אלופות: באיירן וליברפול נפרדות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏14/4/09.

1. _Rushie Member

גדולים בטוח שלא יצאנו,כי לא העפלנו,תואר כמו 'גדול' בכדורגל לדעתי נמדד אך ורק במבחן התוצאה.
    אבל ממצב של הדחה כמעט בטוחה ב100% הגענו למצב ששער אחד של השמנמן הדיח אותנו,לא ראיתי את המשחק בגלל שחגגתי חג שני אצל סבא וסבתא הדתיים,כשהגעתי הביתה לראות את התוצאה וראיתי 4-4 אפילו לא הרגשתי טיפת עצבות על ההדחה אלא התקף של גאווה,פפה ריינה (שאגב היה לא משהו בכלל אבל בשארית העונה הוא אחד המצטיינים שלנו) אמר לפני המשחק שאם יש קבוצה שיכולה לעשות את זה למרות המצב העגום מהמשחק הראשון,זו ליברפול,וואלה הלך לו שיחוק.

2. 亚历山大帕托 Member

כן, המשחק סיפק בידור נהדר, בהחלט. היה מאוד מרגש.

בסופו של דבר ההגנות היו בזיוניות ולא ברור איך שני המאמנים האלה נתנו לקבוצות שלהם להתפרק ככה.

3. THE STRETFORD END Member

AGENT ORANGE

לא הכל זה מנג'רים שנותנים לשחקנים שלהם להתפרק,
    דרמה כמו שהיתה על הדשא היום,אין לה חוקים וטוב שאין לה מעצורים כי בסופו של דבר,
    הקבוצה שהגיע לה לעלות אחרי 2 המשחקים עלתה וגם הרווחנו משחק כדורגל לפנתיאון.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/09
  4. Strawberry Fields Member

דבר אחד בטוח...
    אם יש מטורף אחד שלפני רבע הגמר הימר שצ'לסי-ליברפול יגמר 5-7 יכול עכשיו להקיף את העולם 80 פעם אם הוא רוצה.

5. JR-Riquelme Member

הגנה כזאת של צ'לסי מול ברסה בקאמפ נואו וזה נגמר בשמינייה.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגולים של ליברפול באו מהאמאמא של הלב של ליברפול...לא בארסה ולא אף אחת יכולה לעשות דברים כאלה מול צ'לסי.

7. xavi6 Member

אתה מזלזל בקבוצה שיש לה לב דיי גדול.

8. riquelme1 Member

משחק לא טוב של ברצלונה היום, ואפילו גרוע. פויול במשחק גרוע עם טעות בשער של ריברי, לא יאמן כמה הגול שלו היה קל, פאניקה לא מובנת מתחילת המשחק, עם כול אהבה שלי לשחקן הזה, אני חושב שהוא בירידה ביכולת. קייטה למרות השער לא צריך להיות בהרכב של ברצלונה, כול המשחק מוסר כדורים אחורה במקום לתקוף קדימה, גם השליטה בכדור של ברצלונה נפגעת בגללו. הוא לא שחקן שראוי לשחק בברצלונה, ובכלל אני חושב שלברצלונה חסר קשר ליד צ'אבי(ססק), גם מבוסקטס לא כ''כ התרשמתי.

אטו במשחק מחריד, הפסיד פעם אחר פעם לההגנה העלובה של בארסה, וגם שהצליח להשתחרר הכדורים עפו לשמיים, בכלל זה לא אטו של לפני הפציעה שלו מהעונה שעברה, גם מסי במשחק פושר למדי, משחק בהילוך שני כול המשחק ונירא שבקושי משקיע.

בקיצר ולעיניין, בארסה רחוקה מלהיות הקבוצה המושלמת שכולם חושבים, בכלל אני חושב שברצלונה שזכתה ב2006 הית טובה יותר מהנוכחית, נגד צ'לסי זה יהיה אופרה אחרת לגמרי.

9. Gooner Member

עזוב סטרטפורד,אין עם מי לדבר.כל האיטלקים האלה עוברים עונה מתסכלת ביותר.

