אלופות: ושוב, ריאל בחוץ כבר בשמינית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏10/3/10.

1. alexshw Member

היגואין הוא חלוץ ענק, אחזור ואכתוב שהבעיה של ריאל היא באיזון הקבוצתי.
    מאות מליוני יורו נשפכים, אבל הגנה ברמה המתאימה אין שם שנים.
    אני חושב שגם אם פפה היה משחק, זה לא היה עוזר, לדעתי הוא אוברייטד ובטח שבלעדיו ההגנה היא עוד יותר חלשה.

2. zivmay Member

איזה ערב נהדר.
    לראות את ריאל, שוב יוצאים מושפלים זה תענוגhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    לראות את הפרצופים של רונאלדו, ראמוס המתנשא- הוא עוד חשב שהם עוברים בקלילות של 3-0, אחד השחקנים המגעילים והמתנשאים שיש ביי פאר.
    לראות את ה"פרוייקט" של פרז התאוותן נכשל, אין תענוג יותר גדול מזה. ועוד הבנקים במדריד משתפים פעולה עם השכונה שהוא עושה עם הכסף.

ד"א, ליון שיחקה מצויין במחצית השנייה והגיעה לה גול, וגם לנצח את המשחק בסוף.
    יש צדק:]

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/10
  3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשהאדרנלין בשמיים, הפה (או המקלדת) מניבים שטויות. היגוואין עדיין חלוץ נהדר ואני גם לא חושב שהאנוכיות שלו היתה איזה סיפור היסטרי. הוא חלוץ, יש לו ים של ביטחון, אז הוא בעט לשער. לפחות במצב אחד שאני זוכר - שלוריס הדף - זה בהחלט היה במצב שאני מצפה מחלוץ לבעוט בעצמו. מה הפריד בינו לבין שער בכדור שהוא בעט לקורה? שלושה סנטימטר? גם איברהימוביץ' לא כבש עד העונה בשלבי הנוק אאוט. זה יגיע. גם פלגריני לא נתן איזו הופעת מאמן מסויטת ועמוסת טעויות.

בסופו של דבר, כאשר מסכמים עניין, זה תענוג לראות עוד פרויקט ראוותני עד טירוף של ריאל מדריד מקבל זבנג. השאלה, כרגיל, היא מה הם יעשו עם זה. שינוי קוסמטי ראוי בקיץ, או עוד מיני מהפכה. איכשהו, נראה לי שכולנו יודעים מהי התשובה.

4. riquelme1 Member

אין ספק שהיגוואין הוא אחד החלוצים הטובים בעולם, והמשחק הזה לא קובע כלום, פשוט חוסר מזל וחוסר התעלות במשחק סופר חשוב, צריך להיות אידיוט בשביל להספיד שחקן שריאל נשענת עליו כבר למעלה משנתיים., מדובר בשחקן בן 21 שילך וישתפר, וכבר היום הוא אחד הטובים באירופה.

הוא לא אשם בכשלון של ריאל, אני יצטרך לראות את המשחק בשביל לגבש דעה, עדיין זה כשלון חרוץ של ריאל ואולי הכשלון הגדול ביותר בהיסטוריה שלה, 6 שנים לא לעבור שמינית גמר זה לא דבר של מה בכך, לקבוצה כמו ריאל מדריד זה אסון ופגיעה תדמיתית עצומה, בטח ובטח שהוענה הגמר בברנבאו והקבוצה הוציאה 250 מיליון יורו בקיץ.

אחרי חצי שנה בתפקיד, אני יכול לומר שפלגריני רחוק מלהיות מאמן גדול, הוא לא המאמן שמחדיר מוטיבציה, הוא לא המאמן שיעשה את החילוף הנכון בזמן הנכון, הטעות שלו היום הייתה שהכניס את גראנרו להרכב למרות שבמשחק הראשון גראנרו היה חלש להחריד ובכל משחק העונה כמעטא הוא הוכיח שהוא לרמה המספקת של ריאל, ואן דאר וארט פשוט שחקן הרבה יותר טוב שהיה חייב לפתו חהיום.

ההרחקה של צ'אבי אלונסו הייתה קריטית, אין לי ספק בכלל. לפי מה שראיתי והבנתי, ליון הייתה הרבה יותר קרובה לנצח במחצית השנייה מאשר ריאל, וזה מאכזב, זה מאכזב מאוד.

אז נשארנו עם ברצלונה שאמורה וצריכה לעבור את שטוטגארט, וסביליה שחייבת לעבור את צ''סקא הבינוניית, לגבי הראשון 80 אחוז שכן, לגבי השני ועם איך שסביליה נראת העונה אני בספק גדול.

אה וכן, וויאן רוני הוא החלוץ הטוב באירופה היום ביי פאר, מדהים, פשוט מדהים.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/10
  5. !Sempre Inter Member

כאחד ששמח לאיד לכישלון של ריאל, אתה די פסול לעדות כי אתה לא אובייקטיבי. איך אפשר לומר שהיגוואין לא אשם בהדחה הזו של ריאל, אני לא מבין. האיש החמיץ מול שער ריק ואתה לא חושב שהוא אשם? ב-2 התקפות היו לו 2 נתיבי מסירה טובים לרונאלדו והוא התעלם והלך עם הראש בקיר. רק תן לכריסטיאנו והוא בעמדה מצוינת מול השער, אבל לא, הוא חשב רק על עצמו ואיבד עוד הזדמנות לקבוצה שלו להוביל בביטחה. זו הפקרות של חלוץ, מעבר לאנוכיות, ומי שלא ראה את המשחק, משוכנע שגם אתה בין היתר, לא יודע על מה הוא מדבר.

תראה שידור חוזר, אולי תבין על מה מדובר.

6. riquelme1 Member

גאראיי ואלביול ממש לא היו רעים אמש, במיוחד גאראיי שעושה עבודה כל כך שקטה וטובה, אפשר לסמוך על הבלם הזה בעצימת עיניים, אני לא זוכר טעות קריטית שלו העונה שבגללה ריאל ספגה גול(בניגוד לאלביול), ליסנדרו לופז בקושי ראה את הכדור כל המשחק, וליון לא הגיעה למצבים, רק אחרי שריאל ספגה ההגנה התפרקה וכל הקבוצה עלתה למעלה, חוץ מיזה ההגנה של ריאל הייתה לא רעה.

גראנרו כמו שכבר 99 אחוז מהפורום רשם פה זה כמו לשחק עם שחקן פחות, לא לרמה וזה זעק לשמיים, ואן דאר וארט היה צריך לפתוח את המשחק, אבל אנ מאמין שגראנרו הועדף עליו בגלל היכולות הגנתיות שלו, חוץ מיזה הוא כלכך פרווה, כל כך איטי, לא יצרתי ומאבד כדורים קריטים במרכז המגרש- לספסל ומהר.

היגוואין מסכן, בהחלט יש לו מניות בהדחה של ריאל, ההחמצות שלו היו קריטיות והוא היה חייב לכבוש, אבל אסור להספיד אותו, מדובר בשחקן שריאל נשענת על השערים שלו כבר למעלה משנתיים, שחקן שבסה''כ בן 21 וכבר היום הוא לדעת רבים אחד הטובים באירופה, הוא לא האשם, בטח שלא העיקרי.

מה שעוד בלט היום בצורה ברורה, זה המוגבלות האיומה של סרחיו ראמוס וארבלואה, ראמוס אומנם עלה לא מעט, אבל כל פעם זה נגמר בהרמה גרועה או סתם בפגיעה בשחקן של ליון, על ארבלואה מבחינת התקפית מיותר לדבר, פשוט אפס מאופס, היום ריאל הייתה צריכה את מרסלו, הוא היה הרבה יותר אפקיטבי(עם כי יותר דפיקות לב בהגנה).

פלגריני נכשל, הוא לא מאמן מדהים, הוא לא קוסם, הוא אפילו לא רפא בניטז, אבל ריאל התחילו איתו ואי אפשר עכשיו לפטר אותו באמצע בניה, בסוף זה ישתלם.

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני לא טועה ריאל מדריד הציבה לפלגריני אולטימטום- או שהם עוברים את השמינית או שהוא יפוטר. זה אכן יקרה?

8. REAL MADRID Member

בגלל משחק רע קובעים דברים כאלה?. בולשיט. באותה מידה שהכדור פגע בקורה הוא יכל להיכנס פנימה. היגוואין היה חלש אתמול ועשה לא מעט שטויות אבל אחרי כ"כ הרבה משחקים נהדרים בליגה, אני מאמין ואמשיך להאמין בו.

לי. מהסיבה הפשוטה שראול בכושרו העונה פשוט לא היה מגיע ומצליח להשתחרר מהשמירה כפי שעשה היגוואין. ראול פחות טוב מהיגוואין כמעט בהכל כיום והעובדה שהניסיון משחק לטובתו לא באמת את פערי הרמות בין השניים. מקומו של ראול בספסל.

גוטי השחקן היחיד שהצליח אתמול ליזום התקפות בריאל מדריד שלא מבוססות על ספרינטים של רונאלדו באגף. ההחלטה לעלות עם גוטי הייתה יותר מנכונה, בטח לאחר המשחק נגד סביליה.

לגבי גראנרו, עם כמה שאני אוהב אותו - ההחלטה לעלות איתו בהרכב לא הייתה במקום. ואן דר וארט היה צריך לפתוח.

