אלופות: יונייטד עם מקדמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏29/4/09.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר הוא יודע להרים ועוד איך... תראה איזה כדור הוא הלביש לוולקוט על הרגל בחצי גמר הגביע האנגלי. אל תתעסק עם הילד! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

אנחנו לא במשחק, יונייטד שולטים מבחינה טקטית ומבחינה טכנית, אבל עדיין בסופו של דבר מה שגורם לנו להיות בפיגור במחצית הזו זה לא טקטיקה ולא טכניקה אלא הרכות הבלתי נסבלת שלנו. חטפנו גול בקרן שנבחרת ישראל היתה מתביישת לחטוף, כדור מטייל ברחבה, עובר מצד לצד, כולם רק מסתכלים במקום לתקוף את הכדור, נראה לכם שצ'לסי היו חוטפים כזה גול?! קרלוס טבז הוא אומנם לוחם דגול אבל בכל זאת לא בנוי לתלפיות, ובכל זאת הוא לוקח כל כדור ארוך לעברו ומשחרר את המשחק של היונייטד כאילו הוא מינימום דרוגבה. הבלמים שלנו כל כך רכים איתו, זה לא ייאמן. שלא לדבר על כל הפיפטי/פיפטי שהפסדנו באמצע ב-25 הדקות הראשונות, 100% ליונייטד בכל מלחמה על הכדור.

מאחר והרכות הזו מובנית בתוך הסגל של ונגר ואי אפשר לשנות אותה נקווה לפחות לשיפור טקטי וטכני במחצית השנייה. בחלק השני של המחצית הראשונה זה נראה קצת יותר טוב, קצת החזקנו בכדור, נקווה להמשיך ככה ואולי גם ייפול לחיקנו איזה גול איכשהו.

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/09
  2. בועז Member

איזה מחצית ראשונה , איזה קצב...

משהו ב11 של מנצ'סטר יונייטד קצת נראה תמים וארסנל נראים כאילו הם בדרך למצוא את השיוויון. כשאני רואה את מנצ'סטר יונייטד היום, חסר לי גיגס, או סקולס , אחד שמסתכלים עליו ויודעים שיהיה בסדר. דארן פלצ'ר פתח טוב אבל ככל שהמשחק התקדם נראה קצת אבוד . גם רוני בצד שמאל קצת נעלם לי ובכלל אחרי שמנצ'סטר יונייטד השיגה את השער שחיפשה נראה שהם מסתפקים בזה.

אגב, מחצית אדירה לאלמוניה!

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

רק אני לא ראיתי נבדל של אנדרסון? נראה שסניה (נראה לי) שבר את מלכודת הנבדל .. זה מאוד גבולי וכשזה גבולי נותנים את היתרון להתקפה.
    יתרון די מוצדק של מנצ'סטר, על אף שארסנל ניסתה לתקוף ברבע שעה האחרונה אך לקתה במסירה האחרונה.
    ארבל ואיווניר נסחפו עם המחמאות לאלמוניה, עם כל הכבוד, הנגיחה של רונאלדו היתה מכוונת היישר לגופו של השוער, לא הצלה כזו ענקית כמו שניפחו אותה.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הופעה נהדרת של יונייטד, תוצאה טובה. זאת יונייטד של ה-Business end של העונה. ריכוז כמעט מוחלט, עבודת צוות מושלמת. לא היינו הכי חדים בהתקפה, אבל זה עניין של יום. ביום אחר זה יכול בקלות להיות גם 0-3. פרגי היה מוכן להסתפק ב-0-1, פרגי קיבל 0-1.

השיפוט היה טוב מאוד, למרות שלא הבנתי דבר אחד - אם השופט סבור שכל הנפילות של רונאלדו הן לא עבירות (לגיטימי), אז איך זה שלא היה אפילו צהוב אחד על צלילה? הפסיקה הכי קלה היא לא לפסוק דבר.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

תוצאה טובה שעם קצת יותר ריכוז הייתה יכולה להיות טובה יותר. תקפנו ושלטנו ויכולנו לכבוש עוד, אבל סה"כ ניצחנו, לא ספגנו שער חוץ ואין מה להתלונן. רוני ורונאלדו עם הופעה מאכזבת יחסית להצגה בשבת, מי שהיו טובים אלה השמות הפחות נוצצים.

עכשיו רק צריך להתפלל לשלומו של ריו, אין לי כוחות נפשיים לעוד משחקים עם הגנה חלקית וחסרה.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

השופט נהג מצויין עם רונאלדו, התעלמות מוחלטת מהשטויות של הרמאי הזה. בקשר לדבריו של אמיר, יש חוק לא כתוב, מין מוסכמה שכזאת, שצהוב מוציאים רק על התחזות ברחבה, אין לי ספק שאם רונאלדו היה צולל פעם אחת ברחבה הוא היה מקבל צהוב. במקרה שלו צריך להתחיל לשלוף לו גם שהוא נופל בחצי שלו ולתת בעיטה חופשית בלתי ישירה ליריבה.. ובכלל לשחקנים שעושים את הדברים האלה.

בנטדנר הוא עילג שלא קשור לרמות האלה, אין לו שום יכולות טכניות ובטח לא דריבל, להוציא שחקן כמו וולקוט ולהציב אפס שכזה על הקו זה פשוט מגוחך, מרגע זה סיכויי ארסנל לכבוש ממהלך משחק צנחו לגמרי. בנטדנר על המגרש רק בגלל משחק הראש שלו, אבל גם בזה הוא פישל היום, ואן דק סאר טעה בענק וסידר לו שער ריק לחלוטין, בנטדנר היה צריך רק להחליק ויש פה 1-1, במקום זה נגח ליציע.
    מחצית שנייה פחות טובה מבחינת יונייטד, לא הגיעה למצבים כמו בחצי הראשון, אבל ה- 1-0 הוא בסדר עבור היונייטד ששער חוץ באמירויות יעשה עבורם את העבודה. ארסנל, בטח אם ואן פרסי לא משחק, די מוגבלת בחלק ההתקפי ותתקשה לכבוש גם בבית.

