אלופות: ליברפול בחוץ!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏24/11/09.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

דקה 90 שער של אטו/מיליטו/סניידר או כל שחקן עם היד שיעיף את בארסה והנרי, ונאמר אמן.
    אני כנראה לא אשתקע על משחק אחד ויזפזפ בין הערוצים יש לא מעט אופציות.

2. ofiry15 Member

איך אני אוהב את האופטימיות מצד מכבי חיפה ובמיוחד יעקב שחר. אתם קצת הוזים אם אתם רוצים להוציא תשער הראשון או הניצחון דווקא באליאנס ארנה, אני צפיתי שם מהתחלה את התבוסה הכי גדולה של מכבי חיפה בליגת האלופות ואני רק רוצה לראות בסוף עם צדקתי או לא.
    ועד עכשיו אני בטוח, מכבי חיפה הולכת לקבל שם 4-5 חתיכות טובות

נערך לאחרונה ב: ‏25/11/09
  3. riquelme1 Member

טוב אז היום המשחק החשוב של בארסה העונה, היא משלמת את המחיר על ההפסד בקמאפ על קאזאן והתיקו בחוץ, פחות מניצחון היום ובארסה כנראה בחוץ.

האמת, קשה לי להאמין שברצלונה תנצח היום, ברצלונה כבר תקופה ארוכה משחקת לא טוב, הפציעות והחיסרון של שחקני מפתח כמובן לא תורם.

לדעתי יגמר בתיקו ובארסה הולכת הביתה, מקווה מאוד שאני טועה.

4. אבו Member

נחכה שייגמר קודם המשחק ברוסיה לפני שקופצים למסקנות, דינמו קייב הוכיחה כבר העונה שהיא רחוקה להיות מבשר תותחים.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל שער ראשון זה לא בשמיים,שער ראשון יכול להגיע גם בהפסד 3-1 או 4-1,דבר שני מה רצית שבחיפה יגידו?כן אנחנו באים לקבל בראש מבאיירן?
    אנחנו מגיעים במטרה לתת את המשחק הכי טוב שאנחנו יכולים ומקווים להשיג מהמשחק הזה משהו מעבר למה שהשגנו עד היום,באיירן עולה עלינו בכמה וכמה רמות אבל ביום רע שלהם אנחנו יכולים לתפוס אותם עם המכנסיים למטה,זה כדורגל וקרו דברים הרבה יותר הזויים מאשר תיקו או שער של חיפה באליאנס ארינה.

לירן,אתה שוכח את החיבה שלי לשוואבים,אני יודע טוב מאוד כמה הם גרועים העונה וכן,שמתי לב שקוזמנוביץ' הוא היחיד שמתפקד פחות או יותר בקבוצה(מדהים איך כל כך הרבה שחקנים טובים כמו קקאו,חלב,טאסקי ואחרים נמצאת כל כך נמוך בטבלה),אבל עדיין,אם במשחק כל כך חשוב כמו היום הם לא יצליחו לנצח נמושות כמו הריינג'רס של העונה,אז באבל צריך לא רק לוותר על המפתחות הוא צריך לקחת אותם ולזרוק אותם הכי רחוק מעצמו.

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית בקאזן , 0-0 בשליטה של הרוסים.
    שובקובסקי עם הצלה ענקית על סף סיום המחצית הראשונה כשדומינגז (ניסיון הבקעה חמישי שלו במשחק) במספרת נבלם על ידי השוער.

7. איגור .פ. Member

איזה הצלה בסוף המחצית של שוער קייב ואיזה חצי מספרת של דומינגז ,ראיתי את המשחק מהדקה ה20 ,כי היה לי בעיה בצפיה ,ואני יכול להגיד שקייב לא במשחק. קאזאן יותר טובים במשחק.

ונבאס הגיע צהוב ,כמו ששבצ'נקו קיבל גם נבאס היה צריך לקבל.

8. xavi6 Member

היה מכות בין נאבאס לשבצ'נקו? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. Raulito Madridista

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2009/11/24/futbol/liga_campeones/1259014856_extras_portada_1.Xxx

בלי מסי ובלי זלאטן. בארסה תנסה להסתדר היום בלי הארגנטינאי והשבדי שפותחים על הספסל.
    אינייסטה ימשיך לתפקד כקיצוני והנרי ישחק לראשונה במדי בארסה בעמדת החלוץ. אריק אבידאל החלים כזכור משפעת החזירים ויחזור לעמדת המגן השמאלי.
    אצל אינטר: מוריניו בוחר הרכב הגנתי מאוד. סניידר פותח על הספסל.

ברצלונה: וואלדז; אלבס, פיקה, פויול, אבידאל; בוסקטס, קייטה, צ'אבי; פדרו, אינייסטה והנרי
    אינטר: ז'וליו סזאר; מאייקון, מאייקון, לוסיו, סמואל, קיבו; קמביאסו, מוטה, זאנטי, סטאנקוביץ; אטו ומיליטו

גם ההרכב של סביליה פורסם - לואיס פביאנו על הספסל ובמקומו יישחק נגרדו. גם רנאטו וסקילאצ'י זוכים למנוחה. לולו פותח במרכז השדה ואף מעניין מכך - המגן הימני קונקו צפוי לשחק כבלם.

חבל שמוריניו מספסל את סניידר, בהנחה שהוא כשיר בסופו של דבר. אינטר עם הרכב יותר מידי אפור. אני מקווה שהם יצליחו להחזיק בכדור ושיהוו פקטור. לדעתי אם הם ייתנו גול זה רק מבעיטה מרחוק של סטאנקוביץ.

ממה שראיתי, קאזאן לא מרשימה כלל במשחק הבית נגד קייב, ולדעתי זה יהיה פספוס אדיר שלהם אם דווקא נגד קייב הם יאבדו חלק משמעותי מהסיכויים שלהם להמשיך הלאה. השחקנים רוצים ולא מפסיקים לרוץ, אולי בגלל הקור, אבל הם מאוד חלודים, אולי בגלל הקור. מאבדים את הכדור מהר ובלי שום תחכות או יצירתיות בהתקפה. זה בלתי-נתפס שקבוצה מנצחת את ברצלונה בקאמפ-נואו ומפשלת מנגד במשחק בית נגד דינמו קייב, שהייתה הרבה יותר קרובה לכבוש. שבשנקו פעיל אבל הסיומת לא דומה לבעבר.

ליברפול תצליח לנצח היום. השאלה האם זה יספיק לה. מעניין מאוד אם ליון ופיורנטינה מתכננות איזו קונספריציה או דיל כמו דנמרק ושבדיה ביורו 2004, אז כזכור איטליה הודחה בשלב הבתים.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסי וזלאטן על הספסל , אבידאל שמאז הפציעה (והמחלה) עם צרפת , בהרכב .

ואלדס;
    אבידל, פיקה, פויול, אלבס;
    צ'אבי, בוסקט,קייטה
    אינייסטה, הנרי, פדרו.

סזאר
    מאייקון,לוסיו,סמואל,קייבו
    קאמביאסו,זאנטי,מוטה
    סטאנקוביץ
    מילטו ואטו

11. guyholl Member

לא מספיק שאני בטוח שמוריניו הולך לחנוק את האמצע ולשים על צ'אבי שומר אישי, הוא גם יצטרך להתמודד עם קישור שכולל את קייטה ובוסקטס שהתרומה התקפית שלהם היא אפסית כמעט. זה מריח לי כמו אותם משחקים שבהם אנחנו מחזיקים בכדור 100% מהזמן אבל בקושי מסכנים את השער. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

12. !Sempre Inter Member

למה סניידר לא בסגל?
    מישהו יודע?

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שונא את איציק זוהר. לא סובל את הטון דיבור שלו,את הגמגומים ואת השטויות שהוא פולט...

משווה את ג'רארד למנדייטה,אפילו למלר נמאס ממנו..

14. !Sempre Inter Member

ביזיון.

15. 亚历山大帕托 Member

אם אינטר עולה מהבית הזה, זה יהיה חוסר צדק מוחלט. כזאת קבוצה גרועה, טפו.