אלופות: מסי מכאיב לריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏26/4/11.

1. itay7 Member

מאיפה הבאת את השטות הזו? גם בספרד וגם בעולם קוראים לו "סופר קלאסיקו", "אל קלאסיקו" וגם "אל גראן דרבי". אגב, אני זוכר שפעם בספרד קראו לו הדרבי, לא זוכר מתי התחילו לקרוא לו קלאסיקו. אולי למישהו יש זיכרון יותר חד על אמצע שנות התשעים?

2. Ian Wright Member

מה קרה? שמעת את אבי מלר מדבר? ממש לא מסכים. כיף לראות את מוריניו מדבר. תמיד. גם אם הוא יורד על הקבוצה שלך(לא שלך ספציפית כי אני יודע שאתה אוהד ריאל מדריד) זה מוסיף הרבה אקשן וצבע לענף. תקראו לי תמים אבל בשיא הכנות במסיבת העיתונאים הספציפית הזאת אני אפילו לא חושב שמוריניו ניסה להרתיח את פפ ובטח לא צפה שהוא ישתגע בשידור חי. הרי תמיד יש לו מה להגיד על הקבוצה היריבה, זה בא לו בטבעי. נראה לי קצת מוזר שהפעם פפ התפרץ, אולי הלחץ מדבר?

--------------------
    מבחינה מקצועית שתי הקבוצות באות עם חיסורים משמעותיים בחלק האחורי. ברצלונה בלי מגן שמאלי אמיתי ונראה איך היא תסתדר עם זה שכריסטיאנו רונאלדו ייתן כמה ספרינטים ואיך ריאל מדריד תסתדר בלי 'שר ההגנה' שלה העונה - ריקארדו קאראבליו הבלתי נגמר. המחליף שלו לא פחות מקטסטרופלי ואני לא יודע למה אלביול בכלל מועדף על גאראיי שלא צריך לעשות יותר מדי בשביל להיראות יותר טוב מהספרדי. כמו כן, גם חדיירה ייעדר(סיים את העונה) ולאס דיארה יחליף אותו. חבל כי חדיירה בדיוק התחיל להראות את היכולות שהוא הראה במונדיאל האחרון אבל אין מה לעשות, זה חלק מהמשחק.

מה שכן, אם ברצלונה כובשת היום שער חוץ וריאל מדריד לא מנצחים בהפרש של יותר משני שערים אז חבל להם על הזמן כי הם יצטרכו לבוא לתקוף בקאמפ נואו ואנחנו כבר יודעים שזה לא יכול להיגמר טוב עבור שום קבוצה בעולם.

אני רק מקווה לראות עוד מלחמת עולם היום. אין לי עוד בקשות מעבר לזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/11
  3. Zizou10 Member

מה קשור אבי מלר? תהיה בריא, לא כולם מתייחסים לפרשנות של ערוץ הספורט, יותר מזה, לא כולם צופים בה. אין לי בעיה (להפך) עם התגובות שמוריניו, אבל יש גבול לכל דבר, והפעם אני באמת חושב שהוא עבר את הגבול. מה שקרה אתמול לא מוסיף כבוד לא לריאל מדריד ולא לברצלונה, וזה השורה התחתונה שאני לוקח מהמקרה הזה.

4. Ian Wright Member

כי הוא אמר בדיוק את אותם הדברים בחדשות הספורט שכתבת עכשיו אז הזכרתי אותו.

אני לא רואה איפה הוא הגזים פה. מאז שאני זוכר אותו הוא מנסה להפעיל לחץ פסיכולוגי על היריבה בכל דרך אפשרית. בטח על ברצלונה שהיא סוג של יריבה מושבעת עבורו(למרות שעבד שם בעבר). יכול להיות שגווארדיולה לחוץ ויכול להיות שזה משהו שהוא פשוט מחזיק איתו כבר הרבה זמן, אולי עוד מהעונה שעברה ועכשיו זה התפוצץ. האמת שזה טוב לראות קצת שהוא נכנס לאקשן. הוא יותר מדי ג'נטלמני ונותן כבוד. שלא תבין לא נכון, אני מעריך את זה אבל בשלב מסוים מול מוריניו זה כבר לא הגיוני כי אפילו את פרגוסון הוא הצליח לעצבן בעבר.

