אלופות: ארסנל עם סיכוי לגומלין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏31/3/10.

1. GRANDE LAZIO Member

כסחנים מסריחים הצסק"א האלה. איכס. קבוצה מגעילה ודוחה.
    אבל אינטר לא משחקת חכם, הכל מאמצע, הכל שקוף, במקום לרווח את האגפים ולשחק יותר על מאייקון וזנטי. סניידר מקבל כדור באמצע ומתעקש להכניס כדורי עומק למיליטו, פאנדב ואטו, ומול בונקר כזה זה לא יעבוד.

מקווה שסניידר בסדר.. הרגו אותו במחצית הזאת.

אינטר חייבת לשחק יותר מהר, אם לא חכם.. היא מנומנמת וכבדה. לא מתאים.

2. guyholl Member

זה היה אמור להיות 4-0 בדקה ה10 אבל במקום ולהמשיך וללחוץ על הדוושה די הורדנו הילוך ואם לא נכבוש במחצית השנייה את השער החוץ שאני צריכים, אנחנו נצטער על זה בגומלין.
    צ'אבי במשחק שיא ופדרו צריך לפנות את המקום להנרי. זה לא היום שלו.

3. שלו Guest

http://i39.tinypic.com/nf5eev.Xxx
    זה באמת אתה?
    ואוו. אין לי מילה אחרת לתאר את המחצית הזו. בדקות הראשונות זה נראה כאילו זה משחק ביתי של ברצלונה, שמחזיקה בכדור הרבה יותר מהלונדונים ולא מפסיקה לסכן את שערו של אלמונייה שמגלה היום מנגד, יכולת מצויינת והציל את קבוצתו מספיגה של לא פחות מארבעה שערים ממצבים שברצלונה לא מתקשה לכבוש מהם. ארסנל איבדה לא מעט נקודות ליגה בזכות גיבור המחצית שהפתיע אותי ואת כל יושבי האמירויות ואת המתעניינים בליגה האנגלית למיניהם. ארסנל שאיבדה את ארשאבין בשלב מוקדם התעוררה לאחר המטווח של הקטאלונים והתחילה לתקוף גם היא. אין ספק שקיבלנו כאן משחק מצויין. בלי שום קשר לנבדל של בנדטנר, זה נראה שהכדור פשוט לא רוצה לפגוש את הרשת של השערים באמירויות. הבעיטה הראשונה ברגליים של ואלדס, השנייה בקורה, לא ייאמן. פאברגאס קיבל צהוב ולא ישחק בקאמפ נואו במגש השני. הוא הלך על הכדור וטו לא. השופט יכל לרחם וחבל על ההחלטה הזו. קשה לי להאמין שהמפגש הזה יסתיים בתוצאה מאופסת ולדעתי נראה יותר משער אחד במחצית השנייה.
    ----
    צאסק"א מבחינתה עשתה את העבודה במחצית הראשונה ומנעה מאינטר לכבוש, לא חושב שהם יצליחו לשמור על רשת נקייה גם במחצית השנייה אבל אן ספק שהתוצאה כרגע מצויינת עבורם.

4. Cup of Tea Liverpool, UK

רק מחצית וארסנל שקועה בצרות צרורות.
    *ארשבין וגאלאס ירדו פצועים, רק אחרי המשחק נדע כמה זמן הם יעדרו.
    *דנילסון החמאה נכנס במקום גאלאס והוריד את סונג (שיש לו צהוב) לעמדת הבלם.
    *אבואה למרות שנמצא בכושר לא רע בכלל לאחרונה זה לא ארשבין, בכל הכנות.
    *פברגאס קיבל צהוב לא ממש מוצדק ויעדר בגומלין. כמובן מכה אנושה לתותחנים.

הסיכוי של ארסנל לנצח לא גבוה, היא תצטרך שינוי של 180 מעלות במחצית השנייה וממש להפתיע את ברצלונה כדי לצאת עם תקווה אמיתית לגומלין. אם המשחק יסתיים ב 0-0 ארסנל יכולה להיות בהחלט מרוצה ואני לא שולל שאלה ההוראות של ונגר בחדר ההלבשה ברגעים אלו ממש.

