אלופות: ושוב, ריאל בחוץ כבר בשמינית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏10/3/10.

1. 亚历山大帕托 Member

לא למדתם עדיין שאין ממה לחשוש באמת? שחקן המפתח שלנו הוא הברומטר של הקבוצה, והוא סתם עושה הרבה רוח.

2. Dimitar Berbatov Member

אני לא אוהב את ההפוך על הפוך הזה.. אם סיידרוף בסופו של דבר יעלה בהרכב ביחד עם רונאלדיניו שהמילאנזים כאן אוהבים לקטול, אבל בא היום עם מוטיבציית שיא ועם בוריילו, אני לא סוגר את המשחק, ממש לא - הם עוד מסוגלים לעשות את זה.
    לא ראיתי הרבה את מילאן העונה, אבל נסטה נגדנו היה חלש ועשה הרבה טעויות לא אופייניות. לא יודע עד כמה הוא חיסור עצום. אני מחזיק מטיאגו סילבה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/10
  3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אתם מצחיקים אותי, עד כמה אתם מנסים להפוך אחד את השני. העובדות הן כאלה: השחקן הכי טוב של מנצ'סטר יונייטד כשיר לחלוטין וישחק וממול שני השחקנים שעליהם נשענת הקבוצה קרי פאטו ונסטה לא ישחקו.

הלוואי ונצליח להוציא משהו בשביל הניקוד הלאומי, העפלה לא תצא מפה. וכן שהערב הזה ייגמר כבר.

4. cazzo Il Capocuoco

Mah...

זאת לא פיורנטינה עם הסגל הקצר ביותר?

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. 亚历山大帕托 Member

היה די עלוב להסתכל על חוסר התיאום של בוריילו והונטלאאר מול רומא. היום כדי להבקיע הם צריכים להיות סופר מפרגנים ביניהם ולשחק עבור הקבוצה.

6. wayne-rooney Member

התחושה היא שהסיפור גמור. מילאן מגיעה למשחק מוכת פציעות, אבל מלכתחילה ללא היה להם סיכוי ממשי למחוק פיגור בייתי של 3-2 לניצחון ששווה ההפעלה באולד טראפורד. רוני, למעשה, גמר את מילאן במשחק הראשון.
    כפי שאמרו פעם אוהדי מילאן, סביר להניח שנראה משחק מבוקר של מילאן שתשתדל לצאת עם תוצאה סבירה.

למי שזה מעניין אותו, בסוכנויות ההימורים נותנים סיכוי גדול יותר לזכיה של בורדו בליגת האלופות השנה מאשר שמילאן תעלה לשלב הבאה.

משחק גמור :aaa12:

7. REAL MADRID Member

אין לי את היכולת לנסח את כל הדברים שרצים לי בראש למשהו שבאמת תצליחו לקרוא ולהבין לכן אני אסכם הכל במשפט אחד:

יהיו דמעות, השאלה היחידה מאיזה סוג.

8. 亚历山大帕托 Member

אם יהיו לכם דמעות כי תעברו את ליון בשמינית גמר זה קצת עלוב.

9. REAL MADRID Member

אני חושב שאחרי 400 שנה, להתרגש מלעבור את שמינית הגמר יהיה הרבה יותר מלגיטימי.

10. Dimitar Berbatov Member

יונייטד:
    van der Sar
    Neville
    Ferdinand
    Vidic
    Evra
    Valencia
    Fletcher
    Scholes
    Park
    Nani
    Rooney

SUBS: Kuszczak, Rafael, Evans, Obertan, Gibson, Diouf, Berbatov.

מילאן:
    אביאטי, אבאטה, טיאגו סילבה, בונרה, יאנקולובסקי, פלאמיני, אמברוסיני, פירלו, הונטלאר, בוריילו, רונאלדיניו.
    סיידורף על הספסל כמו גם בקהאם.

