אלופות: ניצחון ענק לנאפולי על הסיטי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏22/11/11.

1. Strawberry Fields Member

מה הפרוצדורה עם העניין הזה? הרי בשני המשחקים בין אייאקס לליון נגמרו בתיקו מאופס.
    נניח שתפסידו במחזור האחרון לר.מדריד וליון תנצח את זאגרב, העולה תקבע לפי הפרש שערים?

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הטלוויזיה ההולנדית התסריט:
    ריאל מנצחת 3-0 באמסטרדם, וליון 4-0 בזאגרב אז הצרפתים עולים.

3. aloneli Member

מה יש לקוות?
    אייאקס ב+7 בהפרש שערים על ליון,והיא צריכה להיות מובסת ושליון תביס מצד שני.קיצור זה לא הולך לקרות...

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאוד מפתיע עם ליון, הקבוצה כנראה בבית וזאת הפתעה עצומה כשליון היתה מסומנת בתור העולה השניה וגם שתעלה בקלות מהבית הזה

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

aloneli, בוא נחכה עם כדורי הבדולח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    אייאקס שיחקה היום ללא 4-5 שחקני הרכב ראשון (כולם פצועים), אבל ברור לי שריאל לא תבוא לאמסטרדם כדי לטייל. אתה באמת חושב שמוריניו יתן לבחורים שלו הוראה לשחק על תוצאה? אני לא סומך על האיש הזה ולא מן הנמנע שאייאקס תצטרך משחק לחימה כמו שראיתי היום אחרת נצא מובסים. הספרדים נמצאים בכושר מדהים (אולי מוקדם מדי בעונה?) ולאייאקס אין שום שחקן שיכול לשחק עכשיו בריאל.

הדבר היחיד שאולי נותן לי כרגע תקווה זו דווקא ליון. רק בעשר הדקות האחרונות היא באמת לחצה את אייאקס לאחור, אבל בעיקר במחצית השנייה אייאקס היתה צריכה לגמור את העניין. היא קיבלה לפחות הזדמנות אחת שהיה צריך להגמר ברשת. בכל זאת לנצח 4-0 בקרואטיה לא יהיה קל. אם בסופו של דבר אייאקס ממשיכה אחרי החורף בליגה האירופאית ליון עשתה את זה בזכות.

amirb91, כמו אייאקס, גם ליון נמצאת העונה במשבר. היום היא לא עשתה מספיק בשביל לנצח ובדקות רבות אייאקס היתה פשוט יותר טובה. ללא ספק שהצרפתים לא מתקרבים לרמה של הקבוצות מלפני מספר שנים.

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/11
  6. פול סקולס Member

לפני המשחק של סיטי מול ויאריאל, טענתי שעם כל הכבוד לסגל שלהם, הם לא יצליחו להיות דומיננטיים במשחק חוץ באירופה. מול הספרדים הם קיבלו קבוצה פצועה אנושות; מול באיירן והיום מול נאפולי ראינו את ההבדל, ואפשר לראות את זה על יונייטד בחוץ, ריאל מדריד שחילצה 0-1 בזאגרב...

אם הם יגיעו לליגה האירופית, מעניין אם יתייחסו למפעל הזה ברצינות. אם מנצ'יני סומך על העומק בסגל שלו, יש להם סיכוי לא מבוטל לזכות בתואר שבכל זאת שווה משהו, בטח בשביל האוהדים שלהם שלא זכו בתור 30 ומשהו שנה (עד העונה שעברה).

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שהיום נחמד להיות אוהד מנצ'סטר סיטי, אבל בסיטואציה של היום אני חושב שהקבוצה הזאת למעשה משחקת היום ללא זכות קיום. עם מעט מאד היסטוריה והמון דולרים של איזה שייח משועמם אני מעולם לא אשמח אם הקבוצה הזאת תזכה במשהו. ההישגים שלהם לא שווים להשגים של לפני ימי חוק בוסמן ולמרות שאני אומר אותו דבר לגבי הקבוצה העכשווית של ברצלונה, ריאל, וצ'לסי אני עוד נותן קצת כבוד לקבוצה שלפני חוק בוסמן עשתה משהו. בעיניי מנצ'סטר סיטי, צ'לסי, ומלאגה רק מחזקים את הטענה שכדורגל הקבוצות הלך לעולמו.

8. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אתה מדבר על צ'לסי, מלאגה והסיטי?
    אז תדבר באותה מידה על בארסה, ריאל, וכן - גם מנצ'סטר.

אין מה לעשות, זהו עידן שבו הכסף קונה הכל.

אבל בנוגע לסיטי ספציפית - גם אני אשמח לראות אותם לא מגיעים לשומדבר.
    אבל זה לא בהכרח קשור.

9. AW forever Member

וואו איזה הפתעה עם אייאקס!
    תלויים בעצמם לגמריי להעפיל מהמקום השני לשמיניתץ ליון ממשיכים עם הצלילה שלהם, מקבוצה שבאמצע העשור הקודם הייתה נראית כמו קבוצה שיכולה לזכות במפעל, לקבוצה שלא מצליחה לשים גול לאייאקס ועוד יוצאת בזול מהמפגש.

אחרי מחזור סיום משמים בשנה שעברה, השנה הולך להיות הרבה מתח ואקשן במחזור האחרון, שכמה קבוצות גדולות תלויות על בלימה, וזה עוד לפני התוצאות של מחר. יהיה מעניין!

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

זה היה מאוד חסר המתח הזה..

11. פול סקולס Member

הטיעון הזה לא מחזיק מים. מגעיל, בטח מגעיל. אבל זה או לעשות ככה, או להישאר קבוצה קטנה.
    האקדמיה של ברצלונה יוצאת דופן, הדור של 92 ביונייטד יוצא דופן... חוץ מזה (ואולי עוד דוגמאות שאני לא מכיר), אתה צריך כסף כדי להתחרות על תארים. כמה שיותר, יותר טוב.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אם קצת להתאושש אז מדהים איך אייאקס הנאיבית והאפטית בליגה מגלה פתאום ביצים בליגת האלופות. יכולנו גם לנצח אם סולמני היה חד יותר (ואם היה לנו חלוץ אחד בסגל...) אבל לא נהיה חזירים. משחק מצויין של הבלמים הבלגים הידועים לשימצה ווורמיר שעוד יותר ידוע לשימצה. אפילו איינו היה טוב מאוד.

אין לי מה להגיד. אסור לפספס הזדמנות כזו.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועוד איך היא מחזיקה מים, אבל זה לא הויכוח פה. רק נותר לי להגיד שלפני חוק בוסמן שום קבוצה בעולם יכלה להרכיב 11 זרים. 11 זרים מהטובים שיש. מבחינתי מה שברצלונה עושה בשנים האחרונות לא דומה בשום דבר לברצלונה של קרויף של תחילת שנות התשעים. זו היתה קבוצה נהדרת, אבל היום?

צ'לסי, מנצ'סטר סיטי, ומלאגה היו לפני חוק בוסמן קבוצות די קטנות. היום רק בגלל החוק שהרס את הכדורגל הן יכולות בקלות להרכיב בעזרת הרבה כסף 11 זרים מכל קצוות תבל, אבל ריאל, ברצלונה ומנצ'סטר יונייטד כבר זכו בגביעי אירופה כשבאמת הקבוצות היו צריכות לבנות קבוצה. אנא, אל תשכח את זה!

ארז, ממה שהבנתי ריאל מגיעה לאמסטרדם כמה ימים לפני הקלסיקו בספרד...באמת כולי תקווה שנוכל להרוויח מההזדמנות הזאת כי נראה לי שבליגה העונה אולי כבר מאחורינו.

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/11
  14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריאל מדריד כששלטה באירופה באותם שנים זה היה בזכות שלטונו של פרנקו וכל ההיסטוריה הספרדית..

אין מה לעשות כשקבוצה שולטת באירופה/עולם זה בזכות כח וכסף...היום רק הכסף מדבר

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

היסטוריה זה רק תארים? לסיטי יש לא פחות ואף יותר היסטוריה ממרבית המועדונים שמופיעים השנה בליגת העשירות של אירופה, מתמטיקה פשוטה. אבל למי שרגיל לתארים כנראה שזו ההיסטוריה היחידה שנחשבת.

אגב, לא הבנתי מה מפריע לך יותר - שמדובר ב-11 שחקני רכש או שמדובר ב-11 שחקנים זרים (כמו שכתבת)?

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/11