אלופות: יונייטד ואינטר ללא הכרעה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏24/2/09.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

האקס היחידי של פורטו שאפשר לסמוך עליו, זה הלטון השוער. טוב, לא אקס נכון להיום, אבל יצא לו אחלה וילדוס.

2. REAL MADRID Member

Get used to it..

אתמול התלבטתי באיזה משחק לצפות. כשהבנתי שקנטלחו שופט את היונייטד-אינטר היה לי ברור מה הבחירה שלי. סוף סוף אלה לא ריאל מדריד שיוצאים מתוסכלים מהשיפוט הביזיוני.

ד"א, שאפו למנצ'סטר יונייטד - לא ראיתי מעולם קבוצה שכ"כ הרבה שחקנים בה יודעים לצלול בכזאת איכות.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר דווקא נכנסה למשחק רק כאשר זלאטן ירד אחורה והלך ימינה או לאמצע כדי לקבל כדורים,הצרה שלה הייתה שהוא לא יכל לעמוד גם בקצה המסירות,אדריאנו אומנם מצליח להוריד את הכדור עם הגב לשער אבל לא מצליח לעשות איתו כמעט כלום אחרי זה.שוב בדקות האחרונות כשאינטר מעט התעוררה זה היה אחרי שלזאטן ירד אחורה זז מהמקום שלו וקיבל כדורים.

4. avdz7 Member

חבל ביותר, היינו צריכים לרדת להפסקה עם יתרון קל. היה לנו הרבה מצבי כיבוש מספיק טובים.. חבל. נקווה למחצית שנייה בדומה לראשונה רק עם יותר ניצול מצבים שלנו. חייבים לכבוש גול!

5. 亚历山大帕托 Member

קשה לי להגיד שהגיע לאינטר פנדל. אין ספק שהיתה עבירה של פרדיננד והיה צריך להישרק פנדל, אבל להגיד שהגיע לאינטר אני לא יכול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx.

6. GRANDE LAZIO... Member

מישהו פעם אמר שזלטאן לא פוגע במשחקים גדולים? אמר וצדק.

7. Raulito Madridista

המחצית השנייה של אינטר אולי הייתה מעט טובה יותר, אבל עדיין לא ראינו מצבים אמיתיים לגול. היו הרבה כדורים שפוספסו, הרמות מהצדדים וכדורי רוחב. הבעיטות מרחוק היו רעות מאוד. הנעת הכדור קצת השתפרה אבל לא מעבר. חבל שמוריניו לא הכניס את מאנסיני או פיגו, שאולי היו עושים דריבל טוב באגף, פעולה מעניינת למשל. לעומת זאת, החילוף עם קורדובה היה מוצלח, ההגנה של אינטר התייצבה. רוני נכנס מאוחר מידי בשורות מנצ'סטר, והמצב שהיה קרוב מאוד לשער היה מרגלי גיגס שעשה הטעייה נהדרת אבל הבעיטה שלו נבלמה. התוצאה רעה מאוד לאינטר לקראת המשחק הבא, אבל ביחס ליכולת שהציגה היום, אז מוריניו יכול להיות שמח שהוא לא הפסיד.

תיירי הנרי הוכיח שוב שהוא ווינר. בדרבי נגד אספניול הוא נתן משחק עלוב, מעליב אפילו. היום הוא השיג לברצלונה שער חוץ יקר שיעלה את ברצלונה לרבע הגמר. מישהו מאמין שליון מסוגלת לעשות את זה?; הצרפתים גם במחצית השנייה הגיעו למצבים אבל לא השכילו להבקיע והם יישלמו על כך ביוקר. ברצלונה הצליחה היום להשיג תיקו בשיניים וזה גם מראה על משהו.

אתלטיקו הייתה חייבת לספוג את השיוויון, אחרת היא לא הייתה אתלטיקו. עכשיו היא תצטרך להתאמץ בגומלין. אגווארו הוחלף בדקה ה-58 ובמקומו נכנס סינמה פונגול, מעניין למה. לפי המארקה, לאתלטיקו היו מצבים לכבוש כמו זה של פורלהאן חמש דקות לסוף, אבל היא לא ניצלה אותם וחבל.

התוצאה של ארסנל עלולה שלא להספיק לה להמשך.