ההרכב האופטימלי - פרגי בצדק משאיר את גיבסון על הספסל (מאכזב הילד) ופארק פותח באמצע. לא בדיוק העמדה שלו, אבל במשחקים האחרונים הוא חותך הרבה לאמצע ובגמר גביע הליגה הוא שיחק הרבה דקות באמצע. אני די אופטימי נוכח החיסורים במילאן, אבל אני חוזר ואומר - זה לא יהיה קל, אפילו לא קרוב.

11. 亚历山大帕托 Member

האמונה שיתחולל נס כדורגל וננצח 3:0 קיימת תמיד, אבל ציפיות אין. העיקר תצוגה מכובדת.

12. Jose Mourinho Member

מילאן בהחלט יכולה לנצח ולעבור, גם בלי נסטה ופאטו. בונרה הוכיח שהיכולת ההגנתית שלו טובה מתמיד גם אחרי שחזר מפציעה ארוכה, ולכן הוא עדיף כבלם מאשר כמגן, וכאשר מילאן במשחק בו היא חייבת לכבוש, אבאטה שהוא מגן יותר התקפי צריך לפתוח. כנ"ל לגבי ינקולובסקי שיכול להתקיף משמאל יותר טוב מאנטוניני. פלאמיני בטוח יוסיף הרבה יותר אנרגיה ומרץ לקישור מאשר גאטוסו ובקהאם, וסיידורף יכול להיות האס האולטימטיבי מהספסל אם מילאן תהיה ביתרון 1-0 בתוך המחצית השנייה.

מה שיכול להפיל את ההתקפה של מילאן זה שאחד מבין הונטלאר ובוריילו ישחק בצד ימין מול המגן השמאלי הטוב ביותר בעולם כיום, אברה. שניהם לא מסוגלים לשחק בצד הזה ואם כבר אז יכול להיות שהיה עדיף לפחות להתחיל את המשחק עם בקהאם בצד ימין של ההתקפה, ולנצל את משחק הראש הטוב של רונאלדיניו ואחד החלוצים שישחק בשפיץ.

אחרי הכל, בשורה התחתונה, הכל מונח על כתפיו של רונאלדיניו ששוב יצטרך להוכיח שהוא אחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה, ימים ספורים לפני שהוא נכנס אל שנות השלושים לחייו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/3/10
  13. Selby Member

אין משחקים גדולים שלנו בלי פארק(והיום על חשבון ברבאטוב) ולכן זהו למעשה ההרכב הצפוי והטוב ביותר בהנחה שמשחקים 4-5-1\4-3-3. השחקנים חיביים לבוא לנצח בדיוק כמו שפרגוסון דורש מהם, בלי שום חישובים של שערי חוץ או שטויות כאלה.
    COME ON UNITED!!!

14. !Sempre Inter Member

מילאן כזו פתאטית וחלשה.... אין לה כמעט מה להציע מול יכולת בינונית של היונייטד.
    לאונרדו היה צריך להמר מלכתחילה ולא לבזבז 45 דקות סתם.. מאמן גדול הוא לא יהיה. קו חשיבה של לוזר.

לרונאלדיניו אין עם מי לשחק, והוא גם נחנק מדאבל טים באגף. הייתי שם את אינזאגי במקום שחקן הגנה ומעביר את רוני למרכז, מתחת ל-3 שחקני התקפה. אחד הקשרים האחוריים יכול לחפות מאחורה. למילאן אין מה להפסיד, לא מבין ת'קיבעון הזה של לאונרדו.

לטובת הכבוד של הקלצ'יו, שתיראה כמו קבוצה.

15. Selby Member

אני כל כך גאה בכך שגארי הוא הקפטן שלנו ולא בגלל בישול כזה או אחר, בגלל הלחימה!
    אני מעדיף שנפתח את המחצית השנייה יותר כמו שפתחנו את המחצית הראשונה(20-25 דקות ראשונות) מאשר ההילוך השני שלנו שסיימנו איתו את המחצית הראשונה, כדאי ללכת ברצינות על הגול השני.