אלופות: בארסה ממשיכה לגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י שי, ‏2/5/11.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הסיבה שצ'לסי של מוריניו לא זכתה באלופות...פשוט אין כזאת,היא הייתה הקבוצה הכי חזקה באירופה תחתיו.
    מפלצת אדירה שאם הוא היה נשאר בה הייתה שולטת היום באירופה.

2. alexshw Member

מאמן מצוין, אבל לא "מיוחד".
    למה ב - 2001 לא קראו להיצפלד ה"מיוחד"?
    למה ב - 95 לואן חל לא ה"מיוחד"?

אתה יודע מה, אני בנאדם מציאותי, אינני רוצה לראות אותו באוססונה, אבל באמת מעניין לראות אותו עובד תחת הרבה אילוצים, בעיקר תקציביים.

אור כהן, יש הסבר למה מוריניו לא לקח את הצ'מפיונס עם צ'לסי. להסבר קוראים אנפילד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    ובאמת זה כישלון גדול. מבחינת חומר השחקנים היה חייב לקחת פעם אחת לפחות.

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/11
  3. דנידין Member

הם כן היו המיוחדים, פשוט מוריניו מיחצן את עצמו בתקשורת. אמרתי לך, לשנוא אותו ואנשים כמוהו בחברה שלנו זאת ברכה, גם אני שונא אותו, אבל שהשנאה מביאה לעיוורון כזה - צריך לבדוק איפה טעינו.

4. דנידין Member

אז למה פרגסון לא כושל שהצליח לאבד אליפויות אירופה הרבה יותר פעמים עם סגלים מהתחרותיים ביותר שיש?

כי כישלונות זה חלק מהמשחק. בסופו של יום סופרים מה הצלחת להשיג ואת זה גם השנאה שלך לא תקח ממה שיש למוריניו ביד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/5/11
  5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולדעתך גווארדיולה היה כן מצליח באוססונה? אין לי בעיה שתגיד על מוריניו את דעתך, אבל כשאתה אומר שגווארדיולה עדיף זה כבר משהו אחר...

6. alexshw Member

זה כנראה לא ניתן לבדוק אי פעם, אבל לדעתי כן.
    אני חושב שלמאמנים שיודעים גם לבנות בסיס מקומי ולזהות שחקנים צעירים ולא רק כאלה שיודעים להביא את המוצר המוגמר לקבוצות אחרות, יש עדיפות, אם היכולות האחרות שלהם פחות או יותר דומים.

וזה המקרה של פפ-מוריניו לטעמי.

א) ברור שלכל מאמן יש כישלונות
    ב) לפרגי מעולם לא היה סגל כל כך מפוצץ בכסף. לפרגי מעולם לא היה בעלים שפשוט רצה "לקנות" את תואר האלופות.

בהחלט היו שנים של פספוסים, במיוחד לדעתי ב - 2000 ובעונה שעברה, גם 2002(למרות שנראה לי ריאל בכל זאת הייתה יותר חזקה).
    יחד עם זאת גם היו לא מעט עונות של יונייטד בפירוש לא היה סגל יותר טוב מהקבוצה שלקחה את התואר.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אולי יציגו אותי כבכיין כמו מוריניו,אבל הסיבה שהוא לא עלה לגמר האלופות עם צ'לסי זה שהשופט העניק לליברפול ניצחון(ולא בשליפת אדום הזוי או פנדל שלא היה,הוא אשכרה נתן לליברפול גול שלא היה).

8. StevieG Member

שגווארדיולה יוכיח את עצמו. מוריניו, בכל מקום שאימן הוכיח את עצמו. גווארדיולה הוכיח את עצמו רק תבנאי המעבדה של בארסה. מוריניו באמת מיוחד. הוא טקטיקן בחסד, man management פנטסטי והוא יודע להכנס לורידים של כולם, אז כנראה שהוא עושה משהו בסדר.

9. Ian Wright Member

מוריניו הצליח גם בליירה(לפני זה גם היה בספורטינג ליסבון אבל פיטרו אותו כי לבעלים לא היה סבלנות וכבר בזמנו האוהדים כעסו על המהלך) לפני שהגיע לפורטו שגם לה אין תקציבים אדירים לבזבז. גם את פרגוסון הגדול פיטרו בדרכו. רוב המאמנים מתחילים בקטן. הם לא מגיעים בטעות למעודונים הגדולים. לא לכולם היה את המזל של פפ גווארדיולה.

