אלופות: הברידג' שוב של מוריניו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏16/3/10.

1. cazzo Il Capocuoco

בדיוק מה שרציתי להגיד.

ומברוק יא מוחמד, שוב פעם. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

2. riquelme1 Member

אין יותר מה להגיד, בייזון אחד גדול. סביליה לא העפילה במשחק ביתי שהיא צריכה תיקו 0 נגד הקבוצה הכי חלשה במפעל.

מנולו חימנז לך הביתה

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

4. riquelme1 Member

בהחלט מוזר לראות אוהדי יובה ומילאן גומרים היום על הניצחון של אינטר, יריבתם ''השנואה'', אבל אחרי שנים של כשלון אינטר יצאה היום גדולה.

הקרדיט כמובן למורניו- גאון כדורגל, וסניידר, אחח כמה שריאל טעתה שמכרה אותו והביאה את קאקא.

בקשר למשתמש ווין רוני, הוא בכלל דוווד סילבה, הוא לא אנגלופיל בכלל, הוא אוהד של הכדורגל הספרדי וכל התגובות שלו הם על הספרדיות, הבעיה שהוא מתבייש בזה והחליף משתמש.

נאברו, דראגו, פאזיו, סטלצסיוס, זוקורה, נגרדו...ברמה הכי גבוה שיש. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

הגול של אינטר היום היה נפלא, הבישול הענק של סניידר לאטו היה ענק, וגם הסיום והיציאה מהמקום של אטו מגיע קרדיט, גול גדול.

מה שצרם לי, שאלה שתי שחקנים שבארסה וריאל זרקו העונה, ריאל לא תיהיה בשמינית, אבל סניידר, ורובן כן, ברצלונה עדין לא בשלב הבא, אבל אטו כן.

לגבי סניידר, הוא לא פחות טוב מקאקא עם לא טוב יותר בכושם הנוכחי של השתיים, אבל בריאל רק השם קובע. לגבי אטו ואיברה, איברהומוביץ' טוב יותר וזה ברור, אבל אטו הרבה יותר מתאים לבארסה מאשר השוודי.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/10
  5. Robin_Van_Persi Member

לפני המשחק אתמול של צ'לסי-אינטר אמרתי לעצמי,יש לי הרגשה שצ'לסי לא תבקיע היום בכלל,גם בגלל שבמצב שהיא באה עם הגב לקירוצריכה אך ורק ולהתקיף היא לא יודעת ממש לעשות את זה,ובטח ובטח במצב שהיא באה עם זה שהיא בפיגור נגד קבוצה רצינית מאוד.

צ'לסי קבוצה עם מנטליות הגנתית לכל דבר,הם יתנו ת1-0 הקטן שלהם וישחקו הגנתי במשך כל המשחק וינסו אך ורק מיתפרצות(זה מה שבעצם הרג אותנו [ארסנל ] במשחקים נגד צ'לסי תמיד,שתמיד הם הגנו ויצאו למיתפרצות וככה עשו תשערים שלהם)

בתכ'לס אני עצוב כי גם קבוצה אחת אנגלית פחות במפעל,ובנוסף לזה צ'לסי תתרכז אך ורק בליגה הכי חזק שאפשר!,לא רואה אלופה אחרת כרגע.

בוקר טוב לכולם

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/10
  6. Ryan Giggs11 Member

לא האמנתי שאינטר יכולה להעבור את צ'לסי לפני צמד המשחקים האלה ולא האמנתי גם אחרי המשחק בסאן סירו שאינטר תצליח לעבור בברידג' אבל יש הפתעות בחיים.
    צמד משחקים שמאד לא מתאימים לצ'לסי ברמה האירופית, אנמים מאד.
    מברוק לאינטר של מוריניו שמוכיח שוב פעם שלמרות כל הקשקשת שלו הוא גם מאמן ענק שהצליח לנצל עד תום את הידע שלו על הכחולים.

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד לאינטר. אהבתי לראות את המשחק שלהם ובמיוחד את המלחמה של כל אחד מהשחקנים. סמואל ומאיקון היו המצטיינים לדעתי.

אני מאמין שאינטר תהיה עייפה בליגה בשל משחקי ליגת האלופות בשביל שמילאן תעשה צעד משמעותי לעבר התואר, אך מנגד הניצחון בלונדון יכול לתת לנראצורי מוראל ומוטיבציה לשאר המשחקים. אני מקווה שאינטר תגיע עד לגמר (וזהו, יש גבול, שיאכלו 5:0) גם בשביל הכדורגל האיטלקי וגם בשביל שהשחקנים יהיו מותשים והרוגים ומילאן תיקח את התואר.
    כשחושבים על זה, יהיה מעניין אם אינטר תיקח את ליגת האלופות ומילאן את הסקודטו, כל מילאנו יהיה מלא באואהדים חוגגים משתי הקבוצות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx .

מחר יובנטוס תפגוש את פולהאם לגומלין הליגה האירופית ואני מאמין שלא יהיו לה חיים קשים, אך ממה שראינו מקימנטי נגד סיינה לא יקרה כלום אם יובה תוותר על שוער לטובת שחקן שדה.

חייבים לצבור כמה שיותר נקודות, אך בשביל שלפחות 50% מזה יקרה אנחנו צריכים להתפלל לתבוסות מרות של הגרמנים, ואולי גם לכישלון של הספרדיות כי אם חושבים על התווך הארוך אולי יגיע היום ונעקוף גם אותם.

מוזר לראות איטלקיות במפעלים האירופאים כמילאן היא לא אחת מהן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx .

FORZA ITALIA

:aaa15:

8. JR-Riquelme Member

אני זוכר איך כולם קטלו פה את אינטר שהגרילו אותם נגד צ'לסי וכתבתי שזה משחק לגמרי שווה כוחות בין שתי קבוצות חזקות וקשוחות. בסופו של דבר הימרתי על אינטר, והם עלו וגם עשיתי מזה קצת כסף.
    לוסיו בלם אדיר וווינר אחד הגדולים, במשחקים החשובים הוא שפיץ אמיתי. וכן, גם בהחתמה הזאת שיבחתי את אינטר. להשיג בלם כזה ועוד בחינם?! אחת הגניבות של העונה.
    מאייקון המגן הטוב בעולם כבר כמה שנים, בחיים לא ראיתי שחקן עם כל כך הרבה עוצמה על הקו. כל הזמן שהוא עובר את החצי והכדור אצלו אני מרגיש שמשהו מסוכן עומד לקרות. אטו עם החצמה גדולה במחצית הראשונה אחרי כדור גדול של מאייקון.

מגיע לאינטר! ואני רואה אותם בהחלט מסוגלים להגיע לגמר אם לא יקבלו את ברצלונה לפני. מחזיק להם אצבעות.

9. Wave Member

האמת, הייתי בטוח שצ'לסי ינצחו אתמול ויעפילו.
    מחצית ראשונה מאוד עלובה שלהם, אולי פרט ל5 דקות האחרונות , אני לא זוכר את צ'לסי כל כך חלשה במשחק בית , אפשר להגיד שזה נבע מהסגירה החזקה של אינטר, אבל גם לצ'לסי כלל לא הייתה השראה בחלק הקדמי, דרוגבה אולי השחקן הכי מסוכן בהתקפה של צ'לסי, אבל לפני המשחק הייתי משוכנע ששחקן המפתח של הבלוז הוא דווקא מאלודה שנתן משחק נהדר ביום שבת מול ווסטהאם , אבל כאשר כל המשחק הוא שיחק באגף השמאלי מול מייקון שהיה נהדר זה די היה חסר סיכוי, חבל היה לא לנסות להעביר אותו לאגף הימני דווקא כאשר אנצ'לוטי ראה שהדברים לא מתנהלים כפי שהוא רוצה. ג'ו קול נראה מת ואני בספק אם הוא יהיה בסגל למונדיאל, דווקא הכניסה של קאלו העירה משהו בחלק הקדמי של צ'לסי אבל זה היה מאוחר מדי, מיקל במשחק חלש החזיר כמעט כל כדור שהוא קיבל אחורה לבלמים, ובאלאק היה בלתי מורגש פרט לבעיטה בתחילת המשחק.
    לא ראיתי את אינטר יותר מדי העונה, אבל לאחר 2 המשחקים האלה קשה לי להאמין שהם יגיעו רחוק בליגת האלופות, קבוצה מאוד מוגבלת בחלק המגרש הקדמי, אטו זה לא אותו דבר מברצלונה, מיליטו גר באופסייד, פנדב נראה מספיק טוב לליגה האיטלקית אבל לא כדי לקחת את הקבוצה בצ'מפיונס.

10. THE STRETFORD END Member

אינטר עלתה ובצדק,
    עשתה שיעורי בית במשחק הראשון והפיקה לקחים מעונות קודמות,
    ניצחה בברידג' שהוא סוג של מבצר,
    הכי בצדק שבעולם.

