אלופות: הידינק עוצר את בארסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏28/4/09.

1. בועז Member

שגיא כהן ראה את זה לפניהם...

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה, גם אני נורא חיכיתי למשחק הזה כדי לתקוע לכמה חברים מהבסיס שלי, שאוהבים את ברצלונה, שהנה היא לא הקבוצה המושלמת כמו שמלא נוהגים להציג אותה. ברצלונה היא עדיין הקבוצה המועדפת עליי בליגה הספרדית, אבל כל הרעש התקשורתי סביבה עשה, לטעמי, חוסר צדק עם הקבוצה שאני מחשיב לטובה בעולם (אמנע מלציין את שמה. אני מבין שגם אותה אתה לא בדיוק אוהב). יכול מאוד להיות שברצלונה היא לא הקבוצה המדהימה שהתקשורת מנסה למכור לנו, אבל צ'לסי גם לא הצליחה להוכיח שהיא לא. בצורת המשחק שלה, היא דווקא הוכיחה שאולי ברצלונה באמת כזו.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/09
  3. guyholl Member

זאת אומרת שהגנה שלנו בשבוע הבא:
    אבידאל, קאסרס, פיקה, אלבס
    אם לא נספוג שלישייה זה יהיה נס.

4. בועז Member

למה? כי היא לא ניצחה אותם בחוץ 3-0? מי בכלל אמר שצ'לסי יכולה להוכיח משהו? בעיניי ברצלונה קבוצה שעל הנייר צריכה לעבור את צ'לסי. לפי דעתי קבוצות בליגת המטפחות צריכות להסתכל על איך צ'לסי שיחקה בקאמפ נואו ולשאוב מזה עידוד שאפשר להרביץ לגוליית. מסי נראה מפוחד היום. איפה היה אטו? הם כנראה רגילים מספרד שהקבוצות יושבות עם רגליים פתוחות ואז מסי מוריד מכנסיים ו...

צ'לסי עשתה מה שהייתה צריכה לעשות. היא הביאה את ההכרעה הביתה. אם גם בבית הם יראו ככה אז יכול להיות שאתם צודקים וזה אונס לא נורמלי. אבל הידינק הצליח להביא את ההכרעה למקום בו צ'לסי בדרך כלל מנצחת , כובשת ומשחקת כדורגל טוב. אני מאמין שבלי פויול ומרקז המשימה תהיה הרבה פחות קשה.

5. riquelme1 Member

לא יעזור, אבל אני חושב שברצלונה 06-07 הית טובה יותר מברצלונה של היום, כן הקבוצה ההיא של רונאלדינו שזכתה בגביע.

ההבדלים הם, דקו, ואטו שהיה הרבה יותר טוב באותו תקופה.

6. THE STRETFORD END Member

לשחק מול ברצלונה בקאמפ-נואו פתוח והתקפי מול ברצלונה הנוכחית זה בגדר לקפוץ מהגג ולקוות לא לשבור שום עצם,
    יונייטד ידעה זאת עונה שעברה,צ'לסי למדה זאת וידעה לחקות זאת בצורה מרשימה לא פחות.

זה לא בונקר ולא נעליים,אני לא ראיתי שצ'לסי העיפו כדורים ליציע כשעשרה שחקני שדה מצטופפים ברחבה שלהם,
    כן ראיתי פריסה נכונה,סגירות נכונות,האטת קצב המשחק,נסיונות לצאת כשאפשר ולהגיע למצב אחד מצויין ועוד חצאי מצבים לא רעים.
    בוודאי שצ'לסי שיחקה הגנתי יותר,זה סוג שח-מט כשהמטרה היא להעפיל לשלב הבא,
    מישהו זוכר איך יונייטד למשל שיחקה במשחק החוץ נגד ליון עונה שעברה ברבע הגמר או שזוכרים שהיא אלופת אירופה?
    ובמסגרת השח-מט היום צ'לסי בחלק הראשון של הדו קרב ניסתה והצליחה להדוף את היריב,
    זה עדיין לא מבטיח לה כלום ותוצאת 0-0 בחוץ היא תוצאה רעה בדרך כלל
    ובסטמפורד ברידג' היא תצטרף לתקוף הרבה יותר בכדי לכבוש ביחד עם להמשיך ולשמור על הריכוז והמשמעת בכל הנוגע לעצירת המכונה ההתקפית המשומנת כל-כך של ברצלונה פעם נוספת וזה יהיה קשה מאוד מאוד.

ברצלונה הזכירה לי ארסנל בליגה האנגלית בלא מעט פעמים כשהיא חיפשה עוד פס,ושחקנים חיפשו עוד הטעיית גוף במקום לעשות דברים מהר יותר וחד יותר,
    ברצלונה לא השתמשה היום יותר מדי בכנפיים וגם כשתקפו משם לא ראיתי הגבהה בנגיעה פנימה
    אלא כל פעם ומי שזה לא היה,השחקן עצר,העביר את הכדור לרגל השנייה או עשה עוד הטעייה וככה ביזבז זמן לעקוץ מוקדם ומהר ובמקום זה נתן להגנה להסתדר.

כצופה מהצד תמיד אפשר לקוות לשחק כדורגל התקפי יותר וגם נגד ברצלונה בחוץ,בטח מקבוצה כמו צ'לסי
    אבל לו צ'לסי היתה משחקת ככה היום ומקבל בראש כמו באיירן מינכן,את האוהדים שלה זה היה מנחם?
    היא כן ניסתה לכבוש שערים אבל היתה חכמה בלהיות מרוכזת בלעצור את ברצלונה ולשפר במקצת את הסיכויים שלה להעפיל לגמר מול קבוצה מצויינת כמו ברצלונה הנוכחית,
    ברצלונה מצידה תהיה חייבת להיות הרבה יותר תכליתית בגומלין בכדי שלצד המצויינות שלה תהיה קבלה בדמות גמר גביע אירופה.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בועז - צ'לסי לא הייתה צריכה להבקיע 3, היא רק הייתה צריכה, לדעתי, לייצר מצב הבקעה אחד. לפחות אחד. להראות שהם במשחק.
    אני אחזור שוב, גם אני חושב שברצלונה היא לא הקבוצה המושלמת, אבל אם צ'לסי - עם סוללת כוכבים שכוללת את דרוגבה, מאלודה, לאמפרד ובאלאק - לא מצליחה לייצר שום איום על השער של ברצלונה, אז כנראה שכן, היא באמת גדולה.

8. RealStretford Member

אין לי שום בעיה עם מכבי יפו!

9. REAL MADRID Member

ככה זה הקהל הספרדי של ריאל מדריד וברצלונה.. יודעים לעשות תצוגות והופעות לפני המשחק אבל במהלכו אתה חייב לשמור על השקט, אחרת עוד תעיר בטעות את ההוא שנרדם.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לברצלונה יש השנה קבוצה נהדרת וזה לא חדש, הערב מול קבוצה ברמה פיזית שהם לא רגילים להתמודד מולה זה לא הלך להם כל כך בקלות והם התקשו לייצר מצבים על אף השליטה הברורה במשחק. מסיבה שלא ברורה לי הספרדים השתמשו באגפים פחות ממה שאני רגיל לראות מהם השנה וזה פגע מאוד במשחק ההתקפה שלהם. במשחק הבא יהיה להם מאוד קשה עם חוליית הגנה מאוד פגיעה והם יהיו זקוקים ליכולת הרבה יותר טובה של מסי, אטו וצ'אבי...או כמו שאמר סטרטפורד - להיות הרבה יותר תכליתיים.

צ'לסי סגרה טוב את המשחק עם כי אני חושב שבמחצית הראשונה היא חיכתה יותר מדי קרוב לשער שלה, ברצלונה לא ניצלה זאת מספיק אבל הגיעה בקלות יחסית לאזור הרחבה. האנגלים סבלו מיכולת חלשה מאוד של לאמפרד שפגעה בסיכוי שלהם לצאת למתפרצות יותר מסוכנות אבל עדיין הם יצרו את אחד משני המצבים הכי טובים לגול במשחק לדעתי (יותר נכון להגיד שמארקס ייצר אותו אבל עדיין), אני חושב שלמרות שהם לא כבשו בחוץ הם השיגו את המטרה שלהם ומבחינתם עשו את העבודה היטב, גם אם אני בתור צופה כדורגל אובייקטיבי התאכזבתי.

11. Spanish Weapon Member

תוצאה מעט מאכזבת אבל לא הכי גרועה שיכולנו לחלום עליה.
    ליאו מסי כמעט לא הורגש,זה נראה כאילו שבארסה תכננה מראש לא לשחק על מסי ולא שמסי ממש
    התקשרה מול בוסינגווה.
    צ'לסי קבוצה נהדרת אין ספק,אז אולי המשחק שלה היום היה הגנתי להחריד ומביש לרמות האלה של
    ליגת האלופות אבל במבחן התוצאה הם יכולים להיות מרוצים מהעמידה שלהם על המגרש והניטרול
    של בארסה.
    למרות הכל אני די אופטימי לקראת הגומלין בסטמפורד ברידג'- ברור לכולם שצ'לסי לא תתבנקר לה
    גם בבית וברור לכולם שעקיצה קטנה של מסי/אינייסטה/סתם פצצה של טורה יכולים לגמור את כל
    הסיפור.

שבוע הבא נהיה יותר חכמים,בנתיים נאחל בהצלחה לארסנל מחר מול יונייטד!

12. רפאל Member

הידינק הולך לעשות את זה שוב עם 5 תוצאות תיקו רצופות בדרך לזכייה בגביע(מה שקרה לו ב88), מדהים.

כמה שערים חטפו שם ליון ובאיירן?!
    צ'לסי שיחקה היום כמו שצריך, אי אפשר להגיד שרק צ'ך היה מצוין, כל השחקנים שלה נתנו את הנשמה חוץ מלמפארד שהיה חלש היום.

השחקנים של ברצלונה הם חבורת בכיינים, פשוט גועל נפש.

13. Spanish Weapon Member

אתה מדבר מתוך התסכול שלך.
    לא נורא, אז קיבלתם אצלנו רביעייה וחזרתם מושפלים הביתה,זו סיבה לפתח טינה לשחקני בארסה?
    תיתן כבוד וזה הכל.
    אתה וכל חבריך שונאי בארסה תאכלו את הלב ביום שבת וביום רביעי כשתראו את השחקנים (הבכיינים)
    שלנו חוגגים בזמן שהקבוצה שלך תרדוף אחרי בוסניה הקטנה(וולפסבורג) והמבורג.

14. רפאל Member

לא צריך לעשות דרמה מכל משפט קטן, בדיוק כמו שלא צריך לעשות דרמות מכל עבירה קטנה שהיתה על שחקני ברצלונה הערב.

ברצלונה ניסתה לשחק היום כדורגל ולא הצליחה ומנגד צ'לסי אפילו לא ניסו לתקוף, בגומלין צ'לסי תתקוף והפעם גם יהיה לה הרבה יותר קל בלי מארקז ופויול.

15. SkiMan Member

חשבתי שלא יכול להיות יותר גרוע מהבונקר של מוריניו בקאמפ נואו... אז חשבתי.
    היום צ'לסי הגעילה יותר מצ'לסי של מוריניו, וזה דבר מאד קשה.

עוד שנה עברה והתגובות אותן תגובות של אותם משתמשים. שצ'לסי ישחקו איך שבא להם אבל אל תבואו לכאן אחרי זה ותמרחו אותנו עם משפטים כמו "צ'לסי סגרה נכון ויצאה להתקפות כשהזדמן לה" כי זה שקר גס. צ'לסי לא פיתחה התקפה ראויה אחת, כל הכדורים שלה הועפו קדימה לואלדז ושני המצבים היחידים שלה במשחק הגיעו מטעויות גסות של שחקני הגנה שלנו. איזה גאון הידינק. האמת, אחרי המשחק היחסית פתוח שלו באנפילד ציפיתי ממנו ליותר.

עוד בדיחה טובה כאן בפורום שמרוחה על גבי העמודים האחרונים היא טענות על צלילות ובכיינות של שחקני בארסה. השם ישמור אותי כמה אנשים כאן התחלקו על השכל. אני רק אזכיר שני מצבים במשחק בהם שחקני צ'לסי התפתל ועל הדשא וקמו מהר כמו גיבורים כי יותר מזה אין לי צורך להזכיר. הראשון כמובן דרוגבה שצלל באחת ההתקפות של צ'לסי וכשראה שהכדור עדיין ברגליים של שחקן צ'לסי עם אופציה טובה למסור לו הוא נעמד על הרגליים במהירות האור. המצב השני במצב של חלב לקראת סיום המשחק כשזה היה טרי נדמה לי ש"נאנק" מכאבים אך כשראה שחלב ממשיך לשחק הוא רץ אליו כמו סופרמן.