אלופות: ארסנל כמעט משלימה סנסציה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏13/2/12.

1. Keyser Söze Member

מילאן לגמרי הפתיעו אותי. ציפיתי אמנם שהם יתנו את הניצחון בהפרש 1-2 היום, אבל לכזו תצוגת תכלית לא ציפיתי בכלל, פשוט תענוג. זלאטן אדיר.
    ארסנל לעומת זאת פשוט לא הופיעה למשחק. נכון שזה קשה לשחק בלי הגנה וקישור (רוזיצקי זוועה) מול קבוצה תכליתית כמו מילאן של היום, אבל יש גם דרך להפסיד. מקבוצת צמרת בפרמיירליג לא מצפים להגנה ברמה של ליגה א'.

2. alexshw Member

יום משובח במיוחד בצ'מפיונס.
    במילאן חיכו 5 שנים לקונצרט הזה באירופה. ארסנל כרגיל העונה עלובה, חלשה וחסרת אונים במשחקים נגד יריבות מעל הממוצע.

ונגר מוריד את התותחנים לזנות - חד משמעית. אין שום מאמן אחר בר דעת שחושב ששחקנים כמו רוזיצקי או ג'ורו יכולים בכלל להתקרב לרמה הגבוהה באירופה ולא רק הם.
    מביא את הקבוצה למצב בה הייתה פחות או יותר כשלקח אותה.

אני בכלל חושב שארסנל עלתה עם לא מעט מזל. ראיתי כמה מן המשחקים שלה בשלב הבתים והיא ניצלה בזכות החמצות גדולות של דורטמונד וניצחה את מרסיי עם שער מקרי לחלוטין בסוף המשחק.
    גם במוקדמות אודינזה יצאו פראיירים נגדם. היום גם בצ'מפיונס הבלון שלה התפוצץ.

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/12
  3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

היא הפתיעה אותך לטובה בעיקר בגלל שארסנל קבוצה מאוד חלשה מבחינת חומר שחקנים ואם תשווה עמדות ושחקנים בין מילאן לארסנל אתה תסיק כי מילאן טובה יותר, כמובן שזה כביכול רק על הנייר אבל מילאן הוכיחה לך היום שהיא קבוצה מעולה. חוץ מזה, את מילאן לא מאמן ארסן ונגר.

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק פשוט מזעזע, שום דבר מלבד בעיטה וחצי... עוד טעות של ונגר בבחירת ההרכב והחלטה תמוהה להעדיף את רוזיצקי בצ'מברליין.
    מאז החילוף של קוסיילני ארסנל התפרקה הגנתית ולא היה לה שום סיכוי מול האיטלקים

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן ניצחה את אודינזה בשבוע שעבר.

איך אני יכול להסביר את זה? יובנטוס קבוצה טובה (יסכימו איתי שאר האיטלקים) והייתה עושה דברים גדולים באירופה אם הייתה משתתפת. אינטר באה אחרי ריצה טובה והמוראל שלה היה בשמיים. שאר הקבוצות ניצלו תקופות קצת פחות טובות של הרוסונרי.

6. 亚历山大帕托 Member

http://i44.tinypic.com/149cy6b.Xxx

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי תוהה אם שכחת איך זה להפסיד לנו, אבל עברו רק שבועיים מאז הניצחון עליכם בסן סירו... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. 亚历山大帕托 Member

קופה? ואתה משוויץ בזה?

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה משנה? גם שם וגם בליגה הפסדתם. בשניהם נראינו יותר טובים מכם. וזה כבר לא ממש רלוונטי לדיון הזה.

מברוק למילאן, הצגת כדורגל מעולה. סוף סוף קבוצה איטלקית מצליחה בשלבים הגבוהים של המפעל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/2/12
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סה"כ הפסד שני העונה לבנפיקה, אבל בשיטת הנוק-אאוט אין לזה באמת משמעות אלא לתוצאה הגלובלית של המפגש. לכאורה משחק מהנה, אבל יותר מדי שכונה בהגנות ושוער שניסה למכור את המשחק ללא הצלחה לצערו, כנראה. חבל על מקסי, שהיה לו משחק מצוין, שדווקא הוא פישל בסוף וסידר לזניט תוצאה סבירה לקראת הגומלין. גאיטאן ממש חלש הערב וגם ניצל מפאדיחה של החמצה קריטית באשמת השוער המארח ובזכות קארדוסו שדחק את הכדור החוזר...בעיטה רשלנית של גאיטאן עצמו.

