אלופות: בורדו עם רגל ברבע הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏23/2/10.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שטוטגארט פשוט פראיירים.

היה ברור שהם לא יהיו מסוגלים לשחק כך כל המשחק, לכן הם היו חייבים לנצל את הדקות הטובות להבקיע עוד שער אחד לפחות, אבל החמיצו ופשוט יצאו פראיירים. פיקה נגע ביד ולשטוטגארט הגיע פנדל שהיה מעניק לה את השער שהיה משנה את כל ההתמודדות הזאת.
    היה ברור שברצלונה תבקיע את השער שלה, הגרמנים לא כבשו עוד אחד והתוצאה הייתה על הקיר, גם שחקן של שטוטגארט נגע ביד ברחבה, אבל באותה ההתקפה נדמה לי שגם זלאטן נגע ביד... לא סגור על זה בכלל.

בכל אופן, שטוטגארט יכולה לבוא בטענות רק לעצמה, השורה התחתונה שברצלונה מגיעה הביתה עם תוצאה שאמורה וצריכה להספיק לה, קשה לי מאוד לראות את שטוטגארט משחקת בספרד כמו ששיחקה בחצי הראשון, ברצלונה לא תיתן לזה לקרות שוב, לגרמנים הייתה את ההזדמנות, והם לא ניצלו אותה.

בורדו פשוט מכונה יעילה.. לא ראיתי את המשחק פרט לדקות האחרונות, בורדו עם עוד 1-0 שנותן לה יתרון חשוב מאוד בגומלין.

2. riquelme1 Member

קודם כל מגיע היום כל המחמאות לשטוטגארט, על משחק מצויין, מלחמה, תקפה בלי פחד ונתנה משחק גדול, במיוחד במחצית הראשונה. קאדירה לא שחקן מרשים במיוחד מבחינת טכנית, אבל הוא שחקן כל כך חכם וטקטי, יש פה פוטנציאל אדיר. מדהים השינוי שעשה המאמן השווצרי.

על ברצלונה כבר דיברתי, משחק עלוב שלה במחצית הראשונה, משחק סביר שלה במחצית השנייה, איינסטה לא עשה כמעט כלום היום שהוסיף את האקסטרה, על סרג'י בוסקטס אני נגעל מלדבר, חוץ מהיכולת הזוועתית שלו, גם ההתנהגות שלו בביזבוזי זמן הגעילה אותי, וניהול משחק לא טוב של פפ.

ברצלונה כנראה תעלה.

לגבי המשחק השני, בורדו קבוצה פשוט אדירה, לדעתי היא הקבוצה שהכי קשה לשחק נגד אולי באירופה, קבוצה טקטית בצורה מושלת. בורדו היא הסוס השחור, זאת קבוצה שעשתה שלב בתים מדהים עם קבוצות כמו באיירן ויובה, פשוט מכונת כדורגל. הקרדיט כמובן ללוראן בלאן, לדעתי המאמן הבא בכדורגל האירופאי.

אולימפייקוס הייתה חלשה, אפילו מכבי חיפה נראת טוב יותר מאיך שחיפה נראת. שאני רואה נגד מי חיפה התמודדה, עם בורדו הזאת, באיירן המצויינת, ויובה שהיא תמיד יובה, אני מצדיע לחיפה על התצוגות שלה, זה הבית הכי קשה באירופה, ואלא קבוצות ברמה הכי גבוה שיש.

אגב, מולינרו גרם לי היום להצטער שלא הגיע לאתלטיקו, מגן נהדר. בעיקר מבחינת התקפית.

3. zivmay Member

אלוהים יודע מה חשב לעצמו פפ.
    להציב את בוסקטס בעמדה כלכך אחראית? בוסקטס בעמדה שלו, עדיין לא יכול לשחק כלכך הרבה משחקים בבארסה, אבל לשים אותו בעמדה של אינייסטה זו פשוט הפקרות. כל שחקן אחר מהסגל של בארסה היה עדיף.
    עוד טעות של פפ, הייתה ההכנסה של הנרי במקום טורה. כל החילוף עצמו הוא שגוי.
    טורה היה הרבה יותר טוב מבוסקטס, ובעמדה של הקשר האחורי הוא בין הטובים בעולם. במיוחד שאצל בארסה זו עמדה שמביאה איתה המון אחריות.
    ולמה להכניס את הנרי? למה לא פדרו? פדרו הרבה יותר אקטיבי, מהיר, וגולר מהנרי כרגע. אני כלכך אוהב את שיטת האימון של גאוורדיולה, אבל לפעמים הוא עושה טעויות של טירון.

