אלופות: בארסה ממשיכה לגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י שי, ‏2/5/11.

1. Vanitas Member

לא תמיד שקונים הכל זה גם מתחבר. כאמור, אין מאמן מושלם שמחבר קבוצה כל הזמן. תביא לי אחד כזה ואני יגיד לך שמוריניו לא מאמן גדול.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

באינטר הוא קיבל הכל?אתה ממשיך להמציא דברים.

3. alexshw Member

בהתחשב בכך שאיטליה כבר לא בדיוק הליגה החזקה בעולם, אז הוא קיבל כל מה שקבוצה איטלקית יכולה לחלום עליו.

4. M_T_A Member

כבר שנים שכל העולם סוגד למוריניו ולגאונות שלו, מכנים אותו המאמן הכי גדול בכל הזמנים ואף אחד לא מטיל ספק בקונצנזוס שהוא המאמן הכי טוב בעולם היום.
    מזכיר לכם משהו?
    ההצלחה של ברצלונה בשנים האחרונות ופופולריות ההולכת ועולה שלה, הולידה גל עצום של אנטי ברצלונה שאפשר להבחין בו בפורום הזה בכל הודעה שניה בערך.
    הגיע הזמן שגם תופעת מוריניו תוליד תגובה דומה של אנשים שהיה להם מספיק מהבכיין הצבוע והעלוב הזה.
    זה היה בסך הכל טבעי שזה יקרה..
    כל הכבוד לאבי מלר, מי יתן ועוד אנשים יתפכחו מההערצה העיוורת הזאת לבן אדם שבאמת קשה לי לראות מה יש להעריץ בו

5. Vanitas Member

לא צריך להעריץ אותו כדי לקבל את הביקורת הזאת ממך. גם מלר לא יתווכח עם ההישגים שלו, אלא יותר עם האישיות המאוסה שלו.

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה זמן לקח לפרגוסון לזכות בשני גביעי אירופה וכמה למוריניו (ועוד פרגוסון היה עם אותה קבוצה במשך יותר מ-20 שנה, ובוא נאמר זאת כך, לא היה חסר לו כסף ביונייטד)?

כל ניסיון לגמד איכשהו את מוריניו זה בדיחה. כמות התארים שלו בשנים האחרונות מדברת בעד עצמה. הוא לקח פאקינג טרבל עם קבוצה שלבניטז לקח חצי שנה להשמיד אותה, ושלמרות שליטה מוחלטת בליגה האיטלקית לא היתה עושה כלום באירופה. בנה בצ'לסי קבוצה מטורפת שעד היום השלד שלה מחזיק אותה בצמרת. השנה בריאל הוא סוף סוף עבר את שמינית הגמר ולדעתי בנה את הקבוצה השניה הכי טובה באירופה. מזל עלק.

7. xavi6 Member

הוא הצליח עם פורטו עם המון מזל, ולמרבה האירוניה עזרה מהשופטים מול מנצ'סטר. לנצח בחצי את לה קורוניה ובגמר את מונאקו, לא צריך באמת גאונות, והיו לו סגל מדהים. ההמשך שלו היה בזכותו, אבל אי אפשר להגיד שהוא הגיע עם קבוצות "עניות". צ'לסי ואינטר קבוצות עם בעלים שיש להם המון המון כסף והוא שיחק עם הכסף לפי איך שרצה ובנה את הקבוצות שלו. הוא גאון בזכות היכולות שלו לשלוט במשחק לא משנה מי יריבתו.

8. Ian Wright Member

ומי בדיוק בנה את הסגל בפורטו? מוריניו. הוא הוכיח מספיק פעמים שהוא יכול לבנות סגלים אדירים.

גם בריאל מדריד וגם באינטר הוא לא בזבז כזאת כמות מטורפת(יחסית) של כסף כמו שאתם אוהבים לכתוב. זה בכלל לא דומה למה שקרה בצ'לסי.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאפלו, ליפי, אנצ'לוטי, גווארדיולה, פרגוסון - כולם חיו על גרושים ורק מוריניו בנה את ההצלחות שלו על כסף (ומזל!). איזה נוכל.

