אלופות: מסי מכאיב לריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏26/4/11.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שטויות במיץ, מטרת המשחק היא לנצח, וצריך לעשות הכל כדי לנצח. אם מטרת המשחק היתה בשביל הכיף, אז גם אתה וגם אני היינו היום בברנאביאו על הדשא ורונאלדו ומסי היו מטקבקים על איך שאנחנו משחקים...

2. alexshw Member

הפעם לפפ אין אפילו ספסל בשביל לעשות חילופים מהבית.

3. Ariel Member

לא יודע מה איתכם, אני מצפה למינימום משחק שייכנס לפנתיאון של ליגת האלופות. יש בו הכל- דם, אגו, טינה וטונות של כישרון.

4. riquelme1 Member

מוריניו שוב עולה בהרכב זהיר, האמת שהפעם הוא קצת מאכזב אותי, אחרי התצוגה של קאקא והיגוואין ציפתי שאחד מהם לפחות יפתח.

מוריניו חייב לכבוש היום ולנצח, לעלות עם רונאלדו, די-מאריה ואוזיל זה יפה, אבל חבל שהוא לא עולה עם חלוץ אמיתי שיש לו 3 כאלה בספסל.

בארסה בבעיה בלי איינסטה, עם החייזר קייטה שהוא אסון למשחקים כאלה, והוא אסון בכלל, גם ההגנה במצב לא אידיאלי בלי מגן שמאלי טיבעי ופויול ישחק שם.

אני בכל אופן הולך עם ניצחון לריאל, 2-1 א 3-1.

לא דיברתי על החיסרון של קראבליו שהוא סופר משמעותי, אלביול יחליף אותו וישחק ביחד עם ראמוס, לדעתי גאראיי הרבה יותר טוב מאלביול שהוא סכנת חיים.

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/11
  5. doundoun Member

מי בדיוק לא רוצה לנצח? אין לי בעייה עם קבוצה שאין לה כשרון ומה שנשאר לה זה להתבנקר
    ולגנוב גול, יש לי בהחלט בעייה עם קבוצה של רבע מיליארד דולר וים של כשרון שמאמנה מחפש
    לנצח כש כל האמצעים { לא מעט פסולים} כשרים.
    אני שוב מדגיש,זאת דעתי האישית בלבד. take it or leave it

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלביול פותח וזה לבד שווה גול לברצלונה... עם כל השנאה שלי לריאל לדעתי מוריניו שוב ינצח את גוארדיולה וריאל תנצח ותעפיל שלב, הם במומנטום אדיר ומוריניו חי בשביל המשחקים האלה

7. WellNeverDie Member

הבנתי שזו דעתך האישית, אני רק רוצה להבהיר נקודה שכנראה לא ברורה להמון אנשים בתקשורת הספורט בישראל, בין אם אלו עיתונים, אינטרנט, טלויזיה ושגיא כהן: יש כדורגל שונה מזה.

אני אוהב יותר לראות שחקן נלחם בהגנה, נותן ספרינט מטורף ומחלץ כדור שאיבד ואז מנסה לדהור בכוח. לפעמים זה יותר יפה מחיבור של מאה מסירות שרובם בכלל בחצי ולא תורמות בכלום.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לשחק כדורגל לא חייבת להיות רק בדרך של בארסה עם כל הכבוד, הקבוצה היחידה שמשחקת בכדורגל של בארסה זו בארסה עצמה, ולכן היא מיוחדת ולכן עם פרישתו של צ'אבי ככל הנראה גם היא כבר לא תשחק את המשחק שלה כי מדובר פה בקבוצה נדירה. כל מאמן יכול לבחור באיזושהי טקטיקה שהוא רוצה, לא מסכים איתך שמוריניו מתבנקר, ממש לא, עובדה שבשנה שעברה הוא ניצח את ברצלונה בסיכום עם 2 סגנונות שונים: התקפי בסן סירו והגנתי בקאמפ נואו, ועובדה שגם השנה הוא שיחק בליגה די הגנתי וזהיר ובגמר גביע הוא שיחק פתוח כמעט לגמרי.

9. Cup of Tea Liverpool, UK

ברצלונה משחקת לאט שאפשר למות..

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי הקבוצות משחקות ככה...מאות מיליונים רואים ת המשחק וזה מה שהם מקבלים, היחידים שרצים זה מסי וצ'אבי וטיפה אוזיל מהצד השני. משחק מאוד טקטי, מוריניו לא רוצה לספוג בבית, גווארדיולה לא רוצה להפסיד (במיוחד כשהסטטיסטיקה במשחקי חוץ באלופות עומדת נגדו כמובן). כמובן שגול אחד משנה פה את המשחק.

11. riquelme1 Member

ששתי גלמים כמו בוסקטס וקייטה שכל רגע מתמסרים עם צ'אבי, ומפחדים לצאת קדימה, קשה לצפות למשחק יפה מבארסה.

החיסרון של איינסטה משמעותי, כי הוא שחקן שמשחק קדימה.

את בוסקטס אני אף פעם לא יסבול.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

חבר'ה, זה לא משחק אחד כמו הגמר גביע, לא צריך לטרוף פה את כל הקופה. ריאל נזהרת, לגיטימי, גם בארסה. זה רק רבע ראשון מתוך מחצית ראשונה.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל עדיין סביר להניח שריאל לא תתקוף גלים גלים בקאמפ נואו, בטח כשהיא לא עושה את ה בבית...עדיין הייתי רוצה לראות אותה תוקפת יותר בניסיון לנצח אפילו בקטן.

פדרו לוקח שיעורים מבוסקטס בהתחזויות מגעילות סטייל שנה שעברה, נכון ארבלואה דחף אותו עם הכתף (והגיע לו צהוב) אבל מה לעזעזאל לזה ולפנים של פדרו? למה לרמות ולהגעיל?

לא היה פה 5 דקות של כדורגל, איזה אכזבה, באמת שהמשחק הזה מבחינת הצופה באיצטדיון, לא שווה אפילו 5 יורו ממה שיש פה. (בוסקטס כרגיל מכל ליטוף עושה נוק אאוט של עלי/טייסון/רוקי) מסי אולי נגע בכדור משהו כמו 5 פעמים במחצית הזאת, כרגיל למשחקים שלו נגד מוריניו.

0:0 מחצית של אחד המשחקים הנוראים שראיתי העונה, כגודל הציפיות, ככה האכזבות, אפילו לא 10 אחוז ממה שאמור להיות.

העיקר שיש מכות :aaa021:

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/11
  14. Ian Wright Member

כמה קלאס של פדרו ובוסקטס! תענוג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

15. riquelme1 Member

מאכזב, מאכזב מאוד, חוץ מהבעיטה האחרונה של רונאלדו ריאל לא הגיעה למצב אחד כל המחצית, היא נותנת לבארסה להשתלט על המגרש, ובארסה גם לא מנסה יותר מדי קדימה, וגם לא ממש יכולה עם קייטה הגולם שחוץ מלמסור אחורה לא יודע לעשות כלום, ובוסקטס המתסכל, ורק צ'אבי ומסי איכשהו מנסים לעשות משהו.

למוריניו יש בספסל את קאקא, אדאביור, בנזמה והיגוואין, הוא חייב להכניס אחד מהם.