אלופות: באיירן נוקמת באינטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏23/2/11.

1. alexshw Member

סיקור מצוין, במיוחד בקטע של הקשר בין יונייטד למרסיי. היה מהנה מאוד לקרוא. כל הכבוד!

2. Raulito Madridista

מבלי לקרוא את הכתבה של ניצן פלד על המשחק היום(מפאת חוסר זמן) - אני כבר מצדיק את הטיעון שלו - אנשים לא מעריכים מספיק את שיחזור הגמר של העונה שעברה, אני חושב שיהיה 'חתיכת משחק' הערב ואני מאוד מחכה לזה. העובדה שאינטר השנה איבדה כל משמעת טקטית בין אם בגלל פציעות או החיסרון של מוריניו, יחד עם זאת שריברי ורובן פותחים היום בהרכב של באיירן - וואו, זה אומר הכל. שתי הקבוצות ידעו אומנם עליות ומורדות רבות העונה אך בכל-זאת יש להן מה למכור. אני אפתיע חלק מכם ואומר שלמרות שהמשחק באיטליה - לא אתפלא אם באיירן תשיג תוצאה טובה היום. ככה זה שהקישור מורכב משלישייה ספקטאקולרית כמו רובן-מולר-ריברי ואינטר מאבדת הרבה מחץ כשפאצ'יני לא משחק ופאנדב נראה קצת זר לענף בזמן האחרון. המצ'אפים בין רובן לזאנטי ובין ריברי ומאייקון עשויים להכריע את הכף. באיירן השנה שמה את כל הביצים בסל של הצ'מפיונס מה שקצת קשה להגיד על אינטר לה עדיין יש סיכוי לזכות באליפות, אולי גם זה ישפיע קצת.

3. Muurad Member

אנחנו משחקים הגנה בכאילו, כמו כל השנה.

הקישור שלנו פשוט מתמוטט תוך 3-4 מסירות בין השחקנים של באיירן.. כל שחקן שעושה תנועה קדימה מקו 2 מוצא את עצמו פנוי לגמרי בתוך השטח שלנו... שלא לדבר על זה שאף אחד לא חושב על לשמור ולסגור את גוסטבו שמטווח אותנו מתחילת המשחק.

קיצר אני יגיד תודה רבה אם נצא פה בתיקו 0... אנחנו פשוט נראים איום ונורא.. באיירן יכולים להבקיע כמעט מתי שהם רוצים ואנחנו מצד שני מסתמכים על פוקסים ועל אטו שיעבור 4-5 שחקנים.

מוטה כבר מתנשף מלרדוף אחרי מולר כל המחצית... אם כבר שמישהו ישמור עליו זה צריך להיות קאמביאסו, מוטה לא יכול לעמוד בקצב שלו וסתם גורם לקישור שלנו להיות פרוץ לגמרי.

נערך לאחרונה ב: ‏23/2/11
  4. alexshw Member

אני תוהה אם במקרה לא הקדימו איזה משחק מליגת העל והעבירו אותו לולודרום. מחצית מבישה.
    יותר גרוע מזה לא יכול להיות.

5. riquelme1 Member

מישהו יכול להסביר לי איך אינטר עולה עם 5 שחקנים בהגנה במשחק בית, ומזה התיפקודים המוזרים האלה בקישור?

וההגנה של באיירן היא פשוט מביכה, ועם אינטר הייתה יותר מדוייקת היא כבר הייתה כובשת פעמיים, באטדשטובאר הוא בלם בינוני, וטימושצ'וק הוא קשר אחורי, ולא בלם.

המשחק הזה בהחלט מצדיק למה הוא לא מקבל הייפ כמו בארסה-ארסנל, שתי הקבוצות האלה פשוט פחות טובות, ודווקא באיירן עם תנצל את האנמיות וההגנה הלא ממש בטוחה של אינטר, היא יכולה לכבוש, למרות שגם ההגנה של באיירן די מביכה.

שתי הקבוצות האלה פשוט הרבה פחות מרשימות מבעונה שעברה.

6. Muurad Member

אני גם שואל למה אנחנו כ"כ הגנתיים בבית... התשובה ההגיונית היא שההגנה שלנו נראית על הפנים השנה - אבל ראנוקיה משחק מצויין והוא ולוסיו לדעתי יכולים להחזיק את ההגנה.