אני בדעה שהצ'אנס היחיד שזה יקרה עוד העונה הוא במידה וריאל מדריד תפסיד לברצלונה ותצא ממאבק האליפות. לגבי הקיץ, הכל פתוח - גם הבחור שבחתימה שלך עשוי לקחת חלק בסיפור. בינתיים פלגריני יישאר.

אז אני חושב שאני ואתה מכירים שני פפה שונים.

אתה תמים אם אתה מאמין ש"הפרוייקט" יועד לשנה אחת. ההדחה נגד ליון היא כישלון אבל את "הפרוייקט" ייבחן לאורך זמן.

לך תראה את השידור החוזר, את כמות המצבים שריאל הגיעה עליהם ואת הנעת הכדור המרשימה שלה. ריאל מדריד שילמה על ההחמצות שלה במחצית הראשונה אבל זה מטומטם (אין לי מילה אחרת, מצטער) להגיד שלליון הגיע לנצח את המשחק. לליון הגיע גול? לריאל מדריד הגיעו חמישה גולים...

המצאה של התקשורת. להגיד למאמן שגורלו תלוי בצמד משחקים זה מפגר, מלחיץ את המאמן ולא תורם לכלום. גם אם התקבלה החלטה שכזאת (ואני מאמין שלא), היא לבטח לא נאמרה לפלגריני והוא יתוודה אליה רק בדיעבד.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

המטרה העילאית והראשית של הפרוייקט הזה הייתה חד משמעית להצליח השנה, סוף סוף לזכות בליגת האלופות ובטח ובטח שהגמר הוא בבירנביאו, ברור שאף אחד עכשיו לא יזרוק לפח את קאקה, רונאלדו ושאר החבורה, אבל ההדחה מול ליון היא הרבה יותר מעוד כישלון, זהו כישלון עצום.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לפני כשנה היו לי ויכוחים רבים בו עם החברה מהפורום, בעיקר אוהדי ריאל מדריד, בנושגע ליכולת של היגוואין. מעולם לא חשבתי שהוא גרוע פשוט לא טוב כמו שניפחו אותו אותם אוהדים, בחלק מהדברים שאמרתי אז שיניתי את דעתי ובחלק אני עדיין מחזיק.

ההקדמה הזאת היא רק כדי שיהיה ברור שאני לא ממעריציו שאני בא ואומר שלדעתי זה גועל נפש היחס אליו אחרי המשחק. לפיפיטה היה משחק בינוני מאוד והחמצה אחת נוראית, זהו, האי מסירה כביכול הייתה החלטה מתקבלת בהחלט מצד חלוץ - לשם השווה אם רונאלדו לא היה מכניס מישהו היה קובר אותו על זה שהוא לא מסר להיגוואין שעשה תנועה מצויינת?

פשוט גועל נפש ששחקן שנותן את כולו, ולרוב עושה זאת בהצלחה מדהימה, מקבל שריקות בוז אחרי משחק אחד לא טוב. גם לליון היה שחקן שהחמיץ בצורה נוראית, מאקון אם אני לא טועה, קורה...

בקשר ל-9 היותר טוב במגרש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx , ליצ'ה היה מבודד כל המשחק כשליון תוקפת עם מעט שחקנים, הבלמים של ריאל שיתקו אותו יפה, אבל כמו חלוץ גדול ברגע הנכון הוא הביא את ההורדה היפה בשער החשוב כל כך. את ההחמצה בסוף אני קושר לרחמים שהוא רצה לגלות על ריאל במגרשה הבייתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    דלגאדו גם הפתיע אותי לטובה, שבאסטוס יחזור הוא ימשיך להיות אופציה מצויינת לשינוי מהספסל, הגול רשום גם לזכותו.

11. Gass12 Member

אתה לא מבין שהכל קונספירציה מתואמת היטב?
    אם תבדוק הרי שלאונרדו בהיפוך אותיות =רונאלדו. מכאן שעל פי הגימטריה יוצא 297...
    אם תפתח את דפי זהב מילאנו בעמוד 297 תמצא טלפונים לנערת לווי מפורסמת שהייתה חביבה על הפורטוגלי.וכמו בסרט תיק שקנאי.. קח לדוגמה את ג'וליה רוברטס.. טוב נו יאללה השתעממתי
    איזה כיף למחוץ את מי שהשפילה אותנו כל כך בעבר.
    FORZA UNITED

12. THE STRETFORD END Member

המטרה של ריאל מדריד וכמו בכל עונה היא להגיע כמה שיותר רחוק בכל מפעל ולזכות בתארים,
    לא מסוגל לשים את האצבע על הנקודה איך זה שכבר כמה עונות טובות היא לא עוברת שמינית גמר,
    יש דברים שפשוט אין להם הסבר מרוב שזה לא נתפס והרי סגל מצויין יש לה ולא פעם ולא פעמיים
    ובכל זאת,לא מצליחים.
    זה כישלון של כל המערכת אבל לפטר את פלגרינו עכשיו או בגלל זה תהיה שטות גמורה,
    בכל זאת במקום הראשון בליגה ולקראת סוף העונה.

