אלופות: מילאן עוצרת את ריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏21/10/09.

1. דימה Member

אין כזה דבר "לדעתי מזלזלים סתם במילאן".
    אני לא מזלזל במילאן, אבל אני מבין את מי שכן, כי תכלס השנה עד עכשיו הם גרועים ממש.
    זה אותו דבר כמו להגיד "אני לא מבין למה מזלזלים בריינג'רס". מאותה סיבה - הקבוצה על הפנים.

להתייחס בקצרה למשחק של צ'לסי - אתלטיקו.
    אני מתייחס למשחק הזה בדיוק כמו אינטר - קייב אתמול. קבוצה אחת קבוצה גדולה, השניה עוד לא הספיקה להגיע לבאר, וכבר היא בדרך חזרה לבור.
    אם צ'לסי לא תיתן חמישיה זה יהיה מפתיע לדעתי :/

2. Andrea21 Member

כן,בדיוק אותו דבר,זה גם כמו להגיד "אני לא מבין למה מזלזלים באוקטובה" נכון?!

3. 亚历山大帕托 Member

הוא לא אמר מזלזלים "סתם", כאילו בלי סיבה, הוא אמר מזלזלים יותר מדי.

4. cazzo Il Capocuoco

קצת יותר אובייקטיביות דור, תעשה טובה, לא כל העולם אוהד את הפאשיסטים שלכם.

רשימה קצת יותר מפורטת:

1. ב28 במאי 1958, מילאן כמעט הצליחה להוציא מריאל מדריד את הגביע באיצטדיון הייזל בבריסל. אחרי מחצית ראשונה מאופסת בגמר הגביע, חואן סקיאפינו הבקיע למילאן בדקה ה59, אלפרדו די סטפאנו השווה אחרי רבע שעה, ארנסטו גרילו החזיר למילאן את היתרון אחרי עוד ארבע דקות אך חוסה הקטור ריאל עשר דקות לפני הסיום כפה הארכה. בהארכה המרנגס עם שער הניצחון של פאקו חנטו האגדי.

2. בסוף ינואר 1964, מילאן הגיעה בפעם הראשונה לשכונת צ'אמרטין . זה היה הפסד לרוסונרי 4-1 ברבע הגמר, משערים של אמארו, פושקאש, די סטפאנו וחנטו. ריאל מדריד עלתה לחצי הגמר וגם לגמר {בו הפסידה לאינטר} אחרי שהפסידה בסן סירו 2-0 משערים של ג'ובאני לודטי ואלטאפיני.

3. באפריל 1989 פעם שנייה שהרוסונרי משחקים במדריד, זה נגמר בתיקו 1-1: הוגו סאנצ'ס האצטקי לקסטיליאנים, מארקו ואן באסטן משווה רבע שעה לפני הסיום. אחרי שבועיים החמיישיה המפורסמת בחצי הגמר. בגמר בקטלוניה, מילאן מפרקת את סטאווה בוקורשטי 4-0.

4. עונה שעוברת אחר כך, בשמינית הגמר, ב18 באוקטובר 1989, מילאן מנצחת 2-0 בסן סירו משער של רייקארד ופנדל של ואן באסטן. בראשון בנובמבר, אמיליו בוטראגניו עם 1-0 בברנבאו שלא מספיק לרבע הגמר. בסוף העונה מילאן עם עוד גביע אירופאי.

5. צמד המפגשים האחרון שתיארו פה, ב2002-2003. מילאן מנצחת בסן סירו ממסירה של רוי קושטה, שבצ'נקו משחיל לאיקר קאסיאס. המשחק בברנבאו לא היה ממש חשוב למילאן שכבר הבטיחה רבע גמר ולכן ריאל ניצחה בשביל לא לתת לדורטמונד את המקום ברבע הגמר.

4 מפגשים במילאנו - 4 הפסדים לריאל מדריד. 4 מפגשים במדריד - 3 הפסדים ותיקו. משחקי הבית מכריעים.

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/09
  5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש סיבה לזלזל במילאן וכל השוואה ל-2007 לא תהיה הגיונית. בניגוד לסטיגמה הרווחת, הקבוצה של אז לא הייתה קבוצה רעה שפתאום נדלקה נגד היונייטד או במשחקי הנוקאאוט האחרים. זאת הייתה קבוצה מעולה שאומנם נתנה חצי ראשון גרוע, אבל אחר-כך השתפרה מאוד בחצי השני של העונה. בליגה היא צברה נקודות בקצב של אלופה (אם אני לא טועה, מילאן ואינטר צברו מספר מאוד דומה של נקודות בסיבוב השני של הליגה) וגם באירופה מילאן דרסה.

