אלופות: בארסה מנוצחת בברידג'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏16/4/12.

1. Raulito Madridista

http://s4.as.com/prom/201204/pro_photo1334695208.Xxx

חבל על הזמן. עוד כמה זמן היינו צריכים להחזיק מעמד, 3 דקות? הריח של הגמר במינכן היה כל-כך מתוק. להפסדים באדמת גרמניה אני כבר רגיל, גם ריאל של דל-בוסקה נכשלה שם, אבל מילא לשחק חרא ולהפסיד - למה בדקה ה-90, למה באקט כל-כך לוזרי? משהו שנוגד לחלוטין את ריאל מדריד, נוגד לחלוטין את מוריניו. אני מרגיש שאנחנו כאלה מטומטמים שגם החילופים המוגזמים של מוריניו לא מנעו את האסון. ראמוס ופפה ינצחו בכל מאבק אווירי אבל הריכוז שלהם לא מספק.

לא עם מומנטום כזה היינו צריכים להגיע לקלאסיקו, לא ככה היינו צריכים לפתוח את השבוע הזה, חבל, מאכזב, כל מילה בסגנון מתאימה כבר. לא היינו קונה הפסד כזה לפני המשחק(מתי נרשום ניצחון חוץ גדול, לעזאזל?) אבל מי שאומר שכבשנו את השער חוץ ועשינו את שלנו - משקר לעצמו. רבע שעה טובה, זה מה שריאל מדריד מסוגלת לתת מאז פגרת החורף. ראינו קצת יותר בקלאסיקו(זוכרים שיש עוד אחד?) ומול אוססונה. בכושר הזה אנחנו לא מנצחים בברנבאו, אפילו לא כובשים שער.

היה נראה שלבאיירן יש שחקן אחד יותר על המגרש כל הזמן, הם סגרו היטב את רונאלדו(החמצה מזעזעת, למזלו אוזיל שהיה סביר - תיקן) השאר פשוט לא הופיעו. חדיירה ואלונסו עם משחק רע מאוד, מרכז השדה שלנו פשוט לא מספיק טוב, שני צבים אפילו הייתי אומר. לא הופענו מבחינה טקטית. ריאל צריכה להביא את רונאלדו לידי ביטוי בגומלין.

אבל הכי מעצבן אותי לראות את ריאל מדריד חסרת ביטחון - האנתיטזה למועדון הזה. היירו, פיגו, זידאן, רוברטו קרלוס וראול מעולם לא נראו ככה, חסרי אמונה, מוותרים מראש. הלו, אנחנו ריאל מדריד, מי שלא מתאים לו שיילך.

באיירן קבוצה עם כל-כך הרבה עוצמה בהתקפה, אני ידעתי שגומז יצטרך מצב אחד טוב כדי לכבוש וזה לא משנה כמה הוא היה פח בכל המשחק, לא מובן איך 180 דקות הקבוצה הזו בקושי בעטה לשער במשחקי הבונדסליגה האחרונים שלה. ריברי נתן תצוגת אומן. אבל מה - כמה אפשר ליפול, חאלאס. שלא נדבר על הגול הראשון שלא-חוקי. בקיצור באיירן התעסקה יותר מידי בתיאטרון אבל ניצחה בסוף.

אסיים בשאלת האיש בחוד - לא מבין את הקונצנזוס סביב בנזמה, מצידו של המיסטר כמובן. הוא מאוד איטי, לא קורא נכון את המשחק, לא חיי את הרחבה ולא רואה מתי הבלם שלצידו בדרך לשגות. אני כן בוחר בהיגואין ואמרתי את זה גם אחרי שבנזמה בעט וולה סטייל ואן-באסטן וגם כשהעמיד כושר הבקעה מטורף. בנזמה מועדף בעיניים עצומות, היגואין מקבל פירורים במקרה הטוב וחבל. היגואין מחמיץ מול השוער וזהו - נזרק לספסל. בנזמה מאכיל אותנו בהחמצות כאלה כל שבוע.

סעמק, לא רציתי לכתוב בכלל אחרי אקורד הסיום הצורם. זה הולך להיות שבוע...וואו, לא לבעלי לב חלש. רק שלא 'נאבד' את הכל, עונה אדירה לא יכולה להימחק בשבוע(למרות שהגסיסה החלה לפניי זה). האללה מדריד, נתראה בברנבאו.

2. Vanitas Member

נתחיל מהפסקה הראשונה. גם פיגו, ראול וכל אלו הפסידו לבאיירן בדקה 89, כך שהם לא היו יותר מיוחדים.

פסקה שניה, דווקא לא היו התחזויות היום במשחק, אבל המון כאסח של מרסלו.