צ'לסי נראית עייפה,כאילו נוסעת על הדי הדלק האחרונים,גם בליגה עם סגל שהבסיס שלו לא השתנה יותר מדי בשנים האחרונות ואלה שהצטרפו מסביב לא בדיוק עושים את ההבדל.
    היא עדיין קבוצה חזקה ועוצמתית אבל חסר לה ברק ובמשחקים מהסוג כמו אתמול
    אתה צריך איזה ניצוץ שיעשה את ההבדל.
    זה מזכיר לי את יונייטד של עונה שעברה,לא עונת שיא אבל הכוח והעוצמה היו שם ועשו את העבודה ברוב הזמן ולצד ניצוצות של רונאלדו,
    קצת רוני,קצת גיגס,כל פעם היה שם איזה מישהו אחר וגם אנחנו הגענו לקו הסיום(המוצלח כמעט באופן מושלם)בנשימה האחרונה.

קשה לפרוץ קו הגנה כזה של אינטר שעומד טאקטית לפי מוריניו כשיש לך במרכז המגרש את מיקל
    שאולי עושה עבודה סבירה כקשר אחורי אבל לא מסוגל לתרום כלום מבחינה התקפית,
    כשבאלאק(בירידה חדה ביכולת)בצד ימין,
    לא פלא שאם עוד היה נסיון להפעיל את האגף זה היה מצד שמאל ע"י מאלודה אבל מולו שיחק מגן ענק ממש.
    אנלקה לא היה חד,לאמפארד סביר אבל לא מעבר(אני חושב שאיבוד כדור שלו הוביל לשער)
    ורוב הנטל נפל על דרוגבה אבל כמה אפשר שהכל יפול על הכתפיים שלו?
    האדום נבע מתסכול גדול שלו.

ההדחה הזו יכולה להיות ברכה עבור צ'לסי בליגה,פחות עומס,מטרה אחת עיקרית אליפות ולאחר 3 עונות(לצד הגביע האנגלי),
    יכול שיהיה לזה גם אפקט שלילי,הלוואי.
    עבור אינטר אני חושב זו זריקת מרץ מטורפת שתעזור גם במשחקי הליגה.

11. Jose Mourinho Member

דרוגבה הוא לא דריבליסט? הוא הכי דריבליסט בעולם, ומספיק רק לראות את השער השני במשחק האחרון שלו מול ארסנל כדי לשים לב לכך.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אוי נו אז מה? הבן אדם היה הסופרסטאר הכי גדול שהולנד התמקדה בו וזה למרות ששיחק בליגה השניה. העונה, אחרי שעלה איתה ליגה כמובן, הוא לקח את הקבוצה האומללה הזאת על גבו עם תצוגות מול הבכירות של הולנד (פירק במו רגליו את פ.ס.וו בבכורה שלו בליגה הבכירה), גם לוקה טוני להזכריך בילה לא מעט שנים בליגות נמוכות. והרשימה ארוכה.

הונדה שחקן מצויין שכל ההולנדיות הבכירות רצו ועוד מספר לא מועט של קבוצות גדולות ביבשת. צסק"א זכתה באחלה שחקן, שגם ידבר הרבה במונדיאל.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק בין שתי הקבוצות השנואות עליי, צ'לסי ואינטר, גרם לי להבין שאני כנראה שונא את צ'לסי קצת יותר. אני לא זוכר מתי רציתי שאינטר תנצח. אני גם מוכרח להודות, למרות שאני לא סובל אותו, החזרה של ז'וזה מוריניו לגשר והירידה הזריזה שלו לחדר הלבשה רק כדי להימנע מאיזושהי סערת רגשות מצידו או מצידם של האוהדים, צבטה את הלב.

באינטר היו המון שחקנים שעשו עבודה טקטית מדהימה ובהתקפה ראוי לציון ווסלי סניידר, שהכניס כדורי עומק, פעמיים בגובה, על מגש.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני בהחלט לא חושב שמספיק לי לראות שער זה או אחר כדי לקבוע משהו לגבי שחקן, אבל כבר עברנו את זה מספר פעמים.

15. Jose Mourinho Member

תשמע, לפי דעתי מי שרואה את דרוגבה לא יכול להתעלם מכישורי הדריבל שלו. אתה לא יכול כל פעם לשלול יכולת של שחקן אם לא התמקדת בה מספיק ואז שאני מביא קטעי וידאו כדי להראות לך את אותן יכולות, להתעלם מהם בגלל ש"קליפים לא אומרים שום דבר".