אלופות: מהפך מילאנזי מרהיב! אלופת אירופה ברבע הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏14/3/11.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליאונרדו: "אני מת, אני גם עשיתי כניסה מאחור אחרי הגול השלישי." מותש אבל עדיין מחייך, לאונרדו דיבר עם סקיי איטליה אחרי הניצחון הגדול של אינטר במשחק הגומלין. "הלילה, זה מאוד קשה להסביר את המשחק." אמר המאמן. "אנחנו ניצחנו וזה היה ניצחון מכל הלב. סוג של מירוץ מאוד מאורגן, כבשנו שער ממש אחרי 3 דקות אבל הפרקים הובילו אותנו למאבק קשה שבו הכל הלך נהדר לבאיירן ואנחנו איבדנו את שיווי המשחק. לאחר מכן ניסינו לחזור למשחק, ספגנו עוד גול, הצלחנו לחזור לעצמנו מה שנעשה בצורה בלתי רגילה. ואז פאנדב, אני מאוד שמח בשבילו כי הזמן האחרון היה טיפה מסובך בשבילו."
    "זה ניצחון היסטורי אבל דברים כאלה קורים גם בליגה. יש רגעים יותר גדולים או פחות אבל מה שקרה היום היה סמלי". "אולי מישהו יאשים אותי שאני מדבר יותר מדי עם רגש אבל כדורגל בשבילנו זה משהו שצריך להרגיש. אני חושב שהקבוצה הזאת יש לה הרבה איכויות. הקבוצה זאת ניצחה על הדשא כשהיא עמדה מול קבוצה שמשחקת כל כך טוב כמו בהתקפה. אנחנו הצלחנו לכבוש, יכולנו להפסיד אבל תמיד נשארנו במשחק".

ז'וליו סזאר, בצחוק:" זה היה הכל מתוכנן הכל, אנחנו חישבנו את הטעות שלהם שתוכל לתת לנו ביטחון ענק." על הבכי שלו בסיום "בסיום המשחק היה מאוד מרגש, בכי של אושר". הכדור היה מאוד כבד וכשספגתי את השערים רציתי לעזוב את המגרש, לנסוע למילאן, ברגל, בסוס, אבל אז התאוששתי". "הגול היה מקלחת קרה אבל תודה לכל החברים שלי, חזרנו, מגיעות להם את כל המחמאות. הטעות שעשיתי הערב היתה רצינית, ללא ספק, אבל למזלי אנחנו פה כדי להגיב על הניצחון שלנו. מה יש לי להגיד על הגול של פאנדב? התחלתי לבכות. אמרתי תודה לאלוהים ולחברים שלי. הייתי מרגיש מאוד רע אם היינו מפסידים אבל אלו דברים שקורים ואני מקווה שלא נטעה."

אסטבן קמביאסו:"יש לנו תחושה גדולה של סיפוק. באנו למשחק בידיעה שאנחנו יכולים לעבור. בהתחלה הכל נראה כמו שצריך, אחרי זה היינו מאוד חלשים אבל יש לנו לב גדול, עשינו את זה. ז'וליו סזאר היה מאוד מאוכזב במחצית כי הוא חשב שהוא הרס לנו את הכל אבל הוא נתן לנו מחצית שניה גדולה שעזרה לנו לנצח. האמנו עד הסוף ועשינו את זה. אני שמח בשביל פאנדב, בשביל הסיפוק שלו ושל כולנו. עכשיו אנחנו צריכים ללכת קדימה, יש לנו ורד יפה ועכשיו אנחנו נוכל לקבל גם את מיליטו חזרה. מהלב, הקבוצה הזאת יכולה לעשות דברים גדולים."

מאסימו מוראטי:" מוזר איך שהמשחק היה בכל כך הרבה רגעים. ז'וליו סזאר? כאשר שוער עושה טעות אז זה תאונה, אי אפשר להאשים אותו. פאנדב לא היה בערב שלו אבל אלוהי הכדורגל הוא משונה. בכל מקרה זה טוב שבבילו בגלל שאחרת זה היה אסון. הקבוצה הזאת יש לה אישיות, אופי וגם כשדברים הולכים רע, הקבוצה יודעת לשנות את זה. ברבע הגמר? אנחנו ניסע לברצלונה, כרגיל. 10 לליואנרדו? אני מסכים. בגלל שזו היתה משימה כל כך קשה, פסיכולוגית, והוא היה פשוט מצוין."

