אלופות: בארסה מול באיירן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏10/3/09.

1. אביעדדד Member

הטקטיקן הכי גדול בעולם

2. John Barnes Member

וואו, 4-0 על הקבוצה הכי חמה בספרד מקבוצה שעושה במכנסיים מול אימפריות כמו מידלסברו. כנראה שפערי הרמות בין הליגות האירופאיות (להוציא את בארסה השנה) גדולים מחשבתי.עצוב

3. xavi6 Member

ריקלמה, אתה פשוט מדהים אותי כל פעם מחדש עם הקביעות האלה. איך אתה אומר דבר כזה? אין לו אליפות באנגליה עדיין, ויש לו את כל הכלים לזכות באליפות הזאת. הקביעות שלך מדהימות אותי לפעמים, איזה דעות נחרצות יש לך אחרי משחקים. טוב עמי עזוב, בוא נתקפל מפה, ניפגש בספרדי בעוד הודעה שתכתוב "ריאל מדריד מייצגת את הכדורגל הספרדי החלש" ואני אתעצבן.

ליברפול פירקה קבוצה שהצד החזק שלה הוא לחימה. בספרדי זה עוזר, באלופות כשאתה נפגש עם קבוצה טקטית כמו ליברפול, קבוצה עם קהל בייתי כמו ליברפול, ועם שופט שלא נותן לחולצה להשפיע עליו-אתה תספוג גול מהיר כמו זה, ותקבל בראש. וזה מה שקרה לריאל. אחרי הגול הראשון המשחק היה גמור כבר, הטעות של השופט רק גרמה לתוצאה להיות 4 ולא 2 או 3.

4. REAL MADRID Member

guyholl, הפדלאות ממדריד פירקו אתכם בברנבאו פחות או יותר באותה צורה (רק שלנו השופט לא עזר). אתה כאוהד ברצלונה, האחרון שיכול לקרוא לריאל מדריד פדלאות.

לאחר ההדחה של ריאל ויובה הלב מופנה עכשיו לויאריאל.

5. דנידין Member

ליברפול היו כלום באירופה לפני שבניטז הגיע, והעונה כנראה ליברפול עוברים להיות מספר 1 בדרוג אופ"א על חשבון מילאן.

בניטז.

6. George Best Member

בניטז טקטיקן גדול, אבל כמה חבל שלאף אחד באנפילד לא אכפת יותר מליגת האלופות (ובצדק).
    כבר 4 שנים אני אומר אותו דבר - בניטז מצליח להעלים את הכישלונות בליגה ע"י כמה הופעות טובות באירופה.
    בניטז מאוהב בעמדת האנדרדוג.
    רק תנו לו כל שבוע את אינטר, בארסה וריאל, ואני אשים את כל כספי על הקבוצות שלו.
    מול סטוק ומידלסברו, ליברפול נראית כמו קבוצת מרכז טבלה מהצ'מפיונשיפ.

זוכה בליגת האלופות ובאותה עונה מסיים במקום החמישי בליגה אחרי אברטון, במרחק של יותר מ-30 נקודות מהאלופה (צ'לסי).
    קוסם...

דנידין,
    לא להאמין שהתגובות שלך פה יותר מביכות מאלו בפוליטיקה (וזו משימה לא קלה).
    ליברפול הייתה כלום לפני בניטז?ומה היא היום?אלופת הכלום ושום דבר?
    לא היה בהסטוריה של הכדורגל מאמן שחי על רגע אחד כמו בניטז (אותו שוד באיסטנבול), הקבוצה שלו לא כבשה שער אחד ב-180 דקות מול סטוק, בליגה כל שנה הוא בקילומטרים מאחורי האלופה, בגביע האנגלי להוציא זכייה אחת (עוד שוד) הוא חווה הדחה משפילה, תמו הימים שליגת האלופות זה מעל לכל.
    תבין שהמפעל הקיקיוני הזה לא מעיד על שום דבר.
    הליגה היא המדד האמיתי, שם אי אפשר לבלף ע"י משחק אחד טוב בחודש.
    בליגה צריך להראות עקביות, יציבות, יצירתיות וחוכמה ובניטז כל שנה עושה שם במכנסיים.
    תמשיך להאמין לשקר הזה שנקרא ליגת האלופות.

ריקלמה,
    אין ספק שבניטז המאמן הטוב בעולם ולא פרגוסון או ונגר...

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/09
  7. xavi6 Member

ליברפול אף פעם לא היו כלום באירופה, צא מהסרט. אם לא בניטז היה מגיע מאמן אחר שהיה מחזיר אותם לטופ, הכל זה עניין של מחזוריות. ליברפול תמיד הייתה בטופ ותמיד תהיה בטופ, כמו שריאל עוד כמה שנים תיתן לליברפול\מנצ'סטר\ארסנל בראש. הכל זה עניין של מחזוריות.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סיבכנו את המשחק כל כך לשווא עם הנגיעת יד הזאת של בלטי, מה הסיפור לשמור את הידים איפה שהם צריכים להיות? יובה לא הייתה במשחק עד הפנדל, היו סממנים של יאוש (חוץ מג'יובינקו) וצ'לסי הרגישה טוב מאוד על המגרש. למזלנו ליובה לא היה באמת מה למכור, והשער השני בא ממהלך כדורגל כמו בספר, כדור למגן שמיישר למרכז ודרוגבה ממשיך לחזור לעצמו עם סיומת מושלמת. אני לא זוכר את הצהוב הראשון של קייליני אבל הצהוב השני היה בוודאות, כניסה כזאת מאחור זה צהוב.

