אלופות: מהפך מילאנזי מרהיב! אלופת אירופה ברבע הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏14/3/11.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

STAND UP FOR THE CHAMPIONS!

היסטוריה, סנסציה, נס מינכן! גראנדה אינטר! גראנדה ליאונרדו!

אלופת אירופה, לא נכנעת!

תודה לך אינטר, תודה!

2. riquelme1 Member

אני לא יודע איך באמת ציפו שמארסיי תדיח את מנצ'סטר, היא נמצאת בעונה די עלובה, הסגל שלה מרשים הרבה פחות מבשנים האחרונות, והיא סתם קבוצה בינונית.

גם מנצ'סטר לא גדולה העונה, אבל זה היה צפוי שהיא תעלה.

3. Ian Wright Member

לא הבנתי אבל מה סניידר עשה בצד שמאל בכלל. שיישחק באמצע ושקאוטיניו ירוץ בצד שמאל. הוא חייב לשחק באמצע או מאחורי אטו. אין לו את המהירות או את הכוח לבוא ולהתחיל לעבור שחקנים.

מאסיב ריספקט לאינטר וללאונרדו אך עם זאת הרבה אשמה על ואן חאל. באיירן פשוט התחילו להתגונן יותר מדי מוקדם. לא היה קורה כלום אם היו ממשיכים לשחק כדורגל גם במחצית ה-2 וההחמצות ההזויות בחצי הראשון עשו את שלהם.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיירן יכלה לגמור את המשחק כבר במחצית הראשונה וגם בשניה היו לה מספיק הזדמנויות אבל מתי שהיה צריך לבעוט מסרו ומתי שהיה צריך למסור ראינו התמזמזויות מיותרות עם הכדור, היה ברור שאם באיירן לא תכבוש את השלישי אז אינטר תעשה את זה, זה מסוג המשחקים שחתום עליהם שיהיה דרמה בסוף, לדעתי הגיע לבאיירן אבל מצד שני שנותנים לניצחון בטוח לחמוק בצורה כזאת מהידיים ועוד מול קבוצה שחגגה עליכם גביע בעונה שעברה אז זה מה שקורה, אין מגיע בכדורגל וכל הכבוד לאינטר שעושה משהו שקרה רק פעם אחת בתולדות ליגת האלופות - לעלות שלב אחרי הפסד ביתי במשחק הראשון, לא דבר שבא ברגל ועוד מול באיירן מינכן.

אני משער שאוהדי היריבות של אינטר באיטליה קפצו משמחה בגול של פאנדב, לא מבין את זה עם כל עניין הדירוג של אופ"א.

5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק הכי טוב שראיתי השנה, פשוט מטורף!

6. 亚历山大帕托 Member

כמה פעמים תוכיח שאתה לא מבין כלום בכדורגל? ה-בנאדם שאתה צריך להודות לו על העלייה. גם אני מודה לו.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הקשר? הודעה שנכתבת בעצבים...פאנדב לקח, פאנדב נתן.

והנה באיירן עם כל זה שהיא קבוצה ביתית, אינטר ניצחה באליאנץ ארינה, חזרה מהקבר!

מודה לו. ידע לשים את הרגל בזמן הנכון ולהיות במקום הנכון.

אגב בואו לא נשכח את סמואל אטו, איך יופי של מהלך.

ב"ה בהגרלה לקבל את שאלקה ובחצי את המנצחת בין שחטאר וטוטנהאם :aaa021: :aaa025:

רשמית אנחנו הנאחס של הבווארים עד שיוכח אחרת.

בניטז? תמות יא בן אלף! איתך היינו אוכלים 10 בשני המפגשים. ליאו לא מאמן גדול, היום דווקא כן ניצח את המשחק עם חילוף גדול והתאמות, אבל בהשוואה אליך בניטז, הוא הקרם דלה קרם של הקצפת!

רק לי המשחק הזה הזכיר את מנצ'סטר נגד באיירן של השנה שעברה באולד טראפורד?

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/11
  8. riquelme1 Member

ללאונדרו יש הרבה להגיע לחצי מהתארים והרזומה של בניטז, לבניטז היה לא מעט פציעות, ולא נתנו לא כמעט זמן להצליח.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

במחצית מוראטי יצא ליצן, בסיום הוא גאון. ככה זה הכדורגל, דינאמי, משתנה משניה לשניה, כמו שאינטר עלתה, היא יכלה גם לעוף הביתה. צריך להגיד תודה לבאיירן שהחמיצה והחמיצה והחמיצה ולואן חאל שהוציא את רובן (פציעה?).

מאייקון במשחק אולי הגרוע שלו בקריירה. קוטיניו הרוויח את הקרדיט שלו בצדק אצל ליאו (גם בלי קשר הוא כמעט ולא השתמש בו משום מה), חסר לו שלא יתחיל לשלב אותו. פאנדב ממשיך להיות פאנדב, דקה אחת אני משתגע ממנו ודקה שניה אני שמח שהווינר הזה אצלנו...סמואל אטו וסניידר, מה יש להגיד כבר?