4. The_Arsenal Member

שום פנדל. איברהימוביץ' משתלט שם על הכדור עם היד, אבל לא סתם יד, כזאת מכל הלב. אז אחרי זה גם הייתה יד של מולינרו, נכון. אבל אם היה שופט נורמלי הוא לא היה נותן לזלטאן לבעוט בכלל.

5. xavi6 Member

דיי, צא מזה, תתגבר על זה, הפסדתם לנו בפריז. תתקדם.

לגבי שאר הטענות שלך-מצחיק שאתה לא מציין שגם השחקן שלהם הציל גול מהקוו בעזרת היד (פלאשבק של באלאק נוגע ביד?). אהבת את הניסיון התנקשות בפויול. נייס. זה עוד משהו שאתה אוהב כששחקן אהוב עליך עושה אבל אם מישהו אחר היה עושה את זה על ואן פרסי-אוי ויי זמיר...הצביעות, מת עליה.
    לפעמים זאת לא בושה לשחק על תוצאה ביום שאתה רואה ששום דבר לא הולך לך. מי כמוך וכמו וונגר יודע את זה. אתה יודע מה באמת בושה? להמשיך לשחק ששחקן פצוע. זאת בושה. אתה יודע מה אבל יותר בושה? לעשות מעצמכם מועדון גדול עם ערכים ומוסר ואז לשחק כששחקן פצוע. זאת הבושה הכי גדולה. לך תמכור חולצות, בולשיט אתה לא מוכר טוב. רק צביעות...

ועכשיו למטרה שבאתי לדיון הזה בכלל-שאפו לשטוטגארט. רוזנר, אם לפני המשחק דיברנו שאין לנו ממה לפחד-במחצית הראשונה הוכחתם ההפך. אז נכון ששיחקנו עם קישור אפרורי חסר יצירתיות, ונכון שפפ טעה בחילופים, אבל זה לא מוריד במעט מהמשחק ההתקפה המטורף שלכם במחצית הראשונה בעיקר. ש-א-פ-ו.

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/10
  6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת שאני לא מבין את העליהום על ברצלונה...הקבוצה מגיעה למשחק חוץ לא קל ויוצאת עם תוצאה מעולה מבחינתה, מה אתם רוצים שכל משחק הם יתנו הצגה?? גם להם מגיע לבזבז זמן,גם להם מגיע לעשות את כל מה ששאר הקבוצות עושות...

ברצלונה באו,ויצאו עם תוצאה מעולה...שאפו !!!!! שטוטגארט,שיחקו טוב מה שלא הספיק להם

אבל די עם הצביעות !!!

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב... כמעט כולם פה אנטים בארסה כל אחד והסיבות שהקבוצה שלו הפסידה לברצלונה.
    בגלל זה לפעמים הדיונים של ליגת האלופות שכל כך מושקעים נהרסים בגלל השטויות האלה.

8. ccnoob Member

התגובה ש'ך מגעילה אותי..
    אתה אומר את זה כאילו אף קבוצה לא ניצחה את בארסה,ורק בארסה מנצחת..