וגומז לא היה צריך הזדמנות אחת כדי לכבוש, אלא שלושה. אם הוא היה יותר חד, אז הגומלין היה משחק ראווה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/12
  3. Raulito Madridista

אחרי ההפסד 2:1 במינכן ב-2002(דל-בוסקה לפחות לא היה בונקריסט ובאותו משחק ריאל כלל לא נפלה מבאיירן, בטח לא במחצית הראשונה), ריאל הגיעה לגומלין בברנבאו ובאיירן החנתה את האוטובוס. למרות ששום כדור לא רצה להיכנס עד הדקה ה-70 - ריאל המשיכה ללהטט, לשחק בחוכמה. לא ראיתי כל מיני פרצופים שעומדים עוד רגע לבכות. ריאל מראה בחודש האחרון יותר מידי שבריריות, המנטאליות בריצפה, לא מתאימה למועדון גדול, בטח לא למועדון הכי גדול.

בטח שהיו התחזויות, ריברי שיחק מעולה(המשחק הכי טוב שלו בבאיירן נגד קבוצה בקאליבר הזה) אבל לא הפסיק ליפול.
    בנוגע לגומז - בגלל האיטיות שלו הוא היה חייב ללכת הצידה ומשם הגיע לעמדה קצת פחות טובה מבנזמה. לא מצב של מאה אחוז. היה עוד חצי מצב אחרי הרמה של להאם, אבל הגרמני(מצויין) הרים כדור לא מספיק חזק. בקיצור גומז ידע להערים על ראמוס ופפה בשנייה אחת ברחבה והנה התוצאה.
    הכי פחות פעיל היום בבאיירן משלישיית המחץ - אריאן רובן שהיה מאוד נמרץ אבל למרות הדביליות של קונטראו לא הצליח להתבלט, פעם אחת השתחרר לבעיטה ובעט גבוה מידי. דווקא כשהמשיך לרוץ בקו ימין ולא חתך למרכז, היה יותר מסוכן.
    טוני קרוס מאוד הרשים עם הלחץ שהפעיל על שחקני ריאל, עבודה מאוד חכמה, לא החזקתי ממנו כאחד מהרמה הזאת עד היום.

4. אלי מתחן Member

ריאל פשוט לא מסוגלת לשחק מול צפיפות. יש לה הרבה שחקנים מהירים שמסוגלים למסור תוך כדי תנועה, אבל לא מספיק שחקנים שיכולים לעבור על שטח קטן. קבוצה שתצופף טוב את האמצע, תתקע את המשחק של ריאל.

5. VAR Member

טוני קרוס הולך להיות חתיכת מפלצת. זידאן קטן.
    קצת עצוב מה שנהיה משווינשטייגר... לפני שנתיים לטעמי ה-MVP של המונדיאל והיום מעבר לחוסר הדיוק שלו הוא גם נראה ממש אדיש. נכון לעכשיו גוסטבו צריך לפתוח במקומו בגומלין, אבל להיינקס יש כאב ראש שלילי כי גם מיולר (לעזאזל למה אין אות כזו בעברית) לא ממש בכושר.

המון, המון, המון בהצלחה לבאיירן בגומלין. וגם לצ'לסי מחר.

6. Vanitas Member

שווינשטייגר חזר מפציעה.

7. Selby Member

אני טועה או שגם ברצלונה וגם ריאל מדריד ישחקו את כל משחקי הגומלין בבית לאורך כל שלב הנוקאאוט?
    הווארד ווב(בכל זאת, הנציג של יונייטד בליגת האלופות :aaa021: ) עם שיפוט נהדר שמוכיח שזה אפשרי למרות הצלילות, הלחץ, המעמד וכו'... נראה לי שהשחקנים מחוץ לאנגליה שלא מכירים אותו אפילו קצת מפחדים ממנו. אבל מאוד מסקרן אותי איך יהיה השיפוט בברנבאו ובמפגש השני כי אני מאוד רוצה שישתיקו את תאוריות הקונספירציה שגם אני לפעמים כמעט מאמין להן. היום היה הצעד הראשון בדרך לכך.

8. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה פשוט משחק ענק עם קצת אדיר, מסוג המשחקים שאתה מקווה שלא יגמרו לעולם..

