אלופות: בארסה, ליון, אינטר, ריאל וארסנל בחוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏6/3/07.

1. Raulito Madridista

אני בהלם. זאמברוטה כשיר לחלוטין והוא לא משחק? זה לא ברור לי, הוא גם נהדר הגנתית וגם יכול לעזור מבחינה התקפית ולבשל גול כמו לדקו במשחק הקודם.
    מילא שהוא לא פתח, למה אולגר נשאר על המגרש גם במחצית השנייה? רייקארד לא מובן, בהחלט.
    אפשרות נוספת היא אולי לוותר על קשר מרכזי לדוגמא מארקז או להוציא את אחד היצירתיים דווקא כדי להגיע למערך של 4-4-2(או 3-5-2) רונאלדיניו ומסי באגפים, אטו והארנבון בשפיץ, זה הרכב מאוד מאוד התקפי אבל ברצלונה חייבת גול ובכדורגל חייבים להמר, אין לברצלונה מה להפסיד.
    איפה הצהוב השני וההרחקה של טורהאם?
    *ברצלונה טיפה מגבירה את הלחץ, נזכרו לשחק, המהלך הקודם של השלישייה הקדמית היה נהדר אבל הייתה בעיטה חלשה בסוף.
    * חבל מאוד על החילוף של אטו מבחינת ברצלונה, הוא לא היה אשם במשחק החלש של ברצלונה, נראה את רייקארד מוציא את רונאלדיניו או את מסי.
    לא בטוח שג'ולי הוא הפתרון אבל נראה.

*מה שכן נוסף בברצלונה הוא שמארקז איום ונורא, השנה הוא על הפנים,
    איפה מארקז של שנה שעברה שהיה מנייה בטוחה, גם כבלם. איפה מארקז של הסטאמפון ברידג' והסאן סירו.
    * אהבתי את הרעיון של בניטס להכניס את פנאט, השאלה במקום מי. שברצלונה מתחילה יותר ללחוץ אבל היא לחוצה וקבלת ההחלטות לא נכונה, פנאט יכול עם המהירות לעשות הרבה דברים במתפרצות בייחד עם אלונסו וג'רראד שיודעים למסור כדורים ארוכים.

*צ'לסי - פורטו 1:1

צ'לסי שהייתה בפיגור לאחר שער של קווארסמה בדקה ה-14, מצליחה להשוות בביתה משער של אריאן רובן בדקה ה-47, בבעיטה אדירה מחוץ לרחבה.

השער של קווארסמה:

http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2007/marzo/champions2/6.Xxx

שער השיוויון הנפלא של רובן:

http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2007/marzo/champions2/7.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/07
  2. -=Messi=- Member

עלק אמורה לדרוס את רומא? תגיד לי אתה חולם? אינטר אמורה לדרוס את ולנסיה? ברסה את ליברפול? מה קורה אחי...
    טוב לא משנה, ה"הפתעה" הכל כך צפויה קוראת ורומא עוברים את ליון ומלמדים אותם מה זה אירופה. אירופה זה לא צרפת, כל כך שמח שליון עפו בגלל שאנשים עוד חשבו שהם הכי טובים באירופה, סתם עוד קבוצה שמרשימה אנשים סתם.

3. אבו Member

אחח, איזה נאיביות של פורטו. לפחות בינתיים. טעות של טירון של הלטון. כול כך חבל...

4. BugSniper Member

אלופת אנגליה, צ'לסי, לא מוותרת: השוותה וכרגע במצב של הארכה.
    אם שמתם לב זה הקרב היחיד בין שתי אלופות אמיתיות בליגה שלהן.

5. Giallorossi Member

כן, בטח :aaarofl:

מכל המשחקים שרשמת רק צ'לסי הייתה אמור ל"דרוס" את פורטו.

בארסה- לא הייתה אמורה לדרוס את ליברפול
    ליון- לא הייתה אמורה לדרוס את רומא
    אינטר- ממש לא הייתה אמורה לדרוס את ולנסיה.

6. הרצליה Member

מה בדיוק קרה בין ולנסיה לאינטר?

7. -=Messi=- Member

רק אני פשוט נפלתי מצחוק מהגליצ'ים שעשו על השחקן ספסל הזה של ולנסיה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

8. Igi Member

כמה שמגיע לאינטר לעוף, כמה שמגיע לה... כל כך הרבה שחקנים מעצבנים בקבוצה אחת, זה פשוט לא יאומן. על זלאטן והפיוז שלו אין מה לדבר, על מטראצי ועל השלושה אדומים לפחות שהוא היה צריך לקבל כמובן בכלל אין צורך להזכיר, "וזה רק על קצה הקרחון!" . איזה יופי היה לראות את המגעילים מקבלים בין הרגליים בדקות האחרונות... כל הכבוד לולנסיה. עשו את העבודה שלהם בסן סירו עם עזרה מאלילת המזל, עשו היום את מה שהמגעילים לא הצליחו לעשות בבית והבטיחו את העלייה.
    רומא, ולנסיה וליברפול בשלב הבא, מי היה מאמין! חוץ מליברפול(וגם זה לא בגלל שאני שונא את הקבוצה עצמה,אלא את סגנון המשחק שלה בדר"כ בשלבים כאלו), פשוט שמחה גדולה עבורי היום הזה.

כרגי ישנם 50% הצלחה לאנגליות. אני מאמין ומקווה שהשתיים הנוספות יעלו מחר..

