אלופות: בארסה נעצרת במילאנו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏20/4/10.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אינטר במחצית יוצאת מן הכלל, אינטר דווקא מסתדרת מצויין עם ההתקפה של ברצלונה עד כה, לשער של ברצלונה אין קשר לאיכויות שיש לה בהתקפה, אלא רק לכך ששחקני אינטר פשוט השאירו את מקסוול כל אחד לאחר, טעות קשה של קמביאסו ולוסיו, גם למאייקון יש חלק בזה. חוץ מהשער ועוד הגבהה מסוכנת ברצלונה לא עשתה שום דבר התקפי שראוי לציין, הרבה מאוד הנעת כדור, כגריל, אבל מאוד רחוק מהשער ועד כה לא מאיים. אבל ברור לכולם שברצלונה לא תצטרך יותר מדי כדי לכבוש את השני, אינטר צריכה להמשיך באותה הדרך, לנסות להמשיך לתקוף ולהשיג היא את השני, עם 1-1 קשה לי מאוד לראות את אינטר משיגה משהו בקאמפ נואו.
    אינטר הייתה יכולה להוציא יותר, מיליטו בהחטאה מיותרת בתחילת המשחק, אומנם היה בזווית קשה אבל לפחות היה חייב לבעוט למסגרת, אינטר נראית מסוכנת ביציאות המהירות שלה, אבל בינתיים קו הנבדל של ברצלונה עושה את שלו. משחק טוב.

2. !Sempre Inter Member

המחצית הזאת רק הוכיחה לי את מה שכבר חשבתי לפני המשחק - אינטר יותר טובה מברצלונה, קבוצה של איש אחד. אינטר הגיעה ליותר מצבים, ואם לא המחמיצן הסדרתי מיליטו (מה עובר עליו לאחרונה?!?!) היינו ביתרון 1:3 לפחות.. מחצית מעולה של אינטר, קצת מאכזב רק שאנחנו יותר מדי הולכים אחורה, כי ראינו שכשאינטר תוקפת היא מגיעה למצבים. ההגנה של ברצלונה די פגיעה, פאנדב עושה בית ספר לאלבס, אטו (רבאק למה הוא לא משחק ליד מיליטו!?), בדקות המעטות שקיבל כדור, עשה כאב ראש לפויול, וסניידר כבש את הגול אולי הכי קל בקריירה שלו.

בקיצור - להעיז אינטר, להעיז! אפשר לנצח בתוצאה טובה!

3. דנידין Member

אינטר לא יותר טובה מברצלונה, אבל מגיע להם הרבה כבוד שיודחו בצורה יותר מכובדת משאר היריבות שלה.
    החזקה בכדור של 37%, יותר טובים הם בשום מצב לא.

שער החוץ יספיק לבארסה ומחמאות לאינטר על שעומדת כיריבה די רואייה.

4. riquelme1 Member

משחק מעולה עד כה, טקטי וחזר מאוד, אינטר עושה את כל הדברים הנכונים בשביל לסגור את בארסה, לחץ אדיר בכל המגרש ובמיוחד על צ'אבי ומסי, צ'אבי איכשהו מסתדר, מסי מתקשה מאוד ליצור לעצמו ונירא מאופק משהו, אבל אפשר להבין.

אלבס במשחק איום, גם הגנתית הוא טעה בגול, וגם התקפית הוא לא תורם כמעט למרות שעולה קדימה, אני מצפה מימנו ליותר.

אינטר מסוכנת מאוד ביציאות קדימה, היא עושה אתזה מהר, ידעתי שהסכנה יגיעה בעיקר מסניידר האדיר(אוי ריאל, ריאל).

המשחק הזה יוכרע, קשה לי להאמין שישאר ככה, זה תוצאה רעה לאינטר שתחפש את הגול, זה יכול להיות מוכרע לשתי הצדדים, אני מקווה מאוד שלברצלונה.

והסיומת של פדרו, ענק, ענק.

אפילו אוהדי אינטר יצחקו עליך, משחק שקול לחלוטיין, שאני יזכיר לך מה ברצלונה עשתה לכם העונה בקמאפ נאו ואת הבונקר המגעיל שאינטר דפקו במשחק הראשון?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/4/10
  5. Raulito Madridista

