אלופות: הברידג' שוב של מוריניו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏16/3/10.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

חובבי הישרדות האמריקאית...דרוגבה וג'יימס מהישרדות לא תאומים?
    http://realitytvmagazine.sheknows.com/blog/images/2007/12/james-voted-off.Xxx

אותו הדבר. שני סוסים חמומי מוח שברגע האמת מתקפלים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מרטינס יותר זריז מדרוגבה ובסגנונו מסתמך יותר על דריבלים (קשור לזה שהוא התחיל כקשר בכלל את הקריירה), אני מצטרף פה למה שיותם אמר.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה שמחה
    איזה אקסטזה
    איזה קבוצה
    אימפריה
    הוא מיוחד מ-י-ו-ח-ד!!!
    פורצה אינטר!!!!
    כשאני ארגע אני ייתן תגובה מלאה על המשחק...

אנחנו ברבע גמר, אמרתי כל הדבר שנעבור ת צ'לסי ואתם יכולים לחפש פה בהודעות קודמות, עוד לפני המשחק הראשון וגם אחרי המשחק הראשון אמרתי שלא נפסיד בברידג'!!!

רציתי לשים אינטר מנצחת בווינר (טופס ראשון שלי מאז מאי הקודם) אבל בגלל ששמתי 50 שקל אמרתי אולי אני יילך על יותר בטוח אז שמתי אינטר לא מפסידה, X קרנות במשחק ואסטון וילה מנצחת בגול את וויגאן, 882 שקלים באדיבות המועצה המחליאה שלנו =)

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/10
  4. Jack Wilshere Member

משחק מגעיל בין שתי קבוצות מגעילות.. רק מוריניו יכול להביא את השחקנים שלו כדי משחק הקרבה כפי שראינו מאינטר היום. ההגנה של אינטר נראתה מצויין, בעיקר בזכות לוסיו, והצליחה לעצור את סוס היאור - משימה כמעט בלתי אפשרית. זנאטי פשוט שחקן מדהים. כל-כך הרבה שנים, כל-כך הרבה יציבות. ספורטאי ענק.

כמה מילים על שגיא כהן. דברי הבל על רוטינה של חלוץ (מה זה לעזאזל?), וזאת עוד לפני שהשחקנים החליפו שתי מסירות; הוא החליט שמאלודה קיבל כרטיס אדום, עוד לפני שניתן היה להבין מה קרה שם בכלל; הוא יודע שמוריניו הסכים עם מה שזנאטי אמר (הרי הוא שמע אותו); כל-כך הרבה קביעות נחרצות במהלך המשחק כאילו היה הכדורגל מדע מדויק. כל-כך הרבה שנים שהוא מפרשן.. שמישהו יעצור את הפארסה הזו כבר!

בראייה תותחנית צרה, אני מקווה שלא נקבל את אינטר או יונייטד. להערכתי, שתי הקבוצות שיהיה לנו הכי קשה להתמודד מולן.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אינטר שיחקו מגעיל?! היו דקות שלמות שאינטר עשתה בית ספר לצ'לסי בהנעת כדור, אני לבד תפסתי שני החמצות גדולות של אטו ועוד אחת של מוטה. לאיזה הזדמנות צ'לסי הגיעה? לא בעטו פעם אחת לשער של סזאר ב-94 דקות.

6. Gass12 Member

אני להבדיל מכם לא ראיתי כדורגל גדול מצד אף אחת משתי הקבוצות.
    ראיתי מערכים טקטים משני הצדדים ומלחמה . הרבה מלחמת הכל בכל.
    מצד אחד רציתי בהפסד של הבלוז . זה טבעי ומתבקש כיריבה שלנו בשנים האחרונות.
    מצד שני יש מצב שאנצ'לוטי יתאבד על האליפות עכשיו אחרת הצאר יראה לו את הדלת המסתובבת. וזה ממש לא טוב לנו.בקיצור זה המקרה הקלאסי של
    "זה נבלה וזה טריפה".... מה שעושה לי חשק להמבורגר כפול עם בירה טובה וגרעפס
    על טרי המניאק.