5. Los Che Member

סיקור ממש אדיר, כל הכבוד לכותב!

הקרבות בין מוריניו לגווארדיולה נהיו לא פחות מעניינים ממה שעתיד לקרות בדשא, כמה מתח ולהט יוסיף לאווירה של המשחק. יש תחושה כזאת שריאל מדריד פייבוריטית, לא מעט פרשנים גם מצהירים את זה אחרי הניצחון שלה בגמר הגביע, ידה על העליונה, ואפשר להבין את השמחה והאופוריה, כי זאת פעם ראשונה בעידן ברצלונה העכשווי שריאל מדריד מתעלה על פניה. ואכן מאוד מעניין לראות אם זה ישפיע על שחקני ברצלונה על כר הדשא, ברור שהם יבואו לשחק את המשחק שלהם, הטיקי-טקה המפורסם ושוב לפרוץ את הבונקר הלבן. מה גם שיהיה לריאל יותר קל עם המתפרצות הפעם, בהיעדרו שלא אינייסטה וסגל הגנה חסר(פעם ראשונה בשנתיים האחרונות שבעיות הסגל הקצר של בארסה צפות, צ'אנס אדיר ללבנים).

מוריניו ינחה את שחקניו לשחק באותה דרך, הרבה פאוולים, כוח ואגרסיביות. אני חושב שהמשחק יסתיים בתיקו עם שערים(1-1 תוצאה מצוינת לבארסה), אבל אם ברצלונה תנצח, זה ללא ספק ישתיק את כל הגל וההתלהבות המדרידאית וגם את מוריניו.

מהנה יהיה בכל מקרה, רק לשמוע את האווירה הגועשת מהטלוויזיה!

6. xavi6 Member

עומר, מדיהם אותי הסוביקטיביות שלך. פפ ג'נטלמן, כל מי שבאמת מכיר אותו ולא מאוהב במוריניו יודע שפפ תמיד מכב את היריבה, תמיד מגיב בצניעות להשגיו וכו' וכו'. אתה יכול להגיד עד מחר שזה "סתם תירוץ", אבל עובדה שפפ לעולם לא התפרץ והגיב ככה עד שבאמת הוזכר שמו והכפישו אותו. דווקא בגלל שפפ מתנהג כל הזמן כמו ג'נטלמן, ולא בוכה על השופטים בניגוד לאוהבך מוריניו, הוא יצא מכליו.

השחקנים אגב קמו ומחאו לפפ כפיים אחרי מסיבת העיתונאים. יש מלחמה ויש מלחמה, מוריניו עבר את הגבול ראשון. ולא בפעם הראשונה.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההיכרות שלך איתו מסתכמת ביותר מ-שלום שלום? שמו הוכפש? במה בדיוק? באיזה רצח/פשע הוא הואשם ששמו "הוכפש" ומה לא היה נכון במה שנאמר על ידי מוריניו בכל הקשור לאותו משחק בסטאמפורד ברידג'? מוריניו לא עבר את הגבול ולא נעליים...מוריניו אמר בעבר דברים הרבה יותר גרועים, רק כשזה נוגע ל-"קיסר פפ" אנשים חיים בסרט לגבי זה. לא אתפלא אם הוא גם מניח חרב על אנשים וממנה אותם לאבירים.

