אלופות: גמר כל אנגלי ראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏29/4/08.

1. Spanish Weapon Member

הנרי חייב לשחק היום , אם יש משחק שבאמת בשבילו היה שווה להביא את הנרי לברצלונה(עד כמה
    שזה נשמע מופרך) זה למשחק הזה באולד טראפורד.
    יש לו רזומה כל כך עשיר במשחקים בפריימר ליג נגד קבוצות אנגליות ואוהדים אנגלים פנאטים וסגנון
    המשחק האנגלי שאני מאמין שהוא ערך מוסף אדיר לבארסה היום.
    אינייסטה שחקן מדהים,כשרוני וללא ספק יהיה בעוד כמה שנים הטוב בעולם בתפקידו, אבל במשחק
    כזה טובת בארסה היא מעל הניסיון לתת לאינייסטה להתבטא והניסיון של הנרי שווה היום יותר מהכל
    ולכן הוא צריך לשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/08
  2. Alejandro Rodriguez Member

בנוגע לחלוץ הצרפתי שהגיע מלונדון: הניסיון של תיירי הנרי יכול להועיל לברצלונה ואשמח לראות אותו פותח בהרכב של פראנק רייקארד. הוא משחק די רע וזה לא מתאים לו אך אני חושב שיש לו מקום בקבוצה בעיקר מהסיבה שכל ברצלונה, כבר עונה שלמה, איתו או בלעדיו משחקים פשוט רע. לא הנרי הוא הבעיה של בארסה.
    בכל-אופן: מנצ'סטר יונייטד קבוצה הרבה יותר חזקה מברצלונה, כיום. כריסטיאנו רונאלדו נמצא בכושר מצוין, ווין רוני חוזר "רעב" לכדור, יתרון הביתיות משחק תפקיד לא קטן, במיוחד כאשר מדובר בתאטרון החלומות של היונייטד. קשה לדעת להמר על תוצאת המשחק מהסיבה שברצלונה יכולה לגנוב גול, להסתגר בשאר חלקי המשחק ולהיות בגמר, בזמן שמשחק אחד גדול של כריסטיאנו רונאלדו, רוני וחברים יכולים להתפוצץ על חניכיו של רייקארד ולתת את התפוקה המלאה לאחר המשחק מול אברהם גרנט, אשר תיסכל לא מעט אנשים שהם חלק מהמערכת במנצ'סטר.
    אם ברצלונה לא יסתגרו, ישחקו התקפי, פתוח וחכם - אני פשוט יצדיע להם. למרות שקשה לי להאמין שזה מה שיקרה, לאור עונת הכישלון (מבחינתי) שלהם והיכולת הלא משכנעת.
    מצד השדים האדומים, אני מצפה ל: משחק משוחרר, חופשי, מהיר, מתוחכם ופורה. כל ההתירונות עומדים צידם, כולל הקהל החם שעוטף את הקבוצה ועונה נפלאה שמשרה ביטחון גדול על השחקנים.

3. Sergio Ramos Member

לגביי סוגיית הנרי,

אין ספק בכך. שחקנים גדולים מתעוררים במשחקים גדולים ועל-כך אין עוררין. גם עם לא ייתן משחק בשמיים הנרי, במידה ויפתח, לא צריכים לבוא אליו בטענות. במידה ויפתח, אני חושב שזו האופציה הטובה ביותר לצד שמאל. בעיקר במעמדים האלו, חשוב הניסיון שהנרי יביא איתו. בנוסף לכל, יביא עימו הנרי את האספקטים שברצלונה צריכה למשחק כזה בו אני מניח תרצה לגנוב את הגול: יכולת הכוח המתפרץ, והחדות\יעילות לה תזדדק ברצלונה. מי כמו הנרי מנוסה ומכיר את המעמדים הללו.

במשחק הקודם, מה שבעצם היה חסר לבארסה זה הגרוש ללירה - תכליתיות. דבר אשר מגיע מחדות ויעילות, ודבר שכאמור לא אפיין את ברצלונה, וחבל. היא הגיעה מוכנה ודרוכה למשחק ועם קצת יותר עוקץ, יכלה להגיע כיום ביתרון למשחקביתרון. היום, כפי שהזכרתי קודם, היא תהיה חייבת להיות תכליתית ועוקצנית יותר בעיקר בהתחשב בכך, שלא תגיע להרבה מצבי כיבוש, אני מניח.