תיאגו מוטה:" אנחנו ידענו שזה יהיה משחק קשה. אבל האמנו ועשינו את זה. אנחנו מאמינים במשחק שלנו בגלל שיש לנו כוח רצון. ברבע הגמר? כל הקבוצות שמגיעות לשם חזקות. אנחנו עכשיו חושבים על אליפות איטליה. ואני יגיד רק עוד דבר אחד: האיטלקים צריכים להיות שמחים הלילה. קבוצה איטלקית ברבע גמר זה חשוב מאוד לכל המדינה." אומר האיטלקי החדש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. Rudess Member

אינטר פשוט שדדו את באיירן, אחרי שבאיירן שדדה את אינטר במפגש הראשון. אם במפגש הראשון היה זה קראפט שעזר לבאיירן לשמור על רשת נקייה, הרי שהיום ההגנה של באיירן נענשה 3 פעמים.

חייבים לציין שהגול הראשון של אטו בנבדל ברור, איפה בדיוק היה הקוון? באיירן התאוששה וחזרה יפה מאד למשחק עם טעות של ג'וליו סזאר, ואחרי זה שער נהדר של תומס מולר הנפלא. ואז ג'וליו סזאר שהוא לדעתי גיבור המשחק היום, פשוט הוא זה שגרם לכך שאינטר נשארה במשחק. הזדמנות מצוינת של ריברי באחד על אחד, שאם הצרפתי לא היה מנסה להפציץ, אלא לבעוט מסובבת בחוכמה הוא היה מבקיע. אחרי זה עוד מצב טוב של גומז ובמחצית השנייה בעיטה אדירה מהאוויר של גומז, את כל אלה סזאר לקח ובמצב של 2:1 אם אחד השערים האלה היה נכנס, המשחק היה גמור.

סניידר הבקיע שער יפה,אם כי קראפט יכול היה לעשות יותר מול הבעיטה הזאת. הגול של פאנדב חשף את ההגנה הבווארית במערומיה ובדקה קריטית, נתן פשוט נוק-אאוט. חבל שבאיירן לא עלתה, רציתי שהיא תעלה, בשביל להנות מגומז שנמצא בעונה מצוינת ותומס מולר הגאון. אינטר עולה לרבע הגמר כנגד הציפיות של רוב האנשים, אבל קשה לי להאמין שהיא תצליח גם השנה לזכות בצ'מפיונס ליג, חצי גמר מקסימום.

3. riquelme1 Member

שדדה את באיירן? תאמין לי רודס, אתה משהו.

ואיפה ראית נבדל בדיוק, ראיתי את השער כבר 5 פעמיים ולא ראיתי שום נבדל, זה היה קו אחד ואולי אולי נבדל של סנטימר- גול חוקי למהדרין, לא ראיתי אפילו אוהד באיירן\אחד מהשחקנים והמאמן שטענו על נבדל בשער הזה.

באיירן יכולה להאשים רק את עצמה, היא לא ברבע בצדק גמור.

4. 亚历山大帕托 Member

http://i55.tinypic.com/mru0k4.Xxx

מה זה ברור... בוא תצחיק אותנו - מה אתה רואה פה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/3/11
  5. Rudess Member

חלק נכבד מהגוף של אטו נמצא מאחורי השחקן האחרון בהגנה של באיירן בזמן המסירה, זה נבדל בדיוק כמו שזה היה נבדל בגמר ליגת האלופות 2006, ובשני המקרים כמובן אישרו לאטו את השער. לא הייתי צריך את התמונה שלך, ראו את זה בזמן השידור וגם השדרנים בעצמם אמרו את זה.

6. riquelme1 Member

את מי מעניין איפה הגוף של אטו נמצא, מה שקובע זה הרגל, הרגל של אטו לפני הרגל של שחקן באיירן.

אין פה נבדל בחיים.

7. Rudess Member

בסדר, זכותך לחשוב ככה וזכותי לחשוב שהיה נבדל.