השחקנים מחאו לו כפיים אחרי מסיבת העיתונאים? וואו, מה אני יגיד לך, בפעם הראשונה חיבה מובעת למאמן על ידי שחקנים בהיסטוריה של המשחק. אם אני יחפש את כל הפעמים ששחקנים בצ'לסי, פורטו ואינטר הקיפו את מוריניו, וכל הכפיים חיבוקים, בכי ושות', או כאלה ביונייטד שזה בכלל אפשר למלאות כרך עבה לאנציקלופדיה...לא מבין מה הקשר בכלל לזה שמחאו לו כפיים, הוא רק יצא טיפש במסיבת עיתונאים הזאת והראה שגם אם מוריניו שחצן, חוצפן, ומה שלא תחשוב עליו, הוא לא יותר טוב ממנו ומה זה הצריך? 4 מילים.

אגב מעניין אותי לדעת איפה ראית שכתבתי שגווארדיולה לא מכבד את היריבה...

אבל בכל זאת, אני לא מבין למה אנשים לא שמו לב לזה, שההתפרצות הזאת של גווארדיולה זה בדיוק מה שמוריניו רצה שיקרה, שכל הפריוויו של לפני המשחק יתעסק קודם כל בענייני גווארדיולה-מוריניו ויוריד את הלחץ מהשחקנים, מוריניו מושך אליו את האש, ובכך גם מדרבן את שחקניו שמצידם גם מקבלים שקט למשחק עצמו, בדיוק כמו בשנה שעברה עם אינטר נגד ברצלונה ולמעשה כמעט בכל משחק חשוב שיש למוריניו בקריירה.

8. xavi6 Member

מוריניו לכלך על פפ והתגרה בו בצורה מגעילה ולא מכבדת. נקודה. פפ לעולם לא היה עושה את זה כלפי שום מאמן, ובטח לא מבקר אותם. פפ הוא ג'נטלמן בכל מה שקשור בראיונות, בניגוד לאהובך מוריניו שלא ידע לעולם לכבד יריבה ותמיד הקניט והתגרה בשחקנים ובמאמנים. הוא עשה דברים יותר גרועים? אתה צריך לספר לי? הוא רמז שמאמן גיחון הפסיד בכוונה לברסה. הוא אמר שמסי לקח שיעורים בתיאטרון אחרי שהוא הורה לדל הורנו לשבור לו רגל. יש יותר עלוב מזה? אה כן, יש, להגיד על פפ שהוא בוכה על שיפוט. מוריניו אומר על מאמן כלשהו שהוא בכיין שנהנה מטעויות שיפוט ורגיל אליהם. זה לא עלוב, זה מרתיח. ולכן פפ הגיב כמו שהיה צריך להגיב.

אם בעיניך ההתנהגות של פפ לא יותר טובה משל מוריניו, אתה באמת לא שווה תגובה.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אל תהיה בחורות בכייניות.... האחד מאמן ריאל מדריד, השני מאמן ברצלונה, 2 יריבות שנואות, אז המאמנים מלכלכים אחד על השני קצת במסיבות עיתונאים, מה הביג דיל? מישהו רצח מישהו? עזבו אתכם, פפ ג'נטלמן או לא ג'נטלמן, הוא עשה מה שהרגיש שצריך לעשות, הוא עשה מה שמוריניו בדרך כלל עושה (כמובן שלמוריניו יש הרבה יותר טאקט בנושא, אבל זה מניסיון....), לא קרה כלום, לא צריך להתרגש, זה רק בטוח יבטיח לנו משחק יותר חם היום, מה רע לנו?

בקשר למשחק הערב, כל הסיבות מובילות לניצחון של ברצלונה. ריאל במשך 210 דקות עצרה את ברצלונה על שער אחד, וגם הוא מפנדל, קשה להאמין שקבוצה יכולה להמשיך ולעצור את ברצלונה למשך זמן כל כך ארוך ומשמעותי, בטח ובטח שריקארדו קרבאליו, שהוא ללא מתחרים הבלם הטוב ביותר שהיה בריאל מדריד מאז שאני ראיתי כדורגל, לא משחק במשחק הזה, הניסיון שלו כל כך יחסר לקבוצה, אלביול וגאראי בדיחה ולא ברמה המתאימה, קשה לי להאמין שהגנה כזו תעצור את ברצלונה שוב.

10. Raulito Madridista

מקווה לטוב, מצפה לרע. כבר יום שלם שאני לא מרוכז בשום דבר ומחכה רק למשחק הזה ולא רוצה להתאכזב.
    ברצלונה קבוצה טובה יותר ואני לא קונה את החרטה הזאת שאינייסטה לא ישחק. מסי עושה גול מכלום ואני לא חושב שהמשחק האחרון ישפיע, אלא אם כן נזכה לגול מהיר. אבל הם מאוד פגיעים בהגנה וניהיה חייבים לנצל את זה - לא הייתי מרוצה מניצול המצבים שלנו בשני המשחקים האחרונים למרות שניצחנו בגמר הגביע. צריכים שרונאלדו ואוזיל יתנו יותר, הרבה יותר. אסור לצפות לניסים ונפלאות מקאקא והיגואין כי המשחק נגד ולנסיה הוא לא מדד לכלום. נקווה שההרכב הראשון יעשה את העבודה ושחסרונו של קרבאליו יורגש כמה שפחות(בטוח שנספוג).

העפלה לגמר ליגת האלופות על חשבון ברצלונה היא חלום רטוב והרבה יותר מזה אבל זה יהיה קשה, מאוד קשה. יש לי עוד סיוטים מהלילה השחור ההוא בנובמבר בקאמפ-נואו ואני בטוח ששם אנחנו נפסיד. שום תוצאה היום לא תבטיח לנו את הכרטיס לשלב הבא וגם לא יתרון של שלושה שערים שיהיה דבר בלתי-נתפס(אני קונה 1:0 בעיניים עצומות).

אבל, וזה אבל גדול, בסנטיאגו ברנבאו, עם הרוח הגבית האדירה מהקהל - אף-אחד לא יטאטא אותנו. יאללה טירוף היום וכוסאוחטוק ברצלונה.
    נסיים בתמונה של הסמל. המלכותי. העוצמתי. המרתיע. !Hala Madrid

http://2.bp.blogspot.com/_xXBJ-p1NV7Q/SqjEFweMAJI/AAAAAAAAAak/9kqWBndLTbs/s400/Real%2BMadrid.Xxx

11. Los Che Member

זה נחמד שהתאהבו בלשון החלקלקה של מוריניו, אבל זה עבר את גבול הטעם הטוב כבר. כמה אפשר לעקוץ ולפזר ארס? גם עם פרגוסון עאם אני לא טועה יש לו סכסוך מתוקשר.

מצד שני זאת הפעם הראשונה שגווארדיולה מתבזה על ממש עם האמירה הגסה שהחזיר למוריניו, הוא התבזה וירד נמוך הרבה יותר מהפורטוגלי. חבל מאוד, ומה שבטוח לא יהיה לו שקט היום מהקהל של הבלאנקוס.

12. doundoun Member

היינו יכולים לקבל סידרה נהדרת של ארבעה משחקי קלסיקו ענקיים עם רשימה לא נגמרת של
    שחקני כדורגל נהדרים ומה קיבלנו במקום? מאמן שמוותר על היכולות הנהדרות של שחקניו
    ובמקום לתרום למפגן כדורגל מרהיב מאלץ את שחקניו להפןך עורם ולעשות הכל על מנת לנצח ויהי
    מה כשכל אבל כל האמצעים כשרים. פשוט חבל.

13. Muurad Member

תפסיק לדבר כאילו אתה מייצג את העולם - לא כולם חושבים כמוך.

14. doundoun Member

למען הסר ספק,אני מייצג את דעתי ודעתי בלבד.

ככה בסדר לכתוב?

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שכל התקשורת שיערה וניחשה : קייטה יחליף את אינייסטה, פויול ישחק כמגן שמאלי.