באיירן היתה מצוינת וביטלה את ריאל למינימום מצבים (שני מצבים כל המשחק) אבל עדיין התוצאה הזאת מאוד שבירה ובגומלין בברנבאו הכל פתוח

10. skyday20 Member

בארסה באימון בברידג'.
    ריאל, ובארסה בסאן סירו בסיבוב הקודם גילו שהמשחקי חוץ הראשונים הם לא טיול, אז לא יהיה קל לבארסה.
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/581421_10150869786274305_197394889304_11797959_1573881050_n.Xxx
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/546465_10150869786424305_197394889304_11797961_1821846141_n.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/12
  11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

http://img.uefa.com/imgml/TP/teams/logos/70x70/52914.Xxxצ'לסי - ברצלונהhttp://img.uefa.com/imgml/TP/teams/logos/70x70/50080.Xxx

יום רביעי, 18.4, 21:45
    שופט: פליקס בריש (גרמניה)

אצטדיון סטמפורד ברידג', לונדון

http://img.uefa.com/imgml/TP/teams/logos/32x32/52914.Xxx
    אחרי שלוש עונות בהן צ'לסי לא ביקרה בשלב חצי הגמר של ליגת האלופות, הערב היא חוזרת לשם כאשר קרוב לוודאי שלאחר הגרלת חצי הגמר עלו לאנשי צ'לסי זכרונות מהעבר - זכרונות לא טובים, בלשון המעטה. מי שהתמודדה מול צ'לסי בחצי גמר ליגת האלופות האחרון בו הקבוצה הלונדונית השתתפה הייתה אותה היריבה הערב, ברצלונה, כאשר בסיכום המשחקים ברצלונה העפילה לגמר בזכות שער חוץ דרמטי שכבשה בסטמפורד ברידג'. הערב, צ'לסי תתייצב מול קבוצה שהיא אולי הטובה ביותר בעולם ולרוברטו די מתאו יש הרבה הכנות לעשות לקראת המשחק. אם נשים בצד את ההיסטוריה ונדבר על ההווה, ניתן לומר כי צ'לסי נראית טוב בתקופה האחרונה. למעשה, מאז שאנדרה וילאש-בואש פוטר מתפקידו, צ'לסי הפסידה פעם אחת בלבד ב12 משחקים שערכה (בכל המסגרות) ובטבלת הפרמיירליג הכחולים ממוקמים במקום השישי בטבלה, מרחק שתי נקודות מהמקום הרביעי. המשחק האחרון של צ'לסי בהחלט העלה את הביטחון של הקבוצה לקראת המפגש הקשה מול ברצלונה, שכן במסגרת חצי גמר הגביע האנגלי, הביסה צ'לסי את טוטנהאם בעוד דרבי לונדוני מיני רבים 5:1 מרשים והעפילה לגמר, שם תפגוש את ליברפול. פניה של צ'לסי מועדות לפני שבוע עמוס, שמתחיל עם המשחק הראשון בינה לבין ברצלונה מחר, ימשיך בשבת עם דרבי לונדוני נוסף מול ארסנל בליגה ויסתיים ביום שלישי הבא עם גומלין חצי גמר ליגת האלופות. רוברטו די מתאו התראיין לקראת המשחק ואמר: "זהו אתגר גדול עבור כל מאמן, אבל עבור השחקנים זהו אתגר גם כן, אתגר בו הם יכולים לבחון את עצמם מול הטובים בעולם. אנחנו משתפרים בהדרגה, כל ניצחון נתן לנו יותר אמונה וביטחון. יש לנו סגל פנטסטי עם שחקנים איכותיים ואנחנו משחקים בצורה שתאפשר לנו להוציא את הטוב ביותר שאפשר מהשחקנים". די מתאו התייחס גם למשחקי העבר בין הקבוצות: "הם לא אוהבים לשחק נגדנו, תוצאות העבר מוכיחות את זה. הדרך בה אנו משחקים היא דרך אשר קשה להם לשחק נגדה. אנחנו מכבדים אותם, אבל הם היריב וננסה לגרום להם כמה שיותר בעיות." בפן המקצועי, מי שייעדר מהמשחק הוא הבלם דויד לואיז, שנפצע במשחק הגביע מול טוטנהאם. מי שצפוי להחליפו בהרכב הוא הבלם גארי קייהיל ושינוי אחד נוסף צפוי להיערך בהרכב המאמן האיטלקי: פרננדו טורס צפוי לשוב לחוד הקבוצה על חשבונו של סלומון קאלו.

http://tynipic.com/images/klz1334700606r.Xxx
    רוברטו די מתאו. יצליח לעמוד במבחן הגדול מול פפ גווארדיולה וברצלונה?

http://img.uefa.com/imgml/TP/teams/logos/32x32/50080.Xxx
    סטמפורד ברידג' לונדון, 6 מאי 2009, אנדרס אינייסטה כובש שער שהופך להיות מפתח לכל ההצלחה האדירה של ברצלונה בשנים האחרונות. זה הזיכרון האחרון של הקטלונים ושל כל העולם מהביקור האחרון של ברצלונה מול צ'לסי, אותו רגע מדהים שחתם משחק בלתי רגיל עם שלל החלטות שיזכרו לעד.
    למשחק הזה ברצלונה מגיעה כאשר היא ממוקמת במקום השני בליגה הספרדית מרחק 4 נקודות מריאל מדריד ו 3 ימים לפני הקלאסיקו הגדול והמכריע, בברצלונה כבר הבהירו שהראש שלהם אך ורק בצ'לסי ושיש להם משימה לא פחות חשובה לעבור לפני שיוכלו לחזור להתעסק בליגה.

אנדרס אינייסטה התראיין לקראת המשחק ואמר :"אני מודע לפיקנטריה סביב המשחק וסביב השער שכבשתי, אבל מה שקרה אז נגמר ולא תהיה לו שום השפעה במשחק הקרוב, לא לטובה וגם לא לרעה. אנחנו מגיעים לשחק טוב,במטרה לנצח ולעשות כמה שפחות טעויות שבליגת האלופות אי אפשר לכפר עליהם." על היריבה אמר " צ'לסי יותר מנוסה מבעבר, יש להם שחקנים אחרים ומסוכנים לא פחות, אנחנו מודעים לעוצמות שלהם כמועדון ומכבדים אותם" על הספרדים של צ'לסי אמר " טורס ומאטה הם שחקני טופ עולמי שמסוגלים לעשות לנו המון צרות." אינייסטה סיכם ואמר "צפוי לנו משחק קשה ומאוד אינטנסיבי,אנחנו לא חוששים מהפיזיות שלהם ומבטיחים לתת הכל במטרה לצאת עם תוצאה טובה מלונדון."

פפ גווארדיולה זימן 22 שחקנים מתוכם גם קייטה ואפלאיי(שפצוע כבר חצי שנה) ומתוך ה 22 יצטרך לנפות 4 לפני המשחק.

http://www.inthestands.co.uk/wp-content/uploads/2012/02/Andres-Iniesta-Goal-vs-Chelsea.Xxx
    הרגע שלא ישכח לעולם

תודה רבה לאמיר (amirb91) על תרומתו לסיקור

12. Der Rotbart Member

קצת אירוני כי זו בדיוק הבעיה המרכזית של באיירן השנה, בעיקר בליגה. אבל מה שראינו היום אצל באיירו זו חדות וטירוף על המגרש שלמשל היו חסרים במשחק העונה מול דורטמונד לפני שבוע.

הגומלין הוא בהחלט משחק פתוח אבל אני מציע לכל המתלהבים משער החוץ להכנס קצת לפרופורציות. למרות ההפסד המרגיז לדורטמונד לפני שבוע והתיקו בשבת מול מיינץ שסגרן את עניין האליפות, שחקני ההרכב הראשון יוכלו לנוח בשבת מול ברמן בעוד שלריאל יש את בארסה על הראש - מעז יצא מתוק?

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדקות שריאל מדריד ניסתה לשחק כדורגל, היא הייתה טובה יותר. הבעיה שלה הייתה בגישה. רוב הזמן היא לא ניסתה לשחק כדורגל ובאיירן מינכן השתלטה על המשחק והצליחה מדי פעם לייצר מצבי הבקעה.

השער של מריו גומז נותן חיים להתמודדות הזו, אבל אני חושב שריאל מדריד עדיפה. שער השוויון הזמני שהם הבקיעו לפי דעתי הוא זה שחתם את צמד המשחקים. הלוואי ואני טועה.

14. Civil Anti Madridista

המקור

http://www.youtube.com/watch?v=qj-e1CBdlK0

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין לנו יותר מדי מה למכור היום, הכל תלוי בברצלונה.
    ברצלונה מגיעים למשחקים האלו בשיא הריכוז והמוטביציה, הכדור יהיה לרוב אצלם, הסיכוי היחיד שלנו לצאת עם תוצאה סבירה הוא משחק הגנה מושלם, משהו שאנחנו יכולים להוציא אבל זה לא קורה יותר מדי בתקופה האחרונה. מבחינת ההתקפה.. לא יודע עד כמה היא תבוא לידי ביטוי היום, אבל אנחנו בנויים על דרוגבה- הוא מסוגל והוא יכול לעשות לפויול ופיקה את המוות בכל יום נתון, התקוות שלנו זה שהוא יקום היום בצד הנכון ויגיע חד.
    יחסי הכוחות ברורים, אנחנו חלשים הרבה יותר מלפני 3 עונות, לא נותנים לנו סיכוי, ובצדק, אני רק מקווה לפייט הגון.