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מחצית שנייה הרבה הרבה יותר טובה של בארסה מאשר הראשונה. סוף סוף הייתה תנועה בחלק ההתקפי, היא הגיעה למצב אחד או שניים, ממנו היא גם הבקיע את השער, שלא הספיק לה על מנת לעלות אל רבע הגמר. לדעתי החילוף של גודיונסון היה צריך להיות מבוצע לפחות 10 דקות לפני, אך זה כבר לא משנה. אלופת אירופה הולכת הביתה!

צ'לסי בסופו של דבר מנצחת את פורטו 2:1 משער בדקה ה 79 של מיכאל באלאק.
    רומא מנצחת את ליון בביתה 2:0 ועולה, מגיע לה שאפו ענק.
    ולנסיה ואינטר נפרדות בתיקו 0:0 שמשרת את ולנסיה, שעולה אל השלב הבא.

ההגרלה תיערך ביום שישי.

10. BugSniper Member

אלופות איטליה, ספרד, וצרפת הודחו מליגת האלופות

אלופת אנגליה, צ'לסי, עשתה את המהפך מול פורטו והיא בדרך לשלב הבא.
    ריאל מדריד, מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי אמורות ללכת חזק השנה. הרבה סינדרלות שרדו בדרך לשלב הזה.

11. אבו Member

כן, כצפוי, כמו שאמרתי במחצית, צ'לסי עשתה את המהפך.

לגבי ליברפול, בניטז עשה טעות שעבר לשחק עם חלוץ אחד וסתם גרם למתחים אצל הסקאוזרים.

בכול מקרה, שלום ולא להתראות לאלופת אירופה. ביי ביי :aaa021:

נ.ב-

אה, כן, אוהדי אינטר, אחרי שכמעט חיסלתם אותי לפני שבועיים אחרי המשחק הראשון, אמרתי שאני ידבר רק אחרי הגומלין. ו.....המממ?מי בשלב הבא? כול כך צפוי. מה שהולך מול הקונוסים באיטליה לא הולך מול קבוצות כדורגל אמיתיות. שלום גם לכם...

12. Spanish Weapon Member

אני לא אתחיל לפרט פה מקצועית את הכשלים/הישגים של בארסה היום , בסופו של עניין בארסה בחוץ , אבל אני בטוח שאני ושאר אוהדי בארסה מסיימים את העונה האירופית הזאת עם ראש מורם וגאווה גדולה.

Visca Barca
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

13. Gravesen Member

באמת לאינטר יש לא מעט שחקנים מעצבנים: זלאטן, מטראצי ודרום האמריקאים עם הדם החם אבל היום ככל הנראה שחקני ולנסיה הם האשמים במה שקרה.
    את איברהימוביץ' ניסו להקניט מתחילת המשחק ולמעשה הוא קיבל במחצית הראשונה צהוב על כלום, השופט פשוט לא יכל במסטאייה להוציא כרטיס רק לקניזארס.

בסה"כ זה היה די צפוי שאינטר תעוף היום בלי שני השחקנים החשובים במערך: קמביאסו וויירה וגם בלי אדריאנו. אינטר לא פחות טובה מולנסיה אבל הכתובת הייתה על הקיר.

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אם כל הסיוטים. 4 אנגליות בשלב הבא, חבל שאין כאן סמיילי מקיא כדי לתאר את הרגשתי מה גם אני רואה את הכתבות האוהדות של העלק תקשורת הספורט שלנו מחר בבוקר. קבוצת הסיוט בצדק עלתה על בארסה חסרת ברק.

במסטאייה נחשף הבלוף של אינטר, לצערי הליגה השנה לא יכלה לקבוצה הזו אבל אם מילאן הייתה מתחילה כמו שצריך את השנה אז אולי היה קורה משהו, בכל אופן מנצ'יני שיחק רע מאוד, לא הבנתי למה הוא לא פתח עם פיגו שעשה רק טוב מאז שנכנס אבל לא הצליח לגרום לשינוי ממשי למרות שלקחו לאינטר פנדל ברור עדיין לקבוצה שכל כך היללו אותה היה צריך להיות הפיתרון. פלאטיני אמר היום שנוכח הנסיבות הסקודטו השנה לא ירשים אף אחד והוא צודק, אינטר עדיין לא התבגרה.

התוצאה של צ'לסי הייתה צפויה כפי שניבאתי ליואב במחצית שהוא התלהב מהיתרון של פורטו, מזל טוב ענק לרומא על ההעפלה ההיסטורית שלה לשלב הבא בתקווה שזה רק יימשך.מגיע להם.

15. לא מצאתי כינוי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx
    איפה האדון אינטר? נמאס לשמוע את כל הסיפורים עד כמה הקבוצה הזאת טובה והיא צריכה ללכת רחוק באירופה. לוזרים או לא? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx :aaa021:

בקשר למשחקים : פשוט תענוג לראות את בארסה הולכת הביתה, היום הם שיחקו מגעיל ואי אפשר להגיד שליברפול עלתה במזל. פשוט הגיע להם. במחצית השנייה ליברפול היו פחות טובים אבל מה שהלך במחצית הראשונה היה פשוט לא ייאמן, ליברפול הייתה צריכה לגמור את זה עם שלישייה כבר במחצית הראשונה. וכמו שאמרו פה על רייקארד, אין גבול לטימטום. מה הוא בדיוק חשב שאטו יכול לעזור לו בצד שמאל? התעורר מאוחר מידי.