קצת תמונות:

http://estaticos.marca.com/deporte/futbol/champions/2008-2009/fotos_directo/octavos-ida/atm_opo/07.Xxx
    חילוף מוקדם ולא מובן

http://estaticos.marca.com/deporte/futbol/champions/2008-2009/fotos_directo/octavos-ida/lyo_bar/11.Xxx
    שער חוץ יקר

http://estaticos.marca.com/deporte/futbol/champions/2008-2009/fotos_directo/octavos-ida/ars_rom/07.Xxx
    ואן פרסי העניק לארסנל יתרון שברירי

http://estaticos.marca.com/deporte/futbol/champions/2008-2009/fotos_directo/octavos-ida/int_man/04.Xxx
    ציפינו ליותר.

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/09
  8. Igi Member

איום אחד על השער של VDS וגם הוא כתוצאה מבלבול של אדריאנו ברגליים די מסכם את המשחק של אינטר היום. אולי 15 דקות טובות שלהם בתחילת המחצית השניה גרמו ליונייטד לרדת למגננה וזה הכל.
    חבל מאד שההשחקנים לא ניצלו את ההגנה החלשה שלהם במחצית הראשונה, כי מההתקפה, גם אם הם היו משחקים עוד חצי שעה אינטר לא היו מצליחים לאיים בצורה רצינית על השער. בזבוז גדול, אבל טוב לדעת שיש לנו קבוצה טובה יותר ובאולד טראפורד אני מאד מקווה שלא נפספס כמו היום.

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

על המשחק עצמו אני ארחיב מאוחר יותר.
    אבל מה שיש לי להגיד עכשיו זה שתמיד ראיתי איך אוהדי הקבוצות האנגליות מתלונים על הצלילות של רונאלדו, אך אף פעם לא הרגשתי את זה, ואחרי המשחק של היום אני די מזדהה איתם, חרא של שחקן!

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

האיטלקיות כצפוי(?) מאכזבות אבל אין חדש תחת השמש. אני רק יכול לדבר על התוצאה של רומא מאחר ולא ראיתי את המשחק, תוצאה די מאכזבת מאחר וציפיתי שהם יצליחו להשיג תיקו אבל התוצאה עדיין לא סוגרת את הסיפור ובהחלט הם יכולים להפוך את העניין אבל לטעמי ארסנל פייבוריטית בשל יצר ההרס העצמי הרומאי.

אינטר משעממת! מה שעובד בצורה צפויה עד כדי כאב בליגה לא יצליח מול אלופת אירופה, הקישור אפור מידי וזלטאן מה לעשות לא מופיע למשחקים גדולים באירופה, אני לא זוכר משהו משמעותי ממנו במחצית השנייה. גם כאן היונייטד פייבוריטית ואם יובנטוס מחר לא מוציאה תוצאה טובה אני חוזה סוויפט כואב מאוד של האנגליות.

איפה מילאן שצריך אותהhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

11. Number 8 Member

רומא עדיין בתמונה רק בגלל החמצות של מיליון אחוז של בנדטנר ואבואה. התוצאה הייתה יכולה להיות בקלות ארבע או חמש אפס ומעלה. ארסנל הייתה יותר טובה, רצתה יותר, ורומא מדי פעם הדיחה אבל לא סיכנה יותר מדי את השער.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסקנות? אין הרבה. מעדיף לשמור את הניתוחים לאחרי הגומלין. מה שכן, נכון להיום - בכושר הנוכחי ז'וליו סזאר השוער הטוב בעולם. אני רואה אותו בליגה, ראיתי אותו במדי ברזיל נגד איטליה, אני רואה אותו היום - הוא ענק.

כואב לי להגיד את זה בגלל שהוא בצד הלא נכון של הכביש, אבל יש לאיטליה מאלדיני חדש.