7. eastlands Member

שמח בשביל מורניו , מקוה שצלסי תתמקד בליגה .
    לגבי סביליה המשך ישיר לדברי על הליגה הספרדית החלשה והאומללה , הבריחה של ריאל ובארסה לקבוצות כמו ולנסיה סביליה היא עצומה ,שלא לדבר על החובבים למטה ברמת השכונה מואודוליד ואתלטיקו ,כמו שחשבתי ליגה סקוטית של פעם , כי גם בסקוטלנד 2 הגדולות החלו לאבד נקודות העונה , ,רק בערוץ הספורט כמובן נמשיך לזכות לפרומואים על הלחיגה הטובה בעולם , השידורים מאספניול וחרז הפכו ליותר נמוכים מהשידורים של מכבי חיפה במרכזי בישראל ,ליגה מתרסקת .

8. Jose Mourinho Member

ברור שהאמנתי, עד השנייה האחרונה החזקתי אצבעות, אבל מעבר לאוהד אני צריך לדבר גם מקול ההיגיון ובכנות חשבתי שצ'לסי תעלה היום, במיוחד אחרי ההפסד האחרון של אינטר בסרייה א' והניצחון המוחץ של צ'לסי בפרמיירליג.

9. AVISEY Member

כיף , כיף לראות ההפעלה של קבוצה איטלקית לרבע הגמר , במיוחד שזה נגד קבוצה אנגלית בדמותה של צ'לסי, כדורגל טקטי כזה גורם לי לאהוב את הכדורגל לפעמים , נכון שלא היו שערים מרהיבים ומהלכים גדולים , אבל הייתה מלחמה , הייתה הקרבה , של שתי הקבוצות , והקבוצה הטובה יותר עלתה , אינטר פשוט היו יותר טובים וניצחו בשתי המשחקים ! שלדעתי מבחינתו של מוריניו זה היה לא פחות חשוב מלעלות סתם ככה, הוא ניצח בשתי המפגשים ולא סתם עלה.

10. רפאל Member

רק שתבינו שכובש שער הנצחון לצסק'א שיחק בליגה השנייה בהולנד בשנה שעברה.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה התגייסות וליקוקים של כל האיטלקים בפורום לכבוד ההעפלה של אינטר, אם זה המצב שהגעתם אליו אני חושב שכל שונאי הכדורגל האיטלקי יכולים להיות מרוצים. ביום שבו אני ארצה שיונייטד וצ'לסי יגיעו כמה שיותר רחוק בליגת האלופות אני אבין שמשהו באמת השתבש...

צמד משחקים גועלי, שתי קבוצות בלי טיפת מעוף בחלק הקדמי, מרובעות ומשעממות, כשלפחות מצ'לסי היה אפשר לצפות היום להרבה יותר. הם היו צריכים את הניצחון היום ולכן היה מצופה מהם לשבור את השבלוניות ולנסות להביא משהו אחר למשחק. בטח שבמחצית השנייה משהו היה צריך להשתנות אצלם הרבה יותר מוקדם, הכניסה של קאלו היתה נכונה והעירה את המשחק שלהם אבל היא היתה מאוחרת מדי.
    אינטר עם משחק הקרבה גדול היום אבל לא עם הרבה מעבר לזה, לא היום וגם לא במשחק הראשון. הרבה טקטיקה, הרבה מלחמה וזה הספיק להם במבחן התוצאה, אבל לקבוצה הזו יש שחקנים מספיק טובים כדי לתת יותר כדורגל ממה שהיא נתנה בשני המשחקים. בשניהם ביחד השוערים של צ'לסי ניפקו שתי עצירות.

תוצאה מצוינת מבחינת ארסנל מעבר לשמחה לאידה של צ'לסי, אם יש קבוצה באירופה שאנחנו באמת לא מסוגלים אף פעם לעבור אלה הכחולים של אנצ'לוטי.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנוגע לניצחון של צסק"א שבעיניי הוא כמובן לא הפתעה יש לי רק דבר אחד להגיד:

הליגה השישית בטיבה באירופה (על אמת!)

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יש מילה שיכולה לתאר את ההרגשה שלי, זה אך ורק אורגזמה, כאילו לפני זמן קצר שכבתי עם בחורה.