לא משנה כן היה שער או לא היה שער בחצי הראשון, עשינו את שלנו בצורה טובה, ההגנה הייתה בסדר גמור, הסתדרה עם שחקני יובה (שוב, חוץ מג'יובינקו), וחבל שלא הגיע השער השלישי בדקה ה-90... באלאק ובלטי היו יכולים לסדר את זה ונחמד היה לרשום שם ניצחון 3-2, אבל לא נהיה חזירים.

ומשפט על ג'יובינקו... פשוט נפלא, כמה טכניות, כמה כישרון, לא משנה מי בא מולו (קול או בוסינגווה) הוא ידע איך להשאיר אותו מאחור, שחקן נפלא.
    ואיך התגעגעתי לאסיין, משחק ראשון שפותח אחרי חצי שנה והנה הוא מבקיע שער כל כך חשוב, כל כך היה חסר.

וליברפול ריאל... אין מה לעשות, זה פלוס מינוס ההבדל בין הקבוצות, 2 קבוצות שלא קשורות אחת לשניה מבחינת העוצמה והיכולת, פשוט לא כוחות.

9. דנידין Member

עובדתית לא, ליברפול לא תמיד היו עוברים את שלב הבתים לפני שהגיע והיו בבצרות אירופית יותר מ 20 שנה.

לך עם הראש בקיר.

10. Bill Shankly Member

George Best פאק אוף, ותתחיל לתת קצת כבוד לבניטז. כמה אתה מקשקש... אלוהים ישמור...

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה שיפוט גרוע במשחק של יובה-צ'לסי. לדעתי, בלטי וצ'ך היו צריכים לקבל כרטיסים אדומים. בלטי שלח את הידיים לכדור, ברחבה, על מה נותנים אדום אם לא זה? וכמובן צ'ך שנגע מחוץ לרחבה ביד באופן ברור, אבל השופט הטיפש לא ראה את זה. בנוסף, קייליני לדעתי קיבל צהוב שני לא צודק.
    עם זאת, הגיע לצ'לסי לעלות לאחר שפשוט הייתה יותר טובה מאיתנו. מעניין כמה עונות ייקח להנהלה שלנו להבין שעם הרכש הבינוני הזה כבר 2 עונות נישאר תקועים בשמינית גמר - מקום שני בליגה. שחקנים כמו מולינארו, מלברג ופאולסן לא מתאימים לצמרת באירופה. במיוחד מאמן כמו ראניירי.

להשיג את אינטר.

12. George Best Member

הו הנה צץ לו זה שמאמין שסיפור האליפות פתוח ולא רואה שהקבוצה שלו מופיעה שנה אחר שנה רק במפעל אחד (צ'מפיונס), נתראה בשבת, אני לא מסוגל לחכות לטיול השנתי שלנו.
    חבל שהשנה אני לא אהיה שם...

13. guyholl Member

אפשר לחשוב שלא נתנו לכם שלישיה בברנבאו. ריאל שיחקה היום כמו פדלאות ולכן אין סיבה שלא אקרא להם כך.

14. xavi6 Member

לירן, קייליני נגע בכדור. זה אפילו לא צריך להיחשב כניסה, אלה תיקול מושלם לכדור.

וכן, חייב להוסיך גם משהו על ג'ובניקו. אני מסתכל על המשחק הזה של יובה-צ'לסי, ובאמת שלפני שהילד נכנס, השתעממתי. התסלכתי על המגרש, וראיתי רק 3 שחקנים שאשכרה יצירתיים, יכולים להצית את הדמיון, יכולים לקחת את הכדור ולעשות משהו אישי. השחקנים האלה היו נדבד, לאמפרד ודל פיירו. כל שאר השחקנים הם נראים כה אפורים, משעממים, ולכן גם המשחק הזה היה כזה משעמם מבחינתי. הרמות, ועוד הרמות. תנו לטרזגה וליקווינטה עוד 40 פעם לנסות לעשות את הדאבל פס הזה, הם לא יצליחו לחבר אותו. כשג'ובינקו ננכס, סוף סוף ראיתי שחקן יצירתי, לא אפור כמו באלאק, לא ישר כמו סרגל כמו טיאגו, לא משעמם כמו בוסינגווה או המגן של יובה, שחקן יצירתי, חוצפן, מהיר, חד, חושב מהר, לא נתקע עם הכדור. שחקנים כמוהו לא צריכים לשבת על הספסל דקה, שחקנים כמוהו צריכים להוביל קבוצות כמו יובה במפעלים האלה, שחקנים כאלה הם היחידים שיכולים להוביל קבוצה באמת לתארים, כי הם השחקנים הכי טובים בעולם. הם אמורים לייצג את הכדורגל היפה בעולם, הם צריכים להיות אלופי אירופה. צריך לתת לילד הזה להוביל, ויפה שנה אחת קודם.

15. riquelme1 Member

על מה אתה מדבר תגיד לי? אתה ממשיך להקיא על הפורום, ליברפול לפני בניטז לא עשתה כלום, עם ז'ראר הוייה, הם בקושי היו מגיעים לליגת האלופות, וגם עם כן ישר היו נושרים לאופ''א, ב20 שנה האחרונות ליברפול לא הגיע לגמר ליגת האלופות, מאז שבניטז הגיע וגם הביא לה אותו בסגל של קבוצה עלובה. בניטז הוא גאון כדורגל, והוא מראה אתזה בכול קבוצה שהיה, גם בולנסיה שחולמים שהוא יחזורק עד היום, שהביא להם 2 אליפויות וגביע אופ''א.

אין לו אליפות? בליגה עם צ'לסי, מנצ'סטר, וארסנל תאמין לי שזה לא פשוט, אבל בניטז הוא המאמן הטוב בעולם ביחד עם מורניו.