אלופות יום ג': מילאן מפסידה לריאל מדריד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏19/10/10.

1. Carlo Zampa Member

עם טיאגו, בלי טיאגו... פערי הרמות בינם לבין ריאל עדיין עצומים.

2. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

תן לו להתכחש למציאות המרה, זה לא פשוט אחרי אונס כזה...

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות לאוקזר לא יהיו בעוד שבועיים שני שחקנים.....
    אוייר עשה את הדבר הנכון, הוא הקריב את עצמו ולרוע מזלינו הבעיטה החופשית הלכה מיד פנימה. אוקזר ניסתה, אבל בסה"כ היא באמת לא היתה ראוייה לנקודה. עד האדום של אוייר הם למעשה לא איימו על השער, אני בהחלט לא התרשמתי מהצרפתים. אגב במחצית הגן רונאלד וטראוס (שוערה לשעבר של פ.ס.וו) על השופט שלא אישר את השער של הצרפתים במחצית הראשונה. הוא אמר שהצרפתי מנע עם ידו משטקי להגיע לכדור. נו טוב, איש פ.ס.וו בעדנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הקבוצה הציגה בעיקר במחצית הראשונה דקות טובות, במחצית השנייה הקבוצה נלחמה עם עשרה שחקנים והוציאה מהאש ניצחון חשוב ביותר. בעוד שבועיים פרק חדש, אחרי זה כבר נראה הלאה.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

למה הוא מתכחש, לכך שמילאן עם טיאגו סילבה נראית יותר טוב? וואלה, גם אם ריאל מדריד עדיין קבוצה טובה יותר ממילאן (עם טיאגו סילבה או בלעדיו), זה נשמע לי די הגיוני...

שי, שמח בשבילכם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx אבל כמוך גם אני חושב שהמאבק שלכם יהיה על המקום השלישי, ואתם יכולים לגמור את הסיפור בצרפת במשחק הקרוב (אני מקווה).

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה הקישור! אלוהים אדירים! כן, טיאגו סילבה היה מציל אותנו מחצי ההזדמנויות שריאל הגיעה אליהם, אבל אין לנו תשובה למשחק מעבר כי הקישור שלנו לא בנוי לזה. רונאלדיניו וסיידורף לא יכולים להשלים את רינו ופירלו. בואטנג ממשיך לא להראות דבר שמצדיק את ההתעקשות שלכם עליו (אייג'נט, בולדוג, לא יודע מי עוד). אנחנו צריכים שחקנים אנרגטיים, צעירים, מהירים, חכמים וטובים (אלה האספקטים שבהם בואטנג נכשל) במקומם של סיידורף (אין יותר יכולת פיזית) ורונאלדיניו (לא יודע אפילו איך לתאר את הנפל הזה).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/10/10
  6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

להיעדרות של טיאגו סילבה אין שום קשר לעובדה שלא הצלחנו לחבר 3 פסים רצופים בלי לאבד. אין לו שום קשר לעובדה שגאטוזו וסיידורף אלה שחקנים פגי תוקף שחוץ מהתואר השקרי "שחקנים למשחקים גדולים" לא מסוגלים לתרום יותר מחצי שעה טובה וגם זה אם ליריבה קוראים אנקונה או מודנה.

ובעיקר אין להיעדרות שלו שום קשר לכך שיקיר הבעלים משתין במכנסיים והולך לאיבוד כל פעם שמוצב מולו שחקן שלא מתרגש מהפאדלדות והביסיקלטות.

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה מפניני החוכמה היום של ארבל:

"מילאן פותחת ב4-3-3, אבל אני בספק אם היא תמשיך כך כל המשחק..." (עוד לפני שהמשחק התחיל).
    "חביבי, הדשא בסן סירו אולי לא טוב, פה הדשא מצוין" (על זלאטן שפספס בבעיטה)
    "הליגה הספרדית היא בכלל הליגה הכי טובה, הכי אטרקטיבית, בלה בלה בלה" (אם הוא היה יודע שיש בליגה עוד 18 קבוצות, ושאטרקטיביות זה דבר יחסי)
    "הם רק נותנים להם לשחק, כדי שלא להכאיב להם" (לא זכור לי שמוריניו כל כך אדיב)

ועוד דבר שאני לא מבין - לפני חצי שנה הוא שידר את ברצלונה-אינטר וטען שמוריניו בונקריסט מסריח (עד כמה שמותר לך בטלוויזיה). הוא שידר גם את הגמר מול באיירן וטען טענה דומה ובלי ספק אמר שהוא לא מחבב את מוריניו. עכשיו מוריניו מאמן בספרד ופתאום מאמן שאני בספק אם הוא שמע את השם שלו לפני הפך לבונקריסט התורן. יחסי אהבה שנאה למוריניו או פשוט שנאה לארץ המגף? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

המשחק היה נורא עבור מילאן אבל הרבה יותר נורא עבור אוהד כדורגל מבין שפשוט סבל מכל משפט של הצמד חמד הזה או אוהד כדורגל ניטרלי/ילד שפשוט הורעל נגד איטליה בצורה כל כך אופיינית לערוץ הספורט. פשוט ביזיון שהארבל הזה עדיין משדר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל זה העדפתי לצפות במחשב. אני לא צופה בשידורים של ערוץ הספורט כבר כמה חודשים טובים. תעשה כמוני, יהיה לך טוב. מעדיף איכות קצת פחות טובה על מסך קטן מאשר להקשיב לקופים.

9. 亚历山大帕托 Member

להפסיד 2:0 בחוץ לקבוצה שאמורה להיות החזקה באירופה... ממש אונס.

10. 亚历山大帕托 Member

יותם, עם טיאגו סילבה זה 0:0 עם משחק הרבה יותר משוחרר בצד שלנו.

11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

בניגוד לאנשים שמסתכלים רק על מספרים אני גם צופה במשחק. ממליץ גם לך לנסות את זה.

12. Carlo Zampa Member

די כבר נו, אתה פשוט גונב דיעות.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

0:0 שהיה מזכיר את השעה הראשונה בשנה שעברה - כלומר שאנחנו לא נוגעים בכלל בכדור. אין לנו מה למכור מול אוזיל-קדירה-אלונסו. אנחנו עולים לכל משחק עם חצי קישור ואתה יודע את זה. זאת הבעיה המרכזית שלנו.

עריכה: מופנה לאנדריי

14. Raulito Madridista

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2010/10/19/futbol/liga_campeones/1287520985_extras_portada_1.Xxx

המבחן נדחה, כנראה בשבועיים. בסאן-סירו זה כבר יהיה אחרת. אם לא נפסיד שם שזה בניגוד להיסטוריה של ריאל מדריד, אתלהב יותר מהניצחון שהושג היום למרות שזו פעם ראשונה מזה שנתיים שריאל מנצחת קבוצה גדולה באמת ויש לכך משמעות מוראלית חשובה. כמוכן, המקום הראשון שלנו. הניצחון היה פשוט קל מידי. חשבתי שנירוק דם, אולי נציג משחק טוב. אבל לא היינו צריכים להתאמץ. פגשנו את מילאן ביום אומלל - היא מסוגלת להרבה יותר, ושני השערים המהירים שלא הגיעו אחרי כדורגל גדול - פשוט הרגו אותה. רק אלוהים יודע איך לא אנסנו עד הסוף את מילאן והשווינו את ה-5-0 הארור ההוא בסוף שנות ה-80. אולי בעצם גם אני יודע - הורדת הילוך טיבעית אחרי יתרון מהיר, חוסר ריכוז של היגואין וגם חוסר מזל, ופעולות גרועות מאוד של די-מאריה שפשוט לא חושב. השיא היה בהתקפת הסולו שלו - בחייאת, עברת שני שחקנים כל-כך יפה אז תניח הצידה לרונאלדו שמחכה כל-כך חופשי בצד שמאל או שתבעט, בשביל מה עוד משיכה מיותרת ובסוף השוער של מילאן קלט? אפשר לשמוח ולהיות מרוצים, אבל לא להיכנס לאופורייה. המשחק הזה לא מדד לכלום כי אם מילאן תגיע לברנבאו עוד עשרים פעם היא תמיד תשחק טוב יותר, מה גם שכבשנו שני שערים תוך דקה וזה הרג אותה. אולי טוב עבורינו שהתוצאה היא סבירה, 2:0. כי ניצחון מוחץ כבר היה גורם לנו לאשלייה שהקבוצה מושלמת וזה רחוק מכך, יש עוד הרבה מה לתקן. ראויים לציון בעיקר שניים: ריקארדו קרבאליו שתיקן כל חצי טעות שהייתה בהגנה שלנו ומנע מזלאטן כיבוש בהזדמנות אחת, וגם כריסטיאנו רונאלדו שהיה נפלא, פשוט רקד על המגרש. הבוז לרוביניו היה מאוד הכרחי אבל מצחיק שהוא ואינזאגי היו טובים פי כמה מפאטו, זלאטן ורונאלדיניו. פאטו דייק רק ב-45% מהמסירות שלו וזה אומר הכל. הקישור של מילאן היה כל-כך כבד ואיטי, רק פאטו מהיר על הנייר.

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/10
  15. 亚历山大帕托 Member

בלי אביאטי, בלי טיאגו סילבה, בלי פלאמיני, בלי אמברוזיני, בלי בואטנג מהדקה הראשונה, בלי פאטו שלא הגיע למשחק... הייתי סובל 0:0 כזה בנסיבות הללו.