אלופות: ליברפול בחוץ!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏24/11/09.

1. המבין Member

איזו שמחה, איזה אושר!!!!! ליברפול בחוץ פיורנטינה בפנים! סוף כל סוף לא יהיו ברבע גמר 4 אנגליות (והשנה אני בתקווה שלא יהיו אנגליות בכלל). עכשיו רק שמילאן וריאל יעלו (וזה מה שעומד לקרות) וזה יהיה אחד משלבי הבתים שאני הכי אזכור (לטובה) בליגת האלופות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

שלילי. מה שקובע הוא המאצ' אפ הפנימי ביניהן ולא ההפרש שערים (1-1 בצרפת, 1-2 לליון באנפילד). ליברפול בחוץ.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא זה לא, אין פה שום מקום לאינדוקציה כזו. מה שזה אומר שברצלונה, אלופת ספרד, טובה יותר מאינטר, אלופת איטליה, נקודה.

את הסיבות לאינטר טובה באיטליה ורעה באירופה ניתן לנתח שעות ארוכות. אני הייתי מסכם זאת כ"נחות מנטאלית". מוריניו אמר שהקבוצה היתה לחוצה, סטנקוביץ' טען ש"פחדנו קצת". זה דבר שחוזר על עצמו אצל אינטר באירופה, דבר שהיה אופייני לה גם בליגה עד פרשת הקלצ'ופולי שהביאה לה אליפויות ואיתם גם בטחון ואמון. מוריניו הובאה כדי לשנות את הפן הפסיכולוגי הזה, הוא כשל לחלוטין עד עכשיו.

נערך לאחרונה ב: ‏25/11/09
  4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק של אתמול הוכיח לי שוב פעם שמוריניו מאמן בינוני, הוא לא עדיף על מאנצ'יני אם לא יותר גרוע, ואפילו כל עניין האישיות שלו בכלל לא תרם לאינטר, כי אינטר עדיין אותה אינטר, עושים במכנסיים כשהשחקנים שומעים את ההמנון של ליגת האלופות.
    אני באמת מרחם על מוראטי שנתקע עכשיו עם מאמן שמקבל 11 מליון יורו, כאשר הפטרון לא מקבל שום דבר בתמורה, אותו דבר לגבי אטו שמקבל משכורת מנופחת ולא עושה כלום. באמת שנאמס לי כבר, את התואר הזה בטח לא נראה, לכן מבחינתי שיעיפו את כל הפלופים עם המשכורות הגדולות ליציע, ושיתנו לשחקני הפרימברה לשחק, כדי לבנות בסיס איטלקי בקבוצה, כי אין מה לעשות רק איטלקים יעשו את זה בשביל אינטר, עם כל הכבוד לזאנטי וקמביאסו.

5. 亚历山大帕托 Member

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/11/09
  6. Bill Shankly Member

פיייייי איזה שמחה על ההדחה של ליברפול... לא תיארתי לעצמי שליברפול עד כדאי כך שנואה. כנראה שזה נובע מאיזשהו קינאה (אל תתפסו אותי במילה פה).

תמשיכו להנות, צחוק מי שצוחק האחרון וליברפול תמיד אבל תמיד צוחקת האחרונה. אני מבטיח לכם את זה.

7. 亚历山大帕托 Member

http://memegenerator.net/Instances/624/Tactics-Rafa-NEXT-YEAR-WE-WILL-BE-STRONGER-AND-YEAR-AFTER-THAT-MORE-STRONGER.Xxx

8. Bill Shankly Member

ושנה אחרי שנה אתה נהיה יותר מטומטם. פאק אוף.

three - nil and you fucked it up
    ... three - nil and you fucked it up

9. 亚历山大帕托 Member

אתה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_mad.Xxx ? "ניצחתם" תודות לשופט וכי הקפטן שאתה מפאר בכינוי הוא צוללן מסריח. אנחנו התגברנו, צחקנו אחרונים, ולכם יש רק את העבר לחיות בו. אגב, אני לא צוחק עליכם כאוהד מילאן (שלא תחשוב שיש יריבות כלשהי, אתם כלום מבחינתו), כל עולם הכדורגל צוחק עליכם.

10. Bill Shankly Member

בלה בלה בלה... השופט ... "הצוללן" ... תמשיך לבכות. עצם העובדה שאתה מתענג
    על ההדחה של ליברפול רק מראה שעדיין כואב לך מאותו לילה בלתי נשכח באסטנבול. ולילה באתונה לא ממש כיסה לגמרי את הפצעים.

