אלופות: קזאן מדהימים את בארסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏20/10/09.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

וואו, כל היום עם החברים התלוננתי כמה שהמחזור לא מעניין והוא סיפק כאן כמה הפתעות לא קטנות:

בראש ובראשונה, כמובן, קאזאן מוציאה 3 נקודות מהקאמפ נואו! (יש לציין שבHD זה נראה יותר מפתיע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx)
    ליברפול שומטת נקודות באנפילד, אחרי מהפך ועוד שער של יוסי.
    7 שערים מגיעים מדברצן, בסוף האיטלקים יוצאים עם הנקודות.
    ריינג'רס ממשיכה ביכולת רעה וחוטפת רביעייה בבית מאלופת רומניה.

היה מעניין בסופו של דבר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. johnnie walker Member

גם אני לא, היא כנראה ניצחה בישיבה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

3. kfiros Member

פשוט סנסציוני מה שהולך בבית הזה..
    לאט לאט אני מתחיל לתפוס יותר מהכדורגל הרוסי, אמנם המשחק היה יותר בשליטתה של ברצלונה- וקאזאן לא הורגשה מספיק אבל התוצאה מדברת בעד עצמה.
    אם רובין או דינאמו יעלו על חשבון אחת "ממפלצות אירופה" (סביר שאינטר) זה בעצמו יהיה הישג חסר תקדים וגם תעודת כבוד לפלאטיני לאור הצלחת השינויים באופן ההעפלה למפעל שמאפשר כניסה גם של קבוצות קטנות יותר, דבר שיש עליו המון ביקורת עד עכשיו.

4. קטלוני Member

ברסה נראתה נורא היום.פשוט היום ונורא.בלי שיטה ובלי יכולת.

5. The Solist Member

אם רוצים ללמד ילדים כדורגל,חייבים להראות להם מהלכים של ליון.הם אמנם לא שיחקו לאורך כל המשחק טוב,אבל היה להם מהלכים שפשוט כתובים מהספר-כמו גול הנצחון.מסירה,שחקן עוקף,מקבל,פס רוחב וגול בנגיעה.
    פראניץ' בן ה19 שחקן גדול.

6. SeRgInHo Member

רשמתי עוד לפני שהמשחקים התחילו שהבית הזה עלול להסתבך. לרובין ולדינמו שנשארו שני משחקים ביתיים ויש גם משחק בין ברסה לאינטר. אם אתם שואלים אותי, אחת מהשתיים האחרונות בוודאות תשאר בחוץ

7. Raulito Madridista

בסופו של דבר, ערב האלופות הזה היה מאוד משעשע והרבה יותר מעניין משחשבתי.

סנסצייה אדירה בקאמפ-נואו, אין מילים אחרות לתאר את מה שאירע לפני כמה דקות. קאזאן כבשה שערים פנטסטים ועוד יותר מכך - שיחקה בלי פחד והציגה משחק הגנה מושלם, הן של הרביעייה האחורית(שארונוב ראשון לכל כדור גובה) והן של כל השחקנים שמנעו מברצלונה שטחים פנויים. לקראת הסיום קאזאן עשתה מתפרצת יפה מאוד בעזרת כמה מסירות מהירות בנגיעה והשיגה כדור חופשי. ברצלונה אומנם הייתה קרובה להשוות בסיום, כשזלאטן פגש את המשקוף וטורה נגח לקורה, אבל היא שיחקה חלש מאוד. לא אותה התלהבות, לא אותה תנועה ללא כדור וגם משום מה יותר מידי הרמות לרחבה. אני לא זוכר את ברצלונה מרימה כל-כך הרבה כדורים במשחק אחד. אולי המשחק הזה יעיר את השחקנים של גוארדיולה. נראה שהם צריכים השקמה.

ואיזה פראיירים אלופי איטליה, אינטר, שבמקום לנצח את קייב ולהעפיל למקום הראשון בבית - הסתפקו בנקודה ביתית נגד האוקראינים. המאזן של מוריניו בצ'מפיונס עם הנראזורי ממשיך להיות מכפיר. שבשנקו היה כל-כך קרוב להביא את האוקראינים ליתרון כפול ואז לדעתי אינטר הייתה מפסידה. אם יש נקודת אור באינטר זהו סטאנקוביץ שכובש הרבה שערים לאחרונה ותורם כמו שצריך מבחינה התקפית. השער של וולטר סמואל היה מאוד יפה, נגיחה פנטסטית. סואזו הגיע למצב מצויין אבל מרוב חלודה הוא התבלבל. אגב, בדקה האחרונה אינטר השיגה קרן וסניידר הרים כדור רע מאוד, שטוח, וחבל.

מצחיק שליון רצתה לחזור מאנפילד עם נקודה ובסוף השיגה שלוש בהתקפה רגועה, סלבנית וחכמה. אני חושב שתיקו היה משקך יותר את מה שקרה שם, לכל קבוצה היו את הדקות הטובות שלה. ליברפול לא הייתה רחוקה מלהכפיל את היתרון שלה אחרי השער של בניון, אבל זה לא קרה. חבל שג'ררארד נפצע והוחלף, אבל אאורליו היה דווקא פעיל התקפית. בכל מקרה, ההגנה של ליברפול מאוד חלשה. היא לא מסוגלת לשמור על שער נקי וכל פעם שקבוצות מגיעות לשטח ה-30 מטר מהשער - זה נגמר במצב מסוכן.

סביליה עם ניצחון חלק גם בשטוטגארט והיא הבטיחה לדעתי את המקום הראשון בבית. כל הכבוד לקבוצה של חימנז שהגיעה אחרי הפסד מפתיע בליגה ופגשה קבוצה במשבר, ולמרות זאת הצליחה לכבוש שלושה שערים. מפתיע שסקילאצ'י כבש צמד. כל הרמה של סביליה היום הפכה לשער. השער השני הוא באשמתו הבלעדית של להמאן. חסוס נאבאס ניצל את המתנה והוא ממשיך בכושר ההבקעה שלו. הבעיטה החופשית של שטוטגארט הייתה נפלאה, אבל זה הספיק רק לשער מצמק.

ארסנל סופגת בדקה ה-90, נו באמת, זה מזכיר לי את התותחנים מודל 09\2008 ולא את הקבוצה של השנה, שנראית טוב בדרך-כלל. מה שכן, התיקו שלה בהולנד רק מעכב את הבטחת המקום הראשון.

כשאני רואה איך ריינג'רס מקבלת בראש בבית ואיך הכדורגל הסקוטי מידרדר - אני באמת מתחיל לחשוב שהפועל יכולה לנצל בסלטיק בליגה האירופית, או לכל הפחות להאמין בתיקו.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/09
  8. איגור .פ. Member

אני חושב שליון היום בעצם הבטיחה את עלייתה לשלב הבא ,אחרי הניצחון על ליברפול.

רק משהו מדהים לא יעלה את ליברפול ופיורנטינה לשלב הבא ,ואת האמת לא מגיע לליברפול להיות בשמינית הגמר.

9. Roberto Baggio Member

ההגנה של אינטר היתה פשוט נוראית היום. דינמו לא ביום גדול הצליחה לחתוך את מרכז ההגנה של לגיון הזרים הזה בכזו קלות. האוקראינים יכלו לגמור את זה ב4 או 5 חתיכות לפחות, אבל החמיצו ממצבים בטוחים. כל משחק מסירות קצר או דריבל לתוך הרחבה או סתם הגבהות מקרן הצליח לאוקראינים. זה די מפתיע בהתחשב שסמואל ולוסיו דווקא מרשימים אותי העונה. אינטר במשחק רע ללא יותר מדי שיטה. לקחו לה 20 דקות לבעוט בעיטה למסגרת.
    האמת שגם היה נחמד את שבצ'נקו שוב משחק מעולה מול אינטר, אחרי ההשפלה בדרבי האחרון אמרתי שאני מתגעגע לימים שהוא היה מתעלל בהם.

אני בעד האיטלקיות האחרות, שאינטר תעשה לי טובה ותסיים במקום הרביעי. אמן.

10. The Solist Member

בהחלט.לבארסה מחכים שני משחקים בחורף של מזרח אירופה.מה שהיה במשחק של קזאן בבית נגד אינטר היה פשוט גיהנום.לא קל בכלל לשחק שמה.

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי אמר ששלב הבתים משעמם?

12. Y4K91 Member

ללא ספק המחזור המדהים ביותר מזה שנים בליגת האלופות בשלב הבתים (כולל ששמינית הגמר היתה שלב בתים).

סביליה וליון שומרות על מאזן מושלם.
    אינטר עדיין לא ניצחה ובנתיים הם מקום אחרון-מי היה מאמין על זה
    ריינג'רס גם בלי ניצחון אבל ספגו 9 שערים.
    ארסנל כבר לא מושלמת אבל שומרת על הפסגה
    ואניארה שחשבתי שהיא "תבטיח" את המקום האחרון בסיום הסיבוב הראשון רואה את שמינית הגמר.

נקווה שמחר נראה מחזה שערים דומה.

13. ארסנל ונגר Member

ההפסד של בארסה הוא הסנסציה הכי גדולה בכדורגל האירופאי של העשור האחרון. עם כל הכבוד לזלאטאן שהוא סקורר מעולה, אטו עדיף עליו ובמיוחד בסגנון המשחק של בארסה, אטו בעזרת המהירות והתנועה הבלתי פוסקת שלו היה מפנה שטחים עצומים למסי שהציג גם הוא יכולת לא טובה בלשון המעטה היום.
    אני לא יודע אם הראש בראש של אטו בזלאטאן נבע מהחלטה מקצועית או לא אבל בארסה טעתה. בארסה צריכה לחשוב על מחליף להנרי הפצוע. הוא עדיין יכול לתרום לה והמון אבל היא לא יכולה להסתפק בשבוע כן שבוע לא בגלל פציעות.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/09
  14. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx במשחק הבא הם כבר ישכחו מי זאת רובין קאזאן.

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אולי זה עוד מוקדם, אבל נכון לעכשיו הרפורמה של פלאטיני עשתה רק טוב למפעל המרקיב הזה גם אם יש מקום לביקורת על היוזמה הזאת. אוניראה, ציריך, דברצן-בינתיים נראות הרבה יותר טוב מכל האנדרלכטיות למיניהן.