אלופות: יונייטד עם מקדמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏29/4/09.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שמעתי על זה מאוהדי מנצ'סטר יונייטד אבל כנראה הייתי צריך לראות בעצמי בשביל להאמין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx , משחק לחץ ברמה הכי גבוהה שיש, השלישייה הזאת קיבלה הרבה עזרה גם מטבס ורוני.

2. Pipe Member

איתי, לגבי ההרכב חסר - הגנתית, מסכים איתך (אם כי זה עדיין לא מצדיק את היכולת ההתקפית היום), אבל התקפית? פרט לואן פרסי כל החלק הקדמי היה זמין היום לרשות וונגר. (מקווה מאוד שאתה לא מחשיב את ארשאבין. שחקן שלא שיחק משחק אחד בליגת האלופות עם הקבוצה לא יכול להחשב כחסר)

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

התכוונתי בעיקר להגנה שון, הבלמים שלנו שיגעו אותי היום באנמיות שלהם. בכל אופן אין ספק שהיינו צריכים לספק משחק יותר טוב בכל האספקטים, במיוחד בהתקפה, שם גם כשיש לנו חיסורים יש לנו מספיק עומק כדי לתת כדורגל איכותי. לא קרה היום, משחק חלש מאוד שלנו, אין ממש תירוצים חוץ מזה ששיחקנו מול יריבה חזקה מאוד.

טבז עשה היום עבודה מדהימה עם הגב לשער, זה היה סופר-מרשים, אבל חייבים להגיד שהבלמים של ארסנל היו מאוד רכים איתו. בסטוק ובהאל כבר היו מפרקים לו את הצורה, הוא בכל זאת לא דרוגבה. בואו נגיד שוידיץ' לא היה נותן לזה לקרות. הוא בניגוד לבלמים שלנו לא נתן לאדבאיור (שהוא הרבה יותר פיזי מטבז) שנייה של מנוחה בכל כדור שנשלח אליו.
    טבז פייטר ענק עם נשמה גדולה, לא בכדי האוהדים האנגלים כל כך מתחברים אליו למרות שהוא ארגנטינאי (ולראייה שירת ה-argentina ביציעי האולד טראפורד בכל פעם שהוא נתן איזו התאבדות על הכדור), היה המצטיין בשלישייה הקדמית של היונייטד היום. בגומלין נצטרך להיות יותר אגרסיביים איתו.

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/09
  4. מכבי או מוות!!! Member

ארסנל עם משחק מביש וגרוע...אם ויאריאל היו עוברים אותנו הם היו נראים יותר טוב.
    לא הייתה חוויה לראות את מנצ'סטר מגיעים לרחבה שלנו תוך שניות בעוד ואנחנו בקושי מצליחים לחבר 2 מסירות.
    אני בספק אם נצליח לנצח בגומלין.

5. Raulito Madridista

המשחק אתמול לפחות היה הרבה יותר טוב ממה שראינו ביום שלישי. אני חושב שיונייטד הציגה אולי את המשחק האיכותי ביותר שלה העונה בליגת האלופות ורק בנס ארסנל עדיין בתמונה(ובזכות אלמוניה כמובן). יונייטד החזיקה בכדור בערך כמו ברצלונה ביום שלישי, אבל היא הגיעה להרבה יותר מצבי כיבוש, ומכך פרגוסון יכול להיות מרוצה. ארסנל נראתה אתמול כמו קבוצת תחתית בפריימרליג. לא חשבתי שהיא תנצח או אפילו תיקו, אבל לא חשבתי גם שהמשחק יהיה כל-כך חד צדדי. רונאלדו בעט לשער שש פעמים ואדבאיור רק פעם אחת, זה גם מסמל משהו על יחסי הכוחות.
    לא ברור לי למה וונגר הוציא דווקא את וולקוט למרות שהוא היה חלש, כי זה לא היה רק באשמתו, ארסנל בקושי נגעה בכדור ויותר כדורים הלכו שמאלה לנאסרי. וולקוט שחקן שבספרינט אחד היה יכול לעשות משהו מעניין, אולי במתפרצת. בעייה נוספת הייתה שהשחקנים של ארסנל לא הצטרפו בזמן. אדבאיור ניסה לשמור על הכדורים עם הגב אל השער, אבל אף אחד לא עשה תנועה ובסוף הוא איבד. לדעתי היה משחק רע של פברגאס, וגם סילבסרטה שהסתבך בהרחקת כדור פשוטה והביא לשער היפה של אושה.
    אני בכל-זאת חושב שהעניין גמור למרות התוצאה המינימלית. כי יונייטד שווה שער בכל מגרש והיא תצליח להבקיע אותו גם באימרויות, בטח עם ההגנה הבינונית של ארסנל, ואז המארחת תזדקק לשלושה שערים שזו משימה סופר-קשה, גם אם ואן פרסי יחזור. ואני מקווה שוונגר ייפתח במשחק הבא עם שני חלוצים.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מצוין של מנצ'סטר יונייטד, שהייתה צריכה לנצח בהפרש שערים גדול יותר. ארסנל ניסתה לפתח את המשחק היפה שלה, אבל נתקלה ביריב נחוש שבא לטרוף את המשחק. אנדרסון נתן משחק נהדר וגם פלטשר וקאריק היו מצויינים באמצע.
    לקראת סיום המשחק אלכס פרגוסון עשה חילוף כפול. באחד הוא החליף חלוץ בחלוץ, אבל בשני הוא החליף קשר אחורי בהתקפי, מתוך אמונה שהוא יכול להכריע את ההתמודדות כבר במשחק הזה. הוא לא היה רחוק.
    מנצ'סטר יונייטד נראית במי שמועדפת להעפיל לגמר, אבל אסור להספיד את ארסנל.

