אלופות: מסי מפרק את ארסנל בדרך לחצי הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏6/4/10.

1. 亚历山大帕托 Member

מסי לא אנושי מול הגנות בספרד וכאלה כמו של ארסנל. אם מישהו חושב שהוא היה מצליח כל כך בליגה אנגלית או איטלקית, חי בסרט. מול קבוצות חזקות בארסה מצליחה בזכות שחקנים אחרים, יותר חשובים, שתמיד שם ברגע האמת.

2. riquelme1 Member

בוודאי שאפשר לעצור אותו, אבל בכושר של היום זה דבר פשוט קשה, ובטח שלא ההגנה של ארסנל עם סילבסטרה תעשה זאת.

ברצלונה משחקת מהדקה ה55 בלי חלוץ, בלי מסי היום אני לא יודע איפה ברצלונה הייתה. החיסרון של זלטאן בלט מאוד היום, בוז'אן לא עשה הרבה במחצית חוץ ממלחמה, הנטונים הפיזיים שלו לא מספיקים נגד הגנות פיזיות.

פדרו הוא שחקן טוב וקיילר פנטסטי, אבל רק כג'וקר מהספסל, לבארסה חסר קיצוני ואני מקווה מאוד שבעונה הבאה זה יפטר.

נגד אינטר זה יהיה סיפור שונה, מורניו כבר ילמד לסגור את מסי.

3. דנידין Member

כדי לסגור את מאסי צריך למצוא דרך לסגור את הקישור של בארסה והנעת הכדור המושלמת. זאת חתיכת משימה, אבל כך לא יגיעו כדורים למסי וזה בנתיים רק הידינק ידע לעשות.

מחצית שניה גארבג' טיים, חבל שבאסה לא ממשיכה לתת עוד קצת הצגה, משעמם.

4. שלו Guest

כשהוא מגיע למשחק - כשהוא נותן את השער הראשון... אם הוא לא מפציץ זה פשוט כי הוא ביום לא טוב. ואני הכי אובייקטיבי שיכול להיות... הוא השחקן הכי טוב בעולם והוא בלתי ניתן לעצירה.

5. yonmu Member

מה זה 'אם הוא מגיע למשחק'? מי שקובע אם הוא מגיע למשחק או לא זה שחקן ההגנה שמולו הוא מתמודד. נגד בוסינגווה ואשלי קול הוא לא הצליח.
    ולמרות זאת, לגמד אותו זו הגזמה. הוא בהחלט היה יכול להצליח גם באנגליה ובאיטליה, כנראה שפחות עם דריבלים (שהיו גוררים עברות) אבל עדין מדובר בשחקן עם מהירות מדהימה, זריזות, וסיומת מעולה.

בכל מקרה, כל המחצית הזאת משעממת. גווארדיולה מרדים את המשחק בכוונה (טורה-בויאן) וחבל כי הוא יכל להעלות את הנרי ולהביס את ארסנל הרבה יותר.

6. JR-Riquelme Member

למה נראה לך ששחקנים כמו די נטאלה וקסאנו יכולים לעשות בית ספר להגנות באיטליה ומסי, שלא סופר אותם מבחינת הכישרון והמנטליות, לא?

אה, ומסי אמר שהוא מוסר דש חם לקונטיני וקנאברו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/4/10
  7. guyholl Member

כל אחד אפשר לעצור, לארסנל היום לא היה את הכלים והטקטיקה לעשות את זה.
    4-1. הפנים לברנבאו.

8. JR-Riquelme Member

ברור שאפשר לעצור אותו. תשים עליו כל המשחק 2 עלוקות ואתה תעצור אותו. אבל אז יבוא לך מישהו אחר מברצלונה ובגלל זה קבוצות לא עושות את זה. אתם באמת חושבים שזה כל כך פשוט לעצור אותו ושהמאמנים טמבלים?

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשמסי יעשה בית ספר למאייקון, סמואל, לוסיו, קיבו, זאנטי, קורדובה, אני יעמוד וימחא לו כפיים כמו כולכם, כל עוד עומדים מולו ארבעה דחלילים אני יכול להתפעל ולהגיד שהוא שחקן גדול אבל באותה נשימה לזכור גם מול מי הוא משחק...

לדעתי כל הקונצרט הזה דווקא עובד לטובת אינטר, שכולם כבר יסגרו את חצי הגמר.

10. ccnoob Member

המשחק הכי טוב של מסי בכל הקריירה שלו,ארסנל הקבוצה הכי פאטתית שראיתי עד כה העונה..
    פשוט בושה שהיא מקום 3..
    ברצלונה לא באה למשחק,רק מסי.

יורם ארבל,ושגיא כהן בושה שנותנים להם להיות שדרנים.

11. riquelme1 Member

גם את מארדונה ופלה היה אפשר לעצור, ובוודאי שגם את לאו מסי אפשר, אבל רביעייה היום ובדרך ובצורה שהוא עושה, פשוט העלה את ברצלונה היום לרבע הגמר עם רביעייה ברבע הגמר, באמת אין מילים, אי אפשר לגמד דבר כזה רק מחמאות, אפילו מול הגנה רעה של ארסנל.

אבל עם נחזור שנייה למשחק, ממש לא משחק גדול של בארסה, לא אהבתי את החילוף של בוז'אן, בארסה שיחקה בלי חלוץ וטורה יכל להכנס בלי החייזר מספר אחד סיידו קייטה שאני עדין לא מבין מה עושה בברצלונה.

סיכום נרחב יותר בהמשך.

12. REAL MADRID Member

כשהוא עושה את זה בליגה הספרדית אז הליגה חלשה... אין ספק שההגנה של ארסנל היא בדיחה אבל לפרק ככה קבוצה שלמה רק בודדים יכולים. לאו מסי שחקן ענק.

כמעט שחכתי, אטו חוזר לקאמפ נואו, יהיה מעניין.

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/10
  13. JR-Riquelme Member

בסדר. לאבצי יכול לבוא לסן סירו ולעשות בית ספר לכולם, אבל מסי לא יכול. דייגו מיליטו יכול להאכיל כל בלם שני בליגה בהטעית בעיטה שלו, אבל מסי לא יכול. ליגה חזקה מדי בשבילו... מריו יפס יעיף אותו עם הגוף.... ליגה איטלקית חברה!!

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם כל משתתפי הדיון הזה מודעים לכך שהם יוצאים מגוחכים (וזה לא משנה באיזה צד הם)?

15. JR-Riquelme Member

אני מרשה לעצמי לצאת מגוחך בפני אנשים כמוך. תודה על הדאגה גבר...