אלופות: באיירן וליברפול נפרדות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏14/4/09.

1. GRANDE LAZIO Member

תכל'ס צ'לסי עלתה ובצדק, אבל עם הגנה כזו מול ברצלונה... אוי ואבוי.

2. Jack Wilshere Member

אני מאוד מאוכזב. אי-אפשר שלא לחוש אמפטיה כלפי ליברפול... הלב, הנשמה, האוהדים המדהימים. לא משחק גדול של ליברפול, אבל היה נדמה לי שהכל הולך להם היום. חבל מאוד שטורפי הנבלות העפילו לחצי-גמר. הגול השלישי בא כתוצאה ממסירה רשלנית של אלונסו והרביעי כתוצאה מאיבוד כדור שטותי בחלק האחורי. על הגול הראשון והשני אין מה לדבר, שכן לריינה יש חלק בשניהם. שוער לא יכול לחטוף גול בבעיטה חופשית מ-30-35 מטרים, גם אם הבעיטה חזקה ומדויקת.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תגידו 'הגנות חלשות', אל תגידו 'חוסר ארגון' ואל תגידו מילים רעות. נהנתם? ספרו לחברים. לא נהנתם? גשו להיבדק.

ליברפול בשנים האחרונות, לפחות בזירה האירופאית, מוכיחה שבספורט חשובה האמונה. כל הכבוד. צ'לסי העפילה לשלב הבא, אני מוכן להתערב עם כולם שמחר כולם ידברו בעיקר על ליברפול.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, צ'לסי גם תהיה בגמר... ושלא תגידו שלא אמרתי.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לזרוק הימור זה יפה.
    אבל אם ההגנה שלנו תהיה כמו במשחק וחצי האחרונים, המפגש מול בארסה יהיה כמו המפגש בין בארסה לבאיירן מינכן.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/09
  6. עמית האדום Member

בארסה קיבלה הפעם קבוצה אנגלית שהיא יכולה לגבור עליה.

בארסה בגמר לדעתי, נגד ארסנל, שתנצח את פורטו לפי דעתי.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

כבר חרצת את גורלה של מנצ'סטר יונייטד?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

8. רפאל Member

שמעו אחרי המשחק הערב הגעתי למסקנה שליברפול היא הקבוצה הטובה ביותר באירופה, לכבוש רבעייה מול ריאל,יונייטד וגם בסטמפורד ברידג' זה משהו שאפילו ברצלונה לא יכולה.

9. M_T_A Member

המשחק היום היה משהו מטורף וחד פעמי, אי אפשר להסיק מזה לגבי מה שיהיה מול בארסה.
    בארסה ביום טוב בקאמפ נואו יכולה לפרק כל קבוצה ומצד שני צ'לסי בהחלט יכולה להיות מי שתעצור אותה. הולך להיות חצי גמר גדול.
    אין לי הרבה מה להגיד על ה4-4 הזה כי ראיתי רוב הזמן את המשחק במינכן, אבל אני רק יכול להגיד שהמשחק הזה כמו כל שלב רבע הגמר מסמל את ההמשך של המגמה שאנחנו רואים מאז היורו, של הכדורגל ההתקפי שמחפש כל הזמן ללכת קדימה ולהבקיע.
    כנראה שהיורו זה הטורניר שמשפיע יותר מהכל על הכדורגל האירופי, כי ראינו אחרי הזכייה של יוון ב2004 כמה שנים של כדורגל מאוד טקטי בליגת האלופות. כל משחק בשלבי הנוקאאוט נראה כמו קרב חפירות בין 2 מאמנים טקטיים ושחקנים שיודעים בדיוק את המיקום שלהם במגרש. היה נדיר מאוד לראות את הרשת זזה. ככה היה חצי הגמר בין ליברפול לצ'לסי ב2005, ככה נראה המפגש ביניהן באותו שלב ב2007, ולא חסרות עוד הרבה דוגמאות.
    אבל השנה זה שונה לגמרי. 8 גולים במשחק אחד ברבע גמר ליגת האלופות? איפה נשמע דבר כזה? ולפני שמישהו שולף לי את את ה7-1 של מנצ'סטר יונייטד על רומא לפני שנתיים, תשימו לב למספר השערים הכולל שהובקעו ב6 המשחקים ששוחקו עד עכשיו ברבע גמר. 24. 4 גולים למשחק. מדהים.
    לי נשאר רק לברך על המגמה הזאת ולקוות לעוד משחקי נוקאאוט מרתקים ונטולי בונקרים.

10. Alan Smith Member

מדהים המשחק בין צ'לסי לליברפול. בשביל כאלה משחקים המציאו את הכדורגל כל מילה מיותרת.
    צ'לסי ובארסה קבוצות די שקולות. עם יתרון קל לצ'לסי (היתרון של צ'לסי כתוצאה מכך שהם יותר רעבים בעיקר אחרי ההמחצה של שנה שעברה). כמו כן צ'לסי הוכיחה היום שהיא יכולה להדיח קבוצות ספרדיות (ליברפול). עם כל הכבוד לבארסה צ'לסי זאת לא באיירן.

מקווה שעונה הבאה צ'לסי מתכננים להעיף את דרוגבה ולהביא חלוץ נורמלי (מבחינת יכולת אולי הוא החלוץ הכי טוב בעולם. מבחינת ביצועים הוא על הפנים. רואים שזה לא אותו הדרגובה של לפני שנתיים וזה רק בגלל שהוא לא משקיע מספיק)

11. Don Joan Roman Member

הכי טובה באירופה זה קצת מוגזם להגיד אבל היא לבטח הקבוצה שהכי קשה להביס אותה בנוק אאוט, גם כשזה נראה גמור עם ליברפול זה תמיד פתוח והיום היא הוכיחה את זה כשהמרחק בינה לבין העפלה לחצי הגמר זו רק אותה טעות אומללה של ריינה.

12. _Rushie Member

לעולם לא תצעדי לבד ליברפול,לעולם.
    כמה אני גאה בקבוצה הזאת... הספידו אותנו,אמרו שאין צ'אנס,גם אני אמרתי את זה אפילו,ופתאום אנחנו באים ולוחצים בדיוק איפה שצריך כדי לכבוש 4,חבל שספגנו שני שערים יותר מדי,אבל עדיין אחד המשחקים הגדולים בהיסטוריה שלנו ובהיסטוריה של המפעל הזה,נתראה בשנה הבאה.

13. 亚历山大帕托 Member

אני לא חושב שליברפול יצאו גיבורים גדולים מכל הסיפור, כי בסה"כ פגשתם קבוצה שווה בעוד שאתם פייבוריטים, הפסדתם בהפרש שני שערים בבית, ועשיתם תיקו בחוץ עם תצוגת הגנה נוראית. אני לא מנסה לעקוץ, רק מספר איך זה נראה ממבט אובייקטיבי.

14. 亚历山大帕托 Member

ברצלונה גם (כנראה) לא יכולה להפסיד בבית 3:1 ולספוג בכללי שבעה שערים מאף קבוצה.

15. THE STRETFORD END Member

AGENT ORANGE

כדורגל זה לא רק עניין קר,יש רגש והוא שווה וגדול יותר מפייבוריטים או לא,
    או מהגנה טובה יותר או פחות ואפילו יותר מלעלות או לא לשלב הבא וגם מנקודת מבט אובייקטיבית.
    למרות ההדחה של ליברפול(ואני מאושר ממנה)הפייט הזה שליברפול נתנו היום,זה משהו שנחקק הערב בספרי ההיסטוריה המכובדים והמלהיבים שיש לקבוצה מאנפילד להציע ובכלל לעולם הכדורגל.