8. 亚历山大帕托 Member

רק הזרוע (בספק) נמצאת מעבר לקו הנבדל וזרועות לא נחשבות.

http://lsdex.ru/wp-content/uploads/2009/03/no-sex-causes-bad-eyes.Xxx

9. Deki Member

כי ככה עובדת החוקה... לפי איך שבא לך לחשוב.
    מה שקובע זאת הרגל!

אייג'נט, תעשה טובה, תתכונן לדרבי

10. Raulito Madridista

גראנדה אינטר! אלופת אירופה עדיין כאן ובענק, לא ביישה את הטייטל אחרי קאמבק נפלא במשחק חוץ סופר-קשה כשאף אחד לא האמין שהיא יכולה לעשות זאת, ובנוסף - הקבוצה הכי לא איטלקית שומרת על הכבוד של הכדורגל האיטלקי.
    לפני שאדבר על שתי הקבוצות, אני מוכרח להגיד שמדובר לטעמי באחד ממשחקי שמינית הגמר הטובים ביותר, יחס עם צ'לסי - ברצלונה. הקבוצות שמרו על קצב מצויין לאורך כל המשחק והשליטה בכדור התהפכה וכמובן הדרמות והשערים. אשכרה לא רציתי שהמשחק הזה ייגמר. מההתחלה הייתה לי תחושה טובה בנוגע למפגש הזה של שמינית הגמר, משחק שאנשים זילזלו בו לפניכם כי אין שם את בארסה או יונייטד. נו באמת.
    באיירן גמרה אתמול את העונה בצורה מאכזבת. מאז יציאתו של רובן הקבוצה בקושי עברה את החצי. באיירן העדיפה לשמור על התיקו במקום להבקיע את השער שירגיע אותה - ולמרות שהיה נראה שלא נשאר לאינטר מספיק זמן - ידוע שעל ההגנה של באיירן אסור לסמוך. גם בשנה שעברה כשהגיעה לגמר - היא ספגה בלי הפסקה.
    מגיע לאינטר להמשיך הלאה בגלל התעוזה, האמונה והלחימה הבלתי-מתפשרת של השחקנים. פאנדב הפתיע עם משחק ענק - איזה גול!(וגם בישול) ולא מעט שחקנים הציגו יכולת גבוהה - סניידר שכבש גם הוא וניהל את המשחק יוצא מן הכלל; קמביאסו הבלתי-עביר; סמואל אטו; קוטיניו.

11. Bensh Member

לא, זה לא הגיוני שאינטר נהנתה מטעות שיפוט... לא קוראים לה ברצלונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

12. Vatos Member

חוץ מהווינריות שאינטר הקרינה, שחכתם לציין עוד משהו, כרגע חוץ מאייאקס אינטר הקבוצה היחידה שהפסידה בבית, ניצחה בחוץ ועלתה שלב..

אני ממש שמח בשביל אינטר ומקווה שימשיכו ככה...

13. aloneli Member

זה כבר לא משנה אם היה נבדל או לא,באיירן הייתה צריכה לסגור את המחצית הראשונה עם 4-1 לפחות ולא עשינו זאת.
    חבל שיש לבאיירן הגנה כל כך חלשה שהורסת התקפה כל כך טובה,פשוט ספגנו מכל מצב שאינטר הגיעה.
    אינטר לא הייתה במשחק וממש חזרה מהקבר,מגיע לה כל הכבוד שבמשחק גרוע שלה היא הצליחה לכבוש 3 שערים במחשק חוץ.

לא יודע אם תסכימו איתי אבל המחצית הראשונה הייתה לדעתי המחצית הטובה ביותר של קבוצה בשלב הנוקאוט השנה,לראות את רובן וריברי מפרקים את ההגנה הטובה בעולם בכזאץ קלות,לראות כאלו החמצות-בסה"כ הרגשה של פיספוס אחרי משחק כל כך טוב של באיירן וכל כך גרוע של אינטר ובכל זאת הפסדנו..

14. 亚历山大帕托 Member

עכשיו אני מבין למה אתה מתעקש שאינטר מנצחת באופן חוקי - אתה לא יודע את החוקים.
    איך?

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוריניו התקשר למוראטי וליאו כדי לברך...