5. JR-Riquelme Member

זה פשוט לא כוחות. ברבע שעה הראשונה 4 החטאות של שער בטוח לברצלונה. זלאטן אידיוט אמיתי...
    ברסה תשלם? היא כמעט כבר שילמה, אבל למה שהיא תשלם אם היא ממשיכה לעשות בית ספר לארסנל? הקבוצה האנגלית לא עוברת את החצי ומחזירה 30% בכדור!!!
    אני חושב שגם האוהדים של ארסנל מבינים עכשיו כמה זה מתסכל לשחק מול הקבוצה הזאת.

6. wayne-rooney Member

זבלאטן... לא יאומן, 80 מיליון אירו ועם אטו היה פה כבר 3-0 לפחות.

עריכה: יצאתי חומוס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/4/10
  7. Cup of Tea Liverpool, UK

wayne-rooney
    אתה בטוח? תסתכל שוב על המשחק.. (ואגב כותבים אם* אטו היה פה...)
    -----------------------------------------------

ארסנל מפסידה את המשחק ואת המפגש כולו ברגעים אלה. שער חוץ חשוב מאוד לברצלונה.
    עכשיו זה לא ממש משנה מה ונגר אמר במחצית, ארסנל חייבת להילחם עם מה שיש לה הכי חזק ולנסות למנוע מברצלונה את השני ולצאת למתפרצות עם אבואה המהיר באגף ימין.

8. riquelme1 Member

זלטאן משתיק גם אותי כרגע. שער חוץ יקר מפז, צריך להמשיך לשחוט, ושלא יבואו התירוצים, גם בארסה בלי איינסטה ואבידאל.

הכי מפתיע שבארסה מניעה 70 אחוז את הכדור באמרויות, ועוד עם קייטה הגרזן ובוסקטס הגמלוני שנותן משחק טוב מאוד לשם שינוי.

9. שלו Guest

השער של זלטאן נכבש בצורה חכמה מאוד. אלמונייה יצא לעברו במחשבה שזלטאן יכדרר וינסה לעבור אותו, זלטאן קלט את זה והקפיץ מעליו בצורה מושלמת. עם התוצאה הזו יהיה קשה מאוד לארסנל לעבור לשלב הבא ללא פאברגאס ואולי גם ארשבין וגאלאס. לארסנל עדיין יש את זה והיא חייבת להמשיך ולתקוף מהסיבה הפשוטה - שאין לה מה להפסיד.

10. Igi Member

איברה-קדברה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

איזה מסירת אומן מצידו של צ'אבי ואיזו סיומת של קוסם מצד איברה!

11. riquelme1 Member

שוב זלטאן משתיק אותי, חלוץ ענק, אבל המסירה של צ'אבי דליקסט.

ברצלונה גמרה עיניין כבר אחרי 55 דקות, לארסנל אין סיכוי לחזור, אסור לעשות טעויות, עוד שער של מסי ואני רגוע.

12. 亚历山大帕托 Member

נראה שזלאטן מתקדם לראשונה לשלב חצי גמר ונדמה לי שלראשונה כובש נגד קבוצה אנגלית (שהיא גם לא ממש אנגלית). הגיע הזמן באמת בגיל 28...

13. עודד (אוהד הצלחות) Member

ארסנל פשוט נופלת מברצלונה בכל מאצ' אפ, חוץ מוולקוט-מקסוול, ובדיוק משם מגיע השער המצמצם. מקסוול לא מתאים לרמה הזאת ובטח שלא למהירות של וולקוט (הכי מהיר בעולם? לפחות בריצה רגילה).

איברהימוביץ' השתיק את כל המבקרים, שני שערי חות יקרים, פיניש מעולה בשניהם.

ולעזאזל, מה נתנו לאלמוניה לפני המשחק הזה? קסיאס, תיזהר על המקום שלך במונדיאל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. riquelme1 Member

שערורייה. פפ גוארדיולה בניהול משחק זוועתי.

15. Cup of Tea Liverpool, UK

ובסוף הכל מתהפך! 2-2 ואדום לפויול גם פיקה לא יהיה, גם פברגאס.