אלופות: בארסה, ליון, אינטר, ריאל וארסנל בחוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏6/3/07.

1. -=Messi=- Member

מגיע לי ח"ח על כל הניחושים או לא?
    ידעתי שברסה תנצח בדיוק 1:0, לא מגיע צל"ש?
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

2. W.Rooney Member

מה כבר אפשר לומר על ליברפול - ברצלונה ?

המשחק שאמור היה להיות ענק, סיפק לנו משחק ברמה די נמוכה, מלבד בעיטות אדירות של ריסה בתחילת המחצית הראשונה. ברצלונה עם בעיטה אחת ונגיחה, ושני המצבים האלו הלכו אל מחוץ למסגרת. רונאלדיניו היה חייב להעלות את בארסה ל-1-0, לא מבין למה הוא לא חיפש את הפס לפינה הרחוקה והעדיף לבעוט חזק לפינה הקרובה. גודיונסן כבש את שער היתרון והתברר כחילוף מצויין של רייקארד. הסקאוזרס יכלו לכבוש במחצית השניה, אך לא השכילו לעשות זאת. מצב נהדר של קראוץ' בדקות האחרונות יכול היה לגמור את המשחק כמה דקות לפני, ולחסוך דפיקות לב מיותרות לאוהדים בקופ.

ליברפול בשלב הבא, פורטו לא מפתיעה, ליון, לאכזבתי, עפה כבר בשמינית הגמר. כמה חבל.

3. The-Gunner Member

אני בטוח שהרבה אנשים שמחים מהמודחות ומהעולות מהערב הזה.
    קודם כל נתחיל עם ברצלונה - ליברפול, אני בטוח שלא מעט אנשים שמחים לראות את הגאושים עפים, כל-כך שמחתי לראות את רונאלדיניו כמעט בוכה כשהוא לא מצליח לעשות את התרגילים שלו. שוב מתחילים עם ההעדפה לברצלונה, שגיא כהן מתחיל לדבר שטויות כמו משחק טוב של ברצלונה, ושרונאלדיניו עם פעולות טובות - חוץ מהסיבוב שהוא עשה במחצית השנייה כשקראגר ואגר התבלבלו ביניהם, הוא לא עשה כלום. אבל בסדר, ברצלונה היא הכי טובה, וזה לא נורא שהם עפים, העיקר הם שהם שיחקו "יפה", בלה בלה. העיקר שלא נצטרך לשמוע את זה יותר, לפחות העונה.
    נעבור למשחק נוסף, המשחק של ולנסיה ואינטר. כנ"ל כמו המשחק הנ"ל, אני בטוח שהרבה מעדיפים לראות את המשחק ההתקפי והיפה של העטלפים, ולראות את אינטר השנואה מודחת (שוב). העיקר היה מכות, אה?
    עכשיו לגבי רומא - ליון, שתי הקבוצות משחקות יפה והתקפי, בכל מקרה הרווחנו קבוצה סימפטית. רק חבל על ליון, שמשחקת כדורגל נפלא, ודווקא כשנראה היה שהיא חוזר לכושר הנהדר שהיא הייתה בו בשלב הבתים, מגיעה ההדחה. חבל, לא נראה את פרד וז'וניניו בשלב הבא, אבל נחיה עם זה.

אבל עזבו שטויות, ברצלונה בחוץ! :aaa021:

4. BugSniper Member

ומישהו יודע מה המשך המפגשים?

5. W.Rooney Member

ביום שישי ההגרלה.

6. אבו Member

הגרלה ביום שישי, שם יקבעו גם משחקי החצי.

נסטה, מה 4 אנגליות ברבע? אתה נביא? יונייטד פייבורטית ברורה, אבל המשחק של ארסנל פתוח לחלוטין.

7. Jose Mourinho Member

כמה חבל שדווקא בשני המשחקים מול ולנסיה היו חסרים לנו גם ויירה, גם קמביאסו וגם אדריאנו. חוסר מזל לאבד 3 שחקני הרכב כאלה דווקא למשחקים האלה.
    לגבי המשחק עצמו, אם להוציא את דקות הסיום שולנסיה מצאה את עצמה במתפרצות כל פעם במצבים של 5 על 1, אינטר שלטה גם בהרכב חסר והגיעה למספר מצבים מסוכנים, ולנסיה חילצה פעמיים מהקו כדורים של קרספו ומטראצי, סטאנקוביץ' החמיץ ברשלנות מתוך תיבת החמש, קרספו בעט וולה מתוך תיבת החמש לשמיים, קרוז חשב לאט מדי ופיספס הזדמנות מול השער, ופאביו גרוסו שיחק לכמה דקות בעמדת החלוץ והחמיץ שני מצבים מסוכנים.
    לגבי הפנדל שכביכול הגיע לאינטר, לי נראה דווקא שלא היה פנדל אלא כדור ירוי.
    לגבי האירועים בסיום, שילוב של התגרות מצד אנשי ולנסיה וזעם מצטבר אצל שחקני אינטר. נקווה שהעונשים לא יהיו כבדים מדי.

בכל מקרה, עבורי לפחות האליפות חשובה בהרבה יותר משאר המפעלים.

ד"א, השער של מנסיני פשוט מדהים.

