אלופות: הידינק עוצר את בארסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏28/4/09.

1. עמית האדום Member

אני לא מצליח לראות שום דבר אחדרבמשחק הזה חוץ מתיקו, תיקו 1-1, תיקו 2-2. משהו בסדר גודל הזה. במידה וזה מה שיקרה, בארסה תערים על עצמה קושי נוסף כשההכרעה תגיע לברידג'.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/09
  2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ווואו !! לגוארדיולה יש כאלה ביצים !! פויול פותח על הספסל לי לא זכור דבר כזה שנים שפויול במשחק כל כך חשוב פותח על הספסל בגלל סיבות מקצועיות.

ברצלונה
    ואלדז
    אלבס,פיקה,מארקז,אבידאל
    אינייסטה,טורה,צ'אבי
    מסי,אטו,הנרי

צ'לסי
    צ'ך
    איבנוביץ', טרי, אלכס, בוסינגווה
    לאמפרד, אסיין, מיקל, באלאק, מלודה
    דרוגבה

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הידינק משנה את אופי המשחק ופתוח הגנתי יותר עם מיקל במקומו קאלו/אנלקה. לא אוהב את זה, אבל נקווה למינימום טעויות.

4. guyholl Member

למה אבידאל למה?! פפ מחפש בכוח התקפי לב?

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק הזה מזכיר לי בדיוק את המשחק מול אספניול.
    אחד לאחד , צ'לסי הולכים על הרגליים בדיוק כמו שחקני אספניול מוציאים אותנו מהכלים ובסוף יגנבו גול.

הנה אני רק מסיין לכתוב והנה דרוגבה בהחמצה רשלנית , מארקז בטעות גורלית.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אתקן אותך, כשברצלונה פוגשת אנגלית רואים כמה האנגלית מנסה להרוס את המשחק ולשעמם את היריבה למוות, וגם בברידג' הם ישחקו בונקר אנגלי תעיף כדור למעלה ותקווה לטוב.

כמו שיונייטד עשתה את זה שנה שעברה ואמרו רק בחוץ וראינו שגם באולד טראפורד היה בונקר מדהים.

אנגליה=אסון לכדורגל.

לא יודע אם אני אראה את החצי גמר מחר, אני דקה 43 והתייאשתי... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

אחח לראות משחק שקשור לאנגליות זה משחק בלי מצבים ושער מקרי

7. Guinness Member

וואלדס בהצלה מצויינת.

ברצלונה שלטה בחלק גדול של המחצית, רואים שהיא מנסה שוב ושוב לעשות התקפה מסודרת אבל צ'לסי משחקת כל-כך נכון נגדה (במיוחד שמדובר במשחק חוץ).

8. riquelme1 Member

ועדיין, המצב הכי טוב במחצית היה של צ'לסי. משחק טקטי מושלם של צ'לסי, בארסה נראת אומללה ולא מוצאת פתרונות.

9. בועז Member

צודק אוהד אתלטיקו מדריד איזה מכוער זה כדורגל אנגלי אני כל כך רוצה שכל משחק יסתיים עם שלושים שערים , חמש עשרה צלילות ושני אדומים על התחזות.

אני מניח שלא נהנת בצ'לסי- ליברפול, או בליברפול-ארסנל , עדיין לא יצא לי לראות קבוצה שמגיעה לקאמפ נואו ונועלת את ברצלונה בחצי שלה, אין מה לעשות מי שבאה לתקוף יוצאת משם עם 4 או 5 חתיכות ותשאל את ליון ובאיירן שכבר סיימו את השתתפותן במפעל .
    ובכל זאת המצב הכי טוב במשחק שייך לצ'לסי.

10. guyholl Member

איזה דה ז'ה וו נוראי יש לי. עוד פעם חצי גמר הצ'מפיונס, עוד פעם קבוצה אנגלית גדולה שמשחקת כאילו היא מקסימום בני יהודה, עוד פעם לא מצליחים לפרות את הבונקר המסריח ועוד פעם ההגנה עושה התקפי לב.
    מותר רק לקוות לטוב במחצית השנייה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/09
  11. SeRgInHo Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

צ'לסי קבוצה אדירה. משחקת כל כך נכון וחכם שזה מדהים. ברסה יכולה להחזיק גם 90% מהזמן, אבל צ'ך כמעט ולא נאלץ לעבוד, ודרוגבה היה אמור לעשות 1-0.
    אין מה לעשות, צ'לסי זאת לא ראיו, גיחון או נומנסיה...

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאמין לי שנה שעברה ראיתי מלאאאאאא ליגה אנגלית ונהניתי כל כך מכל משחק מכל קבוצה כמעט.

השנה,מעטים המשחקים שהם באמת מהנים, חצאי הגמר?? גרוע,ציון 0 שני משחקים זוועה שמתארים את העונה שלצערי לא חוזרת על שנה שעברה ולא מתקרבת בכלל.

תאמין לי שהידינק יפסיד 4-3 מאשר 1-0, אבל בשביל זה הוא צריך לתקוף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx ...

13. David Seaman Member

צ'לסי פשוט משתקת את ברצלונה בחלק ההתקפי, רואים ששחקני ברצלונה פעם ראשונה העונה נתקלים בקישור אחורי והגנה כאלה. אבל עדיין היכולת האישית של שחקני ברצלונה יוצרת להם מצבים, אני מאמין שהם גם יצליחו לכבוש.

ואגב, זו יותר החמצה נוראית של דרוגבה מאשר הצלה של ואלדז, דרוגבה בעט עליו.

14. קטלוני Member

באמת מדהים.גם אלי מחפוד יכול להעמיד 10 שחקנים ברחבה ולקרוא לזה תוכנית משחק גאונית.

קיימת קבוצה אנגלית(חוץ מארסנל כנראה)שלא תתבנקר הקאמפ נואו.זה כבר הופך למסורת.

15. אבו Member

אין לי מושג על מה כל המחמאות הגדולות לויקטור ואלדס על ההצלה, החמצה מזעזעת של דרוגבה, היה כ"כ חופשי, קיבל מצב פנטסטי ובעט ברשלנות לאמצע, גם בריבאונד אין לי מושג מה הוא ניסה לעשות.

אם היה שחקן שצ'לסי הייתה רוצה שיהיה במצב הזה זה דרוגבה, ודווקא הוא נכשל בצורה הזאת. ברצלונה לדעתי תכבוש בסופו של דבר, קשה לי להאמין שלא. ואם לא, אז בכל מקרה שאפו לצ'לסי.