חיכיתי המון זמן לרגע הזה(לא השכיבה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ), על הדרך ספגתי הרבה אכזבות וכאבים, שנה אחרי שנה, חודש מרץ שבו אני צריך לחגוג את יום ההולדת שלי בשמחה היה עצוב מבחינתי, למה? כי אינטר לא רוצה לעבור את השמינית גמר. אך שנה אחרי שנה, תמיד אמרתי לעצמי, "לא נורא זה יקרה בשנה הבאה", הפעם סוף כל סוף זה עבד, הודות למשחק ההקרבה הענקי שנתנו השחקנים, ובנוסף לטאץ' המיוחד שסוף סוף המיוחד הצליח להחדיר בקבוצה.
    זו הפעם הראשונה מזו הרבה שנים שהקבוצה מצליחה לתת פייט ראוי ליריבה שעדיפה עליה, אני לא יודע אם זה בגלל שמוריניו כלכך מכיר את צ'לסי, אבל אין ספק שעמדנו שווה בשווה מול צ'לסי, ובסוף ידינו הייתה על העליונה.

אני לא רוצה להתייחס למשחק עצמו כמו שצריך, רק שיש לי משהו להגיד בנוגע לאטו.
    מי שרואה את אינטר מבחוץ, בטח עכשיו אומר לעצמו: "וואאי איזה חלוץ גדול זה אטו, זה החלוץ של המשחקים הגדולים". אבל, למרות השער, זה היה עוד משחק סטייל אטו של אינטר, עם חוסר ביטחון והססנות שמובילים להחמצות. אך אם השער הזה יחזיר לי את הביטחון, אני יכול לסלוח לו על החחמצות שלו עד עכשיו, ומבחינתי הוא יכול לפתוח דף חדש עם אוהדי אינטר, ומבחינתי אני אגדיר את תקופתו באינטר עד עכשיו כתקופת הסתגלות, ושמהרגע הוא צריך להתחיל לעבוד.

פורצה אינטר!, פורצה איטליה!

14. Red Left Winger Member

כמו שחשבתי ואמרתי לכל מי שהסכים לשמוע, אינטר עולה על חשבון צ'לסי אך ורק בזכות איש אחד, מוריניו.
    הוא מכיר את השחקנים של צ'לסי יותר טוב ממה שהם מכירים את עצמם, את החולשות שלהם, הן הפיזיות והן הפסיכולוגיות.
    דרוגבה לא היה קיים במשחק הראשון והיום גם כן נגרר לכרטיס אדום, באלאק נאדה, למפרד פה ושם הבלחות, בכלל אנלקה ובאלאק זה שני אימפוטנטים שיודעים לתת תפוקה בשוטף אבל ברגע שמגיע הרגע TO RISE ABOVE OTHERS נושרות להם הביצים. שני לוזרים.

באינטר ראוי לציון סניידר שסוף סוף מצא קבוצה שבה הוא פורח, וגם לקמביאסו ומוטה, בכלל השלישייה של אינטר במרכז המגרש פשוט נפלאה.
    מייקון כמובן היה נפלא, וגם זאנטי קשישא, כמה נסיון יש לאיש הזה.

חוץ מזה, הוא בנה קבוצה מאוזנת ומצויינת להפליא במילאנו, פשוט לעבור עמדה עמדה, כל שחקן נמצא בדיוק איפה שהוא צריך להימצא כדי שזאת תהיה קבוצה מנצחת. כל אחד תפור על המשבצת ועל התפקיד שלו.

אינטר הולכת השנה עד לחצי לפחות לדעתי.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה לדבר על אינטר הולכת עד החצי, גמר, זוכה בכלל, למה אם נקבל את יונייטד או בארסה זה יהיה מאוד קשה אולי בלתי אפשרי לעבור אבל אם נקבל את ארסנל, ליון, צסק"א זה בהחלט סיכויים שווים ותלוי מי היריבה זה אולי יהיה לטובתנו...בואו נראה את ההגרלה בשישי ואז נרוץ להמר לאן אינטר מגיעה. מבחינת אינטר כמובן שהכי טוב לפגוש את יונייטד/ברצלונה בגמר ואם אפשר אז ששתיהן תיפגשנה כבר ברבע ואם לא אז בחצי.