אלופות: ברסה מביסה את שטוטגארט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏17/3/10.

1. riquelme1 Member

אתה רוצה תמיד שקבוצה ספרדית תעוף לא משנה מי היא, אתה מדבר על הליגה הזאת בהתנשאות כמו ''ליגת המטפחות וכו', עם זה לא שינאה אז מה זה?

תשכח מזה, שטוטגארט לא יתגוננו, וגם עם כן לא בצורה מכוערת, הקבוצה הזאת משחקת כדורגל התקפי נטו.

לירן באיירן בוענה שעברה הייתה פח, ברצלונה הייתה בעונה מדהימה, זה לא אותו סיפור העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/10
  2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אשכרה אנשים נסחפים פה ושוכחים את הבדלי הרמות בין שטוטגארט לבארסה.
    רק רוצה להזכיר לכם מה קרה שבאיירן ביקרה שם בפעם האחרונה, עד עכשיו יש להם סחרורות.

קצת ריאלסטים, כל הפסד קטן משני שערים זה כבוד לשטוטגארט.
    תיקו ומעלה זה סנסציה רבותיי, במיוחד בקאמפ נואו.

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

טעם להתגונן אכן אין להם, אבל בלית ברירה זה מה שהם יצטרכו לעשות. אי אפשר לבוא לשחק התקפי ופתוח כשהכדור כל הזמן ברגליים של היריבה שלך. ואני רוצה לראות את שטוטגרט מוציאה את הכדור מהרגליים של אינייסטה ושות'. הם יוכלו לאיים על בארסה רק במתפרצות, לא במשחק מסודר.

ואין לגרמנים הגנה סטייל ההגנה של צ'לסי שהצליחה, במשחק הגנתי מאוד ותוך ויתור על כל אופציה להנעת כדור מסודרת, להחזיק את בארסה על האפס בקאמפ נואו בחצי הגמר בעונה שעברה.

הפערים בין הקבוצות גדולים מאוד ואין לי ספק שהם יבואו היום לידי ביטוי.

4. Jack Wilshere Member

זו תהיה סנסציה גדולה אם ברצלונה לא יעפילו לרבע הגמר. להערכתי, אין לשטוטגרט את הכלים לשמור על שער נקי בקאמפ נואו. גם אם שטוטגרט מסוגלת לגנוב שער או יותר, לא רואה את שטוטגרט עומדת בלחץ שברצלונה מפעילה בקאמפ נואו.

אפשר לצחוק מהיום עד מחר על הכדורגל הספרדי (ובמידה רבה של צדק, כאשר בוחנים את הליגה בכללותה), אבל ברצלונה משחקת בשנים האחרונות כדורגל מעולם אחר. עם כל הכבוד לגוארדיולה (ויש כבוד), אין אפשרות אחרת כשיש לך את השחקן הכי טוב בעולם (מסי), את אחד הבלמים הטובים בעולם (פיקה) ואסופת קשרים וחלוצים מהטופ העולמי. גם אם יש ירידה ביכולת של הקבוצה (וזה אך טבעי) - ברצלונה עדיין קבוצה מפחידה.

מעניין אותי לדעת איך אתה מסביר את זה. למרות שהוא כמעט לא מהווה איום על השער, ועל-אף שלעיתים נדמה שאין לו אופי, בעייני הוא שחקן גדול, לא פחות. דריבליסט, טכני, קבוצתי, חכם. כמעט כל מה שקשר צריך. העובדה שהוא קיבל החלטה גרועה לעבור לברצלונה בקיץ שעבר לא גורעת מאיכויותיו כשחקן, כמו גם העובדה שהוא לא שיחק יותר מדי בברצלונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/3/10
  5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בשטוטגארט מתחילת השנה הוא כמעט לא בא לידי ביטוי. אתה עדיין חושב על חלב של ארסנל, הבעיה שהשחקן הזה לא קיים יותר. הוא בד"כ סטטי, שקוף, כמעט תורם לחלק ההתקפי והוא מאד רך.
    מה שהוא שיפר לאחרונה היה משחק ההגנה שלו. לאחרונה הוא עוזר מאד למולינרו באגף שמאל ובכך שניהם הצליחו לייצב את האגף. הוא גם תמיד יודע למסור, אבל פעם לא את המסירה הקלטנית שהוא בהחלט ידע לתת בעבר. הוא חלק מהקבוצה, אבל אף פעם לא חלק משמעותי. לפחות העונה.
    הוא אמור להיות שחקן מפתח בקבוצה, לצערי העונה פרט למשחק פה ושם הוא אפילו לא התקרב לעמדה.

6. Rudess Member

אני לא רוצה תמיד שקבוצה ספרדית תעוף, פשוט במקרה הנוכחי אני מעדיף את שטוטגארט. אני לא מדבר בהתנשאות או שנאה (נראה לי שאתה מבולבל כי אלו שני מילים בעלות משמעות שונה למרות שהשורש דומה), קצת הומור לא הרג אף אחד.

אני רוצה לראות סנסציה, אסור לי? תנו לי לפנטז :)

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שטוטגארט אגב אמורה לעלות באותו הרכב שפתח במשחק הראשון.

המערך הוא על הנייר 4-4-2, במציאות שני הקשרים בצדדים חלב וגבהארט אבל אמורים לעזור למגנים וקדירה אמור לשחק התקפי יותר. קקאו אמור לשחק קצת אחורה ופוגרבנייאק עם המסה שלו לבד למעלה. הרכב טקטי שעימו בארסה התקשתה במרצדס בנץ ארינה, אבל בספרד מן הסתם הסיפור יהיה שונה לגמרי.
    החיסרון של צ'אבי הוא לבטח משמעותי, אבל יש לבארסה מספיק שחקנים טובים בעמדה וגם קייטה כשיר למשחק.

שאלת השאלות היא הם הנרי יפתח ומי השלישיה שתשחק בחוד?

8. guyholl Member

מסי, זלטאן, פדרו/הנרי(אני מאמין שאחרי המשחק האחרון הנרי יפתח ולא פדרו).
    בכל מקרה,יש לי הרגשה ממש לא טובה לקראת המשחק. כל משחק בלי צ'אבי הוא אוטמטית נהיה קשה הרבה יותר בלי קשר ליריבה שמולה אנחנו משחקים, אבל הבעיה היא שהקבוצה נראית לא משהו בכלל בחודשים האחרונים מה שהופך את האובדן של צ'אבי למכה קשה ביותר. ומכוון שמסי לא יהיה שם כל הזמן כדי להציל אותנו, זה הזמן של אינייסטה להראות שהוא לא שכח לשחק כדורגל(אם גם זלטאן יחליט להתעורר היום זה יהיה נחמד מאוד).

9. wayne-rooney Member

ברצלונה פייבוריטית ברורה גם בלי צ'אבי. השער שזלאטן כבש במשחק הקודם גורם לגרמנים לבוא לקמפ נואו במטרה להבקיע, וכאשר קבוצות באות לשחק התקפי מול ברצלונה בלתי-ברירה הן בדרך כלל נענשות.
    אני חושב שגם שוטגארט עם כול הכבוד היא אחלה קבוצה, אבל אין להם את הכלים לנצח את ברצלונה. אני חושב שיהיה חכם מצידם לבוא במערך הגנתי ולנסות לגנוב שער מקרי באיזה מצב נייח או מתפרצת. ברצלונה לא מרשימה אבל לא פחות יעילים מהעונה שעברה. גם בליגה הם לפעמים משחקים בהילוך איטי בגלל שהיריבות גרועות מאוד בדרך. במאני טיים זה סיפור אחר לגמרי.

10. ccnoob Member

כך שצ'אבי לא משחק יקל בצרורה ענקית על הגרמנים..נקווה שהם יוכלו לנצל זאת ולנצח,או להוציא תיקו שיעלה אותם..
    בכדורגל הכל יכול לקרות.
    ואני לא מאמין ששטוגרט נופלת מקאזן..

11. Spanish Weapon Member

אני לא רוצה להקל ראש בשטוטגרט,אבל עף על פי הפציעה הבעייתית של צ'אבי אני לא ממש רואה סיכוי לשטוגרט להעפיל לרבע הגמר.
    מסי נמצא היום בכושר שמתקרב ליכולת שיא שלו,הוא כל כך חם שרק משחק הגנתי מושלם ולא מעולם הזה של שטוטגרט יוכל לעצור אותו.
    מעריך מאוד את שטוטגרט ואת המלחמה שלהם בגוטליב דיימלר,אבל היום החגיגה שלה תיגמר.

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/10
  12. Dimitar Berbatov Member

מה הקשר לעזאזל לקאזן שמוזכרת לא פעם בדיון הזה?
    לידס ניצחה את מנצ'סטר יונייטד העונה - אני לא מאמין שצ'לסי נופלת מהיוקישיירים..

13. ccnoob Member

אם קאזן ניצחה,אז גם שטוגרט יכולה לנצח.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גוטליב דיימלר עליו השלום. מרצדס בנץ ארינה זה השם החדש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

15. Spanish Weapon Member

לא מקבל את ההתמסחרות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx