אלופות: ארסנל עם סיכוי לגומלין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏31/3/10.

1. שלו Guest

מי אמר אני ולא קיבל? עוד דרמה ענקית בעוד ערב של ליגת האלופות. זה כבר היה נראה גמור בחיתוליה של המחצית השנייה. השער של וולקוט, המוטיבציה של ארסנל, השער של פאברגס, האדום של פויול והצוהב של פיקה שלא ישחקו בגומלין - כל אלו משאירים את הכל פתוח לקראת השבוע הבא. זה שברצלונה תעלה לשלב הבא בכלל לא בטוח. שאפו ענק לונגר ולחניכיו שגילו אופי ונחישות ולבסוף גם באו על שכרם.

2. Spanish Weapon Member

אני מבסוט מאוד מהתוצאה,למרות איבוד היתרון והעובדה שפיקה ופויול לא ישחקו בגומלין.
    בארסה של החצי הראשון היום שווה בקמפ נואו 2-3 שערים, להוסיף לזה שארסנל תגיע קרוב לוודאי
    בלי פאברגס וגאלאס ואולי גם בלי ארשבין (לא יודע מה חומרת הפציעה)

3. ccnoob Member

נקווה שארשבין יוכל לשחק לתותחנים שבוע הבא..

וכמו תמיד,אם מסי לא מתמודד מול הגנה פח הוא לא מבקיע.
    :)

4. Ryan Giggs11 Member

ההגנה של ארסנל היא כן פח.

5. Gass12 Member

צלילה של פברגאס .לא מגיע אדום לפויול no way .

6. riquelme1 Member

סתם, פשוט סתם ה2-2 הזה, ברצלונה הייתה צריכה לגמור את המשחק עוד בתחילתו, פערי הרמות בין ברצלונה לארסנל הם עצומיים, התוצאה משקרת כמובן, בארסה הייתה שווה היום הרבה יותר מ2 גולים, ארסנל בעטה 6 בעיטות למסגרת, לעומת 12 של בארסה.

פפ גוארדיולה בניהול משחק מחפיר, לא עשה חילוף עד הדקה ה80 כמעט, שברצלוה כבר הפסיקה לשחק בדקה ה70 הוא לא הגיב, למה קייטה החייזר משלים 90 דקות וטורה אפילו לא נכנס כמחליף? זה באמת כבר באמת מעבר להיגיון. מסי ''השחקן הטוב בהיסטוריה'' במשחק פושר ביותר, חוץ מכמה פעולות- נאדה, אבל מותר לו לפעמיים.

זלטאן עשה את שלו עם צמד, פדרו היה חביב אבל לא יותר, הנרי שנכנס היה כנראה בהלם ולא עשה כלום.

סה''כ ברצלונה בלי פיקה ופויול עשתה לעצמה את החיים קשים בגומלין, אבל עדיין צריכה לעבור.

7. JR-Riquelme Member

ברצלונה האשמים הכי גדולים. קודם כל נתחיל בזה שלהוציא אדום לפויול על הפנדל שבכלל לא היה זה מגוחך.
    עכשיו למשחק - 2-0 לברצלונה, היא מוכיחה את פערי הרמות הגדולים, עוד ערב ענק של הקטאלונים והכל, אבל מאז הם זילזלו בצורה מחפירה. הפסיקו להניע כדור מרגל לרגל, יצאו מתבנית המשחק שלהם, נתנו לארסנל את הבמה, ושנותנים לקבוצה כמו ארסנל להתבטא היא מתבטא וזה יכל גם להיגמר בהפסד. ברסה נכנסה לגמרי להלם שלא יצאה ממנו. לא מתאים לה בכלל. ועכשיו, אחרי שהיה כבר 2-0, ארסנל לגמרי פגומה, ברצלונה כבר שייטה לשלב הבא.ועכשיו, ארסנל צריכה בסה"כ ניצחון או תיקו עם שערים בקאמפ, כשפיקה ופויול לא משחקים. מה שבטוח, שיהיו שם שערים ושארסנל תכבוש לפחות שער אחד.

חבל חבל חבל. אבל זה מגיע לברצלונה על הזלזול שלה.

מסי היה חושך מצרים... פדרו היה השחקן הכי גרוע על המגרש, וססק פאברגס היה צריך לבוא מוכן עם עט ודף וללמוד שיעור כדורגל בחינם מצ'אבי.