9. Raulito Madridista

התיקו שלשום בין שטוטגארט לברצלונה הציג בידיוק את אותו תסריט שקרה בשנה שעברה באותו השלב – אז התארחה בארסה אצל ליון, שיחקה חלש מאוד ונגררה לפיגור של 1-0. הצרפתי היו צריכים להגדיל את היתרון אך בארסה ניצלה, ואחר-כך השוותה משער חוץ יקר, והמגמה בגומלין הייתה ברורה, ואני סבור שגם הגרמנים יקבלו בראש בקאמפ-נואו. שטוטגארט אתמול שיחקה נפלא במהלך המחצית הראשונה, כשהבולט בשורותיה היה קקאו – שמעתי שהוא חזר מפציעה או שהוא חזר להרכב אחרי תקופה על הספסל לא מזמן – בהחלט מובן למה המאמן השתמש בו. הוא כבש שער נהדר והיה מאוד מסוכן. חבל שהקבוצה לא ניצלה את הדקות הטובות שלה להבקעת שער נוסף. גם זה לא היה עוזר, אבל לפחות הם היו מגיעים לגומלין עם מקדמה. בכל-מקרה, אני חושב שהמשחק הזה יתן לשטוטגארט, שהציגה משחק קבוצתי יפה ואחראי, דחיפת עידוד נוספת בליגה והיא תמשיך לתפס במעלי הטבלה. המשחק אתמול היה מאוד חשוב לחלב שפגש את האקסית ואולי משום שהוא כל-כך רצה – לא הצליח לו. היו לו מהלכים לא רעים, אבל בעיקר רחוק מהשער ובמספר מסירות בחלק האחרון של המגרש – חלב פישל וציפיתי ממנו ליותר, הוא רחוק מאוד מהיכולת הטובה שלו ממדי ארסנל. בצד של ברצלונה – צ'אבי היה חלש מאוד וגם זלאטן, על אף שער החוץ היקר – זה בהחלט לא זה. מסי עשה דברים יפים למרות שהלא הציג את היכולת הרגילה שלו – בכל-זאת הוא ניסה להחזיר את בארסה למשחק כמעט לבדו.

10. Jose Mourinho Member

מסכים ב100%. הייתה יד סופר-ברורה של זלאטן יקירי ולכן היד של מולינארו לא רלוונטית בכלל.

כמו כן, דווקא לשטוטגרט הגיע פנדל מנגיעת יד של פיקה במחצית הראשונה כאשר היד של הבלם הספרדי לא הייתה צמודה לגוף, לא הגנה על הפנים ולא כלום. פשוט מושטת הצידה ברשלנות ולדעתי היה שם פנדל ברור.

לא ראיתי את המשחק כי טסתי למילאנו למשחק של אינטר, אבל מהתקציר התרשמתי ששטוטגרט שלטה בהכל וגם יכלה בקלות להביס את ברצלונה עם קצת יותר מזל ודיוק. שאפו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/2/10
  11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נכון, הקבוצה שלי יוצאת מאוכזבת, נכון השופט לא ממש ספר את הגרמנים ונכון בארסה הגיעה עם חיסורים שהיה אפשר לנצל.

למרות זאת שטוטגארט עדיין לא בנוייה בשביל המעמדים הללו, היא יכולה לזכות למחמאות שבהחלט מגיעות לה, אבל עדיין אין לה את זה. עוד כמה שנים של נוכחות קבועות באירופה ויציבות בעמדת המאמן והשארת הכוכבים ואפשר יהיה לדבר אחרת.

המשחק בספרד מבחינתי לפרוטוקול, מקווה רק שגם במשחק השני תוכל שטוטגארט להיפרד בכבוד מאירופה.

עמי, קדירה לא טכני?
    אולי מול בארסה לא, אבל הוא שחקן טכני וכל זה מעמדת קשר 50:50. יש יורש לבאלאק?

ושאלה לאוהדי יובה, מתגעגעים למולינרו?
    הבחור אחרי קשיי התאקלמות קלים נהפך למגן מעולה שאם ימשיך ככה ירכש.

לגבי חלב, לא שותף להתלהבות לגביו, משחק לא רע, הוא בא לעבוד (סוף סוף) אבל זה עדיין רחוק שנות אור מאלכס של ארסנל, לצערי.
    וירדן אם פפ חושב כמוך אז חלב יחזור אליכם, כי לא רואה את שטוטגארט מנסה להשאיר אותו.

אהה ופוגרבנייאק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

12. 亚历山大帕托 Member

מסתבר שכאשר איברה עבר קבוצה גם גדלו לו שני גפיים שפתאום אתה מבחין בהם, אה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/2/10