אנחנו לא חיים בעבר, אנחנו גאים בעבר שלנו. יש הבדל גדול מאוד!

אנחנו אוהדים גאים שתמיד עומדים מאחורי המנג'ר והקבוצה. אוהדים עם תרבות כדורגל ואהדה שאין לאף אחד אחר בעולם.

פעם אתה למעלה ופעם אתה למטה השאלה איך אתה מתמודד עם זה ? בליברפול יודעים הכי טוב איך להתמודד עם הזמנים הקשים כי אנחנו
    יודעים להסתכל על התמונה הגדולה ולכל מה שמתרחש מחוץ ובתוך המועדון.

20 שנה בלי אליפות והמועדון עדיין גדולה כאילו שהיא זכתה באליפות לפני שנתיים. המועדון יחזיק מעמד לנצח בזכות האופי שלה
    ובגלל זה אנחנו גאים בעבר שלנו כי זה מה שעיצב לנו את האופי.

תהנה מהיום שלך בשמש. אנחנו עוד נחזור חזקים מתמיד. זה יקח קצת זמן ולא מעט כסף אבל ליברפול תחזור
    לגדולה שלה. זה לא קלישאה זה האמונה והאופי שיש במועדון.

גם מילאן (או קבוצה גדולה אחרת) תשאר גדולה אבל איזה אופי יש לה ?
    בוודאי לא כמו שליברפול. ובגלל אנשים שלא אוהדים את ליברפול ימשיכו להסתכל בקינאה אל ליברפול
    ויחפשו כל פירור של כישלון כדאי להתענג. כמו שאמרתי תהנה/תהנהו מהיום בשמש כי האמת היא השמש
    לא ממש זורחת.

נ.ב - טעות גדולה שאתה חושב שליברפול זה כלום . אני בוודאי לא חושב
    שמילאן זה כולם אבל אני כן חושב שליברפול יותר גדולה.

11. 亚历山大帕托 Member

כואב לי? בטח שכואב כשגונבים משהו בחוסר צדק שכזה. אתה יכול להגיד על זה "בלה בלה", אבל אלה העובדות (pun intended). אני מחזק את האמונה והתמיכה שלך במועדון, ככה זה צריך להיות. אופי זה דבר חשוב ונחוץ בשביל לנצח, רק שאתה בטוח שהאופי שלכם עובד נכון? כי תארים אין לכם כבר שני עשורים. כבר דורות שלמים של שחקנים התחלפו, ואצלכם זה צעד אחד קדימה, שניים אחורה.

אני לא מבין למה אתה ממשיך להזכיר את מילאן כשכבר אמרתי שאני לא מדבר בתור אוהד קבוצה יריבה, כי אתם לא יריבים שלנו (מחוץ לאיטליה יש לנו יריבויות ספורטיביות בלבד, אבל אתם לא בדרג הזה). אגב, הימים שלנו בשמש נגמרו כבר מזמן, התפרקנו וכרגע אנחנו קבוצה בבנייה.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

איך בדיוק ליברפול יותר גדולה? על סמך מה אתה קובע את זה?

מילאן היא הקבוצה האירופאית המעוטרת ביותר בהיסטוריה. הנה לך עובדה אחת קטנה שרק מראה לך על טעותך.

אה ותודה לפיורנטינה. כל הפסד של ליברפול תמיד מעלה בי חיוך קטן. חשבתי שמשהו השתנה באינטר אבל שום דבר למעשה לא קרה שם ואני באמת חושב שיש סכנה אמיתית להדחה כבר עכשיו בשלב הבתים וגם אם אינטר תצליח להעפיל, אני לא צופה התקדמות מעבר לשלב שמינית הגמר.

13. xavi6 Member

אף פעם הם לא ישלימו עם הגמר ההוא באיסטנבול...

אין לי הרבה מה לומר על המשחק שלנו, רק רחמים על היריבה הפתאטית שהתמודדנו מולה. באמת. בלי מסי וזלטאן ועדיין עשינו לאלופת איטליה בית ספר. אני בחיים לא חושב שמוריניו אמר שאנחנו יותר טובים מקבוצה שהוא אימן, הפעם הוא סוף סוף אמר זאת. לדעתי זה אומר הכל.