ההדחה הזו יכולה לעשות לה טוב עם פחות עומס בליגה ועם דגש על אליפות ורק אליפות,
    זה גם יכול לעשות את ההיפך הגמור,
    נראה מה האופי של הקבוצה הזו כי קבוצה עם אופי חזק קמה מהקרשים וממשיכה הלאה לאתגר שנשאר,
    קבוצה עם אופי חלש ההדחה הזו מחלחלת פנימה והורסת הלאה.

13. idos87 Member

הבעיה העיקרית בריאל היא שהם מציבים אולטימטומים למאמנים שמגיעים אליהם או שאתה זוכה באליפות/גביע וכדו' או שאתה בחוץ. הדברים האלו גורמים ללחץ גדול על המאמנים של ריאל ועובדה שריאל לא עוברת כבר 6 שנים את שמינית הגמר, כשחלק לא מבוטל מזה קשור לעובדת הלחץ על המאמן.
    אני חושב שבריאל לא ימהרו להעיף את פלגריני כי העבודה שהוא עושה בליגה היא פשוט מעולה. הפאשלה הקטנה הזו בליגת האלופות אולי הורידה ממעמדו כמאמן ריאל אבל העבודה שהוא עושה ועוד יעשה בליגה היא זו שתיתן לו את הקרדיט להישאר לעוד עונה בסנטיאגו ברנבאו.

השאלה היא כיצד תשפיע ההדחה הזו על ריאל? האם היא תמשיך עם המומנטום המצויין בליגה הספרדית, או שתתחיל להדרדר ביכולת ותאבד את המומנטום?

14. בועז Member

לגבי מילאן - יונייטד:
    אלו הם בדיוק הפערים בין 2 הקבוצות. מנצ'סטר יונייטד בדרך כלל בתקופה הזו של השנה מגיעה לשיאה, יש להם סגל צעיר ורענן, רעב למרות שהוא אחרי 3 אליפויות ואי אילו תארים, מנג'ר ותיק, חכם, מנוסה וכוכב אחד כל כך מוכשר ... לעומת זאת מילאן
    עייפה, חלשה מאוד, לא מחוברת, כל כך הרבה שחקנים מעבר לשיא, מבוגרים מדי ועם מאמן צעיר וחסר ניסיון.

לגבי ליון-ריאל מדריד, באופן אישי שמחתי לראות שריאל לא עברה שלב. זה לא סוד שאינני מחבב את תרבות הצריכה שחלחלה גם לכדורגל, אבל היום הוכח שוב שגם אם תשקיע 250 מיליון יורו, זה לא מבטיח לך הצלחה. לעומת ברצלונה , שם עסוקים בבנייה , בריאל מדריד בכל שנה קונים וקונים, מפזרים כספים שלכו תדעו מאיפה יש להם, קבוצה מפונקת, ולפי הבוז המעליב ששרקו לאיגוואין, שהוא אחד השחקנים המובילים שלהם העונה, אם אל המוביל ביותר, הוכיח בפעם המי יודע כמה שגם הקהל שלהם ברובו מפונק. אני מקווה שההפסד הצורם, הסטירה השישית ברצף בשלב שמינית הגמר, יגרום למישהו בהנהלה לעצור ולומר,רגע, השקענו כל כך הרבה כסף , קיבלנו בדיוק את אותה התרומה שקיבלנו בשנים עברו, כשהשקענו סכומי כסף גבוהים אך פחות, פיטרנו כל כך הרבה מאמנים, כנראה שהבעיה היא לא במי עומד על הקווים, וגם אי אפשר להאשים את הקהל המפונק והשחקנים העשירים. אלא את מי שאירגן את כל המופע הזה, בתחילת העונה כשדיברו על שילוב של קאקה, רונאלדו, בנזמה, אלונסו... אמרו קבוצה חלומית. אבל בחיים האמיתיים, רוב החלומות לא מתגשמים. אולי הגיע הזמן שיתעוררו שם .

15. אלי מתחן Member

ריאל הודחה זה נכון, עדיין אף אחד פה לא מוכן להודות שבשנה שעברה הסגל שהיה לריאל היה סגל חלש ברמה שלא מתאימה למועדון כזה.
    החיזוק היה הכרחי. זה שהם נכשלו השנה בעיקר בגלל סוג של חוסר ביטחון עם לחץ מטורף במחצית השנייה זה סיפור אחר. אני לא חושב שיהיה חכם אם מישהו יצטרך לשלם על זה.