10. Ian Wright Member

ורציתי להוסיף עוד 2 דברים:
    1. אתם כותבים שזה לא חוכמה לבזבז כ"כ הרבה כסף ולזכות ככה בתארים. תראו לי עוד מאמן בשנים האחרונות שבנה מספר קבוצות כ"כ חזקות בזמן כ"כ קצר. אני באופן אישי לא מכיר מאמן כזה. יותר מדי פעמים מעריכים את היכולת הזאת שלו כמובן מאליו. כאילו פאק, צ'לסי של מוריניו היא אחת הקבוצות החזקות בהיסטוריה של הפרמיירליג. אינטר לא זכתה בליגת האלופות, כמה? 40-50 שנה? ופורטו? אני בספק רב אם הזכיה של מוריניו תשוחזר שם או בכל קבוצת אנדרדוג אחרת בשנים הקרובות.

2. Xavi6, כמה אירוני. אתם זכיתם בליגת האלופות לפני שנתיים עם עזרה מהשופטים בברידג'. מה לעשות, צריך גם מזל בחיים בשביל להצליח.

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/11
  11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ת'כלס. גוארדיולה בקיץ האחרון ביזבז 70 מליון יורו על רכש, בקיץ לפני 45 מליון יורו על זלטאן + אטו, בקיץ לפני גם באיזור ה-60-70 מליון על רכש... העיקר שמוריניו מאמן של ארנק, בואו נבדוק מי הוציא יותר על רכש בשנים האחרונות באמת.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה גם שחלק גדול מההוצאות בצ'לסי היו כדי להפוך סגל של מועדון דרג ב' לסגל של מועדון דרג א', דבר שלמאמנים בקבוצות בכירות אחרות כבר היה. כלומר הכסף שהוצא בצ'לסי היה יותר צימצום פערים מאשר פתיחת פער.

13. Ian Wright Member

אפרופו רכש של גאוורדיולה. זו הסיבה המרכזית שקשה לי להאמין שהוא יצליח בקבוצה אחרת:
    1. מארטין קאסארס - 16 מיליון יורו.
    2. סיידו קייטה - 14 מיליון יורו.
    3. דויד וייה - 40 מיליון יורו.
    4. אדריאנו - 10 מיליון יורו.
    5. דני אלבס - 32 מיליון יורו.
    6. אלכסנדר חלב - 14 מיליון יורו.
    7. הנריקה - 8 מיליון יורו.
    8. ג'רארד פיקה - 5 מיליון יורו.
    9. דמיטאר צ'יגרינסקי - 25 מיליון יורו.
    10. סמואל אטו+50 מיליון יורו על זלאטן איברהימוביץ'.
    11. חבייאר מסצ'ראנו - 20 מיליון יורו.
    12. קייריסון - 14 מיליון יורו.
    13. מקסוול - 5 מיליון יורו.
    14. איברהים אפלאיי - 2 מיליון יורו.

255 מיליון יורו+סמואל אטו בשלוש שנים.

עריכה: אני כל הזמן נזכר בעוד שחקנים אז הרשימה רק ממשיכה לגדול בינתיים.

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/11
  14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בואו אני אחדש לכם משהו על אינטר-מוריניו לא רצה חלק מהשחקנים שהפכו את אינטר לכל כך גדולה.
    אם לאינטר היה תקציב גדול כמו שטוענים פה אנשים מסויימים,אז במקום סניידר ולוסיו היינו רואים היום באינטר את דקו וקראבליו,אבל מכיוון שצ'לסי דרשו הרבה כסף עבור השניים "נתקענו" עם שני שחקנים אדירים.

15. alexshw Member

גווארדיולה אבל גם מגדל שחקנים.