אלופות: מסי מכאיב לריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏26/4/11.

1. RubberSoul Member

כרגיל כולם באים בטענות רק לנפילות של שחקני בארסה, אבל לא אומרים כלום כשזה קורה אצל שחקני היריבה.

2. Zizou10 Member

אמרתי כבר מקודם שכל הדו-קרב מוריניו-פפ רק יגרע מהמשחק וצדקתי. עם הירידה להפסיקה הייתה גם התגודדות של כל מיני שחקנים/צוות מקצועי ובמקום שנראה כדורגל חבל שאנחנו רואים את הדברים המכוערים האלה.

המערך של מוריניו יותר מדי זהיר לטעמי והוא חייב לשתף את קאקא או חלוץ כלשהו.

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/11
  3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין כדורגל, לא מריאל ולא מברצלונה. ה-3,000 מסירות בין פיקה לצ'אבי לא מדגדגות לאף אחד (רק לסטטיסטיקה..), ריאל מדריד לא מצליחה לחבר יותר מ-3 מסירות רצופות, ושכן זה עדיין לא מספיק כדי לסכן את השער. אם זה ימשך ככה הגיוני יותר שברצלונה תכבוש, כי היא פשוט מחזיקה יותר בכדור. ריאל מדריד לא מחפשת לטרוף את ברצלונה כמו בגמר גביע, הם משחקים הרבה יותר בטוח, מנסים לדחוף קדימה, אבל לא באמוק.

די מאריה לא סופר את דני אלבס.

בריאל אוזיל צריך לצאת, ואחד החלוצים להיכנס.

4. קטלוני Member

כמובן שתשתקו כאשר רונלדו או די מאריה נופלים מכל משב רוח.
    או כאשר בייל גם התחזה שתקתם.אובייקטיביות לא רק מילה גסה,כי כנראה גם לא בלקסיקון.

5. riquelme1 Member

לעומר משעמם, אז הוא מנסה להכניס פרובקציות, אולי תפסיק להתייחס כמו ילדה קטנה?

6. Los Che Member

ברצלונה עושה את העבודה, היא יכולה להמשיך באיטיות הזאת עוד 45 דקות בלי שריאל תעשה דבר, 0-0 מצוין עבורה.

אבל מה מוריניו מתכנן? אם איך שהמשחק ההתקפי הזוועתי של ריאל נראה, ההכרעה עוברת כולה לשבוע הבא בברצלונה. ריאל חייבת לפחות שער אחד להגיע עם ביטחון לקאמפ נואו, השחקנים שלה לא יוכלו להמשיך לעמוד על החצי ולהסתכל על פיקה ובוסקטס משחקים מסירות.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לחשוב לכמה מצבים בארסה הגיעה, בדיוק 2, אחד של ויה ממש בהתחלה והשני כשמסי הכניס לו כדור וקסיאס הדף. 1-2 ב"נסיונות". אבל המשחק עצמו מתנהל בכל מקום שהוא לא רחבת ה-16 מאיזשהו צד, יותר נכון במרכז המגרש, באיטיות מסורבלת ומעצבנת. מה שכן מסכים איתך שמוריניו צריך להכניס את קאקא והיגוואין, אני הייתי עושה את זה על חשבון די מריה ואוזיל.

ההבדל הוא כשדי מריה עשה פליפ פלופ בהתחזות הוא לא תפס את הפנים ברמאות, סתם הביע פליאה למה לא נשרקה עבירה (שלא היתה)

8. 亚历山大帕托 Member

יש לי תחושה שמחכות לנו עוד 135 דקות של כדורגל מסוג זה ואז נראה את ההארכה של גמר גביע המלך. שתי הקבוצות מפחדות לעשות טעויות ואני לא חושב שלמוריניו כל כך יפריע להעביר את ההכרעה לקאמפ נואו.

9. Ian Wright Member

על איזה התחזות של בייל את מדבר? יש כמה כאלה.
    ועל איזה הצגות של דה מאריה וכריסטיאנו רונאלדו אתה מדבר? אני לא טוען שהם תמימים אבל היום אני לא ראיתי הצגות שלהם.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

10. Ian Wright Member

מה פתאום להוציא את דה מאריה. הוא היתרון היחיד של ריאל מדריד במשחק הזה. הוא מצוין גם הגנתית וגם התקפית מול ברצלונה. צריכים לשחק על האגף שלו כמו שיותר כי דני אלבס לא מסוגל להתמודד איתו.

11. alexshw Member

ברסה לא תבכה מ - 0:0.

12. קטלוני Member

נגד ריאל בליין הוא נפל משום דבר.
    כל מגע של אלבס בדי מאריה הוא נופל כאילו הוא יורה בו.

אה נכון.אז זה בסדר עכשיו להתחזות.

לנושא אחר,האם שופטים שליד השערים באמת תורמים?אני לא זוכר שום החלטה שהם עזרו לקבל.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה שאין כאן נכון או לא נכון. גם משחק חצי גמר הוא דבר גדול וגם אותו שחקן יכול להחמיץ. ובעצם, אם שחקן משמעותי מחמיץ משחק חצי גמר זה עלול למנוע מקבוצתו להגיע לגמר, ואז שוב פספסנו אם המטרה היא שהקבוצות והשחקנים הטובים ביותר יגיעו לגמר.

בקיצור, הרעיון שצריך אוטומטית לנקות שחקן כך שיוכל לשחק בגמר ולא משנה מה עשה קודם לכן לא נראה לי ראוי. מה שכן, צריך בהחלט לשנות את השיטה כך שתבדיל בין שחקנים שהם צוברי כרטיסים קועים לבין אלה שאצלם זה נדיר. כמו שאמרתי, אם נגיד שחקן מסיים שלושה משחקים רצופים ללא כרטיס, אפשר להפחית לו צהוב מהספירה, כך שלא יהיה מצב ששחקן שקיבל שלושה צהובים בכל העונה האירופית (נגיד, השלישי בחצי הגמר) יקבל עונש זהה למישהו שמקבל אותם כבר בשלושת המשחקים הראשונים.

14. Los Che Member

אם זה ימשיך ככה הגיע הזמן שמוריניו יוותר על אחד משלושת הדפנסיבים שלו באמצע המגרש וישלח במקום את אחד מקאדר ההתקפה שיש לו על הספסל. בהנחה שהוא לא טיפש ולא רוצה הכרעה מלאה בקמאפ נואו, מה שאין לו ולקבוצה שלו סיכוי.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, מה הקשר? מי אמר שזה בסדר להתחזות? אני רק אמרתי שזה פשוט מגעיל העובדה שפדרו ובוסקטס מנסים לרמות ולגרום לשופט להוציא כרטיס אדום בכאילו...הרי הם לא תופסים סתם את הפנים כי בא להם.

פינטו הוא פשוט ליצן, לירן שטראובר 2.0.