שוב. עוד פעם אתה מדבר על עניין הכסף. אתה לוקח את זה כדבר מובן מאליו כי עובדה שלא כל אחד מסוגל לבנות קבוצות כמו מוריניו. תראה את מכבי ת"א בכדורגל הישראלי. הוציאה מאות מיליוני שקלים על מה? כלום לא יצא להם מזה והכול בגלל בנייה לא נכונה.

הרגע הראיתי לך שהוא הוציא 255 מיליון יורו+סמואל אטו בשלוש השנים האחרונות ואני בספק אם יהיה לו שלד כזה נדיר של שחקני בית בקבוצות קטנות. אני בספק רב אם הוא יצליח ועוד בקבוצה קטנה אבל אני לא פוסל אותו אז למה לפסול את מוריניו שהוכיח את עצמו במספר קבוצות בקריירה שלו?

פספוס בעונה שעברה? הפרש או לא, צ'לסי הייתה קבוצה יותר טובה ממכם.

10. StevieG Member

זה עד היום שנוי במחלוקת, ולא ברור לחלוטין אם הכדור עבר או לא. דבר שני, אם זה לא היה שער זה היה חייב להיות פנדל וכרטיס אדום לצ'ך. צ'לסי יצאו במזל מהמקרה הזה. בדקה ה96 גם גודיונסן החמיץ מול שער ריק, ככה שאין למוריניו סיבה להתלונן במקרה הזה.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קאקא בהרכב ריאל,יש אלוהים.

12. Mellow29 Kopite

לא הבהירו את הקטע הזה כבר שצ'ך הכשיל את בארוש וגרסיה המשיך מחוק היתרון שנתן השופט, אם זה לא נכנס זה היה פנדל ואדום לפטר צ'ך?
    http://www.youtube.com/watch?v=mxhztMuRGr0

אני לא חושב שמוריניו בזבז כ"כ הרבה כסף כמו שאתה חושב אלכס. אני בטוח שגווארדיולה הוציא על רכש בברצלונה לא פחות ממה שמוריניו הוציא בריאל או באינטר. לך תדע, אולי גם בצ'לסי, אבל צ'לסי הייתה קבוצה עם סגל די בינוני יחסית לקבוצה שרוצה לזכות בצ'מיפונס ובפרמיירליג. גם המשכורות שמשלמים בברצלונה הן ממש גדולות ביחס לכל העולם, ככה שזו כנראה הקבוצה שמוציאה הכי הרבה כסף כל עונה באופן סדיר כבר הרבה עונות.

13. 亚历山大帕托 Member

http://img6.imageshack.us/img6/4964/josemourinho20113151031.Xxx

באנגליה למוריניו יש 2 אלפויות ב-3 שנים, לפרגוסון 11 ב-23. על מה ביססת את הטענה שלך? גם הרקורד הכללי שלו יותר טוב (הצלחות פר שנות פעילות) וכבר עכשיו יש לו שתי זכיות בליגת האלופות, מה שלפרגי המסכן חסר המשאבים לקח כמה זמן להשיג? בעוד שכל הזמן הזה הוא הצעיד את אחת הקבוצות החזקות באירופה, המועדון היוקרתי בעולם, ולא כל מיני פורטו ואינטר. אנחת הרווחה שהדהדה ממנצ'סטר עד לונדון כשהפורטוגלי עזב גם העידה על כמות הפעמים שפרגוסון הפסיד בקרבות ישירים. אני בספק אם היה לו יותר מנצחון אחד מול מוריניו באנגליה.
    שאלת את המנהלים למה מוחקים לך הודעות וחוסמים אותך? כולם חוץ ממך יודעים את התשובה.

14. alexshw Member

למוריניו בריאל יש גם תנאי מעבדה. ארנק פתוח. אפשר להביא אינספור כוכבים(נו כמובן מלבד אלה של ברסה).

כי פרגוסון הגיע לקבוצת שתיינים כושלת ופתטית. לקח לו זמן לבנות קבוצה מצליחה. באותם ימים לא יכלת להביא שחקנים בעשרות מליונים.
    מוריניו הגיע לצ'לסי ורמן ישר שלף את פנקס הצ'קים. קח, תקנה את מי שבא לך.

15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרדיננד, רוני, ברבאטוב, קאריק, ולנסיה, הארגריבס, נאני, אנדרסון... ועוד לא דיברנו על רכישות של שחקנים שכבר לא נמצאים שם כמו ורון, רונאלדו, ואן-ניסטלרוי... או במילים אחרות פחחחחחח.