בלי צל של ספק, בארסה יכולה להאמין בעצמה ובצדק. המשחק הוא נתון, ולא חדש לנו שבמעמדים האלו היוצרות עלולות בכל עת להתהפך. מה שבטוח, זה לא יוכרע בקלות ובמהירות. צפויה דרמה גדולה שתזכר זמן רב לדעתי.

4. אבו Member

...........
    ותיירי על הספסל.

5. SkiMan Member

אבו, חלאס,
    אתה לא יכול לצפות ששחקן שהיה אפס מאופס כל העונה יפתח במשחק הכי חשוב שיש. מסתכלים על תפוקה בחודשים האחרונים (שהיתה כלום) ולא על היסטוריה נגד היריבה. את המיסטיקות והנומרולוגיה תשאיר לגיא לוי.

6. Jack Wilshere Member

אני גם חושב שהנרי צריך לפתוח, וממילא יש לברצלונה מה למכור גם בלי הנרי. ברצלונה שווה שער אחד בכל מגרש, ונגד כל קבוצה. השאלה המכרעת היא איך תתפקד ההגנה של ברצלונה. אני מעריך שאם ההגנה תתעלה - ברצלונה תעפיל לגמר.

!!!Vamos Vamos Barcelona

7. RubberSoul Member

מנצ'סטר:
    ון דר סר
    הארגו פרדיננד בראון אברה
    פארק סקולס קאריק
    רונאלדו נאני
    טבז

בארסה:
    ואלדס
    זאמברוטה פויול מיליטו אבידל
    טורה
    דקו צ'אבי
    מסי אטו אינייסטה

הרכבים רשמיים,וידיץ' ורוני בחוץ,הנרי פותח על הספסל,פויול חוזר ושאר ההרכב דומה למשחק הראשון.
    נאני פותח כקיצוני ב4-3-3 של פרגי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/4/08
  8. JR-Riquelme Member

רונאלדיניו נגד ריאל מדריד?

לדעתי חייב לתת להנרי לפתוח כמו שחשבתי שחייב לתת לרונאלדיניו לשחק נגד ריאל למרות שלא הלך. אלה שחקנים גדולים שחיים את המשחקים האלה. זה מעצבן לראות שחקנים גדולים כאלה על הספסל בעוד שעל המגרש יש ילד כמו בוז'אן שעדיין לא הוכיח דבר וחצי דבר. שהוא שחקן כישרוני ביותר אבל זה מוגזם.

וחוץ מזה שגם מבחינת יכולת לדעתי הנרי השחקן הכי טוב שיש לברסה להציע בשמאל

9. Sergio Ramos Member

אני בעד ברצלונה היום, מהסיבה הפשוטה שלא ארצה לראות כלל וכלל גמר כל אנגלי.
    קראתי שהנרי ככל הנראה ישב על הספסל, וקצת התאכזבתי, נורא רציתי ששחקן כמו הנרי שכבר עבר הכל בקריירה שלו ישחק במשחק הגורלי, שלדעתי בארסה זקוקה לאחד כזה. אבל אלו הם השיקולים של של רייקארד שכנראה רואה את הדברים טוב מאיתנו.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כוסאמאק הזמברוטה הזה שיחזירו אותו כבר לאיטליה!@%*&#@!#^$#*$##@!^#$)*^

11. Giallorossi Member

משחק גומלין, פתיחה לא רעה, אבל אז סופגים שער מחוץ לרחבה. אח"כ הם נראים חסרי אונים.
    שימו פה את רומא במקום בארסה, ואני אחשוב שזה שידור חוזר של אותו משחק שחור.

הלוואי שאני טועה.

12. JR-Riquelme Member

שיחזירו את פויול הביתה.
    אני כבר עוצם את העיניים כל הזמן שהכדור אצלו ברגל.

13. אבו Member

ומה ארבל ושגיא חופרים כ"כ על "פנדל"? בבירור מחוץ לרחבה העבירה הייתה, קשקשנים.

פויול- הפקרות, פשוט הפקרות. קשה לסלוח על טעות כזאת.
    מעניין מתי יעשה רייקארד את כניסת התיירי

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/4/08
  14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך לראות את זה שוב ושוב כי זה נראה בחוץ אבל יכול להיות שזה בפנים.

וששגיא כהן וארבל לא יזיינו לך ת'מוח , זמברוטה הוא זה שמרחיק לסקולס ,לא פויול .

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/08
  15. אבו Member

אוי ואבוי. טעות פאטלית שלי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

אגב, נאני עושה עבירה והטיפשים אומרים שאברה צריך להיזהר מצהוב שני.