לא רואה את אינטר מבקיעה עוד שני שערים ומנצחת 3-1 כך שהיא בבעייה גדולה. גם במידה והיא תמשיך לשחק טוב ותבקיע עוד שער במחצית השנייה - זה ככל-הנראה לא יספיק. השער שאינטר ספגה היה כל-כך מטופש - שלושה שחקני הגנה עושים שמירה בכאילו ומאקסוול שהוא לא איזה סילון, נכנס לרחבה ומבשל גול קליל לפדרו שמציג עונה פנטסטית וכובש בהרבה משחקים חשובים. פדרו גם מקשה את החיים על חאבייר זאנטי שמציג משחק רע. באינטר הייתי מציין לרעה גם את קמביאסו שמאבד המון כדורים. מנגד, סניידר ואטו בולטים לטובה. סניידר הבקיע גול בשבילינו - אוהדי ריאל מדריד, ואטו מאוד פעיל. למרות שמיליטו בישל בצורה נפלאה את הגול - חייבים להחמיא גם לאטו על תחילת המהלך.
    עד שבארסה מציגה משחק חלש יש לה מזל, זה כל-כך מעצבן. מיליטו החמיץ שני מצבים לגול(אחד מהם היה ממש קרוב כשהכדור ממש ברגע האחרון חמק מהקורה - ומיליטו מבקיע הזדמנויות כאלו בעיניים עצומות במשך כל העונה), הקוון קטע לאינטר שתי התקפות מתפרצות קטלניות כשהרים את הדגל שלא כצורך, וכאמור השער של בארסה היה אחרי טעות גדולה של אינטר. אפשר לומר שאלבס טעה במהלך של השיוויון - אבל הגול של אינטר היה יותר יפה ויותר קבוצתי.

6. Bensh Member

אתה די שחצן, אתה יודע?
    במצבך (כרגע אתם בחוץ) הייתי מדבר בקצת פחות שאננות

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב לציין שאני לא זוכר שראיתי אי פעם קשר 50:50 ברמה של צ'אבי. הוא לא מסוגל לאבד כדור אפילו אם הוא ירצה. לא רק שהמסירות שלו גאוניות, הוא גם נותן אותן שבריר שניה אחרי שהוא רואה את השחקן שאליו הוא מוסר, ועוד נותן לו את זה בצורה הכי נוחה שיש. אי אפשר להוציא לו את הכדור מהרגל, הוא משתחרר מלחץ של שחקני יריב בקלות... פשוט מושלם.

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית מרגיזה לכל מי שבעד אינטר... שליטה מוחלטת של ברצלונה בכדור אבל שליטה עוד יותר בלעדית של אינטר על המשחק. בעוד שבזמן שברצלונה עם הכדור כל מה שהיא עושה זה להניע בחצי שלה, אינטר מייצרת 4 התקפות של גול, 2 מהן מיליטו פיקשש בצורה מאוד לא אופיינית, אחת מהן הקוון הרס עם דגל לנבדל שבחיים לא היה, ועוד התקפה סניידר סיים ברשת. אני לא זוכר איום על השער של חוליו סזאר למעט ההרמה של פדרו שסחטה זינוק מהשוער הברזילאי והשער שהרבה זמן לא ראיתי גול מוזר כמוהו. מאיקון החליט לסגור מסירה במקום לצאת על מקסוול שנכנס לתוך הרחבה וקמביאסו מאחוריו פשוט הפסיק לרוץ... מאוד מוזר. בכל מקרה לא מסי ולא ברצלונה במשחק בכלל, אלמלא סוג של נאיביות וחוסר ניצול מצבים של אינטר המחצית הזאת הייתה מסתיימת עם תוצאה הרבה יותר טובה בשבילה.

9. Bensh Member

ומישהו פה כתב שפדרו הבקיע בדחיקה, ראית את הגול בכלל?
    שער מצוין שהוא הכל חוץ מדחיקה. השחקן הזה כל כך חד שהוא מפליא אותי

10. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

יפה שאתה מסיק את זה ממחצית אחת. מעניין שאתה לא מסיק כלום משני המפגשים הקודמים שלכם מול בארסה... באמת אין לי מושג מאיפה מגיעה היהירות הזאת.

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש פיתרון טוב מאוד לטרולים: לא מתייחסים אליהם. ככל שפחות מתייחסים אליהם, ככה יש להם פחות תגובות להתייחס אליהם.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא גננת, עד עכשיו ערכתי הודעות, ההודעה הבאה שתהייה בה מילה שנועדה לפגוע במשתמש אחר (ליצן, אידיוט וכו') תמחק כולה לא משנה כמה הכותב השקיע בה

מי שלא מבין למה, שילך לקרוא את הנהלים של הפורום ורק אז יחזור לכתוב, תודה.

13. riquelme1 Member

אין ספק, 45 דקות הם מדד לדעת מי קבוצה טובה יותר. אספניול יותר טובה מברצלונה!

יאללה מחצית שנייה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/10
  14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

1:2 והקבוצה היותר טובה נכון ל-50 הדקות הראשונות מובילה בצדק. פורצה אינטר, פורצה רגאצי! להמשיך לתקוף ולשחק ככה!

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

JOSE MOURINHO SALTA CON NOI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

המשחק הכי טוב של אינטר העונה, לא להוריד את הרגל מהגז, להמשיך ככה, ללחוץ ולתקוף!

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/10