**עריכה**
    לכל אלה שיצאו מהחורים, אינטר הייתה ללא ויירה, קמביאסו ואדריאנו בשני המפגשים. בהרכב מלא אני ממש לא בטוח שזה היה נגמר ככה.
    אוהדי ארסנל, לכו תעברו את ולנסיה ללא טורה, פברגאס והנרי
    אוהדי מילאן, לכו תעברו את ולנסיה ללא פירלו, גאטוסו וקאקה
    ידעתי שאלו יהיו התגובות, בלי להסתכל על הנסיבות, בגלל זה אני גם לא ממש מתרגש. תמשיכו, אני יענה אם יתחשק לי.

כן כן, תמשיכו. פיורנטינה, רומא, מילאן ולאציו הם קונוסים. לילה טוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/3/07
  8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

נדב יעקובי פשוט לא מסוגל להחמיא לאיטלקיות נקודה. מגוחך.

9. Gravesen Member

הכדור בפנדל היה ירוי, אבל בלי נגיעת היד הכדור היה ברשת, לפי החוק זה פנדל למרות שהנגיעה לא מכוונת.
    אבל מי יעיז לשרוק לפנדל גורלי במעמד כזה במסטאייה?

10. אבו Member

אינטר, לאוהד ארסנל אתה מדבר על פציעות? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx אנחנו הקבוצה הכי פצועה באירופה. גם יותר מולנסיה של תחילת העונה.

אתה יכול להמשיך לבלף פה את העובדות, אבל יש פה עובדות: כאשר באה קבוצת כדורגל רצינית, ולא הנגרים מהליגה האיטלקית(ונו באמת, אל תתחכם ותביא לי את 5 הראשונות. חכם גדול), אינטר הלכה הביתה.

שלום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx

11. Jose Mourinho Member

כמה קבוצות גדולות יש בכל ליגה? 20?

ד"א בורדיסו שבר את האף במהלך המכות בסיום המשחק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/3/07
  12. BugSniper Member

הימור שלי למחר:

מילאן - סלטיק 1-1, סלטיק תשווה לקראת הסיום ותחולל סנסציה גדולה.
    ארסנל - איינדהובן 0-1, הארכה, ארסנל כובשת עוד שער בהארכה ועולה לשלב הבא.
    באיירן מינכן - ריאל מדריד, 2-3 מטורף לבאיירן והארכה, אבל ריאל מדריד תנצח בפנדלים.
    מנצ'סטר יונייטד - ליל, 1-3 למנצ'סים, עוברים לשלב הבא ללא קושי.

הגרלת רבע הגמר:

סלטיק - צ'לסי, צ'לסי תתקשה אבל תצליח לבסוף לגבור על הסקוטים.
    מנצ'סטר יונייטד - ארסנל, זאת השנה של המנצ'סים.
    ריאל מדריד - ליברפול, מה שהספיק מול מכבי חיפה וברצלונה לא יספיק מול ריאל מדריד.
    ולנסיה - רומא, לכאורה משחק שקול, בפועל ולנסיה תדרוס.

הגרלת חצי הגמר:

ריאל מדריד - ולנסיה, ולנסיה תחזור לאפרוריות שלה בליגה הספרדית ותפסיד את המפגש הזה.
    מנצ'סטר - צ'לסי, צ'לסי אמנם תאבד את האליפות, אבל זה לא יפריע לה לנקום במנצ'סטר.

גמר ליגת האלופות: צלסי VS ריאל מדריד

ריאל מדריד נתקלה בהגרלות חלשות כגון דינמו קייב, סטיאווה בוקרשט, באיירן מינכן בעונה כושלת בליגה הגרמנית, ליברפול בעוד עונה כושלת בליגה האנגלית, ובולנסיה הלא מאיימת.

צ'לסי התגברה על ורדר ברמן ולבסקי סופיה, וגם על פורטו וסלטיק החלשות, אך אז הדיחה את מנצ'סטר יונייטד הגדולה והוכיחה שיש לעשות הפרדה בין הליגה לאירופה.

ריאל מדריד תחזור לימי הזוהר שלה באופן הכי פחות צפוי שיש, תשקע בליגה הספרדית אבל היא תהיה אלופת אירופה החדשה, אחרי שצ'לסי תפגין יכולת ירודה בגמר. הגרלות קלות והרבה מזל וגביע אירופה הולך למדריד.

13. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

עכשיו ראיתי את התקציר של המשחק בין אינטר לולנסיה ואני פשוט בשוק איזה מכות הם הלכו אחרי המשחק.
    דרך אגב מי זה המחליף הזה שנתן אגרוף לפנים של מישהו מאינטר וברח ואחריו קרוז ועוד מישהו.

פשוט לא מאמין.

14. W.Rooney Member

מנצ'סים ? WTF ?!

זה נחמד שיש לך הימורים לקראת המשחקים מחר ולשלבים הבאים, אבל הדיון הזה הוא לא דיון הימורים או ווינר, זה לא המקום.

15. אבו Member

שוב, אתה ממשיך להתחכם ולהצחיק. העניין פה זה שהבטן של הליגה האיטלקית, שכול הרצף הבלופי הזה של אינטר היה בליגה כול כך חלשה. תשווה את הקבוצות האלה לליגה הספרדית(על האנגלית אני בכלל לא מדבר) ותראה הבדלים ענקיים.
    אבל זה לא רק זה, אינטר עשתה אליפות סביב כול עניין השחיתות. סביב שחקני מפתח ששיחקו בעונה שעברה ביובנטוס.

אינטר קבוצה טובה, לי לפחות(ולעוד כמה פה...) היה ברור שהיא תודח. חשבתי שתעבור את השמינית ותודח ברבע, אבל הנה היא אומרת שלום כבר בשמינית.