7. Quaresma Member

תגידו לי, דיאבי שחקן כדורגל או שאני מדמין?

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל איכזבו אותי מאוד...

עדיין מאמין שהם יכולים לעלות אבל בלי שער חוץ זה יהיה משימה מאוד מאוד קשה

9. אבו Member

לא יודע אם נעלה או לא, הסיכויים לא נוטים לטובתנו, אני כן יכול להבטיח לך שבשבוע הבא זה הולך להיות סיפור אחר לגמרי.

10. פול סקולס Member

אני פשוט חייב לראות עוד הילוך חוזר על הנבדל שנשרק לחובת אנדרסון במחצית הראשונה..
    ממה שראיתי, המגן הרחוק יותר של ארסנל (כנראה סאניה) לא יצא מספיק מוקדם לנבדל...

אין לי כח לכתוב על המשחק כרגע;
    0-1 היא תוצאה שבמהלך המשחק מתעתעת בנפשו הרכה של אוהד הכדורגל,
    כל הזמן מחפשים את השני שייתן שקט..
    בסוף המשחק זו תוצאה טובה, לא חטפנו שער חוץ.

הקהל המשיך בתצוגה מול טוטנהאם והיה מעולה.

11. eastlands Member

כל פעם מחדש לראות את תצוגת השיפוט באלופות , לעומת הגועל בפרמייר איזה הבדל !
    יותר מכל זה בלט היום שיפוט אדיר , אין לי ספק בכלל שהשחקנים המקומיים מקבלים הנחיות שונות ,בליגת האלופות , פחות תנועות ידיים (טרונלדו) פחות התנהגות פראית (שרק ) , חבל חבל מאוד שרק בליגת האלופות השופטים מגיעים למשחק ללא שום השפעה מקומית , שיפוט ממש מעולה !

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לדעתי היה משחק מצוין, נהנתי מכל רגע למרות החד צדדיות בשלבים מסוימים של המשחק (בעיקר בתחילתו), הופעה מדהימה של מנצ'סטר יונייטד שהם יכולים רק להצטער שהיא לא נגמרה בתוצאה יותר גבוהה. הדבר שהכי הרשים אותי היה משחק הלחץ המושלם של מנצ'סטר יונייטד, שלישיית הקישור יחד עם שלישיית החוד (מחמאות לטבס בנושא) הפכה כל נסיון ליציאה של ארסנל להתקפה למשימה כמעט בלתי אפשרית, העובדה שבארסנל משחק דיאבי לא עזרה להם להתגבר על הלחץ...

נהנתי והופתעתי מאוד מהמשחק של טבס עם הגב לשער, הוא היה פשוט נהדר ולא הבנתי את החילוף שלו כי הוא עדיין לא נראה מאוד עייף - אבל זה עבד וברבאטוב סידר שם עוד מצב מצוין. מצד שני לא הבנתי את החילופים של וגנר וממש לא ברור לי איך דיאבי פותח ואם אני לא טועה אפילו מסיים 90 דק', סונג עבד בשביל כולם במרכז השדה כשמלבד דיאבי גם פאברגאס לא הורגש יותר מדי.

השיפוט היה אחד מהטובים שראיתי בתקופה האחרונה (הקוונים פחות מהשופט),למרות המשחק המאוד פיזי השופט נתן לעסק לזרום מבלי לעצור יותר מדי ולדעתי גם לא הוציא כמעט כרטיסים, לא אכל את הצלילות המעטות שהיו במשחק ולמעשה לא הורגש בכלל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx אני לא חושב שלרונאלדו הגיע צהוב על הצלילות כי הם לא היו מוגזמות, התגובות שלו היו יותר מעצבנות...

נ.ב
    המחמאות (והתלונות) על הטור שהעלתי בהודעה השנייה, שלדעתי היה מצוין ומשעשע, מגיעות לאורי (מייקל קאריק) כמו שמצויין בקרדיט בתחתית.

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שפלטשר, קאריק ואנדרסון עשו היום לנאסרי, ססק וסונג זה פשוט מדהים. זה מה שהביא ליונייטד את המשחק. לא רונאלדו, לא רוני ולא טבז, אלא השלישייה הלא מוערכת הזו באמצע. פרגוסון יצא גדול עם ה4-5-1 שיתגבר על השלישייה שהוא ידע שונגר יציב באמצע, נוקאאוט טקטי היום לאורך כל המשחק לסקוטי הותיק.

בהתחשב באיך שהמשחק התפתח יצאנו בזול. לצאת מכזה משחק עם תקווה לקראת הגומלין זה לצאת בזול. בגומלין זה כבר אמור להיראות אחרת לגמרי. הסיכויים אומנם נוטים לטובת יונייטד אבל יהיה מעניין והרבה יותר מאוזן ממה שראינו היום, אחת התצוגות האנמיות והמבישות של ארסנל העונה. אני אסתייג ואגיד שיש לנו נסיבות מקלות, גם הרכב חסר וגם בכל זאת משחק חוץ מול הקבוצה הטובה בעולם, אבל אנחנו מסוגלים להרבה יותר.

14. פול סקולס Member

לא ראית מספיק משחקים של יונייטד השנה..
    הגמד הזה מחזיק את הכדור עם הגב לשער כאילו הוא בממדים של דרוגבה, פשוט מדהים.

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/09
  15. George Best Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx