אלופות: קזאן מדהימים את בארסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏20/10/09.

1. ארסנל ונגר Member

מילה טובה מגיע גם לפיורנטינה שנראית מצוין, ומשחקת כדורגל מהנה לעין. כן, כן, פיורנטינה האיטלקית.

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ראיתי כבר לפחות 2 שהימרו על קאזאן(17.9 נתנו להם שם בווינר), יום ענק לטוטו, כל כך הרבה הפתעות וכנראה כל כך מעט זוכים.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא ראיתי משחק אחד, אבל ראבאק איזה תוצאות, אולי סוף סוף יהיה עניין בשלב הבתים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

למי שראה אני אשמח לדעת איך הייתה ההופעה של סרחיו רומרו מול ארסנל?

4. xavi6 Member

היה טוב, נתן הצלה אחת ממש טובה בכדור חופשי.

5. ארסנל ונגר Member

האמת היא שההתקפה של ארסנל הייתה אדישה היום, ככה שאינדיקציה לא תצא מפה.
    השער שספג לא היה באשמתו, חוץ מזה זכורה לי בעיטה חופשית טובה של ואן פרסי שסרחיו רומרו הדף.

במחזור הבא כשאלקמאר תתארח באצטדיון האמירויות, יהיה לו יותר קשה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/09
  6. Tony Adams Member

הוא נתן גם עצירה יפה בתחילת המשחק מ-RVP, למרות שאני לוקח את זה כהחמצה יותר מאשר עצירה. ואן פרסי היה חייב לסיים את זה בשער.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ריינג'רס פשוט בדיחה, קבוצה הרבה יותר מגוחכת מכל הקטנות שהעפילו לאלופות השנה, בדיחה. סביליה גדולה בכמה רמות על כל הקבוצות בבית הזה, בדרך לעלות דרך המקום הראשון בסטייל. שטוטגארט וריינג'רס בדיחה, אוניריאה במצב טוב, אבל תצטרך להתאמץ עוד הרבה כדי לסיים איפה שהיא נמצאת עכשיו.

רובין קאזאן מההתחלה עשתה עליי רושם טוב, התוצאה היום היא ללא ספק סנסציה, אבל משחק הגומלין ברוסיה צפוי להיות מרתק באמת.. הבית הזה מתוסבך, 2 הקטנות במצב סביר בהחלט, אינט מקרטעת... הבית הזה לוהט.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

תקלטו, ריינג'רס היא כבר לא קבוצה כזאתי טובה. עד לפני שנתיים היא עוד היתה מהטובות ביבשת אבל מאז היא מתחילה להתדרדר וגם אין לה שחקנים כל כך איכותיים. להפסיד לאוניראה בהפרש של 3 שערים זה כבר שיא השפל. כרגע אני לא רואה את ריינג'רס יותר חזקה מקבוצות כמו אלימפיאקוס ואפילו מכבי חיפה.

הקבוצות המזרח אירופאיות ממש הפתיעו (דברצן, רובין קאזאן ודינאמו קייב).

9. JR-Riquelme Member

ברצלונה במשחק חלש. אינייסטה לגמרי חלש, הוא לא מצליח לעשות את הפעולות שלו והוא פשוט לא חזר מהפציעה. צ'אבי היה מצוין כמו תמיד, אם מסי היה גדול וברסה היו מנצחים היו כותבים שהוא נתן משחק ענק, אבל בגלל שהם הפסידו הוא היה חלש. צ'אבי היה צ'אבי, פשוט כל האחרים היו חושך.
    פדרו היה ממש חלש... אני מתאר לעצמי מה היה קורה אם הנרי או מסי היו במקומו מקבלים את כל הכדורים האלה באגף שבקושי שחקן אחד בא לשמור עליהם ואף אחד לא לוחץ עליהם. כל כדור שהוא קיבל הוא מסר אחורה, לא ניסה לעבור, לעשות פעולות טובות, חבל כי רואים שיש לו את המהירות והטכניקה אבל כנראה שהוא לא בטוח בעצמו עדיין. בוז'אן בניגוד לפדרו ניסה, אבל כמו תמיד לא הצליח לעשות שום דבר.
    הייתה פעם אחת שמארקס הגיע מול שחקן באחד על אחד והוא לא חטף בין הרגליים?

10. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx מה נסגר עם ההצהרות פה לאחרונה?! מסי קשר שמאלי, הנצחון של רובין ההפתעה של העשור, ריינג'רס אחת החזקות ביבשת.

11. Ohad_Glr Member

http://www.fcbarcelona.com/web/thumbnails/199_150/Imatges/2007-2008/futbol/primer_equip/plantilla/ETOO.Xxx

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/09
  12. Old_Pirate Member

זאת בדיוק אותה ברסה....צסק"א, דינמו קייב, ועכשיו רובין....:)