אנחנו משחקים עם קו הגנה כ"כ נמוך, על כדורים ארוכים ומקווים שאטו יעשה משהו מכלום..... לאט לאט איך שהמחצית התקדמה באיירן עשו יותר טעויות ואנחנו הגענו להזדמנויות - אבל אני לא מתלהב מזה בכלל.. אנחנו חייבים לדחוף טיפה יותר קדימה ולנסות אשכרה לשחק כדורגל... ואנחנו חייבים להפסיק לשמור עם מוטה אישית את מולר כי הוא מאבד אותו כל פעם גם ככה אז סתם האמצע שלנו פרוץ לחלוטין בגלל זה, כי מולר צד כל הזמן לאגפים לפתוח מקום לשאר השחקנים של באיירן.

אנחנו חייבים לנצח ביותר מ 1-0 אם אנחנו רוצים להתקדם לשלב הבא, כי בגרמניה באיירן לא יפחדו לתקוף והם יראו שממש קל להם להגיע למצבים נגדנו.

7. דנידין Member

עמי, אם כך, אז הריאל שלך אתמול בכלל היו זונה מפוסקת וגם בארסה שבוע שעבר. מסתבר שלכולם יש הגנה רעה.

8. riquelme1 Member

אתה משווה בין פפ וקראבליו לבאטדשובר וטימשצ'וק?

ההגנה של באיירן בדיחה, אפילו יותר מבעונה שעברה, אני לא פוסל לראות אותה בשלבים המאוחרים, רק בגלל הההתקפה שלה, ובעיקר רובן.

שתי הקבוצות האלה לא נראות מאיימות מדי.

9. johnnie walker Member

לבאיירן גם שנה שעברה הייתה הגנה בדיחה ובכל זאת היא הצליחה להתגנב איכשהוא עד לגמר
    בזכות המון מזל ובעיקר הגרלה קלילה, קבוצות גרמניות אף פעם לא נראות משהו אבל כמעט תמיד
    תראה אותם בגמרים של טורנירים גדולים.

10. Muurad Member

זה מתפתח להיות אסון טקטי מצד ליאונרדו.

עלה למחצית השנייה בלי שום שינוי... אנחנו לא נצא מכאן עם תוצאה טובה אם הוא לא יבין שאנחנו חייבים שינוי דחוף...עזבו תוצאה טובה - אנחנו נצא מכאן בהפסד של יותר משער אחד אם זה ממשיך ככה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/2/11
  11. riquelme1 Member

אני מסכים איתך, גם בעונה שעברה לבאיירן היתה הגנת גרועה שספגה שלישיות מיונייטד, ופיורנטינה, אבל היה לה המון מזל, ובעיקר את רובן.

בכל מקרה, עם נוציא את באיירן בעונה שעברה, לגרמניה לא הייתה נציגה בגמר האלופות כבר עשור שלם, אז די סותר את המשפט השני שלך, גם בליגה האירופית לא זכתה גרמניה המון שנים.

לגרמניות תמיד יש אופי, ולבאיירן יש התקפה מעולה, ויש לה את רובן, וגם עם איך שאינטר נראת אני לא פוסל שהיא תעבור אותה.

אבל היא ממש לא מרשיהמ אותי, ולא סתם יש לה 31 ספיגות בליגה הגרמנית.

12. Muurad Member

סטאנקוביץ' כ"כ איטי.. אם אנחנו גם ככה משחקים על התקפות מתפרצות אנחנו חייבים להעיף אותו מהמגרש להכניס את פאנדב או קוטיניו.

13. johnnie walker Member

דיברתי גם על הנבחרות ולא רק על הקבוצות הגרמניות אם זה לא היה מובן.

14. דנידין Member

באיירן הגיע ולכן ניצחה. דקה 80 אינטר התעורה והחלה לראשונה לשחק כדורגל, מוזר. באיירן שלטה בכל אספקט במשחק ממצבים מרובים יותר דרך החזקה בכדור ברורה ועד זה שהיא שיחקה חיובי וניסתה להתקיף ואינטר הייתה כהרגלה אנטי כדורגל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/2/11
  15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

0-0 לא מאוד מפתיע בולודרום. כמו משחק חוץ ממוצע שלנו בצ'מפיונס, ובעצם כמו רוב המשחקים במפעל, היה במשחק פחות אקשן מאשר בפרק ממוצע של "הגיל השלישי עם גדעון רייכר", ובסיומו תוצאה די טובה בשבילנו. ההגנה שלנו גם היום, ולבטח כשריו יחזור, מספיק טובה בשביל לא לספוג, ואני מאמין שהאווירה של אולד טראפורד תכניס בסופו של דבר את הכדור לרשת.