גם ה4-0 של לה קורוניה על מילאן בריאזור לא היה מרשים,לפחות מנקודת מבט אובייקטיבית.

10. דנידין Member

כן, אתה אובייקטיבי. 0-4 בלתי מרשים. כל מי שאומר שהוא אובייקטיבי הוא הרי בטוח אובייקטיבי.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא הייתי כל כך בטוח....
    אצל ליברפול זה הלב... אצל ברצלונה זה בא בטבעיות ובקלות.
    אם ההגנה שלנו תראה כמו אתמול, אנחנו במפגש הראשון יוצאים במקרה הטוב כמו שבאיירן יצאה מהקאמפ נואו, אבל ג'וני טי חוזר, אני מקווה שההגנה תראה יותר כמו שהיא נראתה באנפילד.

12. מקסים לנגו Member

בהיסטוריה של קבוצת כדורגל נרשמים משחקים, לעיתים רחוקות, בהם הקבוצה לא ניצחה אבל היוו הם אבן דרך חשובה בהסטוריה של המועדון. למרות התואר או ההישג שלא צלח, משחק שמשפיע על עתיד המועדון. כך קרה גם אמש עם ליברפול, משחק בתצוגת כדורגל דרמטית ומרשימה שלא הניב את ההישג המיוחל. יחד עם זאת, למשחק צפוייה להיות השפעה בעתיד הקרוב והרחוק של הקבוצה - במאבקי האליפות בליגה האנגלית. בהצלחה.

13. Raulito Madridista

צ'לסי ממש לא תיראה כמו באיירן מינכן בקאמפ-נואו. אין ספק שההתקפה של ברצלונה היא מפחידה, מדובר בקבוצה אולי מספר 1 בעולם. אבל קודם כל ג'ון טרי יחזור ומדובר בשינוי משמעותי בהגנה, וגם עמדת המגן הימני תתחזק - לפי מה שהבנתי בוסינגווה אמור להחלים עד המשחק. צ'לסי אמש הציגה משחק הגנה נוראי, אבל אני חושב שכמו נגד בולטון(אחרי שצ'לסי הובילה 4-0), הקבוצה הייתה מעט יהירה. ובאותו עניין - קשה לי להאמין שפטר צ'ך יחזור על עוד שבוע אומלל(גם בשערים של בולטון היה לו חלק גדול). דבר שני - צ'לסי יודעת לעשות לחץ מאסיבי על הכדור, היא לוחצת כקבוצה, דבר שבאיירן לא יודעת. צ'לסי תקשה על ברצלונה את החיים. בנוסף - לצ'לסי יש מאמן מצויין כמו הידינק, הוא לא יעלה במערך התקפי ומטופש כמו קלינסמן.

אף קבוצה בעולם לא הייתה מנסה לעשות יותר מבארסה אמש, היא הגיעה למשחק עם תוצאה מבטיחה ואין שום מקום לביקורת(עמי). גוארדיולה היה יכול לעשות חילופים הרבה לפניכן ולתת קצת יותר דקות לחלב. מה שהיה מוזר אתמול בברצלונה הוא מסי, הוא לא ניסה לעשות דריבל אפילו לא פעם אחת ולדעתי הוא גם גמר את המשחק בלי בעיטה לשער, דבר דיי נדיר. היה נראה כאילו משהו מפריע לו.

14. דנידין Member

כן, ברצלונה חזקה ומסוכנת בקאמפ נואו עד טירוף, אבל אל תשכחו שהידיניק הוא לא קלינסמן. הוא מנוסה בהרבה ויודע להעמיד מערכים הגנתיים (גם אם זה לא הלך במשחק הראשון באנפילד, זה לא אומר שהפעם זה לא יעבוד או ההפך).

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתה רוצה ממסי? ברצלונה באה כדי להעביר 90 דקות וככה נראה המשחק שלה,אתה יודע את זה בעצמך,למה שמסי ינסה לעשות הכל?