אני מקווה שבגומלין, עם תנאי מגרש עדיפים, שתי הקבוצות ימשיכו במגמה של הכדורגל המהנה רק עם יותר איכות.

11. VAR Member

את המשחק הזה אפשר לסכם במילה, שתיים או שלושה: פרינס, עם כל הוריאציות האלה עם השם שלו. השינוי ברמת המשחק של מילאן כשהוא על המגרש הוא כל כך עצום. הוא אמנם פתח היום מתחת לשני החלוצים (אליהם נגיע בהמשך) אבל למעשה היה בכל מקום על המגרש. תמיד סיפק אופצית מסירה נוחה, טיפל בכדור כמו שהוא יודע, החזיר את הברק לקישור שלנו וגרם לכל המשחק להראות אחרת לגמרי ממה שהתרגלנו בשבועות האחרונים.

באמת שאין שחקן אחד שאפשר להגיד עליו מילה רעה. אולי זה בגלל שארסנל היא באמת צל של האימפריה מאמצע העשור הקודם אבל עדיין לראות את רוביניו לוחץ על ההגנה ועוד מנצל 2 מ-2 זה דבר שאני לא יודע אם יש לו תקדים בכלל. עמנואלסון הוא נגזרת של כל המשחק של מילאן - לא מפריע לה להראות מעולה במשחקים כמו היום ולא מונע ממנה להראות רע כמו בליגה בזמן האחרון. זלאטן חוגג מול כל קבוצה שלא מסוגלת לשמור עליו וארסנל היא בדיוק קבוצה כזאת והוא היה אחראי על 3 שערים.

חשוב שלא איפשרנו את שער החוץ כי לא בא לי פלאשבקים לא נעימים מהעבר. נגד קבוצה חזקה באמת עדיין הייתי חושש בגומלין אבל אין מצב שההגנה שנתקלנו בה היום לא תאפשר לנו לפחות שער אחד בגומלין, ללא קשר לכמה נספוג. אולי עם מרטסאקר והצרפתי שנפצע זה ייראה יותר טוב, אבל אני די בספק. ארסנל היא פשוט לא קבוצה טקטית והיא לא יודעת לתת הגנה כמו שנדרש ברמה הזו. ונגר עובד איתם רק על התקפה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/12
  12. 亚历山大帕托 Member

כאשר אנחנו באופן שיטתי עפים מהגביע מול קבוצות כמו קטאניה, אודינזה, לאציו... כן, זה משנה. אולי לא לכם, הרי התואר הזה חשוב לכם העונה, אבל לנו יש עדיפויות אחרות.

לא הפסדתם משחק אחד העונה, ניצחתם במשחק הראשון, אז למה אתם לא במקום הראשון? אתם עדיין ראש בראש איתנו כאשר יש לנו את ליגת האלופות ורשימת הפצועים נמתחת הלוך חזור כמו גרמושקה... באירופה הייתם מתקשים גם מול ארסנל.

13. riquelme1 Member

צריך לתת לשחקנים סיבות מקלות לחוסר איכות, במזג האוויר של מינוס 15 מעלות ועם מגרש שנראה כמו עורבה קשה עד בלתי אפשרי לראות כדורגל נורמאלי, משתי קבוצות מהנות וטכניות ביותר.

גם הטעויות הרבות, ואפילו של השוער הרוסי שהיו די מביכות אני לא לוקח יותר מדי ברצינות, שהדשא הוא כמו ביטחון והשחקנים קפואים הראש לא עובד 100 אחוז.

ועדיין, היה משחק מהנה עם גול אדיר של זניט, המשחק בפורטגל פתוח לחלוטין עם קצת היתרון לבנפיקה, אבל זניט לא פריארים והכל יכול להיות.

14. 亚历山大帕托 Member

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה באמת חושב שהיינו מתקשים מול ארסנל? כנראה שלא ראית משחק אחד שלנו העונה. זה גם עונה לך על השאלה.