13. Bensh Member

מחצית שניה נפלאה מבחינת משחק לחץ. לפרקים זה נראה ממש כמו לפני חודשיים-שלוש. מה שכן, מסי היה זוועה, ומה שעצוב זה שכשהוא כן נגע בכדור הוא עשה דברים יפים. הוא פשוט נגע בו 4 פעמים בכל המשחק. נהנתי ממשחק ההקרבה של אלבס, צ'אבי כרגיל עם 100 אחוזי הצלחה בכל מה שהוא עושה. גם טורה עשה את שלו עם משחק לחץ מושלם, דריבל אדיר כהרגלו (אחד הדריבליסטים הפחות מדי מוערכים בקבוצה) והרבה כוח מתפרץ שהיינו צריכים כדי להרגיע את הכסחנים המגעילים האלה

יש תחושה טובה בסך הכל, נקווה שלא נקבל עוד כאפה עצבנית נגד אתלטיקו

נ.ב כנראה שמצאו את הנוסחה איך לנצח אותנו, לשבור רגליים החל מתחילת המשחק. היום נראה כאילו פפ מצא את הקונטרה לנוסחה הזאת: שיבזבזו אנרגיות על לשבור רגליים, תנו להם. במחצית השניה הם יתייאשו ולא יעמדו מולנו

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

סיכום משחק כמו בפרסומת הידועה לבנק-טוב, אבל לא מצוין. רוב הזמן החבר'ה שיחקו נהדר, המחצית הראשונה הייתה אדירה, כאילו שאין דבר כזה יתרון ביתיות בעולם-ורק הדבר הקטן הזה, כדור ברשת, היה חסר בשביל ערב מושלם.

אינטר הרבה פחות מפחידה אותי עכשיו לקראת הגומלין מאשר לפני המשחק.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל כך הגיע לנו להפסיד את המשחק הזה, ולא כי ארסנל הייתה כל כך גדולה(בטוח יותר טובה מאיתנו), אלה כי אנחנו לוזרים. משהו באמת האמין ב20 דקות האלה ששיחקנו בחצי של ארסנל שנעשה משהו? נשבר לי כבר מזה שאפשר לראות משחקים כמו גנואה שאנחנו משחקים יותר יפה מבארסה(כן) ומשחקים כאלה שאנחנו משחקים כמו אינטר, כדורים ארוכים בתקווה שזה יגיע למשהו, שזה ברור שזה לא יגיע. ראיתי את המשחק במיטה שלי ופשוט דפקתי את הראש בקיר. מאז הגול ראו שלא נחזור. ואן פרסי אחד מ5 החלוצים הטובים בעולם, ועוד היום הוא היה במשחק חלש מאוד. אבל אין כמו השחקנים עם החוכמת משחק המדהימה הזו(הוא איברה וטוטי לדוגמא). מקסס כרגיל היום היה מעולה. אם המשחק היה באולימפיקו לא רק שלא היה פנדל(לא מבין למה כך אוהדי ארסנל קופצים ואומרים שהיה פנדל, לא היה כלום, שום מגע) גם לא היה 90% מהעבירות שלו שנשרקו. הכי הרג אותי ה''עבירה'' על אבואה. הוא פשוט התנגש בו ונפל ומקסס קיבל צהוב. לא יאומן. דוני עם משחק טוב, הוא הציל אותנו כמה פעמים, הוא היה חד מאוד ביציאות. דה רוסי כרגיל מדהים, ורק בגלל שהוא לא יהיה בגומלין קשה לי לראות אותנו מנצחים. איך אנחנו לא נספוג אם הוא לא על המגרש, לוריה משחק(דיאמונטה הרשים אותי מאוד ואני יגיע אליו בהמשך) וכשארסנל כנראה תיהיה עם אדאביור ופאבריגס. קיצר, בגלל הלוזריות שלנו(תבוסתנות זו לא המילה לדעתי) אנחנו לא נעלה. ושאני אומר לוזרים עוד פעם, אני לא מתכוון לזה שהיינו יותר טובים והחטאנו, אלה שאם היינו משחקים כל המשחק כמו ששיחקנו בין הדקה ה55 ל75, אז היינו מנצחים את המשחק הזה. אבל לא, להעיף כדורים זה יותר טוב. בצד של ארסנל, אני עכשיו מבין למה אתם כלכך שונאים את אבואה. קלישי וסאנייה מצוינים, במרכז ההגנה לא היה שום עבודה. דווקא דיאבי מאוד הרשים אותי, אני מבטיח לכם שהוא יגיע לגדולות, יופי של שחקן.

דוני-כמו שאמרתי הוא היה חד מאוד ביציאות וכל שוער אחר היה יכול לגמור עם עוד צמד. 7
    מוטה-מחצית ראשונה גדולה של הבחור, מחצית שניה חלשה יחסית, הוא הרשים אותי סה"כ כבר נגד גנואה. 6
    מקסס-עונה גדולה של הבחור. הפנדל לא היה הכשלה ובלעדיו היינו יכולים לספוג בכיף 2-3 שערים יותר. 8
    לוריה-חלש כרגיל, אני שונא את השחקן הזה. כל התקפה של ארסנל הייתה איכשהו קשורה אליו ועברה דרכו, העיקר שקובי או ג'יאלורוסי, לא זוכר מי אמר שהוא רכש מצוין כשהוא הגיע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx -1
    ריסה-היה פעלתן יחסית עם 3 בעיטות מסוכנות מרחוק, בכל זאת הוא היה יכול לעשות הרבה יותר. בהגנה סביר. 6
    דה רוסי-אולי השחקן הטוב בעולם בעמדתו. עשה הכול, כשהוא על המגרש זה כמו לשחק עם 13 שחקנים. רק ב10 דקות הראשונות בלעדיו היינו סופגים 2 בטוחים(בעצם לכו תדעו, ארסנל כבר החמיצה היום). 9
    בריגי-רעיון טיפשי היה לשים אותו בצד שמאל, שם הוא לא אפקטיבי בכלל. 5
    טאדיי-משחק חלש מאוד מאוד שלו, חבל אחרי שער נהדר נגד סיינה. זה אף פעם לא היה זה נגד הגדולות. 4
    פרוטה-ציפיתי להרבה יותר, לא שמתי לב בקושי שהוא על המגרש. 4
    באפטיסטה-לא עשה כלום ושום דבר, לא הגנה ולא התקפה, שום לחץ, שום תנועה. 2.5
    טוטי-לא עשה כלום, אבל לא ציפית ממנו לעשות יותר מאשר להזרים ביטחון לשחקנים, בדקות הטובות שלנו ציפיתי שיעודד את השחקנים להמשיך.

פיזארו-מהרגע שהוא נכנס רומא אשכרה שיחקה. 7
    דיאמונטה-הרשים אותי מאוד, משחק מצוין שלו. שום טעות בניגוד ללוריה וגם כמה חילוצים, עושה רושם של שחקן מאוד חזק וזה התכונה לדעתי הכי חשובה לבלם. 7
    ווצ'יניץ'-לא שיחק מספיק.

אלמוניה-גם הוא עם כמה הצלות טובות מאוד, במיוחד הפצצה של מוטה שהלכה לכיוון החיבור. 7
    סאניה-היה טוב מאוד, חבל שהוא לא הגביהה כמו שהוא יודע. 7
    גאלאס&טורה-לא היה להם אף עבודה.
    קלישי-משחק טוב מאוד שלו גם כן, בהגנה אין חורים ובהתקפה הועיל. 7.5
    אבואה-לא הבנתי למה אוהדי ארסנל כל כך מתעבים אותו, עד היום. 3
    דנילסון-היה בסדר היום, לא הועיל במיוחד לא הזיק. 5.5
    דיאבי-מאוד מאוד התרשמתי ממנו היום, בעט, מסר, הניע כדור, עשה הגנה, אפילו כידרר. הוא עוד יגיע לגדולות, היהלום הכי גדול שלהם לדעתי מהצרפתים הקטנים. 8
    נאסרי-משחק מצוין שלו, הרבה מסירות עומק מצוינות וגם תנועה טובה מאוד שהביאה לכמה מצבים מצוינים. 7
    בדנטנר-יש לו השתחררות מצוינת, תנועה ללא כדור, כדרור איכשהו, אבל איך קוראים לדבר הזה שחלוצים צריכים? סיומת? 6
    ואן פרסי-משחק לא משהו שלו, אבל הוא גאון כדורגל, שחקנים שבגללהם אוהדים באים למגרשים. 7

סונג-עשה הגנה טוב דווקא. 6.5
    ולה-עשה המון כידרורים מצוינים, רואים שיש לו כישרון, רק לא הבנתי מה העמדה שלו כל כך.
    רמסי-לא היה מספיק, אבל ששיחק היה חלש מאוד.