8. wayne-rooney Member

בארסה פשוט נתנה לארסנל את המשחק הזה. זה מפתיע, אבל אני לא זוכר פערים כול כך גדולים בין שתי קבוצות שמתמודדות לאליפות בליגות שלהן. ברצלונה בלי אינייסטה שלטעמי הוא שחקן לא פחות טוב מססק ואולי אף יותר, פשוט אנסה את ארסנל במשך 70 דקות. אלמלא ההחמצות בתחלה ברצלונה היתה צריכה לגמור את המשחק בזה בלפחות 5-2. צ'אבי מוכיח כול פעם מחדש שהוא עשוי מחומרים אחרים.
    מסי ישן על המגרש היום.

9. ccnoob Member

פח יותר טוב משל שטוטגרט והליגה הספרדית

10. guyholl Member

איזה אכזבה... אם היו אומרים לי לפני המשחק 2-2 אני חושב שהייתי קונה את זה אבל אחרי שהובלנו 2-0 זה טרגדיה לא קטנה. בלי פיקה ופויול יהיה לנו קשה מאוד, כל מה שנותר לקוות זה שאבידל יהיה כשיר וארשבין לא. צ'אבי עוד פעם מראה למה הוא הקשר הטוב בעולם וזלטאן השתיק אותי היום למרות 2 ההחמצות המזעזעות בהתחלה. מסי למעט הדקות הראשונות לא הורגש כמעט ופדרו היה חלש להחריד. פפ עם ניהול משחק מזעזע(ולמה טורה לא שיחק לעזעזל?!). בקאמפ נאו אנחנו אמורים לגמור את העבודה למרות החיסורים ובמיוחד עם המקדמה הזאת, רק צריך להיזהר לא לספוג שער מוקדם.

נ.ב. אני היחיד שלא מבין על מה ולמה נשרק פנדל? ססק בעט בו!

11. riquelme1 Member

פח יותר מהתגובות שלך, שחוץ מהודעות גנאי על בארסה אתה לא יודע כלום, הבנו שאתה שונא אותם, חאלס!

ברצלונה לא הגיעה לכל כך הרבה מצבים גם נגד קבוצות תחתית העונה בליגה הספרדית, המשחק הזה היה צריך להגמר ב6-2.

12. JR-Riquelme Member

יאללה, יצאתם מהחורים עוד פעם?
    ברצלונה גרמה לארסנל להיראות כמו קבוצת אמצע טבלה בספרד. וזלאטן, שלא עושה כלום מול הגנות פח בספרד, טחן את ההגנה האדירה של ארסנל מהליגה האנגלית.

ברצלונה הוכיחה שליגה אנגלית או לא ליגה אנגלית, זה לא רלוונטי, הם משחקים את הכדורגל שלהם ומוכיחים עליונות.

13. wayne-rooney Member

JR-Riquelme, מיליטו השנה קרוב מאוד לרמה של פויול ופיקה. אוהדי ברצלונה לא צריכים לדאוג לגבי החיסרון של P&P כול כך, גם משום ששניהם יגיעו לחצי הגמר נקיים וזה חשוב מאוד לברצלונה. אני חושב שבקמפ נואו, אולי עם אינייסטה בהרכב, ברצלונה תשייט לה לחצי גמר. צריך לזכור שארסנל תגיע למשחק הזה בלי ססק, ועם ארשבין בסימן שאלה גדול. ושוב, לנצח את ברצלונה בקמפ נואו או לעשות תיקו של 3-3 ומעלה זה דבר נדיר מאוד. הסיכויים כרגע לדעתי הם 80 אחוז לטובת ברצלונה.

לגבי פדרו, הוא באמת הוכיח היום באופן סופי שהוא רמה 1 מתחת למה שנדרש משחקן ברצלונה. מפתיעה אותי החולשה של מסי. זה נראה כאילו הוא בא לנוח על המגרש היום. צ'אבי, שוב, אין מילים. מה ברצלונה ונבחרת ספרד היו עושות בלעדיו. השחקן הזה פשוט מפחיד.

14. קטלוני Member

מה זה קשור שהוא לא הבקיע?הוא עשה שמות בהגנה של ארסנל ולא הבקיע אז מה?הוא שחקן גרוע עכשיו?

15. ccnoob Member

איזה עליונות?!
    שליטהה בכדור,ולא נתנה לה לשחק משחק טוב כן..
    אבל מ2-0 ל2-2 זה פשוט בושה,במיוחד לבארסה כנגד קבוצה כמו ארסנל.

ואפשר להחמיא לזלאטן,הוא סוף סוף עושה את מה שהביאו אותו לעשות.