במשחק שבו דווקא ריאל התחילה נהדר ושלטה ברבע השעה הראשונה. אחר-כך הקהל במיאצה התחיל לעשות את שלו ושחקני מילאן נכנסו למשחק. משם זה כבר לא היה כוחות. חבל שהייתי אז רק בן שנה ולא יכולתי להנות מזה בלייב.

6. 亚历山大帕托 Member

לא, אבל היא צברה הכי הרבה נקודות עד שהבטיחה מקום בליגת האלופות (נדמה לי 5 מח' לסיום, בדיוק לקראת חצי גמר צ'מפיונס), ואז זה כבר לא היה משנה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/10/09
  7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אותו דבר. בכל מקרה, זאת הייתה קבוצה טובה מאוד ששיחקה טוב מאוד הרבה לפני (כמה חודשים טובים) המפגש הכפול מול היונייטד. עם כל שטיפת המוח שרצה בכל מיני מקומות, אנשים זוכרים קבוצה אומללה ששיחקה גרוע 200 שנה ותפסה שבוע טוב נגד האנגלים. בקיצור, אחלה קבוצה שאין מה להשוות אותה לקבוצה של היום. לא מעט שחקנים זהים, אבל היכולת שונה לגמרי.

8. 亚历山大帕托 Member

נראה לי שאנשים יותר התחשבו במיקום בטבלה מאשר בכושר של מילאן במפגש מול יונייטד. בפועל, מינואר ועד מאי 2007 מילאן היתה הקבוצה הטובה באירפה.

ההרכב שמילאן צפויה להעלות:

-------------- דידה --------------
    זמברוטה ט. סילבה נסטה אודו
    --- אמברוזיני פירלו סיידורף ---
    רונאלדיניו -------------- פאטו
    ------------ אינזאגי -------------

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/10/09
  9. Becks Member

מחצית משעממת... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_sleeping.Xxx

10. johnnie walker Member

בתור אוהד יונייטד כבר היית מזמן אמור להתרגל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

11. איגור .פ. Member

מה ההיגיון שווין רוני ,גיגס לא בסגל אפילו...אני מבין שיום ראשון יש את ליברפול שזה משחק חשוב ,אבל אני חושב שיונייטד עוד לא הבטיחה את העליה ,והיא היית חייבת לשחק בהרכב הכי חזק.

אקנפייב מציל את צסקא במחצית השניה.

12. cazzo Il Capocuoco

כל כך צפוי... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

13. איגור .פ. Member

ראיתי רק מחצית שניה ,ואני יכול להגיד שלצסקא היה מזל ,במחצית השניה היא היית צריכה לספוג לפחות 3 שערים.

איגור אקפנייב הציל אותה מלא פעמים.

אם אני אשפוט לפי מחצית שניה ניצחון מוצדק של היונייטד.

רק שזה לא ימנע ממני להעביר ביקורת על פרגוסון למה הוא לא בא עם ההרכב הכי חזק שלו.

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שניהם פצועים, גיגס קלות ורוני קצת יותר מקלות. חוץ מזה שגיגס גם ככה בגיל העמידה אוטוטו ולא יכול לתת 90 דקות שלוש פעמים בשבוע. וחוץ מזה שפרגוסון לא חייב כלום לאף אחד.

כבר ניצחון דחוק שלישי ברצף שמושג בדקות הסיום, ברבאטוב ממשיך בכושר הטוב שלו עם בישול יפה בנגיחה. משחק בינוני, אבל קשה היה לצפות להרבה עם כל כך הרבה נעדרים ועם אנפילד על הראש.

15. Becks Member

אני מרוצה מאוד מהיכולת של נאני, נוויל (שנראה טוב במשחקים האחרונים) וולנסיה במחצית השנייה. לא היה משחק משהו אבל היינו יותר טובים והגיע לנו לנצח. הפנים ליום ראשון.

עכשיו נשאר לי להתלבט במה לצפות. ריאל-מילאן, צ'לסי-אתלטיקו או יובה-מ.חיפה.