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שהתקשורת העולמית ואני ראינו שני משחקים שונים, כי איכשהו הם בטוחים שארסנל יצאו בזול בעוד שאני ראיתי תוצאה משקפת למדי. נכון, היו ליונייטד שני מצבים קורצים אבל ממתי 3-4 מצבים שווים ערך להפרש היפותטי של 3-4 שערים?

מצד שני איבדתי לחלוטין את האמונה בארסן ונגר כמאמן, הוא מזכיר לי את ניר קלינגר המאוהב בדרכו במכבי ת"א. אני פשוט לא מבין למה אדוארדו בקושי ראה דשא, למה דיאבי פתח באגף שמאל (ובכלל) ויותר מכל מי קבע ומתי שניקלס בנדנטר הוא שחקן כדורגל ולא נגיד, זגג או מורה, אין לו יותר כישרון בכדורגל מאשר בכל אחד מהמקצועות המכובדים הללו. זה כמובן לא מפריע לונגר להוציא את וולקוט, השחקן היחידי עם הפוטנציאל ליצור יש מאין בהתקפת התותחנים (יחד עם פברגאס), ולהכניס במקומו את הדחליל מדנמרק. ארסנל פשוט בינונית, ומה שעצוב זה שההתדרדרות שלה מקבוצת פאר לחלשה מבין ארבעת הגדולות היא לגמרי מעשה ידיו של ונגר, שבאופן שיטתי שחרר שחקנים בכירים (ויירה, הנרי, חלב, פירס, אשלי קול, קמפבל, ז'ילברטו סילבה וזה רק בלי להקדיש יותר מדי זמן להיזכר) תמורת מחליפים לא ראויים בלשון המעטה.

ובכל זאת שוב, שום משחק מצויין של מנצ'סטר לא היה שם. רוני אחד גדול כהרגלו העונה ובלמים קרובים לשלמות, אבל לא הרבה מעבר.

8. בועז Member

קצת מביכה אותי ההשוואה לקלינגר , אבל בגלל שיש לי כבוד אל מי שכתב את ההודעה , אני אנסה לחפש היגיון.
    תראה, ארסן ונגר עלה עם ההרכב החזק ביותר שיכל להעלות(ניתן לויכוח,אבל בוא נניח לזה לרגע). בסביבות הדקה ה70, בלי שסיכן יותר מדי את השער, הוא הוציא את וולקוט(שלא היה ביום טוב) והכניס במקומו שחקן שממנו קיווה שיוכל לשמור יותר על הכדור. הוא יצא עם הפסד מינימלי, ובהתחשב בשני הסגלים הוא יכול להיות מרוצה מהעובדה שהוא לקח את ההכרעה לאיצטדיון בו יונייטד כבר הפסידה העונה.

לגבי ההתדרדרות של ארסנל למקום הרביעי בטופ 4 של אנגליה, אני דווקא חושב שאלמלא וונגר כבר מזמן זה היה נקרא טופ 3 או וואטאבר.
    מנצ'סטר יונייטד , צ'לסי, וליברפול שפכו המון כסף על ההעברות בשנים האחרונות. ארסנל לא הוציאה לדעתי חצי ממה שהן הוציאו כל אחת, ובכל זאת הם עדיין נאבקים. זה שהנרי שוחרר, מישהו יכול לבוא בטענות לוונגר? הבחור רצה לעזוב ואם כבר אז הטענות צריכות להיות מופנות כלפי השחקנים עם האמביציות לעזוב. כנל לגבי פלאמיני וחלב שהשתמשו בארסנל ובוונגר כקרש קפיצה(ובוודאי וונגר התמוגג לגלות שהקרש קפיצה הזה הוביל לבריכה ריקה...).
    ארסנל היא עדיין קבוצת פאר.

