אלופות: מסי מפרק את ארסנל בדרך לחצי הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏6/4/10.

1. 亚历山大帕托 Member

ההרכבים המשוערים במוסקבה:

CSKA MOSCA (4-2-3-1): Ankifeev; A. Berezutski, V. Berezutski, Ignashevic, Shennikov; Semberas, Odiah; Gonzales, Honda, Mamaev; Necid
    A disposizione: Chepchugov, Dzagoev, Nagabkin, Guilherme, Rahimic, Oliseh, Zabolotny

INTER (4-2-3-1): Julio Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Chivu; Zanetti, Cambiasso; Pandev, Sneijder, Eto'o; Milito
    A disposizione: Toldo, Cordoba, Materazzi, Motta, Mariga, Stankovic, Balotelli

סניידר עדיין בספק ואת מקומו מתחת לחלוצים מוכן לתפוס סטנקוביץ'.

2. Curtis moreira Member

לקראת משחקי הערב

ברצלונה-ארסנל

בניגוד למה שהרוב חושבים אני לא כל כך בטוח שברצלונה תעבור קלות ולדעתי יש סיכוי לא קטן שאף תודח. הפציעות של ארסנל אומנם משמעותיות, אבל לברצלונה אין סגל רחב ובעיה במחליפים בחלק מהעמדות וההגנה שלה רעועה כי מיליטו ומארקס לא בנויים להתמודד מבחינת המהירות עם ההתקרפה המהירה של ארסנל, ולעומת זאת ההתקפה של ברצלונה, היא משחקת על מהלכים חכמים ולאו דווקא מהירים ולכן זו טעות להגיד שלארסנל תהיה בעיה עם קמפבל כי הוא איטי אלא דווקא זה יהיה יתרון כי הוא חזק וכבר ראינו שלברצלונה הנוכחית יש בעיה להתמודד עם הגנות חזקות. כמובן שבארסנל החיסורים בחלק ההתקפי משמעותיים (פברגאס,ארשבין,ואן פרסי) אבל יש לארסנל עוד את נאסרי,וולקוט ובנדטנר (שמוכיח את עצמו בחודשיים האחרונים כחלוץ מהרמות הגבוהות). החיסרון הבעייתי ביותר לדעתי של ארסנל הוא סונג כי אין לו ממש מחליף ראוי (ולא, דנילסון הוא לא מחליף ראוי). לגבי ברצלונה, כמובן יש גם את החיסרון של זלאטן שיהיה מאוד משמעותי.
    לדעתי המשחק יהיה צמוד,אף קבוצה לא תשלוט בו באופן ברור וההימור שלי הוא שארסנל יעברו בקושי.

צסק"א מוסקבה-אינטר

על המשחק הזה אני אכתוב כאחד שיתמוך באינטר. אינטר קבוצה עדיפה ואיכותית הרבה יותר מהרוסים ועדיף שהיא תהיה בחצי הגמר, כי צסק"א היה לא תהיה הפתעה נעימה, היא משחקת כדורגל משעמם, חזק ועם מעט מאוד טכניקה, לא קבוצה שנעים לצפות בה.
    לגבי אינטר שבה אני יתמוך בה במשחק הזה (למרות שבליגה האיטלקית אני מקווה שהיא לא תיקח את הסקודטו),היא הייתה צריכה לנצל את היכולת המצוינת שלה בסאן סירו לסגור עניין כבר שם עם 0-2 או 0-3 מוריניו צריך להמשיך בהרכב עם באלוטלי, שהרשים אותי מאוד במשחק מול בולוניה (היה נייד,זז לכל חלקים המגרש לקבל את הכדור והציג יכולת טובה), אינטר לדעתי צריכה לעלות במערך של 4-3-3 :

סזאר

קיבו סמואל לוסיו מאייקון

מונטארי קמביאסו

סניידר

אטו מיליטו באלוטלי

מונטארי צריך לעלות במקום סאנטי לדעתי, מהלך שיכול להיות תמוה עבור הרבה מאוהדי אינטר,אבל צריך לעשות, משום שהמשחק יהיה בחוץ מול קבוצה שהיא חזקה ומהירה וסאנטי למרות שהוא המנהיג,הקפטן, ושחקן חכם שיודע לנווט את הכדור במרכז,אבל סאנטי וותיק מאוד והוא כבר לא מהיר וחזק ויכולה להיות לו בעיה במשחק כזה,ולכן מונטארי, יותר יתאים להתמודד עם מרכז שדה אגרסיבי כמו של הרוסים
    ההימור שלי לגבי המשחק הוא שיכול להיות שהוא אפילו ייכנס להארכה ויגיע לפנדלים, וצסק"א עם האופי והמזל המרגיז שלה תעלה

3. c_web Member

אני באמת לא רואה את ארסנל כובשת הערב בקאמפ נואו, ויותר גרוע אני לא רואה אותה לא סופגת. ראיתי כמה קמפבל חלש בהגנה, ועם המהירות של פדרו בוז'אן מסי והשאר אין לו הרבה סיכוי. הסיכוי היחיד של ארסנל להבקיע זה מצב נייח או טעות ממש אומללה של הגנת בארסה.

4. Slider Member

ברצלונה ואינטר יעלו לסיבוב הבא.

5. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx אולי גם תעלה את קווארז'מה על הדרך.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מונטארי לעלות?! אתה שפוי?! בשבת כשהוא נכנס בדקה 89 במצב של 0:3 לאינטר, חששתי שהוא יגמור את המשחק והם יחזרו ל-3:3, אז לתת לו לשחק ברוסיה? האם יש למוריניו נטיות אובדניות שאנחנו לא יודעים עליהן? לא נראה לי...

7. Curtis moreira Member

לעומר ולAGENT ORANGE, יש לכם אופצייה אחרת לקישור האחורי ליד קמביאסו חוץ ממונטארי/סאנטי? אני מניח שלא ומונטארי הוא לא שחקן כזה גרוע כמו האמבוש שאתם עושים עליו כאן אוהדי הכדורגל האיטלקי בפורום ואל תשכחו שמוריניו בחר להביא את מונטארי ואני מניח שהוא יודע קצת יותר ממכם למה מונטארי הוא שחקן רוטציה די לגיטימי באינטר. אני מסכים איתכם שמבחינת כדורגל סאנטי עולה על מונטארי, אבל עוד פעם סאנטי זקן והוא חלש ולא מהיר ותנסו לדמיין אותו משחק מול מרכז שדה של רוסים גבוהים,מהירים וחזקים ולכן מונטארי שהיתרון היחיד שלו הוא שהוא מהיר וחזק ולכן מתאים למשחק הזה, ועוד פעם אני אומר אני לא מכחיש את זה סאנטי יותר טוב ממונטארי אבל יש סוג משחקים שמונטארי מתאים אליהם יותר (כל מה שכתבתי הוא בנוסף לעובדה שקמביאסו הוא באנקר בהרכב)

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/10
  8. 亚历山大帕托 Member

פשוט לא.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאנטי חלש וזקן...בדיחת העשור, הבית ספר שהוא עשה לשחקני צ'לסי בלונדון, שנים ילמדו את זה באנגליה...בגיל 36 השחקן הזה הוא פנומן...

מונטארי וקווארסמה, השניים שלא רק לא צריכים לשחק אלא לא צריכים להיות בסגל הרחב, אני יעדיף שחקן נוער שמעולם לא שיחק דקה אפילו בקבוצת הנוער עצמה, מאשר את שני הפחים האלו...אם מישהו מהם ישחק זה כמו לפתוח ב-12 על 10...

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/10
  10. Curtis moreira Member

סאנטי לא עשה שום בית ספר לשחקני צ'לסי בלונדון, הוא לא יכול להתמודד מול שחקנים שהם יותר חזקים ומהירים ממנו כמו באלאק,אובי מיקל ולמפארד, מה שניצח את המשחק לאינטר בלונדון הייתה עבודה טקטית מעולה של מוריניו, עבודה טובה מצד כל אחד משחקני הקבוצה והתעלות חד פעמית של אטו בגול, אבל לא היה שם שחקן מעל כולם וכן, עוד פעם אני חוזר, סאנטי אבל לא נודע בשל האגרסיביות,החוזק והמהירות שלו במרכז השדה אלא בניהול המשחק שלו החכם ובמנהיגות, ועכשיו על אחת כמה וכמה שהוא באמצע שנות השלושים לחייו הוא לא חזק ולא מהיר,תפנימו את זה.

ואיזה הגזמות עשיתם פה, עשיתם מסאנטי מינימום מסי וכריסטיאנו רונאלדו ביחד וממונטארי איזה שחקן להפועל עכו, אני בטוח שלא סתם מונטארי נמצא באינטר ואני גם בטוח שאם תעשו משאל בין שחקני מרכז השדה ופרשני כדורגל בעולם (לא שאני עשיתי כזה, זה סתם בשביל המחשה) אף אחד לא יציין את סאנטי כאיזה שחקן מאיים במרכז השדה שכל קבוצה שמתמודדת עם אינטר מפחדת ממנו

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/10
  11. yonmu Member

לא משנה בן כמה זאנטי, העבודה שהשחקן הזה עושה היא פשוט מדהימה. רונאלדיניו לא עשה כלום מולו ב2 דרבים, נגד ברצלונה הוא היה מהבודדים שתפקדו ונגד צ'לסי הוא לא עשה שום טעויות. שחקן פשוט פנומנאלי שעושה עבודה הגנתית מעולה בין אם הוא בעמדת המגן הימני, השמאלי, או בכלל במרכז השדה.

מונטארי וקווארז'מה מתחרים על תואר השחקן הכושל ביותר באינטר (או בכלל באיטליה). אני אישית ממש מאוהב בשני השחקנים האלה... אבל אני אוהד מילאן.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סאנטי לא צפוי לשחק בכלל כמגן הערב?

13. Curtis moreira Member

רונאלדיניו לא עשה מולו כלום כי רונאלדיניו של היום מתאים בקושי לליגה הברזילאית (ואני מדבר על רונאלדיניו בתור אחד שחושב שבשיאו הוא הציג את היכולת הכי טובה ששחקן הציג ב-20 השנה האחרונות), והתקפת מילאן אינה מהרמות הגבוהות.

אם תשימו לב סאנטי מצטיין כיום (אני מדבר על היום כי אני חושב שפעם הוא באמת היה מהרמות הגבוהות) רק מול קבוצות מהליגה האיטלקית וקבוצות שהם לא מהדרגים הגבוהים באירופה, אם הייתם שמים את סאנטי בקבוצת צמרת בליגה האנגלית הוא לא ה שחקן הרכב כי שם הוא היה פשוט נמעך ע"י סגנון המשחק האגרסיבי, ובורח בחזרה לאיטליה אחרי שנה,ומול ברצלונה בקאמפ נואו הוא לא עצר את צ'אבי ואינייסטה, ובסן סירו מול ברצלונה אינטר עשו בונקר, בקיצור סאנטי של היום אינו סאנטי של פעם והוא לא בטופ 5 אפילו לא בטופ 10 של שחקני מרכז השדה בעולם, הוא כיום לא מתאים להתמודד עם הגדולות באמת ומול צ'לסי, אינטר עברה כי זאת הייתה עבודה קבוצתית מצוינת ולא סאנטי לבדו העלה את אינטר.

אני חוזר ואומר: סאנטי שחקן יותר טוב ממונטארי! אל תבינו אותי לא כון אבל כיום יש לו הרבה מגבלות ויש משחקים, כמו מול צסק"א שהוא לא מתאים לשחק בהם בחינת סגנון המשחק.

אני גם לא מבין למה אתם דוחפים כל הזמן את קווארזמה אני דיברתי עליו?אני הזכרתי רק את מונטארי ולצורך העניין,קווארזמה הוא באמת אחד הגרועים בתולדות אינטר והוא באמת פלופ רציני,אבל מונטארי לא,עובדה שהוא מקבל הרבה דקת בניגוד לקווארזמה, ומוריניו כנראה לא סתם נותן לו את הדקות האלה ומוריניו מבין
    "קצת" יותר ממכם בכדורגל

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/10
  14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ומוריניו שמבין כדורגל לא סתם נותן לסאנטי לשחק מול קבוצות מהירות ופיזיות כצ'לסי, צסק"א וכו'... לא? {על אותו בסיס של טענתך לגבי מונטארי}

האמת שדי הופתעתי לקרוא את דברייך, אחד הדברים שהכי מדהימים אותי אצל סאנטי בגילו זה שהוא כמעט ולא איבד מהמהירות שלו, בטח שלא ביחס לשחקנים אחרים בגילו.

ככה או ככה משאלתך התקבלה, לפחות חלקית, כשסאנטי לא יאייש את מרכז השדה אלא את אגף שמאל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/4/10
  15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

CSKA Moscow: Akinfeev; A Berezutski, V Berezutski, Ignashevich, Schennikov; Honda, Sembreras; Mamaev, Dzagoev, Mark Gonzalez; Necid

Inter: Julio Cesar; Maicon, Samuel, Lucio, Zanetti; Stankovic, Cambiasso; Sneijder; Eto’o, Milito, Pandev