אני הכי שמח בשביל ז'וליו סזאר, אם היינו מודחים זה היה רשום על שמו לא מעט עם 2 השערים שהוא אכל, אבל אולי הדבר הזה עכשיו דווקא יכניס אותו יותר לפוקוס. האם מיליטו ישחק בשלב הבא? פתרונות אצל בורא עולם.

עשינו את שלנו השנה בעצם העפלה הזאת, עם ההגרלה תהיה בסדר אפשר לעבור שלב נוסף, מן הסתם רק לא לקבל את ציר הרשע של ארבל.

10. Ryan Giggs11 Member

דווקא בניטז תפור על מפגשי נוקאאוט כאלה.

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאונרדו טקטיקן בשקל אבל מוטיבטור גדול, ועל זה הוא קיבל את הניצחון היום. אני כמעט בטוח שהחילוף של קאוטיניו היה בשבילו כמו שאני מחליף שחקנים במנג'ר. יש לו עוד הרבה ללמוד, אבל יחסית לשנה שעברה הוא נראה טוב יותר.

אגב, עד כה, על ה-2 עונות האחרונות כולל המונדיאל, אני חושב שסניידר הוא בצדק השחקן ההתקפי הכי טוב בעולם אחרי מסי. יש לו אופי של ווינר וכל מי שהכיר את אינטר לפני 2009 יודע שזה בדיוק מה שלא היה לקבוצה הזאת.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק בגללו הגענו למצב הזה בכלל שאנחנו משחקים נגד באיירן.

השפלה בוייט הארט ליין, ביזיון בוושר שטאדיון והעפלה פוקסיונרית הודות ללוזריות של חלוצי טוונטה שבהולנד גם היו יותר טובים מאיתנו. אין לי מה להרחיב על ההבסה מול ורדר כי כל אחת בגרמניה תופרת אותם השנה, זה לא חוכמה, גם הפועל היתה מנצחת אותם כמו שהם נראים.

עד שסניידר והחבר'ה שבראנקה הביא למוריניו, גם הוא לא עזר לאינטר, שכחתם שמול יונייטד לא עברנו את החצי בשמינית והשלב בתים עם אנורתוזיס, פאו וורדר ברמן היה חרפה?

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא מסכים עם הגישה הזאת.
    נכון, יש לו אשמה מלאה בשער השני, אך במחצית הראשונה ההחמצות של באיירן הן גם הצלות גדולות שלו. גם ההצלה של רייברי באחד על אחד,גם ההצלה מגומז במחצית הראשונה, גם ההצלה מהבעיטה מהאויר של גומז כבר במחצית השנייה. כמו שפאנדב נתן וגם לקח, כך גם סזאר. בלי קשר לאם הייתם עולים או לא, הוא את שלו החזיר. זה שבאיירן לא הובילה 4:1 זה הרבה בגללו.
    נ.ב למען הסר ספק, בשער השני הוא נקי מאשמה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/3/11
  14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע עד ההשמטה שלו באיירן לא הגיעו למצב, 17 דקות שבהן הם סתם החזיקו בכדור. שמע הוא נתן הצלות גדולות במחצית הראשונה זה נכון, אבל זה התפקיד שלו, זה כמו שתגיד לי שחלוץ שם גולים, בשביל זה הוא שם, זה התפקיד שלו. הוא צריך לבצע משחק מושלם, בלי טעויות, היום היתה לו אחת קריטית, בקודם היתה לו אחת קריטית, ולמרות זאת, הוא שינה פוקוס, וגם אחרי הטעות הוא היה מצוין במחצית השניה. אל תשכח שגם הגול שראנוקיה הציל במחצית הראשונה גם היה בגלל טעות שלו שהוא לא יצא לתפוס את הכדור.

איך בא לי לקבל את השידור של סקארפיני הערב...תאווה לעיניים שרואות

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פשוט מתקשה לעכל את זה שאינטר כבר לא הלוזרית שתמיד מפסידה. סניידר ואטו החדירו בקבוצה הזו ווינריות ששינתה מקצה לקצה את הגישה של הקבוצה למשחקים מהסוג הזה.
    אינטר קבוצה די שבירה השנה, אפשר להבקיע נגדה בקלות, ולא רק זה, גם ההתקפה לא במיטבה והמשחק ההתקפי לא מספיק חד. אבל הנשמה של המועדון הזה היא מה שמחזיקה אותו השנה. ליאו מאמן גרוע, אבל האווירה שהוא משרה בקבוצה גורמת לשחקנים להתעלות על עצמם, בניגוד מוחלט למה שהיה בתקופתו של בניטז.
    אני לא מאמין שאינטר תזכה השנה בצ'מפיונס, וזה רק בגלל ההגנה שלנו. אבל אני מרוצה שהעפלנו לרבע הגמר, אני מרוצה כי נודח, אפשר לומר שעל הכבוד שלנו שמרנו.

אטו, אוי כמה שאני מתחרט על זה שלא הערכתי אותו מספיק בשנה שעברה. אטו השנה הוא זה שהחזיק את אינטר, בלעדיו לא היינו מגיעים לאן שאנו נמצאים עכשיו. תודה אטו, ותודה זלאטן על זה שרצית את ברסה!

פורצה אינטר!