9. yonmu Member

ארסן ונגר הוא סקאוט נהדר. הוא לא מאמן או מנג'ר מצוין. ניהול המשחק שלוט אתמול היה מזעזע, אפילו בהתחשב בסגל שעמד מולו. את נאסרי, הקשר ההתקפי, הוא העמיד במרכז המגרש, ואת פברגאס, הקשר המרכזי, הוא שם מתחת לחלוץ. ראינו איך זה עבד. את השחקן היצירתי היחיד שעוד תפקד (פברגאס ונאסרי היו בעמדות מוזרות, ודיאבי.... הוא דיאבי) הוא הוציא בשביל חלוץ מטרה בינוני במקרה הטוב.

מנצ'סטר היתה שווה בערך 2-0, אבל היא לא דרסה לחלוטין, רק שלטה באמצע קצת יותר כשצמד הבלמים האדרירים שלה ניטרלו לחלוטין את אדבאיור. בהתקפה הם לא הבריקו יותר מדי, אבל כו שאמרתי לפני, הגיע להם עוד שער.

10. בועז Member

ונגר טועה לפעמים, גם הוא בן אדם. אבל מפה ועד לומר שהוא לא מנג'ר מצויין זה קצת מעליב. הוא בנה בארסנל בעבודה קשה את אחד המועדונים היציבים באנגליה, אחד הבודדים שנתן קונטרה למנצ'סטר יונייטד של פרגוסון.
    תראה איך עם סגל פצוע כרוני(פברגאס, ואן פרסי, קלישי,גאלאס, אלמוניה, וולקוט) הוא הצליח להגיע עד חצי גמר האלופות.
    נכון שבדיעבד נאסרי היה חלש ואולי היה מקום לשחק עם מישהו אחר בעמדה שלו, אבל בדיעבד כולנו חכמים. אני משער שבגומלין ונגר ידע איפה היו הבעיות במשחק הראשון והוא ינסה לתקן, רק אל תשכח שהוא לא יהיה זה שירוץ להגנה ולהתקפה- גם השחקנים שלו חייבים להיות 100 אחוז.

11. Ryan Giggs11 Member

ונגר לא מנג'ר או מאמן מצויין?!
    אין מילים.

12. אבו Member

הוא באמת מנג'ר גרוע למדי, איזה כיף שיש לי להתענג על שלומי דורה בהפועל.

בחיי, מה הולך בפורום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx כל היציאות ההזויות של אוהדי יונייטד אחרי טוטנהאם, עכשיו זה, מה הלאה?

נערך לאחרונה ב: ‏1/5/09
  13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא הבנת, יכולת אולי לבדוק ואז היית מבין. אדוארדו חזר מפציעה, שבה נשברה לו הרגל. הוא כבר שלוש פעמים חזר למגרשים העונה, פעם אחת במילואים, פעם אחת מול קארדיף סיטי (או ברנלי? השעה מאוחרת) בגביע, ופעם אחת מול רומא בליגת האלופות. בכל הפעמים הללו, הוא סיים את המשחק עם פציעה, ונעדר למשך מספר שבועות נוספים, משום שהוא לא עומד בפיזיות של המשחק ותמיד נמתח לו השריר בירך. אתמול הוא נכנס וכבר אחרי מספר דקות נפצע, ושוב הוא יעדר בגלל הפציעה. אולי עכשיו אתה מבין למה הוא בקושי ראה דשא אתמול.

אם יש לך אופציה יותר טובה מדיאבי להציע להרכב של ארסנל, אני אשמח לשמוע. לגבי בנדטנר, אני מניח שהסיבה שהוא לא זגג או מורה, היא אותה הסיבה שבגללה יש לו 12 שערים העונה.

14. yonmu Member

אני לא אומר שהוא מנג'ר לא טוב רק בגלל המשחק האחרון. כל הצורה שבה הוא מחזיק את הסגל לא טובה וילדותית מדי. להגיע לחצי גמר ליגת האלופות כשבדרך הוא עבר את רומא (בעונה גרועה, עם לא פחות פצועים) רק בפנדלים ואת ויאריאל, שעם כל הכבוד לא שייכת לרמות האלה. ניהול המשחק שלו אתמול היה על הפנים לחלוטין.

15. Ryan Giggs11 Member

גם אם אתה שופט את ונגר על כל השנה או אפילו על 4 שנים זה ילדותי.
    ידוע לך מה הבן אדם עשה בארסנל?!איך אפשר להגיד שהאיש הוא לא מנג'ר טוב?