אלופות: בארסה נעצרת במילאנו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏20/4/10.

1. guyholl Member

ראיתי פרומו לפני כמה ימים בערוץ 10 למשחק(באיירן-ליון).

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/10
  2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן, המשחק ישודר בערוץ 10 לפי לוח השידורים של הרשות השנייה.

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

החל ממשחקי חצי הגמר כל המשחקים ישודרו בערוץ 10.
    כבר לפני שבוע-שבועיים פורסם שערוץ 10 רכש את זכויות השידור להמשך השלבים הבאים.

4. שלו Guest

אני לא חושב שברצלונה תגיע עייפה מכל הנסיעות, עם כל-הכבוד, זה לא שהם נסעו בתחבורה ציבורית, הם נסעו בכלי רכב מפוארים, עם מיטות וכל מה שצריך, לכן אני לא חושב שזה אמור להפריע להם. מוריניו רוצה להגיע ולדעתי גם יגיע אל הגמר הגדול ובשביל זה הוא חייב לנצח את גווארדיולה בסאן-סירו. ברצלונה תגיע טיפה ממורמרת מזה שנתנה לריאל לצמצם את הפער ממנה לנקודה אחת בלבד ואין לדעת איך זה ישפיע עליה. מסי - שמשתקשה להבקיע כבר כמה משחקים קרוב לודאי ירצה לחזור לכושר הטוב שלו, אך הפעם הוא לא יפגוש את ההגנות של הספרדיות המדשדשות, אלא את אחת ההגנות הטובות באירופה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/10
  5. Raulito Madridista

כל-כך הרבה זמן מדברים על המשחק הזה. מעבר ליכולת המצויינת שמציגות שתי הקבוצות, יש את מפגשי העבר והדם הרע שזרם בין מוריניו לברצלונה, לפחות עד המחמאות ששפך על גוארדיולה אמש. יש את המצ'אפ בין אטו לאיברהימוביץ, ששניהם עדיין לא עושים את מה שציפו מהם, וכמוכן רבים בטוחים שמהתמודדות הזאת תצא אלופת אירופה - לא ממש נותנים סיכוי לבאיירן או ליון, ואפשר להבין את זה חלקית.
    אינטר לא היוותה יריב מול ברצלונה במשחקים בשלב הבתים, ואם היא תשחק גם הפעם על תיקו היא תודח. אבל זו כבר לא אותה אינטר. וראינו את זה בשני המשחקים נגד צ'לסי, בהם היא הציגה יכולת מצויינת והצליחה לשלוט בכדור - דבר שלא עשתה נגד ברצלונה.
    מוריניו הוא ווינר גדול והוא וודאי הכין את הקבוצה שלו למשחק הערב בצורה הטובה ביותר, אבל לא בטוח שהדברים תחת השליטה שלו. כי מרכז השדה של בארסה פשוט טוב יותר, גם כי מדובר בקבוצה מאומנת ומתאומת מהרמה הכי גבוהה. איטר תיהיה חייבת לשבש לבארסה את הנעת הכדור השוטפת. ולא - גם החלק האחורי הנהדר של אינטר(שחקני ההגנה הטובים בעולם) - לא יצליח לבלום את מסי וזלאטן.
    אני סבור שמוריניו יפתח עם סטאנקוביץ במרכז השדה על חשבון חלוץ - פאנדב יתחיל את המשחק מהספסל.
    רבים חושבים שאטו או איברהימוביץ הם שחקני המפתח בשתי הקבוצות. אני דווקא חושב שלא. אולי להגיד שבבארסה מכירים את אטו טוב מאוד זה קצת ילדותי, וכנ"ל לגבי אינטר וזלאטן - אז פשוט אומר שהמשחק יוכרע מהקישור. לכן צ'אבי מצד אחד וסניידר מצד שני, הם שחקני המפתח שלי. סניידר יכול לשחרר בעיטת תותח מרחוק והוא מבצע נהדר את המצבים הנייחים וזה יכול להיות כוח חשוב מאוד עבור אינטר. התפקיד של צ'אבי מהצד השני הוא לדאוג שמסי יקבל כמה שיותר כדורים כדי להתחיל בדריבלים הפנטסטים שלו. חאבייר זאנטי הולך לעבוד קשה היום.
    העייפות ממש לא תהווה פקטור בברצלונה, לא מדובר בקבוצת חובבים או משהו כזה. גם באינטר וודאי לא בונים על זה. אני ממש מקווה שהאיטלקים יהוו פקטור וישיגו ניצחון. 1-0 עלול שלא להספיק ו-2-0 תיהיה תוצאה שהאיטלקים מאוד יתקשו להשיג. אני מאמין שבארסה תכבוש הערב ואינטר תצטרך שני שערים לפחות כדי שתיהיה לה סיבה להגיע לגומלין.

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

העייפות לא אמורה להיות פאקטור ואני לא מאמין שתהיה.

לגבי מה שיהיה על הדשא - אינטר נדפקה חזק מאוד מההגרלה הזאת. לפני הגרלת החצי והרבע, אחרי שצ'לסי נותרה מאחור, אמרתי שיש סיכוי לזכות - בתנאי שלא פוגשים את בארסה לפני הגמר. מאותה סיבה העובדה שהמשחק הראשון בסאן סירו מורידה משמעותית את הסיכויים להפתיע. לשלוף שפן בקאמפ נואו ואז לסיים את העבודה בבית זה אפשרי, רובין קאזאן וצ'לסי עשו זאת. לעשות את זה בדרך ההפוכה, קשה עד בלתי אפשרי.

העובדה ששתי הקבוצות כבר נפגשו בשלב הבתים מוסיפה מימד נוסף למשחק. אם לא המפגש הכפול הזה, הייתי מהמר שמוריניו יינסה להחריב את המשחק היום, ולצאת עם 0-0 לקאמפ נואו במטרה לגנוב שם גול ולהלחיץ את בארסה. הנסיון הסתוי המחיש את הסכנה שבטקטיקה כזאת.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_433/foto_433074_CAS.Xxx

מוריניו עדיין לא פירסם את ההרכב למשחק , בדר"כ בליגת האלופות ההרכבים מופיעים חצי שעה לפני תחילת המשחק הפעם גוארדיולה מקדים בשעה.

ואלדז
    מאקסוול,פיקה,פויול,אלבס
    קייטה,בוסטקז,צ'אבי
    מסי,זלאטן,פדרו

לא אוהב את השיבוץ שך פדרו , כבר ראיניו באירופה שהוא לא עומד מול הכוח הפיזים של קבוצות היבשת החזקת.

8. yonmu Member

פדרו כבר כבש מול אינטר העונה.

אני לא מבין מה קורה עם יאיא טורה. הקשר האחורי הטוב ביותר של ברצלונה ואם אני לא טועה הוא מקבל הכי פחות דקות. חוץ ממנו ההרכב של בארסה הוא החזק ביותר שהיא יכולה להעמיד (מלבד אבידל ואינייסטה הפצועים).

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבידל בספספל.

אתה לא היחיד שלא מבין מה קורה עם טורה . כנראה שגוארדיולה רוצה לעזור למאקסוול בקייטה בפריצות של מאיקון .
    בוסקטז קיבל מקום קבע בהרכב ולא נראה שיש משהו שיזיז אותו משם מלבד פציעה/הרחקה.

10. Bensh Member

אינטר בחיים לא יכולה לשמור כמו שצריך את זלאטן, מסי, צ'אבי ופדרו בו זמנית. כל אחד מהם מסוגל להכריע משחק במהלך נתון. אני מאמין בפפ, ובפדרו

11. !Sempre Inter Member

אינטר כבר שיתקה את מסי, זלאטן, הנרי ומי שתה רוצה במשחק האחרון בסן סירו, והיא תעשה זאת שוב. יש לה את ההגנה הטובה בעולם, ואם לא יקרה משהו לא צפוי בחלק האחורי שלנו, אני מאמין שלא נספוג הערב. בהתקפה יש לנו מספיק כלים כדי להבקיע שער או שניים.

12. yonmu Member

לא מסכים בכלל. רוב מה שמתפעל את זלטאן ופדרו זה צ'אבי, ככה שאם סוגרים אותו עוד בקישור יהיה הרבה יותר קל להסתדר עם השלישיה ההתקפית של בארסה.
    קמביאסו צריך לעזור לזאנטי ולהידבק למסי, ומוטה צריך להציק לצ'אבי. לכל אחד מהם (מסי וצ'אבי) יהיה מאוד קשה להסתדר עם שחקנים כאלה ובלעדיהם לוסיו, סמואל, ומאיקון יסתדרו עם פדרו וזלטאן.
    בשורה התחתונה אני מאמין שנראה משחק (ואם לא יקרה משהו מיוחד כנראה שגם במשחק הבא) מבוקר וטקטי, מסוג המפגשים שבעיטה חופשית אחת של סניידר יכולה להכריע.

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומוריניו עם ההרכב שכולם שיערו

סזאר
    זאנטי,סמואל,לוסיו,מאיקון
    מוטה,קמביאסו,פאנדב
    סניידר
    אטו ומיליטו

14. yonmu Member

בכלל לא מה ששיערתי...
    וזה גם יותר בסגנון-
    מוטה-קמביאסו
    אטו-סניידר-פאנדב
    מיליטו

לדעתי.
    הרכב התקפי מאוד, אמיץ מצד מוריניו.

15. !Sempre Inter Member

אחד הדברים שאני הכי אוהב במוריניו היא הווינריות שלו. 4 שחקני התקפה + מאייקון. ככה צריך! פורצה נראזורי! פורצה רגאצי! היום עושים את זה!