אלופות: יונייטד חוזרת לגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/5/11.

1. Andrei Kanchelskis Member

הכי מעניין אותי הוא מה יגרום לנו יותר לעלות מורעלים עם אש בעיניים במטרה לקחת את הגביע : האם זאת תהיה האליפות ה-19 שבע''ה בה נזכה או האם זה יהיה חלילה איבוד אליפות אומלל שיותיר לנו רק את גביע האלופות, מעניין מאוד....

2. xavi6 Member

מנצ'סטר בגמר שלישי ב-4 שנים. מדהים. זה למה פרגסון הוא המאמן הטוב בעולם, כי הוא תמיד נמצא בטופ. כשמוריניו עוד היה מתורגמן, וכשפפ עוד היה שחקן, פרגסון זכה בתארים. פרגסון מוציא את המיטב דווקא ששחקניו הטובים ביותר עוזבים. בקאהם הלך, יונייטד זוכה בתארים. רונלדו הלך, יונייטד עדיין מגיע לגמרים. היכולת הזאת להשתמש בכלים שיש לו ולהוציא את המיטב זאת באמת גאונות. אם בעבר רוב הקבוצה שיחקה על רונלדו וככה הגיע לתארים, עכשיו מנצ'סטר יונייטד כקבוצה היא הרבה יותר חזקה ויותר מאוזנת. בעיני היא פיבוריטית כי יש לה הגנה מדהימה, וקישור הורס, ובהתקפה אחת אנגלית טיפוסית היא יכולה להכניע ולסגור את המשחק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/5/11
  3. Lebron Member

חח בקהאם? אם כבר היית מציין את קאנטונה.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכוונה לא לרדת לפרטי פרטים מה שהוא התכוון שפרגסון לא נופל מזה שכוכבים עוזבים אותו, הוא יביא את הכוכב הבא והוא יבנה קבוצה מלוכדת שתחפר על העדרות של הכוכב.
    גם אם רוני יעזוב בעוד כמה שנים (במידה ופרגי ישאר) עדיין מנ'צסטר תיהיה בטופ האירופאי לזה התכוון המשורר.

5. xavi6 Member

הקטע הוא שאין לו באמת "כוכב" כמו רונלדו, ויסלחו לי רוני ונאני. הם לא ברמה הזאת, אז הוא כיפר את על זה ביכולת קבוצתית ממש מדהימה, וכרגיל אופי.

6. JohnTerry26 Member

לדעתי אתם חייבים לזכות באליפות כדי לנצח את הגמר הזה. לא רואה מצב שאתם מפסידים לנו בOT,
    מאבדים את האליפות בסופו של דבר, אליפות שהיתה לכם בכיס חודשים כבר, ובסוף אחרי כל זה
    מנצחים את ברסה. אם כל הכבוד לאופי ולפרגוסון ולכל הסיפור, להפסיד ככה אליפות זה יותר מדי.
    לא אומר שתתפרקו מנטלית אבל יעזור זה בטוח לא יעזור...

7. Ryan Giggs11 Member

גמר ליגת האלופות השנה מפגיש את שני הקבוצות שממש שולטות באירופה בשנים האחרונות.
    אנחנו גמר 3 מ4 שנים(מדהים!)וברצלונה גמר שלישי בקצת יותר שנים(גם כמובן, הישג מדהים)ובנוסף לליגת האלופות שני הקבוצות גם לקחו לא מעט תארים בליגות המקומיות מה שבהחלט מפגיש את שני המועדונים הגדולים ביותר בשנים האחרונות.
    האמת שלא מעניין אותי להתעסק בפייבוריטית, לנו יש קבוצה מאד חזקה עם אופי מדהים ולברצלונה כמובן יש קבוצה מדהימה וכל תוצאה אפשרית מבחינתי בגמר הזה.
    צריך לעשות תיקון בגמר הזה, צריך שואן דר סאר יקח גביע אירופה במשחק האחרון שלו, צריך שגיגסי וסקולסי יקחו עוד אליפות אירופה בדרך לאולי המשחק האחרון של סקולס וגם לפרגוסון מגיע אליפות אירופה על עונה שבה הוא הראה עד כמה הוא המאמן הטוב ביותר שהמשחק הזה ידע.

8. דניאלושקה Member

איפה האולפן השנה?

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני לא טועה עושים הגרלה (אחרי שמגרילים את הרבע והחצי) מי היא קבוצת (מאיזה 4 קבוצות) תהיה קבוצת הבית בגמר ולפי זה התלבושת

10. alexshw Member

הגמר בערוץ 10. משחק של ברסה באלופות... ארבל את ברקו....

פשוט אסון! שוקל לראות בסופקאסט.

11. yocki land Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    באמת אסון.
    אני מתאר לעצמי כל הרחקת כדור של יונייטד "בונקריסטים אנגלים מסריחים"
    כל נגיעה של ברצלונה בכדור "ואוו וואוו וואוו"
    עצוב. באמת עצוב.

12. שםמשתמש Member

SPORT5HD

:aaa021:

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מלבד העובדה שתראה הרבה יותר טוב,
    אני כלל לא בטוח שלא גם אתה תסבול מהצמד הזה שוב.
    הרי לא פעם אותם השדרים היו גם ב HD וגם בערוץ המקורי.

14. Andrei Kanchelskis Member

ביזיון!
    צמד ליצנים חסרי היגיון וחסרי כל טיפה של אובייקטיביות

ולא רק זה בנוסף לצמד המחפיר הזה היה השידור בעונה שעברה מביש מאוד...מיד בסיום הענקת הגביע(וגם בשידור חלקי בלבד) הסתיים השידור! בלי תמונות מהמשך החגיגות וגרוע מיזה בלי תקציר של המשחק!

לא אתפלא אם כל הביזיון הזה יחזור על עצמו גם במוצ''ש הקרוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

15. Mellow29 Kopite

לא כדאי שהמנהלים יפתחו דיון לגמר ושם נדבר על כל זה?

אגב מהשידור של שנה שעברה אני זוכר דווקא שהראו אחרי הענקת הגביע קצת מהחגיגות, ואח"כ זה באמת די מיותר. אז רואים את השחקנים מתרוצצים על כר הדשא ומתחבקים ושמפניות, בדיוק כמו לפני הענקת הגביע. יש גבול לכמה אפשר להראות את זה בלי שום מטרה...