הצורת משחק הזה, יש בונקר, ויש בונקר, אבל דבר כזה לא ראיתי כבר שנים, זה יותר גרוע מצ'לסי בעונה שעברה.

שהכדורגל היפה ינצח, אינטר מכסחת לו מעט, האדום של בוסקטס היה גועל נפש ותמיד שנאתי את השחקן תאטרון הזה, אבל מה שאינטר עושה לא פחות מגעיל.

8. Rudess Member

והכי אירוני שרק היום פורסם בטיימס ראיון עם המושחת הראשי, פלאטיני, שהוא מדבר שצריך להילחם בשחיתות ומכירת המשחקים...

9. 亚历山大帕托 Member

גם אני חשבתי ואז הסתכלתי טוב טוב בהילוך החוזר, הוא קודם כל פגע במסי, ועוד עם שתי רגליים קדימה.

10. 亚历山大帕托 Member

צחקתי איתך, אפילו הוספתי סמיילי. להיפך, התכוונתי שאתה חסר כאוהד אינטר באיטלקי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/4/10
  11. Ryan Giggs11 Member

בשנייה שראיתי את האדום זה עבר לי בראש.

גועל נפש של התחזות, הצטערתי שמוטה לא הוסיף לבוסקטס אגרוף לפנים.
    בנוסף לכרטיס האדום הלא מוצדק אני חושב שגם כרטיס צהוב לקיבו לא הגיע מכיוון שהוא הגיע לכדור לפני מסי בתיקול.

אני מאד מקווה שאינטר יצליחו לעמוד בלחץ, לשחק חכם ולעלות לגמר.

12. guyholl Member

מעניין שאף אחד לא הזכיר את הפנדל הברור על זלטאן שמשום מה לא נשרק(והתחזות של בוסקטס הגעילה אותי בדיוק כמו את כולם כאן).

כמו שציפיתי, אינטר בבונקר שאנחנו פשוט לא מצליחים לפרוץ ולהגיע למצבים רציניים להוציא בעיטה פה, בעיטה שם. ההצבה של מילטו בשמאל תמוהה וחסרת כל הגיון. נכון שמאקסוול מבחינה הגנתית הוא מזעזע, אבל אין לנו שום צורך בהגנה במשחק הזה. זלטאן עם משחק מזעזע אבל לצערי זה כמעט קבוע אצלו. אני לא בטוח אם בוז'אן יצליח לעשות יותר טוב ממנו במשחק פיזי כמו זה, אבל הלחימה שלו והלחץ שהוא מפעיל(בניגוד לשוודי) יכולים להועיל לנו מאוד.

אם לפני המשחק הייתי פסימי, עכשיו אני כבר דיי בטוח שלא נבקיע את שני השערים היקרים כל כך ונעלה.

13. Jack Wilshere Member

בוסקטס מעורר לי את רפלקס ההקאה.

מדהים. אינטר אפילו לא מנסים לשחק כדורגל. אין לי טיפת סימפטיה לקבוצות כאלו, ולא משנה עד כמה הן יצליחו במבחן התוצאה.

לדעתי ברצלונה יהיו שווים גול אחד לפחות במחצית השנייה, אבל הם צריכים סבלנות, לא להישבר ולשחק עד השריקה.

14. רפאל Member

עוד משחק עם כרטיס אדום מיותר.
    באלז'זירה ספורט תפסו עכשיו זוית צילום שרואית את בוסקטס צוחק מול המצלמה מייד לאחר שהוא נופל, גועל נפש של שחקן!!!

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/10
  15. 亚历山大帕托 Member

תפיסות ברחבה בכדור חופשי = פנדל... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx